joelly01

Německo

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 19.5.2020  09:43
    20.000 mil pod mořem (TV film) (1997)

Utahane, nezajimave, nudne… Prevelika ostuda :(

• 18.5.2020  09:27

Dokonala filmarina? Asi jo = jedna hvezda, prask ji tam! Vyborne herecke vykony? Ale prosim = druha hvezda, prask ji tam! Ovsem vic nedam ani za zlate prase. Napred mi nelogicnosti v deji nevadily, ale bylo cim dal narocnejsi je prehlizet. Bod zlomu pak bylo "Misto pro zenu", to uz byl takovy bizar ze jsem vubec nevedela co si mam o serialu myslet a jestli vubec prvni serii dokoukat. Jako ne ze bych sla v kazdem filmu po logice, ale pokud se postavy vylozene chovaji jako kikoti a cele to nejak nedava smysl tak pak uz z toho ,jak se rika, "ten Zadek kouka moc ven" a me to otravuje. Po prvni serii se se sluzebnici tedy loucim a dale hledam nejaky kvalitni serial na ktery bych mohla cucet pri behani na pase.

• 18.5.2020  09:10

S Mittermeierem nesdilim nazor ani na politiku, ani na filmy, ani na Sport.. proste vubec na nic! Ale ten clovek je vtipny, o je ten clovek je vtipny! A ma charisma! At se divam na jakykoliv jeho porad tak je uplne jasne ze nejpozdeji do minuty se budu smat jako blazen a neprestanu jeste dloho po zaverecnych titulkach :D Takze za 5 hvezd, mily Miso. Ale teda koukam zes´ za posledni leta pekne zesedivel :D

• 13.5.2020  09:26
    Pán tygrů (TV seriál) (2020)

Jest o me znamo ze si velmi libuji - co libuji, primo vyhledavam - ve fenomenu White trash, procez toto byla pro me velika lahudka, kterou jsem si uzivala od prvni minuty. Jaw dropping Level milion! Vidlaci, zlodeji, fetaci, idioti, narcisove, zbesile kravy a potencialni (skutecni?) vrazi a vrazedkyne, hruzna odnoz Country music… tady je proste vsechno! Lokace fantasticke a pribeh tak neuveritelny ze… ze proste nevim. Zase si me tento fennomen ziskal o trochu vic, kdyz mi vcera jeden White trash poslal obrazek z Floridy (uz ho pustili z vezeni za znasilneni a pokus o vrazdu manzelky) ze ted zacina chovat vcely, tak jsem ho ani nevyfakovala, jen jsem odepsala "cool": Nejlepe se mi libil ten bezzuby "meth mouth" manzel, to jsem se uplne tetelila blahem kdyz zacal neco sumlovat. Klenot to asi u ctvrteho dilu vzdal, prej "tohle uz na me bylo trochu moc".

• 13.5.2020  09:18

Bozi, tomuhle nechybelo nic, i kdyz s triem Vasut - Krausova - Balzerova bych za normalnich okolnosti nevedela co si pocit. Od zacatku do konce bombice, za me urcite jeden z nejlepsich ceskych filmu. Rocky je proti "Pestem" jen slaby cajicek. Totok se tomu kolotcari Soukopovi hodne povedlo!!

• 13.5.2020  09:14
    Insomnie (2002)

Vyborny detektivka se skvelou atmoskou. Naadherna Aljaska. Kdyz film zacinal tak jak leteli v letadle a kolem byli ty ledovce a pak pristali na jezere tak jsem rikala Klenotovi "To je nadhera, takove hory, prala bych si zajet na Aljasku" A Klenot na to nerikal vubec nic, procez si myslim ze mit deti a postavit predrazeny barak asi leze do penez tak nevim jestli tam v nejblizsi dobe pojedu. Film ovsem Klenot cenil, i kdyz jsme se shodli ze do uplne nirvany tomu neco chybelo...

