Fifipek

tajná

1 2 3 4 5 následující >>
    • 30.10.2004  16:58
    Van Helsing (2004)

Van Helsing je predevsim peknou podivanou! Nepremyslejte, jenom se koukejte jak to Kate Beckinsale moc slusi. Co me na filmu vyslovene vadi, ze Kate nikdy neuvidi more...-:)

• 30.10.2004  16:42
    Formule! (2001)

Musim se priznat, ze tak strasny film o formuli jsem snad jeste nevidel! To nebyla formule, ale nejaky nepovedeny hybrid mezi ni a nascar! Jizda mestem me pak definitivne utvrdila v tom, ze tento film je skutecny odpad! A ty Sly, az ti priste proleti poklop od kanalu kolem hlavy, tak zastav, vlez do nej, zavri za sebou a uz se nevracej!

• 30.10.2004  16:35

Nez si tento film pustite, musite byt zasvecenym Smithologem, jinak vas divacky zazitek bude tretinovy! Je zde premira narazek na Smithovy filmy, vystridala se zde spousta hercu, kteri hrali v jinych Smithovych filmech. Kazdy kdo se zde mihne hodi nejakou zatracene dobrou hlasku - Chris Rock a jeho strach z bubaku v kafi, nebo Shannen Doherty a její fu**ing Miramax, Will Ferrel coby federalni agent je zatracene cool a predevsim Jay a Silent Bob - chodici a hlaskujici! Celkove 4 a pul*!

• 30.10.2004  16:26
    Hledám Amy (1997)

Velice povedeny snimek! Vedeli jste, ze Luke Skywalker byl nácek? Trochu mi vadilo obcasne histericke prehravani Adamsove, ale jinak skvele.

• 30.10.2004  15:32
    Kruh (2002)

Ucelem hororu je aby se clovek bal! A ja jsem se opravdu bal! Vyborne natoceny snimek, ktery tezi predevsim ze skveleho zvuku! Nedoporucuje se jedincum se slabym srdcem!

• 30.10.2004  15:23

Skvela oddychova akce ve ktere ucinkuje plejada hvezd,dokonce i v tech nejokrajovejsich roli jsou hvezdy viz scena z hrani karet - Joshua Jackson (Dawsonuv svet) nebo Holly Marie Combs (Carodejky). Dobra popcornova zabava, ktera se netvari byt nicim jinym nez je.

• 30.10.2004  14:28
    Flákači (1995)

Napoprve se mi Mallrats az tolik nelibily, ale po druhem shlednuti musim uznat, ze je to opet povedeny kousek Kevina Smithe! Jsem rad, ze Smith obsazuje ne az tolik popularni herce Ben Affleck a Shannen Doherty a dava jim moznost vyniknout i v jinych produktech nez v teenagerskych serialech ci preslazenych snimcich!

• 30.10.2004  14:22
    Dogma (1999)

Dogma je komedie, ktera vas nenecha ani na chvilku vydechnout, hlaska strida hlasku a vsemu davaji korunu Jay a Silent Bob! Ben Affleck mi prestal vadit od doby, kdy jsem videl vsechny filmy Kevina Smithe! Chybi zde hlubsi myslenka narozdil od jinych filmu Smithe, ale o to vic se zde zasmejete! Koho by napadlo, ze muze byt v nebi rasismus?

• 30.10.2004  12:45
    24 hodin (TV seriál) (2001)

Svezi zmena oproti klasickym akcnim serialum! Mozna by se to nemuselo odehravat jen za celych 24 hodin, nechal bych Jacka taky v klidu vyspat! Co me na serialu trochu vadi je, ze kdyz uz se na nejakem miste konecne zacne neco dit, prejdeme na jine misto, kde se nedeje nic! Celkove velmi dobre zpracovany americky serial s vybornym Kieferem Sutherlandem.

