Neporažení (1956)

Vynikající film o tom, kterak se pár obyčejných vojáků vzepře ostudným rozkazům a rozhodnou se bránit svoji vlast, byť zbytečně! Když tuhle republiku zradili angličtí lordi a francouzští žabožrouti, prezident Beneš utekl jako zbabělec, byly to jediní Komunisté, kde se ještě chtěli bránit. To není ideologie, pouhé konstatování!!! Dneska by se nic takového nestalo. Chrání nás přece NATO, E.U. a hlavně ospalý Knížepán. Uvědomte si konečně, že kdyby se historie opakovala, tak nás tito "ochránci" hodí stejně tak přes palubu, jako tenkrát!!!! Konečně alespoň trochu sympatická role Vladimíra Kršky. Z jeho ožraly v Sanitce mi bylo skutečně špatně!!!

Neviditelní (2014) (seriál) odpad!

Všechno s tou Opicí Nosatou je odpad! Toto je však pdpad odpadů!!!

Ničitel Conan (1984)

Jak se mohla na motivy perfektního prvního dílu natočit takový srač.ka???

Noc klavíristy (1976)

Vynikající hudba Karla Svobody! Václav Voska se do role starosvětského klavíristy dokonale hodí a Julie Jurištová jako velice příjemné oživení!!!

Nulová šance (1988) (seriál)

Jako kluk sem to pravidelně sledoval!!!

Občanský průkaz (2010)

Po druhém zhlédnutí sem mírně poopravil názor na tento film! Nebylo to zase tak hrozné! Nejvíc mi utkvěl v hlavě neuvěřitelně slizký Macháček a krásná scéna z nádražního podchodu! Jen ty vagabundy nemuseli strkat do tak krásnýho autobusu!

Oběti - Hadí tanec (2005) (epizoda)

Ivana Chýlková i Alois Švehlík excelují a to tak, že nevědět, že to byl film a někde je potkat, Chýlková by dostala facku za svou neuvěřitelnou naivitu a Švehlíka bych asi zastřelil, mít čím..... :-) To byl samozřejmě vtip! :-) Na druhou stranu je velmi smutné, že takové a mnohdy daleko horší případy se skutečně stávají!!!!!

Obchod s bílým masem (2005) (TV film)

Mira Sorvino je až neskutečná blbka, která si myslí, že je snad nějaká herecká superstar, jenž zvládne naivku i akční hrdinku! O jedinou hvězdu, kterou tomuto "skvostu" dávám, se tak musejí podělit Donald, Robert a okurky Znojmia!!!!

Obří ještěr Hyla (1959)

Ale jo, holt to byly doby bez počítačové animace, ale Karel Zeman by z toho udělal daleko víc!!!!