• 7.4.2020  12:03
    I Am Not Okay With This (TV seriál) (2020)

Dostala jsem se k tomutok diky sve mirne posedlosti american White trash a co se atmosky tyce tak tam Serial nezklamal. Jenomze to je asi vse.. White trash Feeling ohromne povedeny, ale jinak nudna zvanirna plna ale opravdu MIMORADNE trapnych mouder/klise puberty. Takto jsem ani ja nebyla trapna a to zu je prosim co rict (namatkou = ohromne "cool" opilost z jednoho piva a "zhulenost" z jednoho lehkeho malbace). Takze ne. Napred jsem rekla Klenotovi at se se mnou na to podiva, pak jsem ale rekla at se na to radeji nediva, ze by byl na me velmi nastvany ze se musi divat na takovou blbost. Zkusim ho nyni radeji nalakat na Tiger Kind.

• 30.1.2020  08:12
    Jen žena (2019)

Frau Joelly jest mimo jine znama tim, ze nema vulgarismy moc v oblibe a pouziva je jen v OPRAVDU krajnich pripadech a zde se teda FAKT neudrzi. Predstavte si rodinu kde jeji clenove ziji striktne podle "nabozenstvi miru". Zenske v teto rodine jsou uslapnute chudinky, neb chlapi jsou tupi, zaostali, primitivni, nevzdelani, nevzdelatelni, sexualne frustrovani, polodementni a mega slizsci luzri = aka smradlave, ridke praseci sracky. A tito chteji urcovat co je spravne (mlatit zenskou, sexualne ji obtezovat i kdyz je z rodiny) a jak maji clenky rodiny zit, koho si vzit.Kdyz se nejaka zenska vzprici, tak ji proste zabijeme, protoze jako ridke praseci sracky, ktere jsme, nesneseme aby nam nekdo odporoval a kdyz se normalne v zivote prosadit neumime neb jsme zdegenerovani neustalym krizenim v rodine, tak aspon vytahujeme miniaturni koule na zenske v rodine. Vubec mi hlava nebere, proc tyto praseci sracky se tahnou do Nemecka, kdyz je zde vse tak dekadentni, sproste a haram. Proc nezalezou zpatky do sve praseci nory a nezerou tam nekde velbloudi, popr. osli hovna a neotravuji svet nam na "zapade"? Lito je mi tech zenskych strasne moc.. Nadeji dava ta druha rodina co se krasne integrovala. Me by zajimal pak ten pomer... No nasrana jsem jak svina. Jestli mi zase dnes do byra vleze ten hnusny a krpaty turek a zacne mi "laskovne" vysvetlovat ze chlapi jsou chytrejsi nez zenske tak ho poslu do praseci prdele jeste driv nez staci rict "Prasoerdogan".

• 23.1.2020  10:47

Obcas bych si prala byt take tak desne umanuta a jit si za svym za kazdou cenu, obcas jsem zase rada ze jsem tak trochu flegmous a mam tendenci tim zivotem tak trochu provlavat. Ti umanuti jsou desne inspirujici a obdivuji je, i kdyz to semtam byva na hrane. "Gorily" jsou pro me krasny 80kovy retrofilm o jedne prave tak desne moc umanute antropolozce a me nahodou desne bavil. Herecke obsazeni, gorily, priroda.. vse naprosto luxusni. Chvilemi se mi zdalo ze se film trosku placa na jednom miste, ale v zasade nic vazneho. Kdykoliv znovu. Bolelo me srdicko kdyz tu malou gorilku ji vzali ti zli lide ze zoo a mela jsem i slzy v ocich. Ja jsem vubec ted na vse takova hakliva. Proto si radeji ctu, nechci porad brecet.

• 13.1.2020  10:44
    Cliffhanger (1993)

Marigold pise: "Horolezec by zaplakal". A horolezec tedy place a nebyt fanouskem akcnaku, hor a te dvojky base jumperu tak by nekompromisne odpadoval. Ovsem takhle jen horolezec koukal na film pri zehleni a cas od casu se s despektem uchechtl a pronesl smerem ke Klenotovi "no ale tohle uz je fakt moc", ale kdyz horolezec musel odnest vyzehlene pradlo do horniho patra tak horolezec stejne stopnul DVD aby nic nezmeskal. I kdyz tenhle film horolezec uz videl. A ne jednou. Asi ani ne naposledy. Ale nejdriv zase tak nejmin za 10 let. Ma Slaj i horsi filmy.

