mrx.friend

mrx.friend

Filip Landkamr

okres Plzeň
školní psycholog, lektor primární prevence, trancer, ekolog


17 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
    • 29.10.2012
    Year with Armin van Buuren, A (2012)

    Obyčejný člověk, který vede neobyčejný život. Superhvězda DJingu, Armin van Buuren, žije tak, jak by si mnoho z nás mohlo nechat jenom zdát. S vytrvalou vášní pro hudbu se tento rozený perfekcionista snaží zůstat na vrcholu, s čímž souvisí vypořádávání se s každodenním tlakem. Rok v životě Armina van Buurena vám poskytne bližší pohled na člověka stojícího v popředí nizozemského DJingu. Pojďme strávit jeden výjimečný rok jeho bouřlivého života…
    Davy skandují jeho jméno. Lidé si ho všude fotografují. Je vždy v pohybu, z jednoho klubu do druhého. Dny strávené v letadlech pro pár hodin toho, co mu jde nejlíp: potěšit dav. Nebýt lásky k muzice, Armin van Buuren by nikdy nebyl tam, kde teď je. Čtyřnásobný vítěz po sobě v anketě DJ Mag Top 100 a rytíř, na kterého byl pasován královnou své domovské země. Strůjce jedné z nejdéle vysílaných show v rádiu na poli dějin taneční hudby a majitel vydavatelství A State of Trance. Ale také manžel Eriky, lásky jeho života, a otec dcery Fenny. Věrný přítel k těm, kdo pochopí jeho nedostatek volného času a milující člen vřelé rodiny.
    Tento dokument vás vezme z jeho domova přes letiště s osobními tryskáči až přímo na párty. Ukáže vám osamělost prázdného hotelového pokoje a zavede vás až do samého žáru chvíle, kdy tisíce fanoušků očekávají svého hrdinu. Odhalí jeho perfekcionismus a neúprosné úsilí, stejně jako závislost na muzice. Od příprav světového turné k albu "Mirage" a telefonátu, který mu prozradí, zda si udrží první příčku v DJ Top 100, až po prohlídku domu, ve kterém vyrůstal a oznámení v rádiu, že bude otcem. Rok v životě Armina van Buurena není dalším zákulisním dokumentem. Je to Armin van Buuren, osobně.