Ženy v běhu (2019)

Asi ano, uznávám, že se jedná o film o ženách (výrazná mužská postava je v něm jen jedna a i ta je výrazná jen díky hereckému projevu O. Vetchého) a pro ženy. Ale i tak jsem se u něj výborně bavil. Určitě se na něj klidně znovu podívám znovu a věřím, že se zase budu bavit.

Pozor na Harryho (1997)

Další z povedených hříček mého oblíbeného neutrotika :)

Dnes neumírej (2002)

Jako bondovka velice slušný, i když některé scény jsou opravdu přitažené za vlasy. Jinak jako milec série oceňuji návrat k některým klasickým atributům.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Film funguje jen díky chemii hlavních hrdinů. Nemůžu ho snad ani doporučit, obzvláště pokud jednoho z představitelů hlavních postav nemuisíte.

Rudé kůže (2002)

Fakt dost dobrý. Jen je trochu depresivní jak ti "nejspravedlivější na celém světě" (znám několik američanů osobně a je to v ních) dokázali dohnat původní obyvatele do bahna bytí.

Život pod vodou (2004)

Asi jsem to nepochopil. Uvědomuji si, že jde o nadsázku až parodii, ale v důsledku jsem z toho celkem rozpačitý. Ne že bych se nebavil, ale ne tak jak asi zamýšleli tvůrci!

Sin City - město hříchu (2005)

Hodně temné a brutální. Nicméně právě to jsem očekával a moje očekávání jsou naprosto splněna. Asi nejlepší komiksová adaptace co jsem kdy viděl.

Šaman (1992)

Přes romantickou notu a ekologický podtext velmi povedený film.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Nejsem skalním příznivcem této série, ale i tak je tento film pro mne skvělým zkloubením původních a nových, pro mě ne zcela povedených epizod!!!

V dobré společnosti (2004)

Velmi příjemně civilní, bez klišovitého vyústění. Velmi zajímavé!

Ovládací panel
6 bodů