• 8.1.2020  09:38
    Tatort - Tschill Out (TV film) (2019)

Dva bratri - muzikanti maji svedcit proti prekupnikum drog. I kdyz jsou v programu na ochranu svedku tak jeden bratr je odkrouhnut. Celou akci ma na starosti Tschillerovo turecky partak znamy z predchozich dilu. Tento nikomu neveri, teda krome Nicka Tschillera, ktery ovsem uz neni "plnokrevnym" policistou, ale motivuje problemove deti na jednom severonemeckem ostrove. Turek na tanjacku preveze prezivsiho svedka (bratra-muzikanta) na schovani k Tschillerovi. Pak se zacne ukazovat ze zabity bratr nebyl mozna takovy za jakeho se vydaval, obchod s drogama mozna nebude tak docela obchod s drogama a Tschiller na nejaky "Tschill out" vlastne ani moc nepomysli. No, tak to bylo strucne k obsahu. Ted me dojmy: Jeden s tech slabsich Tschillerovo Tatortu, ale zase ne tak uplne blbe jako ten film. Krome par telefonatu nas Til dejovou linkou s dcerkou moc neobtezoval. Blbe to nebylo, ale take jsem nejasala a myslim ze existuje spousta lepcejsich Tatortu. V novinach pak na druhy den psali ze sledovanost nic moc a mozna Schweiger pujde (z Tatortu), ale to by mi prece jen prislo trochu nefer, je spousta horsich komisaru a blbejsich dilu (dejovych linek). Na pristiho Tschillera podivala bysem se rada, ale jen pod podminkou ze se tam nebudou resit veci co se resily ted (nechci spoilerovat), protoze od jiste doby jsem na jiste veci dost hakliva a nechci je videt . Ani vedet. Tak.

• 14.11.2019  09:52

Jeden z filmu, ktere nikdy nezestarnou a vzdy budou mit co rict. Film jsem videla az po precteni Kaplickeho romanu a je stejne genialni jako predloha. Pribeh, herci, rezie, hudba.. Vse fenomenalni. I Klenot poulil oci a rikal ze mu behal mraz po zadech. Pamatuji si, ze kdyz jsem byla mala, tak jsme s mamou jely do Sumperku na navstevu ke strejdovi a ten mi vypravel pribeh o tech carodejnicich a ja jsem z toho mela docela Trauma, ale takove jako prijemne Trauma, co mivaj deti co se rady boji. Tak takova ja jsem byla jako dite.

• 4.11.2019  11:46

Nyni uz to nebylo tak bozi jako kdyz jsem byla dite, ale porad jeste docela roztomile a ja jsem se pri sledovani usmivala. Take Oregon se mi prevelice libi! Klenot velmi nadsen, on ma tyhle filmy desne rad. Vsak ted jsem mu poridila desnou silu techhle americkych detskych komedii z 80 let na ktere se nyni budeme divat kazdou nedeli kdyz bude hnusne. Tak.

• 4.11.2019  10:48

Me ty casove smycky treba vubec moc nevadily a film me docela bavil. Byla jsem porad takova vnitrne napjata a trochu jsem se i obcas bala. Patricka Wilsona vubec nepoznala jsem! Stopaz taktez ulejzala a herci nebyli vubec spatni. Libilo se mi to rozhopadne lepe nez ten novy Halloween co jsem na nej koukala den predtim, procez i hodnoceni davam vyssi.

• 4.11.2019  10:44
    Halloween (2018)

Kazdy rok na Halloween rikam Klenotovi ze se musim podivat na Horror Halloween a nikdy se pak nedivam, vzdy tam vpalim nejaky uplne jiny horor. Az letos to koncne vyslo! Po prijemne navsteve Kinder tauglich Halloween Party jsme prskli stastnou MiniMe (velmi si chtela neustale povidat se smrtkou se sviticima ocima a nemohli jsme ji odtrhnout od Zombie kterou chtela porad hladit po hlave... co z toho ditete asi bude?) do postele a ja jsem Klenota uvedla do sveta Michaela Myerse (tohle byl Klenotovo uplne prvni Halloween film). Ocekavani velka, nakonec to bylo tak napul. Velmi snobska hudba (rikam ji "haddonfieldska"), slusna zapletka a az na JLC velmi necharismaticti az skoro dalo by se rici slizci herci kteri se chovaji nelogicky a hloupe. Mohlo to byt lepsi. Ale taky mnohem horsi, kdyz si clovek vzpomene na jine hororove klasiky ktere se v ramci rebootu podarilo nepekne zprasit.

