Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Horor
  • Krimi

Recenze (3 100)

plakát

Last Seen Alive (2022) 

Konečně dali Žérardovi taky normální civilní roli a je příjemné zase pro změnu vidět něco jiného, než šéfa ochranky/vojáka/žoldáka/spartana. Tohle je přesně takový ten film ze sousedství, bez použití triků a explozí (ta byla ve filmu jen jedna). Napínavě vystavěný scénář a neokoukané ksichty mě pak jen utvrdily v nadprůměrném hodnocení.....................moje hodnocení = 7,5 z 10.

plakát

Za kačku svlíkačku (2009) (pořad) 

Nejbizarnější díl všech dob byl ten, kde se nějakou chybou v matrixu povedlo sundat inteligentní slečně kalhotky hned prvním telefonátem a ona tam pak půl hodiny mlela ať lidi zavolají, že je velká šance že se svlékne ….

plakát

7 čili sedm dní (1994) (pořad) 

Díky takovým pořadům vznikly dnes uz legendární imitace Zdeňka Izera, 7 dní čili tejden a mnoho dalších, v té době hodně kvalitních nejen politických skečí……

plakát

Tiché místo: Část II (2020) 

Pokud se člověk přenese přes tu hlavní blbost, že si dva relativně inteligentně vypadající lidé udělají dítě v plném proudu post-apa, pak musím říct, že dvojka oproti jedničce je už o něco vyspělejší a v tom tichu je to docela napínavé, hluchý smradi jsou vážně hnusní a škaredé děti manželů Blunt-Krasinských velice dobře hrají. Pořád přemýšlím, zda Emily je hezká, nebo ošklivá ženská…………..

plakát

WTF: Welmi Trapné Ftipy (2023) (pořad) 

Danovi bohužel jeblo, pokud se pod toto podepisuje jako tvůrce, název opravdu sedí, dementi ……

plakát

Hádkovi (2022) 

Vážně příjemný český film s několika dokonalými hláškami a především skvělou Novákovou, která ze sebe udělala blbku před celým národem a její popletené hlášky možná i zlidoví (Vidíš, to je aspoň personál, ten se mě zastane........) a mnoho dalších. Takový slabší Bůh masakru, vygradovaná histerie na pár čtverečních metrech...............moje hodnocení = 6,5 z 10.

plakát

Mission: Impossible Odplata - První část (2023) 

Neuvěřitelné Horste, slovy klasika ! Nevěřím vlastním očím, ale přání se stalo skutečností a finální první polovina tohoto kultovního spektáklu se povedla na výbornou. Cruise, toho času nositel věku 60+ tu skáče, hláškuje, lítá, střílí - no prostě dělá psí kusy jako za mlada, ale to samozřejmě není všechno. Na to, že to má 3 hodiny, je to poskládané fakt dobře a co oceňuju, film není přeplněný rádoby vtipnými hláškami, což je trošku nešvar posledních let a to samozřejmě především u mainstreamových blockbusterů. Zkrátka a dobře, film je šikovně slepený prvky i z předchozích dílů a já se těším na druhou polovinu...............moje hodnocení = 8 z 10.

plakát

Gomora (2014) (seriál) 

Gomorra se pro mě řadí k seriálům Perníkový táta, Narcos a Hra o trůny. Podobnost všech vystihuje fakt, že jsem se nedokázal od sledování odtrhnout a hltal jsem každý díl na 100 %. Autentičnost prostředí, Neapol vykreslená přesně tak jak to tam opravdu chodí (mám potvrzeno od jedné mojí klientky) a ta propojenost a vztahy mezi jednotlivými osobami, to je přesně to, o čem tady mluvím a proto jsem také zmiňoval výše uvedené seriály (Hlavně například Perníkový táta). Seriál ze současnosti z reálného prostředí, kde se odehrávají všechny intriky, vraždy a vyvíjí se vztahy mezi jednotlivými postavami. Je až s podivem, s jakou lehkostí se tvůrcům Gomorry podařilo "budovat" to drogové impérium od dealování pár gramů na místních pláccích až po ovládání trhu s nemovitostmi a zasahování do vysoké politiky. Já vždy ocením moment, kdy díky perfektnímu scénáři dokážete jednu postavu nejdříve nenávidět, pak s ní sympatizovat, abyste si nakonec přáli její smrt - a takových je tady spousta. Vážně prvotřídně natočený totální hnus, doporučení všem..................moje hodnocení = 10 z 10.

plakát

Dobré ráno, Brno! (2023) (seriál) 

Může mi někdo vysvětlit, jakto že jsem do téhle doby ještě nikdy neviděl Zuzanu Zlatohlávkovou? Ten seriál je sám o sobě hodně vtipná situační záležitost, ale tahle ženská tomu nasazuje korunu. Jak někde posledních 10 let zazní jedno ze jmen, nebo spojení Kolečko a Prušinovský, filmový divák ví, že je o zábavu postaráno. Jednoduché, úderné a ostrovtipné !..................moje hodnocení = 8 z 10.

plakát

Fall (2022) 

Chochochoó, potlesk ve stoje  - a to jsem na ten film narazil zcela náhodně (prehrajto.cz, právě sledováno uživateli). Takové náhody jsou jak se zdá nakonec nejlepší. Popisovat není třeba, všechno je napsáno výše, mě jen stačí konstatovat, že takový pocit závratě a úzkosti už jsem dlouho u filmu nezažil. Bravurní kamera a střih, že si prostě člověk připadá, že je tam s holkama nahoře taky. A kdo viděl například film 47 m, měl by rozhodně tenhle film zařadit do hledáčku. Metrů je to sice asi o půl kiláku víc, rozuzlení však téměř stejné.......................moje hodnocení = 9 z 10.