New Kids Turbo (2010)

totálna chujovina plná nadávok a dementného humoru...ale ja som sa pri tom proste parádne zabával! :D

Kočičí banda (1961) (seriál)

Top Cat je pre mňa kult resp. jeden z absolútnych kultov medzi kreslenými seriálmi. Ako 9-ročný krpec som to každý večer pozerával na CN a vždy to bolo perfektné spríjemnenie večera. Oceňujem hlavne výborný humor, ktorý ma aj dodnes vie parádne pobaviť

Východní přísliby (2007)

nie je o čom. Bez pochyby jeden z TOP filmov u mňa, dokonale spracované

Scooby-Doo na stopě (1969) (seriál)

Klasika od Hanny-Barbery. Vždy mi budú chýbať tie skvelé večery keď to o 21:00 chodievalo na Cartoon Network, akoby to bolo len včera. Veľmi dobrý humor, skvelé dobrodružstvá no keď som Scooby-Doo, kde si pozerával v pôvodnom znení po anglicky tak musím povedať že originálny dabing má väčší šmrnc. Asi 3 časti som videl v Slovenskom dabingu ale po rokoch pozerania tohoto seriálu si skratka na ten Slovenský neviem zvyknúť. Aj po toľkých rokoch si myslím, že niektoré časti tohoto seriálu skutočne naháňajú hrôzu a strach - ako 7 ročný som prvýkrát videl časť s voskovým fantómom a strašne som sa bál toho ako vyzerá ale hlavne toho jeho strašidelného stonania, ktoré vydával. Ešte aj teraz keď si pozriem na internete tú časť tak ma z toho zvuku trochu mrazí. Seriál má výborný humor, ktorý ma nie len raz rozosmial ale vždy som najviac oceňoval hudbu v pozadí (napr. že hudba naberala na intenzite keď sa duch k niekomu pomaly ale isto blížil), perfektne ladila s dejom a momentálnymi situáciami v epizódach a taktiež atmosféra bola dosť strašidelná. Toto je skratka seriál, bez ktorého si už jednoducho neviem predstaviť môj život. A čo keď mám 22 rokov, aj po toľkých rokoch sa to parádne pozerá! :) proste stará dobrá klasika, ktorú už nič moderné nikdy neporazí

Vlk (1994)

vynikajúci film so skvelým Jackom Nicholsonom a nádhernou Michelle Pfeiffer. Neviem si predstaviť aby hral hlavnú úlohu niekto iný než Jack Nicholson. Výborný príbeh, ktorý absolutne nenudí a prináša skvelý zážitok.

Uragán (2001) (pořad)

Na Markíze to bolo slabé ale na Jednotke úplne výborné a tým pádom dávam dielom z Jednotky rovných 5*

Zastav a nepřežiješ (2006)

takýto film sa málokedy vidí. Keď som Zastav a neprežiješ prvýraz videl na Markíze tak som gúlal očami že čo je to za pošahanú kravinu. Zábava a adrenalín bez akejkoľvek prestávky, Grand Theft Auto v reálnom živote. Srší to absurditou a napätím jedna radosť a nie je to nič dlžné svojmu názvu. Vždy keď je Zastav a neprežiješ v TV tak si to s radosťou pozriem bez ohľadu na to, koľkokrát som to videl predtým. Trafený film, ktorý nikdy nenudí, nesklame a dá sa pozerať stále donemoty. "Poslyš, byl jsem smrtelně otrávenej a za tebou míří psychopat, aby tě umučil a zabil, ale nemusíš vstávat, hned jsem tam. Upeč mi zatím vafli, prosímtě."

SOS (2004) (pořad)

ČO CHCEŠ?!!?

Ed, Edd n' Eddy (1999) (seriál)

poriadne trafený humor. Eďákov som si nikdy nenechal ujsť, dokonca aj môjho tata dokázal tento skvelý seriál pobaviť. Absurdný humor ako sa patrí. Najväčšia šialenosť celého seriálu bol pre mňa Kevinov bicykel, ktorý išiel bez reťaze so zvukom motorky. Kua, ako mohla niekoho taká kravina vôbec napadnúť? :D

Vanishing Point (1971)

jasný dôkaz že akčný film funguje aj bez zbraní, krvi a násilia. Skvelá adrenalínová naháňačka s výborným Barrym Newmanom, kde sa absolutne nešetrí akciou a vzrušením. Do toho samozrejme skvelá hudba v pozadí a doba hippies tomu dodáva len a len pozitívnu energiu. V jednoduchosti je krása.