• 30.10.2019  11:14
    Jak vyrobit vraha (TV seriál) (2015)

A to je tedy opravdu velmi zajimave, tak tady se odsoudi polodementni vidlak s naplnodementim synovcem za vrazdu, kterou jim policajti bez ruznych oslich mustku. lzi a manipulovanim s dukazy nedovedou dokazat tak aby to nevyvolavalo MASIVNI pochybnosti a dostanou dozivoti. A ten dement co jsem se s nim kamaradila pred sto lety dostal za znasileni manzelky a pokus o vrazdu (manzelky) jen 4 roky vezeni, protoze vzal "plea deal". A odsedel si jen dva, sedel ve veznici ve Washigtonu kde mel jakysi prej mirny rezim a vyucil se tam tesarem ci co a po 2 a pul letech ho propustili a zase me stalkuje! Americka justice je divna, hodne divna. Pri "making a murderer" se mi otvirala kudla v kapse... Momentalne probiha ohromne teseni na druhou radu, neb tu jsem jeste nevidela a tak trosku si ji setrim "az onemocnim", abych mela na sledovani trochu klid. Btw. cetla jsem ted na tmz.com (ano, ctu US bulvar) ze obhajcum Averyho se podarilo najit nejaky ohromny dukaz, ktery dokazuje jeho nevinu.Tak to jsem tedy zadostiva!

• 29.10.2019  10:17

Jeden z mych oblibenych politickych thrilleru ktere tocim docela pravidelne. Nejlepe se mi ve filmu libi Willem Dafoe, neb to je muj nejvetsi oblibenec a kvuli nemu protrpim i sebeblbejsi film (Speed 2). Ale Clear and Present Danger neni sebeblbejsi film, naopak je to film zajimavy a docela slusne odsejpa, procez ja se raduji prevelice. A i Klenot se raduje a porad se me pta jestli chci Patriot Games nebo Clear and Present Danger a ja rikam ze Clear and Present Danger, neb Willem Dafoe je muj nejvetsi oblibenec a.... (trochu se zase zacinam cyklit, procez nazdar a Exit")

• 28.10.2019  10:17

Jako ne ze by to bylo spatne, ale cekala jsem jinacejsi pecku! Kor kdyz je znamo, jak dramaticka a bohemska persona Freddy byl. Tohle byla takova "brav" ucesana verze. Fyzicky Rami Malek Freddiemu moc podobny neni, ale bodylanguage od nej odkoukal fenomenalne natolik, ze jen kvuli tomu vytahnu hodnoceni na 4 hvezdy. Stejne ale bozi kapela, ty songy nezestarnou. Nejaci Edove Sheeranove se muzou jit zahrabat.

• 16.10.2019  09:22

Paneboze, ja jsem to po necele hodine vypnula, protoze toto me vubec nebavilo a velmi jsem se nudila! Pan Predator me nebavil! A nudil! To je prece strasne... Ani nyni nedovedu udelat nejaky odlehceny vtip nebo tak neco, ale protoze jsem obcas tak trochu krysa, tak film radeji ani nebudu hodnotit, neb jsem ho prece nevidela cely, ze.... Takova hruza. Zklamani roku. Desetileti. Stoleti. Mnenenenene.

• 14.10.2019  10:09

Sedmdesatkove Retro, me mirne nadchnulo, moc neurazilo. Jako komedie k zehleni naprosto dostacujici, ze bych vsak neco podobneho chtela absolvovat ve vecernim prime time, tak to asi nee. Tak za dalsich 7-8 let bych repete (opet u zehleni nebo jime minion cinnosti) vubec nevylucovala. P.S. Klenot vubec nepochopil....

