Miska2712

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 9.4.2018  14:18
    Blame (2017)

Klasika, veľká klasika. Posadnutosť, láska, emočné problémy vznikajúce z problémov v rodine, súťaživosť, konkurencia, nevinnosť a následná drastickosť. Týmito slovami sa dá celkom opísať tento film. Nič hrozné, ale ani nič extra.

• 9.4.2018  14:15
    Newness (2017)

V popise tohoto filmu je to trocha inak popísané oproti tomu, v akej podobe sa tento film nesie. Ale to nemení nič na tom, že je to veľmi dobrý film. Určite sa pri tomto filme nudiť nebudete. Na začiatku vidíme lásku a vzťah, následne skočíme do deja ľudí, ktorí vlastne nevedia čo chcú a riešia svoje sexuálne túžby, poprípade závislosti. Následne sa prenesieme, tam kde sme boli na začiatku a popritom vyriešime ďalšie problémy, ktoré vznikli. Myšlienka super, situácie zaujímavo skreslené, myšlienkové pochody hercov na zamyslenie a skvelé pridanie náznaku sociálnych sietí v našich životoch.

• 9.4.2018  14:01
    Mom (2017)

Perfect, perfect, perfect !!!!! Tieto filmy zbožňujem, no mrzí ma, že ich je pomenej. Znova úžasné herecké výkony plné emócií, citov, lásky a pudu sebazáchovy. Klobúk dole pred touto ženou. Na svete je veľmi málo ľudí, ktorí zoberú osud, alebo riešenie problémov do vlastných rúk, ale je to obdivuhodné. Ako aj vraví názov filmu, tak naozaj je toto tá správna mama. Hoci ma film 2,5 hodiny pozrela by som si ho znova a znova. Bol to famózny filmový zážitok a hlavne mám veľmi rada hercov z arabského sveta, pretože v ich tvári môžeme vidieť o sto krát viac emócii, ako v iných filmoch. Vedia to proste zahrať a sú naozaj perfektní.

• 9.4.2018  13:52

Videla som už viacero filmov s touto tematikou prežiť ten istý deň znova a znova, no nikdy to neomrzí. Každý, kto takýto film natočí, tak do neho prinesie niečo nové a nás to vždy zaujme. Veľmi pekná myšlienka, pretože to čo sa deje na niektorých školách a v niektorých kolektívoch je neúnosné. Nikdy nikto z nás nemôže vedieť, ako sa cíti človek, ktorému je ubližované a preto som zástanca myšlienky, že sa musíme ku každému chovať ľudsky a ak vidíme neľudské chovanie pri niekom inom napraviť to a nenechať to iba tak a prizerať sa tomu :)

• 9.4.2018  13:48

Veľmi milá romantická komédia, ktorá pohladí diváka na duši. V tomto filme hlavná hrdinka rieši problém s výberom toho správneho pána božského. Popritom sa prevtelíme do života hrdinky, ktorá vlastne sama nevie, čo chce. Riešime s ňou jej problém, ale nakoniec ona sama sa rozhodne pre to správne. Film na mňa pôsobil milo, láskavo, miestami nerozhodne no romanticky. Predsa každý osud človeka je nejako prepojený a nakoniec aj tak nájdeme, to čo nájsť máme.

• 9.4.2018  13:44

Už len ten problém, ktorý sa v tomto filme rieši o neplodnosti a následne o náhradných matkách je smutná téma a keď k tomu ešte pripočítame dobre spracovaný film a celkom príjemne postavenie postáv a ich herecké výkony, tak to diváka zaujme a poteší. Film, ktorý nezaškodí a odporúčam jeho pozretie. Samozrejme by to mali vidieť diváci, ktorých zaujímajú takéto druhy filmov. Pretože ak si to pozrie divák, ktorý má rád sci - fi, nemôžeme od neho čakať dobré hodnotenie a následne dobrému filmu klesájú hodnotiace percentá, čo je škoda, pretože niekto si takto nízko hodnotený film nepozrie a príde tak o dobrý repertoár filmu.

• 9.4.2018  13:20

:D :D :D Klasika, keď nechcete rozmýšľať a chcete sa pozerať na obraz zo zvukom. Milá myšlienka, no na trhu je kopec takýchto filmov, takže ani tento neprekvapil.

• 9.4.2018  13:18

Z mojej strany troška prekvapenie pri konci. Čakala som riešenie úplne inej problematiky. No na prekvapenie to skončilo, tak ako by som to nečakala. S týmto som sa nestretla ešte v žiadnom filme a musím povedať, že ma tento film neunudil a bol zaujímavý. Určite odporúčam na také nedeľné popoludnie, kedy máte chuť na niečo krátke a zaujímave.

• 9.4.2018  13:15

Na to, že tento film má iba 58% som prekvapená, pretože mňa to bavilo. Ani sekundu som sa pri filme nenudila. Ani jedna situácia nebola predvídateľná. To znamená, že divák sa tak skoro nedozvie, ako to celé dopadne. Napätie fungovalo aspoň z mojej strany na jednotku....herecké výkony v podaní mystérie boli perfektné. Pre diváka ktorý má rad napätie a žáner dobrodruh + psychopat je tento film správna voľba.

• 19.1.2016  15:10
    Kandidát (2013)

Po tomto filme vo mne samozrejme žiadne emócie ani myšlienky neostali, takže to hodnotím na tri hviezdy. Príbeh, ktorý si samozrejme pozrieme, keď pôjde niekde v televízii, ale, aby sme si ho pozreli viackrát ...... určite nie. Čo sa týka príbehu a obsahu, určite každého režiséra musíme pochváliť za jeho nápad, ale aby to bol nejaký filmový trhák to sa povedať nedá.

• 19.1.2016  15:05
    Zoufalé manželky (TV seriál) (2004)

Medzi moje obľúbené seriály samozrejme musí patriť aj táto čerešnička na torte v podaní Zúfalých manželiek. Bod naviac dávam samozrejme za herecké obsadenie a veľké plus k tomu pridala herečka Eva Longoria, ktorá taktiež patrí medzi moje obľúbené. Tento seriál, ako ste si aj podľa názvu samozrejme domysleli, je o ženách, ktoré sú manželkami, niektoré matkami a samozrejme nami ženami. Každá z nich patrí do kategórie ,,paničky z predmestia,, kde má každá svoj život, svoje problémy, trápenia, rodinu a samozrejme toho svojho problematického :) Tento seriál vnímam skôr ako oddychovku, kde sa pri každej časti udeje nejaká zápletka, ktorá sa vyrieši až na začiatku ďalšej časti, takže je zrejmé, že pocitu, kedy si musím pozrieť ďalšiu časť nepredídem a tak sa dostanem až ku koncu všetkých sérií. Chválim to, že naše Zúfalé manželky tu s nami boli naozaj dlho s porovnaním dnešných seriálov, ktoré majú tri série a svoje príbehy končia.....

• 11.1.2016  15:14

Výborne..... tento film naozaj žiadneho diváka nenechá len tak pri svojej obrazovke chladného. Od prvej minúty, kedy tento film začal, samozrejme až do konca ma bavil. Dej bol stupňujúci, čo znamená, že od začiatku sa dej stupňoval a akcia zvyšovala. Chválim herečku, ktorá vedela zahrať tak perfektne emočné scény. Odporúčam pozrieť si tento film a hlavne sa dobre pripravte, pretože len tak ľahko si odbehnúť môcť nebudete.

• 11.1.2016  15:08
    Očista (2013)

Musím povedať, že tento horor som už videla dávnejšie, ale už by som si ho určite nepozrela. Obdivujem režiséra, že ho vôbec niečo takéto napadlo. Ľudia, ktorí majú jednu noc na to, aby sa navzájom vybúrili a zabíjali je podľa mňa dosť alarmujúce a znepokojujúce pre ľudskú spoločnosť. Kam chceme dospieť? K tomu aby sa ľudia pomiatli a v jeden večer len tak vtrhli k niekomu do bytu alebo domu a vyvraždili jeho rodinu ? Áno je pravda, že to sa už v tomto svete stáva, ale chceme to znásobiť ? Veď predsa stačí, aby si to pozrel, len jeden človek s psychickým problémom, potom to pustil do svojej komunity a problém je na svete. Za mňa osobne, žiadny filmový trhák.