• 30.10.2004  01:44
    Záskok (divadelní záznam) (1997)

Absolutni spicka od Cimmrmana, ktera uz nikdy nebude prekonana, co slovo to perla, i mensi hlasky, jsou neskutecne vtipne, ale cloveku dojdou az po nekolikanasobnem shlednuti. Neni zde postava, ktera by zahrala pod sto procent, vsem ale kraluje Zdenek Sverak coby Karel Infel Prachensky. Jak se dari nebozce pane Doktore?To je nakej renonc ne?Jak se dari nebozce,jak se ji muze darit, je tuhááááááá! Mistre, tim jsem chtel vyjadrit, ze Vavroch si preje...Jakej Vavroch, covece vy tam mate figur jak na Orloji!

• 30.10.2004  01:02
    Brutální Nikita (TV seriál) (1997)

Tento serial nema s puvodnim Bessonovym dilem krome uvodniho seznameni nic spolecneho a odehrava se po vlastni ose, takze veskere argumentace typu znehodnoceni Mistrova dila jsou dosti zcestne! Serial je velice propracovanou zalezitosti, ktera tezi z dobreho scenare- aspon prvni serie urcite, potom z propracovanosti psychologie postav- Madeline je naprosto genialne ztvarnena Albertou Watson. Nikita v podani Pety Wilson je skutecne osudova la femme narozdil od Bessonovy osklivky a sveho charakteru zeny, ktera miluje zivot, ale musi zabijet, aby prezila se australska herecka take zhostila s naprostym prehledem. Atmosferu navic doplnuje fantasticka hudba, ktera vychazela v zahranici jako samostatny soundtrack! Skoda jen tech obcasne lacinych televiznich triku.

• 30.10.2004  00:51
    Čarodějky (TV seriál) (1998)

Velice podareny serial, ktery se zacina poradne rozjizdet zhruba od treti serie! Osobne mam velice rad Shannen Doherty a jsem velice rad, ze tato role ji dostatecne vymanila z role pitome Brendy z Beverly Hills! Pokud mate radi mysticno, prijdete si na sve! Momentalne bezi jiz sedma serie, coz je dostatecny dukaz jiste kvality tohoto serialu, aspon coz se divacke obliby tyce!

• 30.10.2004  00:44
    Syn pláže (TV seriál) (2000)

Milujete Pobrezni hlidku? Nesnasite Pobrezni hlidku? Pokud jste na jednu z techto otazek odpovedeli ano, pak Son of the beach je tou pravou volbou pro vas! Neskutecna parodie na zmineny serial ve kterem inteligentni slecny take pohupuji svymi vnadami a kde hlavnim plavcikem je Notch Johnson. David Hasselhoff ma co dohanet, protoze chodit po plazi v tangach jako Notch tu ma malokdo! A hlavne jedte ve velkem!

• 30.10.2004  00:42

Osobne muj nejoblibenejsi dil z cele puvodni trilogie. Vizualni stranka me i dnes ohromuje, i kdyz uz vim kolik modilku bylo pouzito a jak ze se to delaly ty laserove paprsky. Pravdou zustava, ze i kdyz je tento snimek pres dvacet let stary, maji se dnesni tvurci vysokorozpoctovych filmu stale co ucit! Tento dil zaujme predevsim akci, ktera se odehrava na nekolika mista soucasne. V jedne Luke Skywalker presvedcuje sveho otce, aby se pridal na jeho stranu, v druhe skupina Hana Sola se pokousi znict stit na mesici Endor, ve treti pak flotila stihacek utoci na samotne Imperium. Jednoznacne peti-hvezdickova zalezitost a klasika akcniho sci-fi.

• 30.10.2004  00:39

Na tuto komedii jsem se dlouho tesil, protoze jednicka me v podani Jima Carreyho prisla temer genialni. Me rozcarovani pri sledovani druheho dilu bylo neskutecne, minuty ubihaly a stale cekal, kdy se konecne zasmeju. Ano herci delaly grimasy, ale slova ktera jim vnutil scenar do ust ne ne nejaky vtip vyloudit. Nastesti 85 minut dlouha stopaz je presne akorat, nez se vam definitivne zacne chtit spat. Jednoznacne odpad!, neco tak nevtipneho a trapneho natocit bych se opravdu stydel, nechapu jestli se tomuhle nekdo zasmeje, mozna totalne zhulenej, ale to bych se smal i reklame. Doporucuji vyhnout se obloukem!!!