• 10.10.2019  10:21

Pekne pohladilo po srdicku. Lady Gaga Rada mam a s panem Bradleym bych zasla na karamelove latte, vo tom zadna... I Klenot se radoval prevelice. Ovsem asi jako jedina, bila vrana bez vkusu, cynicka a kazitelka veskere srandy... kdyz me se ohromne nelibil ten megahit Shallow. A to hlas Lady G. velmi oblibuji a mam hodne rada tohle jakoby Country v modernim havu. Nene, ten song me minul. Ba co by se dalo rict, velmi me otravuje a nelibe mrcim kdyz ho nekde slyslim.

• 10.10.2019  10:12

Az uvidite velke Auto se spalovacim motorem (udav se, Grety PR Teame a posahana Luiso Neubauer!) ktere je olepeno samolepkami s Janosch tygrem, ma na detske sedacce figurku Janosch tygra a detska stinitka proti slunci s motivy Janoschova tygra, tak to jste prave natrefili na korab Frau Joelly.. Tygra ja mam nejradeji, procez to je vnucovano i MiniMe, ktera zatim neprotestuje. Brzy se stehujeme. Bude mit pokojicek s tapetou Janosch a v mestske galerii jsem objevila original kresbicky Janosch. Jsou drahe jako prase zase, ale myslim lepcejsi investovat do takovych veci nez mit prachy v bance. Kor v dnesni dobe.

• 10.10.2019  10:00

Toto se libi vic me nez MiniMe, ktera z toho jeste nema rozum. Je to takove ohromne roztomile a tak trochu "old School", nevim jaky je cesky dabing (jestli je), ale ta nemecka verze je naprosto kouzelna!

• 9.10.2019  09:02
    Suburra (2015)

Bezpochyby skvela gangsterka, ale musim priznat ze propojeni politiky a mafie me mnohem vic dostalo/rozsekalo v "Elitni Jednotka 2". Ale i tak rozhodne jeden z nejlepsich filmu co jsem za posledni rok videla (hmm, ono ja jsem jich zas tak moc nevidela. tak ctyri mozna, ale i tak...), sice pomalejsi rozjezd, ale pak jsem se nemohla odtrhnout. Skoda ze v poslednich deseti minutach na me Klenot porad sycel "mala uz je v pyzamu a zuri". To bych si uzila lepe kdyby toto nesycel, ale i tak se prevelice raduji. Pomalu, ale jiste se opet dostavam do sveta filmu. I like!

• 8.10.2019  11:14
    Příběhy včelích medvídků (TV seriál) (1984)

Nejvetsi dobro like EVER! Muzeme si skripnout prstik pod dverma, muzou se nam rezat zoubky, muzeme byt vztekli ze nam maminka nechce dat na hrani ten nuz co s nim kraji zeleninu.... jakmile zaslechneme "na policku v jetelicku tam kde potok prameni" tak jsou vsechny trable a bolesti sveta zapomenuty a my ani nedutame a desne se tulime a radostne si brumlame a zoufala, unavena a krajne neupravena matka si spokojene rika ze cela ta strapace s detma asi prece jen ma neco do sebe...

• 7.10.2019  11:21
    Dark - Série 1 (série) (2017)

Ty prvni tri, ctyri dily jsme se velmi radovali, kor ja jsem si pochrochtavala, jaka to atmosfericka snobarna. Ale pak zu mi to vsechno bylo tak trochu "zu viel" a byla jsem takova trochu snad i otravena. Na druhou serii uz se asi vykvaknu. Btw. k tem srovnanim s Twin Peaks: atmosfera v Twin Peaks mi prisla tak trosku nekdy i jako parodie na sebe samu, neco co se tvarilo ohromne vazne, ale pritom se to tak nejak potouchle pochcechtavalo. Dark se bere smrtelne vazne a ta temna atmosfera na me pak pusobila dost pozersky a "na efekt".