• 6.3.2015  16:25

Dlho očakávaný sexi zážitok na ktorý sa tešilo asi milión žien vyšiel a mali sme tu česť si ho pozrieť. Je pravda, že kto knihy nečítal nepochopí niektoré snímky (aj keď ja patrím medzi ne čitateľov) tak ja musím tento film ohodnotiť pozitívne. Myšlienka filmu perfektná ( len by ju museli aj niektoré pohlavia pochopiť ). Hodnotenie na ktoré som sa pozrela ma ohúrilo. To, že tento scenárista tento film uviedol na sviatok sv. Valentína bola podľa mňa chyba. Pretože asi polovica zo žien, ktoré na tomto filme boli, prinútili svoje polovičky ísť s nimi a v kine sme boli povinné počúvať rôzne povzdychy a smiech opačných pohlaví. Samozrejme toto pohlavie nerozumelo a ani nechcelo porozumieť o čo v tom filme ide, pretože by nepatrili k skupine, ktorá film ohodnocuje ako odpad. A aj keby sa im film páčil tak by ho len z princípu ohodnotili ako odpad. Tento film mal byť o vášni a hlavne o človeku, ktorý bol chorí a mal netradičnú poruchu. No to že nejaké držanie stola naše polovičky pochopili ako trápnosť, my ženy sme v tom videli vášeň. A zase sme pri tom, že kto chcel pochopil tento film správne a tak ho aj ohodnotil. Ale človek, ktorý tam prišiel iba ,,aby bolo,, tak samozrejme nesledoval dej a ani nepochopil. Takže tie Vaše ohodnotenia slovom odpad sú pre moju osobu neadekvátne :)

• 6.3.2015  16:16
    Birdman (2014)

Zdá sa mi, že som si vybrala zlý žáner filmu, ale keďže tento film vyhral Oscara, tak som si myslela, že to musí byť dobrý film, ale mýlila som sa. Na moju nôtu to teda nie je , aj keď niekto si mohol prísť na svoje. Ale keď už vo filme niečo lieta, alebo skáče, tak pre mňa je to žáner sci-fi, čo si myslím, že je skôr pre chlapov. Veľa ľudí mi vravelo, že keď sú nejaké bytosti iné ako človek vo filme, tak že to s niečím súvisí a na niečo poukazuje, ale to že je to nereálne ma skôr poburuje ako zaujme. Ako vravím niekto si mohol prísť na svoje ale myšlienka filmu ma nejako nenadchla a taktiež koho poburujú skákajúce a lietajúce bytosti vo filme neodporúčam.

• 6.3.2015  16:12

Kto je obľúbenec psychologických filmov, si určite príde na svoje, aj keď som už videla aj lepšie filmy s touto tématikou, ale tak za pozretie určite stojí. Nehovoriac o tom, že herečku Julianne Moore mám veľmi rada a jej osoba sa hodí presne na túto tematiku a na filmy, ktoré žiaria psychikou človeka. To ako sa tento film skončil je už ďalšia vec, ktorá môže nejedného diváka pobúriť a sklamať, no nebudeme predbiehať dopredu, pretože to už každý musí posúdiť sám. Film ktorý sa preplieta rôznymi príbehmi a zároveň s nimi súvisí len chválim, pretože vo filmoch kde je všetko naservírované a divák vie ako to bude už hodinu dopredu hodnotím ako nudné a nezáživné.

• 6.3.2015  16:07

Perfektný romantický film... Konečne niekto dokázal natočiť romantický film, v ktorom si myslíme od začiatku, že vieme ako sa skončí, ale pritom to vôbec tak nie je. Super sfilmované ľudské problémy a starosti s dávkou eufórie, citu a emócie. Ani na minútu som sa pri filme nenudila a bola som sklamaná, keď už bol koniec. Krásny popis ženy, ktorá ma celú budúcnosť pred sebou a už dobre vie ako naďalej bude pokračovať no pri tom aj malá maličkosť a situácia stačí k tomu aby sa všetky plány zmenili a jej budúcnosť ochabla (jej pocit) no naopak ju posilní a doplní viac ako by si kedykoľvek myslela.

