Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krimi
  • Horor

plakát

Detektivové z Hollywoodu (2003)

Bylo fajn videt zastupce mlade i starsi generace, pekne dohromady. Rad vzpominam na stare dobre honicky ve meste po typu Willise atd. Cely film je prolnuty kupou hlasek, a to i v tech nejblaznivejsich honickach.

plakát

Mařenka a Jeníček v lese hrůzy (2020)

Vizual krasny! To musim rict! Ale jinak tenhle film proste pro me neni. Scifi psycho neni mym salkem kavy. Predpokladal jsem, ze se budu bavit. Ze me to vtahne. No, asi si zase budu muset zacit detailne cist popis filmu predtim, nez si ho pustim :)

Dost (2002)

Na jednu stranu nic sloziteho. Jednoduchy model, kde hezka holka pred kamerou jde standardni zivotni cestou. Ublizovani, trenink, navrat k vazeni si sama sebe atd atd. Zadne extra herecke vykony ani zadne myslenkove pochody v pozadi. Na druhou stranu prave to jednoduche a jasne zpracovani muze nejakeho cloveka (vetsinou zenu) vratit zpet do zivota. No a o to vic si tohohle tematu a zpracovani vazim, kdyz nekoho v tehle situaci znam. A drzim mu palce.

Hnüs (2019)

Tak tohle byla jizda. Jasne, kapelu Motley Crue vlastne neznam skoro vubec, ale to, co jsem videl, bylo neskutecny. Jestli byla realita aspon z poloviny jako ve filmu, vsechna cest. Na prvni dobrou vsechna cest. Na druhou stranu to byli fakt k*koti. Tak dlouho se chodi se dzbanem pro drogy, az nekdo umre. Kazdopadne jsem moc rad, ze jsem poznal pisne dosud neznale, ikdyz kvalitni.

Americký gangster (2007)

Cekal jsem film ala Kmotr. Nastesti jsem dostal neco jineho. A ze me to bavilo. Dilo je to dlouhe, jsou chvile, ktere nemaji takovy spad. Ale vlastne je to dobre. Vsechny dulezite postavy jsou predstavene a neni v nich chaos. To je fajn.

plakát

Tenkrát v Kalifornii (2017)

Takova usmevna kravinka s Willisem. Jakoby zavzpominani na jeho krasny filmovy roky.. Bruce nahy a na skejtu? Kupa scen je tady naprosto skvelejch :-D a to i presto, ze je to vymysleny dost umele.

Uprchlík (1993)

Naprosto dokonala detektivka s asi desitkou opravdu mega hercu! TL Jones a H Ford me i ve svem veku neprestavaji prekvapivat. Jasne, kamera vse prizpusobuje, aby to bylo v telce videt presne tak “ostre” jak tvurci chteli..ale..ja jim to zeru :)

30 dní dlouhá noc (2007)

Hodně příjemná záležitost. Horror, u kterého jsem si šel zase jednou zkontrolovat zamčení dveří. No a fandil jsem hlavním hrdinům až do konce.

Hezké vstávání (2010)

Moc prijemne vikendove pokoukani..Rachel a Harrison jsou v nejlepsi forme a krasni! :)

Skřivánci na niti (1969)

Brutalni sonda do historie. Do historicke reality. Asi nikdo z dnesnich mladych si tohle predstavit nedokaze.