To (2017)

Bravo, bravo bravo, dokonale zvládnuté a přesně podle knihy. Ani jsem nedoufal, že to kdy někdo tak věrohodně zvládne. Skvělý výběr herců, věrohodné TO a děsivá atmosféra jak má být. Nemůžu jinak než 100% a To jsem četl před 20 lety :-)

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Chtěl bych dát dvě hvězdy, ale za to velké zklamání dávám jen jednu. Prostě hovadina pro 10 leté děcka. Nemá to cenu ani komentovat. [35%]

V zajetí démonů 2 (2016)

Stejně kvalitní jako první film. Pokud chcete kvalitní horor, kdy se strachy budete dívat přes prsty, tak tohle je jeden z nich. Vřele doporučuji. [92%]

Daredevil (2015) (seriál)

Milé překvepení, už dlouho jsem neviděl, aby hlavní hrdina byl pořád bez peněz a zbitý každý díl. Sice krve je až zbytečně moc a některé brutální scény jsou až moc gore, ale celkově chválím. Lepší než Arrow nebo Flash, které teď paralelně běží. Prostě tohle už pro děti moc není, dal bych to od 18 :-) [90%]

Prvních 100 (2014) (seriál)

Málokdy se stane, že druhá série je lepší než ta první. Poprvé, jsem to zabalil po 9 dílech, po shlédnutí druhé série ovšem nečekané překvapení . . . děj, herci, atmosféra je celkem vyvážená a nic není vyloženě špatné. 4 hvězdy si to zaslouží už z důvodu, že podobný seriál zatím není, a je do jisté míry originální. Pokud nemáte rádi sci-fi, radiaci a Fallouta, tak se na to nedívejte :-) [85%]

Město Ember (2008)

Nevím, jak přesně tento film popsat, protože to vypadá chvilkama jako sci-fi, rodinný, dobrodružný nebo kombinace všech těchto žánrů, ale co je důležité je to, že vás bude bavit svou příjemnou atmosférou doplněnou o skvělou hudbu. Už dlouho jsem si neužil film podobného žánru, který vás prostě potěší a musíte vědět jak to dopadne (i když od začátku je to asi všem jasné). Herecké výkony jsou sice hodně průměrné, ale i přesto.... Nemůžu si pomoct, ale pořád se mi vybavuje legendární RPG hra Fallout... prostě bomba. Určitě doporučuji. [92%]

Úsvit planety opic (2014)

Přesně takové, jaké jsem čekal od pokračování.. sice předvidatelné , ale přesto vynikající. [85%]

Z feng bao (2014)

Průměrná tuctová kriminálka, která ničím neoslní, ale snaží se vypadat inteligentně. [55%]

Godzilla (2014)

Dívat se na dá, ale ptákovina je to prvního kalibru, postavy jsou úplně o ničem a dávat za tohle čtyři nebo pět hvězdiček - jako sorry, ale tato Godzilla na to nemá. Ve srovnání s tímto je Pacific Rim o třídu víš.Upřímně, je to ale lepší než pokus o Godzillu z roku 1998. Těžký průměr [65%]