• 7.10.2019  11:11

Muj prvni singl outing po vyprsknuti dcerky! Klenot se ukazal jako Grand a povolil mi toto rande s mou BFF. Obe jsme se na film tesily prevelice, jen pred navstevou kina vypuklo male nedorozumeni v otazce "kdo je ci". Ja, protoze Kino byl muj napad, jsem rekla ze Brad je muj a Sylva (BFF) muze mit Leonarda. Sylva vsak nebyla s timto stavem veci spokojena a vehementne se dozadovala ze Brad je jeji, ze ona prece zamluvila listky, procez Leonarda at si necham ja. Hadka se nakonec rozmnelnila v prohlasenich typu "je jasne ze kdyby nas Brad potkal, zamiloval by se do obou, stejne vypadame nejlip ze vsech!" Film se me prevelice libil, a uplne nejlepe se mi libil ten konec. Hned jak se zacalo psat o tom, ze Tarantino bude tocit film o "The Family", tak jsem doufala, ze konec dopadne takto nejak podobne. Neb kdyby ne, tak to bysem tedy velmi obrecela a bylo by mi to dost lito. A tak jsem nakonec byla nadsena, protoze, ac se to o me nevi, ja mam slabost i pro ty stare americke westerny. Tak. Nejlepcejsi zazitek z filmu: Brad (Cliff) vyleze na strechu spravovat antenu. Sunda si tricko. Damske osazenstvo v kine: *nahlas*: aaaaaaaaaaaaaaaachhhh... (no musela jsem se trochu smat). Dale me velmi zarazilo ze na takovyto film se dostavilo velke mnozstvi dam ve veku 55+ let, v krepsilonovych halenkach a naondulovanych hlavach. Vedely na co jdou? Nechtely jit na jiny film? Bylo to kvuli Bradovi? Nebo Leovi? Zacina ve Zline nejaky ohromne sofistikovany kult? Otazky, same otazky....

• 7.10.2019  10:57
    Černobyl (TV seriál) (2019)

No ze tak brzy nekdo zfilmuje jednu z nejsilnejsich knizek co jsem kdy cetla (Modlitba pro Cernobyl), tak to jsem tedy fakt necekala. Asi nemam co bych vytkla, nad nepresnostmi a odchylkami od reality se nejak neofrnuju, jako mini Serial tohle byla naprosta bombice a me i Klenotovi spadla brada. Nebrecela jsem sice jako u knizky, ale i tak... Vida, clovek si myslel ze nejlepcejsim serialem bude GoT (tvrde a vicemene uspesne o to usiloval 9 let) a pak prijde takovahle mini vec a GoT uplne smete ze stolu. Jak prisel Cernobyl, vsichni prestali mluvit o GoT. Olala

• 14.2.2018  10:10
    Já, Tonya (2017)

Prvni pulka relativne spica, od utoku na Nancy uz mi to pak ale prislo takove az moc bizar a natahovane. Lepcejsi nez Margot (ktera nebyla spatna) se mi zdala ta herecka co hrala jeji silenou matku. K pribehu mam sve vyhrady, tehdy jsem o tom hodne cetla a koukala se na nekolik talk Show kde byli bud Tonya nebo Nancy. Tonya moc dobre vedela co mel jeji manzel zac (podle dukazu to fakt vypada ze to upekli spolu) a Kerrigenku navzdory kecum o pratelstvi nesnasela (no jo, dve nejvetsi rivalky ausgerechnet americkeho krasobrusleni... vsichni vime jak dovedou byt amici ambiciozni a cilevedomi, kor ve vrcholovem sportu). I podle pozdejsich projevu a vystoupeni (box) bylo videt ze muzes vytanout holku z vidlakova, ale nevytahnes vidlakov z holky. Delat z ni ve filmu tu co o nicem nevedela (jen jakesi trapne vyhruzky pres dopis prej chtela, ale jako vlastne ji to bylo taky jedno... wtf) mi prijde hodne cynicke vuci jeji obeti.

• 9.2.2018  20:52

Particka luzru jezdi po americe a pomoci lzi a ruznych "triku" prodava casaky. Bohate i chude odrbava relativne stejne. Pekne pokoukanicko do zivota white trash (white trash mam nyni ve velike oblibe), ze stopaze jsem se ze zacatku docela zhrozila, ale nakonec to docela odsejpalo. Skoda ze tak ohromne nesnasim toho ultra slizskeho LeBufetaka, myslim ze to jak jeho postava byla "cocky" ani nemusel hrat. Nicmene chybela mi tam nejaka katarze, nejaky vyraznejsi konec. Myslim ze chapu jak American Honey Andrea Arnold myslela, ale ja osobne jsem, docela navnadena, cekala od konce trosku vic. Aspon neco! No, treba priste. Ale i tak dobry.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20