Buď chlap! (2023)

Boshke napsal komentar, ke kteremu nemam co bych dodal!

Tři mušketýři: D'Artagnan (2023)

Mé tři hvězdy jsou slabé tři hvězdy. Proč film neskončil o pět minut dříve? Proč je to zase, jak je poslední dobou zvykem, rozděleno na dva, nebo snad dokonce více dílů? A kam se sakra vytratila sranda a legrace, která se v tomhle příběhu má schovávat? Hledal jsem dvě hodiny pocit štěstí a radosti, že na tenhle film koukám. Bohužel jsem právě tohle nenašel. Pro mě letošní zklamání. A nepomohou tomu ani dlouhé scény na jeden záběr a ani...ani nic jiného. Další díly už vidět nechci.

Téměř dokonalá tajemství (2019)

Z trojice filmu na to same tema jsem si nechal nemeckou verzi na konec. Cekal jsem, ze Nemci to nemohou zpracovat tak dobre. Mylil jsem se. Z trojice filmu mi prave tenhle sedl nejvice!

Láska a jiné závislosti (2010)

Film o dvou krasnych lidech tlacicich opravdu hodne na emoce. No a ja to tvurcum zral. Vztah na platne funguje, nahoty je mozna kolikrat az zbytecne moc a komedianich chvilek tak akorat :) no a bratrska “zkusenost”? Nojono :)

Štěstí pro začátečníky (2023)

Prijemna romantika. Takova road-tripova :) nic slozityho, uz dlouho jsem takovyhle film nevidel..drobotin ke zlepseni by bylo hodne, ale tady to fakt nechci resit, dobra a pozitivni nalada to maze :)

Bod varu (2021)

Jeden zaber je fajn, za zazemi, pripravu a realizaci smekam. Ale jinak me to moc nechytlo. Hadky, problemy, proste vnor do kuchyne, ale neco spesl, to ne.

Flash (2023)

No, neco jsem cekal, neco jsem dostal. Mam Flashe spojeneho s velkou rychlosti, s prevlekem..ato jsem dostal. Pak jsem taky dostal i kupu dalsich veci. Batman, Superman, vsichni zijou, umiraj, no prijjde mi, ze tohle je hodne zvlastni uhel pohledu na tyhle superhrdiny. Jako by to nezapadalo do celkoveho smeru, kterym se tahnou tyhle vsechny filmy o techhle superhrdinech. Proste a jednoduse-orezal bych hodinu a byl bych stastnej… ps: dodatecne sceny jsem cekal, ale proste nepochopil. A zub? Nebyla zlomena jednicka vlevo nahore?

Na špatné straně (2018)

Dejove to neni spatny, az na to, ze je to cajdak. Utahany tak, ze jsem nevydrzel dyl jak 30 minut. Tohle je tyrani divaku…

Ostrov (2023)

Blbinu tohohle typu proste jednou za cas potrebuju :) krasna priroda, pouze dva herci..a chemie, ktere proste verim. Kazdy jsme v nejake situaci, kazdy jsme jiny. Kazdemu tohle sednout nemusi. Za me ale cesky nadprumer. A odklon od ceske klasiky poslednich let.

Ve stínu lží (2021) (TV film)

Namet dobry, zpracovani ve vsech smyslech propadak.