• 30.10.2004  00:37
    Predátor (1987)

Uz jste nekdy videli partu opravdu cool a drsnych chlapku?Mozna ano, ale specialni jednotce Arnolda Schwarzeneggera nebudou sahat ani po kotniky. Jeden z Arnoldovych nejlepsich snimku, ve kterem je skupina zdanlive nepremozitelnych vojaku vyvrazdovana mimozemskym lovcem za doprovodu dokonale hudby Alana Silvestriho. Davam plne hodnoceni za opravdu povedeneho Lovce lidi a dva guvernery v akci!

• 30.10.2004  00:34

Dalo by se rict dalsi snimek, ktery se sveze na uspesne vlne filmu jako je Blade, ale neni tomu tak. Samotny film je prumerny,coz je skoda, protoze z pribehu o kralovne vsech upiru by se dalo urcite vytezit vic. Na druhe strane je zde ale soundtrack a to ne ledajaky. Pokud jste fanouskem Linkin Park,Dry Cell,Korn nebo Disturbed prijdete si urcite na sve. Me osobne hudba chytla a prestoze film je jen obycejnou pohadkou o upirech, rad si ho prave kvuli vyse zminenym skupinach kdykoliv zopakuji.

• 30.10.2004  00:32

Steven Seagal se vraci ve tme,aby nebylo videt jak¨tlusty,nemotorny a neuveritelne pomaly vlastne je.Zapletku samotneho pribehu snad ani nema cenu rozpitvavat,protoze bych musel ubrat dalsi hvezdicku na celkovem hodnoceni.Musi vam holt stacit,ze Skala 2 se tento film jmenovat nikdy nebude.Kdyz si budete myslet ze uz vas z te "podivane" boli oci,tvurci velmi citlive uvedou celou obrazovku do tmy,takze pokud nemate vybrousene cocky jako Riddick,tezko neco uvidite!Steven nam jen potvrzuje,ze zadni policky videopujcoven budou jeho mistem,kde bude travit svuj zaslouzeny duchod!

• 30.10.2004  00:29
    Ong-bak (2003)

Tento film je narez,nehledejte v nem nic hlubsiho,tezko byste zdetake neco nalezli,protoze tento film je 100 akce.Zapomente na vsechny Van Dammy a jejich piruety a efektivni kopy s trojitou otockou,protoze co zde uvidite je cistokrevny thajsky box ve vsi syrovosti.Ostre lokty a kolena zde rozbijeji hlavy nepratelum a vy si budete jen prat,abyste podobneho chlapika na dovolene v Thajsku moc nenastvali.Davam pet hvezdicek i pres fakt,ze filmu chybi zakladni vec a tou je pribeh,ale kdo by postradal,kdyz Phanom Yeerum se jenom pere a pere...

• 30.10.2004  00:26

Jonathan Mostow dostal pretezky ukol-navazat na genialni a temne dily Jamese Camerona.Dobre vedel,ze kdyby se pokusil kopirovat Cameronuv styl,asi by prilis neuspel a proto zvolil cestu jinou-divokou akcni jizdu,pri ktere se divak predevsim bavi.Do ponekud skromnejsi stopaze sazi jednu akci za druhou a predevsim honicka,pri ktere nici obydleny blok,dava divakovi jasne najevo,kam ze se cely rozpocet podel.Arnoldova nepritele zde namisto Roberta Patricka v roli tekuteho T-1000 vystridala modelka norskeho puvodu Kristanna Loken jako TX a se svou roli se vyporadala velmi obstojne.Dej ma zbesile tempo,ktere vyplnuji Arnoldovi hlasky,pri kterych se clovek opravdu zasmeje.Nekomu se prave toto odlehceni nemusi libit,ale Mostow Terminatora celkove podava jako svezi popcornovou zabavu a ne jako apocalyptickou predzvest konce sveta,kterou nas Cameron provazel dva predchozi dily.Celkove davam za pet,i kdyz vyhrady bych urcite mel,predevsim stopaz by mohla byt delsi,za ty penize co jsem v kine nechal....

1 2 3 4 5 následující >>