Abes

Abes

Pazuzu Pazuzu

okres Ostrava
Ostrava

24 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 12.11.2014
  Paul Simon, Graceland: The African Concert (TV film) (1987)

  Záznam koncertu z Harare, hlavního města Zimbabwe. Společně s Paulem Simonem vystupují jihoafričtí hudebníci Hugh Masekela nebo Miriam Makeba.

  • 5.9.2013
  ABE (2013)

  Může uměle vytvořený organismus skutečně milovat, pokud on sám není svým lidským protějškem upřímně milován? Snímek popisuje konfrontaci roboticky přesné logiky s lidskými emocemi.

  • 26.3.2013
  You're Next (2011)

  Manželé Davisonovi se rozhodnou sezvat své potomstvo a uspořádat oslavu k příležitosti 35. výročí sňatku. Idyla je ovšem narušena skupinou ozbrojených maskovaných vetřelců s touhou každého v rodinném sídle zavraždit.

  • 13.3.2013
  Záhada Hory mrtvých (2013)

  Snímek se věnuje dodnes neobjasněné záhadě z roku 1959, související se smrtí devíti sovětských studentů během zimní expedice na horu Otorten. Expedice měla trvat přibližně dva týdny, studenti se ale nevraceli a tak bylo vyhlášeno pátrání. Základní tábor byl po pár dnech nalezen a jevil známky potvrzující rychlé opuštění provizorních přístřešků jeho obyvateli. Těla byla rozeseta po okolí v pozicích naznačující úprk, či marný návrat k táboru. Záhada Hory mrtvých se věnuje tomuto incidentu z pohledu současné expedice a místních obyvatel.

  • 21.12.2012
  Axe Giant: The Wrath of Paul Bunyan (2013)

  Možná si pamatujete epizodu ze seriálu Simpsonovi s tulákem, který vyprávěl příběh o jistém přerostlém dřevorubci. Tento dřevorubec byl inspirován postavou Paula Bunyana, který je známý především v severní části Spojených států amerických. Samotný film pak pojednává o mladých delikventech, kteří dostanou poslední šanci, a to v podobě nápravného programu, který by měl otestovat jejich fyzickou a psychickou odolnost ve snaze nastartovat jejich ztracenou morálku. Program bude ale narušen běsnícím dřevorubcem, který se po letech vrací posílen nenávistí pramenící ještě z dob, kdy byl ze své rodné vesnice vyhnán do lesů.

  • 17.10.2012
  Zima mertvěcov. Metělica (2012)

  První ruský film zombie charakteru. Příběh se odehrává v Moskvě během záhadné sněžné bouře uprostřed léta, a to v nejteplejší den ruské historie. Nebude to pouze nezvyklé počasí, se kterým se hlavní hrdinové budou muset vypořádat.

  • 6.10.2012
  The Conspiracy (2012)

  Dva filmoví tvůrci zvolili za objekt svého nového projektu možná trochu bláznivého konspiračního teoretika. Snaží se mu vetřít do přízně, díky čemuž získávají zajímavý materiál. Jednoho dne ale teoretik zmizí. Začaly jeho teorie odkrývat pravdu ohledně vděčného tématu 9/11? Stal se nepohodlným a byl odstraněn, nebo se jen skrývá za účelem posílení svých bludů?

  • 28.9.2011
  The Prodigy: World's on Fire (koncert) (2011)

  Živý koncertu skupiny Prodigy v rámci turné "Invaders Must Die". DVD obsahuje záznam koncertu z britského Milton Keynes Bowl, kde zazněly jak novější kusy tak i projekty z dob největší slávy. Fotografie, záběry ze zákulisí, mnoho bonusů, vše seřazeno v originálním menu.

  • 10.11.2010
  Kanye West - Runaway (hudební videoklip) (2010)

  Kanye West se prohání lesní silnicí ve sportovním voze. Po chvíli se na scéně objevuje modelka Selita Ebanks jako Fénix (napůl žena, napůl pták) která na Zemi přistane v podobě meteoritu, do kterého KW svým vozem nabourá. Když Kanye vidí Fénixe bezvládně ležet, ihned se zamiluje a odnáší si ji v náručí domů. Po probuzení se Fénix dostává do konfrontace s pozemskou přírodou, mezilidskými vztahy a zvyklostmi. Stojí tak před rozhodnutím, zda s Kanye zůstat, nebo jej nadobro opustit.

  • 30.10.2009
  Rubber Johnny (2005)

  Šestiminutový experiment britského režiséra, který má na kontě především hudební videoklipy (Portishead, Björk, Madonna, Placebo). Projekt vznikl jako šot pro hudebníka Aphex Twin a jeho nové album.
  Johnny, upoutaný na kolečkové křeslo, pravděpodobně postižen akutním otokem mozku, předvádí za doprovodu elektronické hudby taneční kreace ve stylu rave. Většina filmu je natočena pomocí infračerveného vidění.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace