Zajíc v pytli (1984) (pořad)

Rozhovor s japonskym zeleznicarem a Felix Holzmanm jako pan Lemlíček, nakupující v Kotvě! To je Zlatý fond humoru!!!!

Zakázané uvoľnenie (1986)

Jeden z mála filmů se sportovní, resp. hokejovou tématikou. Mimo hokeje jsou k vidění pohledy do zákulisí, machinace i ukázky odvahy a zbabělosti. Televizní komentátor, sám bývalý hokejista, správně poukáže na brutalitu nejlepšího hráče svého bývalého mužstva, které právě bojuje o ligový titul a spustí tím lavinu zloby a nenávisti u lidí, kteří se ještě před časem označovali za jeho přátele!!!

Zakázaný člověk (2009) (TV film) odpad!

Chudák KHB se musí v hrobě obracet!!!! Kdyby to viděl sní žalem tu trnovou korunu od Boženy Němcové!

Zámek v Čechách (1993) (TV film)

Paní Jirásková není zrovna můj šálek čaje, ale tady mě dokonale odzbrojila! Navíc jí zdatně sekunduje Karel Heřmánek. Tento film je obrovský zážitek!!!!!!!! Navíc miluju tu nádhernou nostalgickou hlášku Leoše Suchařípy! Kurrrrrrrrrva, to byly časy!!!

Zápas tygrů (1988) (TV film)

Vynikající film, daleko lepší než srance z USA, kde vyhrajou pokaždé jakousi trofej buď za pomoci opičáka nebo padlého anděla, který nám sem cpou komerční televize! Kratina je tu podobný rapl jako Duda a Vlado Müller je jak Žvejkal Růža!

Zapomenuté světlo (1996)

To, co v tomhle filmu předvedl Bolek Polívka, to bych do něj nikdy neřekl! To byla skutečně nádhera! Pane Polívko, BRAVO, BRAVO, BRAVO!!!!!!!!!!

Záskok (1997) (divadelní záznam)

Viděl sem naživo.... :-)

Zatopené osudy (2008) (seriál)

Velice povedený a zajímavý dokumentární seriál! Pocházím od přehrady Vír, takže k tomuto tématu mám blízko! Nyní bydlím kousek od Mušova, takže i velice zajímavý díl o tamější přehradě sem sledoval! Karfiol jako průvodce nenudí a hodí se do pojetí, které je vkusné, což se, bohužel, nedá říct o jiných podobných projektech!

Za volantem nepřítel (1974)

Je to něco podobného, jako heroizovat Listopad 89, ale tohle má alespoň trochu úroveň, než nějaký Polojasno nebo jak se ten škvár jmenuje!