• 2.2.2015  22:48

Môj neopísateľný filmový zážitok v kine sa ani nedá opísať. Bola som z tohto filmu uchvátená ako po psychologickej stránke takisto aj po citovej. Chválim skvelé spracovanie citových scén, kedy divák je presvedčený o tom, že sa v tom filme nachádza a prežíva presne to čo prežíva hlavná postava. Veľa ľudí si myslí opak, ale pre mňa je to nezabudnuteľný zážitok a budem rada ak sa k tomuto zážitku pridáte a pozriete si tento film.

• 2.2.2015  22:45

Ďalšia séria môjho najobľúbenejšieho seriálu a taktiež aj filmových scenárov. Milujem Sex v meste a ani jedno negatívum som nepostrehla, takže žiadne ani napísať nemôžem. Znova raz sa potvrdilo, že čokoľvek a akákoľvek časť tohto deju bude v budúcnosti natočená, stále sa tomu nič nevyrovná a tak ako skvelé podanie hercov, skvelá réžia a skvelý dej ma nikdy neprestane baviť a stále si tento film pozriem znova a znova :)

• 2.2.2015  22:37
    Gladiátor (2000)

Zaujímavý film, ktorý hovorí divákovi do duše a vie sa zahrať s citmi diváka. Krásny príbeh pomsty, ktorú hlavný hrdina rieši voči svojmu najväčšiemu nepriateľovi. Najlepšie na tom celom je to, že ak si pri prvom probléme myslíte, že to je najhoršie čo sa mohlo stať, tak ešte stále nie je koniec a predsa príde ešte niečo horšie. Aj keď je pravda, že chlapi si pri tomto filme prídu viac na svoje, tak ale neznamená to, že ženy by si to pozrieť nemali. Takisto stále máme romantické scény, ktoré aj nás nežné polovičky chytia za dušu :)

• 22.1.2015  15:44

Znova žáner ktorý málokedy sklame..... Vždy, keď si pozrieme film tohoto filmu, kde odohráva svoju hlavnú rolu nejaká krutá choroba je už od začiatku všetkým jasné, že to bude v sprievode sĺz, pocitov a ťažkých chvíľ. Námet bol urobený a vymyslený veľmi dobre. Vždy som obdivovala a vždy budem obdivovať silu takýchto ľudí a k tomu ešte aj možnosť zakomponovať k tejto celej realite lásku a poprípade splnenie si nejakých snov. Palec hore a kto si rád pozrie aj niečo na zamyslenie a na vrátenie hodnoty zdravia do svojho života tak odporúčam pozrieť si.

• 22.1.2015  15:40
    Želvy Ninja (2014)

Tieto ,,naše,, Ninja korytnačky si pamätá asi každý z detstva. Je to rozprávka, kde samozrejme víťazí dobro nad zlom, poprípade sa naskytne nejaká tragédia. Tým že je rok 2015 tak sme mohli očakávať, že do rozprávky, ktorá bola nevinne komiksová naši režiséri mali znova potrebu zakomponovať nejaké tie efekty transformerov + nejakého batmana atď ...... Takže aj v tomto prípade platí staré dobré pravidlo menej je niekedy viac :)

• 22.1.2015  15:36
    Hra (1997)

Tento žáner filmu patrí medzi moje menej obľúbené, ale musím povedať, že tento film prekvapil. Pozrela som si ho na základe odporúčania mojej kamarátky a naozaj neľutujem. Ani minútu som sa nenudila a každá minúta filmu bola úchvatnejšia. Od začiatku som netušila čo je v tomto filme fikcia a čo skutočnosť. Naozaj chválim námet tohoto tvorca a veľké plus ma u mňa hlavne za to, že sa to skončilo myšlienkou, ktorá nám veľa napovie a poučí nás. Bola by som rada, keby takéto niečo bolo aj tu v SR, pretože veľa ľudí by pochopilo čo vlastne všetko má. Krásny námet, skvelá réžia = vrelé odporúčanie :)

• 19.1.2015  09:32
    Pečovatel (2014)

Ďalší skvelý film do mojej filmovej zbierky. Uznávam, že téma je dosť háklivá, ale zase je o tom, aby sme sa my ľudia zamysleli, čo všetko na svete existuje a nebrali to ako samozrejmosť, že niečo sa takéto deje, ale aby sme chápali ľudí, ktorým sa to stáva a taktiež, aby sme vedeli byť ich oporou, alebo aby sme aspoň na chvíľku niekomu takému podali pomocnú ruku, pretože veľa ľudí to potrebuje a niekedy aj málo postačí k tomu, aby sa cítil človek lepšie. Sám film ukazuje, že aj keď sa niečo zdá ako jasný ukazovateľ nie vždy je to pravda.....

