Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Horor
  • Krimi

Recenze (3 042)

plakát

Román pro pokročilé (2019) 

Hajzlové debilní, imbecil Vašut a alkoholik Etzler tankují e-Hyundai….

plakát

Oheň (1991) 

Zatímco na vizuálních efektech si vážně tvůrci vyhráli a zasloužili by pochvalu, scénárista Jirka Vídeň by zasloužil bůra a opakovat školu, 3x jsem u filmu usnul. Možná to ale bylo způsobeno i tím, že herecké výkony Williama Baldwina mě vždy spolehlivě uspávají, takže i když je ve filmovém světě hodně větších průserů, tohle je určitě pro mě nejslabší Howard.......................moje hodnocení = 5,5 z 10.

plakát

Poslední souboj (2021) 

Ano, ano - jak už tu nějací erudovaní hodnotitelé zmiňují, Ridley je vskutku asi jediný režisér svého druhu, který ty středověké a starověké spektákly točí tak, že si člověk připadá uvnitř děje, po této stránce tedy bez chyb. Jen mi do titulních rolí téhle doby trošku neseděli ani Damon, ani Driver, přece jen jsem asi na ně zvyklý především ve filmech z moderního prostředí……………moje hodnocení = 7,5 z 10.

plakát

Memory (2022) 

Další z Neesonových filmů ve stylu "grandpu si nechceš rozhněvat" se tentokráte dost povedl a popravdě podprůměrné hodnocení moc nechápu. Příběh je slušně napínavý a zamotaný až do závěru a pro mě osobně bylo příjemné vidět po dlouhé době (možná fakt poprvé od L.A.-přísně tajné) Guye Pearce v kladné roli - vyloženě mi tenhle kousek sedl.........................moje hodnocení = 7,5 z 10.

plakát

Ztracené město (2022) 

dvě hvězdičky filmu zachraňuje necelých 10 minut s Bradem Pittem, vskutku smutné......Tutam se snaží, co to jde, ale bohužel díky svému přehrávání a pokusu o vtip jde spíše o trapné představení a u mojí oblíbenkyně Sandy je škoda, že ani ona neunesla tíhu věku a započala netvořit svůj obličej po vzoru svých nejmenovaných stárnoucích kolegyň. Mnoho povyku pro nic tenhle film........................moje hodnocení = 4 z 10.

plakát

Lego Masters (2022) (pořad) 

Debilní autistické soutěžící doplňují imbecilně se prezentující ,,,,,,moderátoři,,,,,,,…. A na konci to rozbijou kladivem, vskutku inteligentní projekt …….

plakát

Zdravotník (2020) 

Prostě Mario Casas, tohle jméno už je svým způsobem záruka kvality. Doteď jsem viděl jeho pouze kladné role takže bylo příjemným spestřením zažít jeho úlohu posedlého invalidy a v kombinaci se skvěle padnoucí depresívní hudbou to byl fakt moc hezky hnusný film…………….moje hodnocení = 8 z 10.

plakát

Minority Report (2002) 

Vymakaná Spielbergovina, co víc dodat. Hodně mi tenhle film připomíná snímek "Já robot". Nevím, z jakého důvodu jsem shlédnutí tohoto filmu stále odkládal a trvalo mi tolik let, než jsem se konečně odhodlal a hodnotím velice pozitivně (plné hodnocení ale nedám, jelikož pro mě existují i kvalitnější filmy ať už od režiséra Spielberga, nebo s Tomem Cruisem)...........................moje hodnocení = 8 z 10.

plakát

Sezn@mka (2016) 

Myslím, že se natočilo mnohem více daleko větších braků, než je tato oddychovka a já se v neděli večer docela zabavil………….moje hodnocení = 5,5 z 10.

plakát

Temná tvář Brooklynu (2019) 

Já vůbec nevím, jak tenhle film popsat - zřejmě velký potenciál, který mě ale i přes dechberoucí výkon Edwarda Nortona prostě většinu času nudil a nějak mi to místy moc nedávalo smysl..............................................moje hodnocení = 6 z 10.

Reklama

Reklama