• 19.1.2015  09:26

Musím povedať, že po zhliadnutí tohto filmu mi ostali na tele zimomriavky, ktoré mi ostali ešte dlhšiu dobu, dokonca aj keď si na tento film len spomeniem. Hrozný film a ešte hrôzostrašnejší dej filmu......obdivujem režiséra, ktorý takéto niečo dokázal vytvoriť. Bez takéhoto nahliadnutia do minulosti pomocou ľudí, ktorých napadla myšlienka priblížiť nám tieto neuveriteľné udalosti, by sme ani netušili aký ľudia dokázali byť nielen bez srdca, ale podľa môjho názoru aj bez duše. Všetkým ktorých aspoň trocha zaujíma krutosť minulosti odporúčam ako prvé pozrieť si tento pre mňa filmový trhák. Popravde ani tých päť hviezdičiek nestačí na vyjadrenie niečoho tak úžasného.

• 4.8.2014  13:28
    Donnie Darko (2001)

Musím povedať, že na tento film som sa pripravovala dosť dlhú dobu. To, že som si ho pozrela vôbec neľutujem a určite odporúčam každému, kto ho nevidel. Vedľajšiu úlohu v tom zohráva zase to, že nie som fanúšik sci-fi filmov, ale za pozretie to stojí a určité umenie je aj v tomto žánri filmov. Na konci je to smutné a niektorí diváci to na prvý krát ani nepochopia, alebo to pochopia až na konci, ale musím uznať, že hoci je to starý film spracovanie chválim a dej taktiež.

• 4.8.2014  13:21
    Sex Tape (2014)

Zábavná komédia s prvkami reálnych a skutočných partnerských problémov. Bola som na to v kine a musím povedať, že som sa dosť nasmiala a po celú dobu ma to neprestalo baviť. Nehovoriac o tom, že herecké výkony a obsadenie sa na tento film hodili ideálne. Určite odporúčam pozrieť si to, ak máte záujem zasmiať sa a mať príjemný pocit z celého dňa.

• 29.7.2014  09:01

Tým, že som videla každú časť seriálu tohto istého názvu a s tým istým hereckým obsadením, nemôžem povedať ani jednu negatívnu vec. Bolo to skvelé zakončenie celého seriálu a spokojnosť je zaručená. To že zbožňujem Carrie Bradshaw už je vec verejne známa a určite by som nemohla povedať ani krivé slovko. Milujem tento film, seriál a aj všetko čo je s týmto skvelým nápadom spojené.

• 29.7.2014  08:57

Tento film patrí medzi jeden z mojich najobľúbenejších a takých, ktoré by som si pozrela kľudne znova, alebo som ich už videla aj viackrát. Vrelo odporúčam ženám, ktoré nemajú vo všetkom jasno. Priznávam, že tento film som videla, keď mi bolo dosť hrozne a veľmi mi pomohol a nahliadol do duše. Film upokojí a prinúti Vás nazrieť na veci pozitívne. Vôbec už nehovorím o tom, že tam bolo skvelé herecké obsadenie v podaní Julie Roberts a ostatných hercov. Vrelo odporúčam pozrieť a určite neoľutujete.

• 29.7.2014  08:50

Výborné pokračovanie prvej časti Zrodenie planéty opíc. Musím podotknúť skutočnosť, že keby som nevidela prvú časť tohoto filmu, tak tomuto nerozumiem a ani by mi nedával žiaden zmysel. Nie je to trhák na ktorý nezabudnem, alebo ktorý by som si pozrela ešte raz, ale kvalita, spracovanie, herecké výkony a všetko čo k tomu patrí chválim a odporúčam si pozrieť tým, ktorí sú milovníci podobných filmov.

<< předchozí 1 2 3