joelly01

Německo

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 20.6.2016  10:29

Ne, neminulo to ani me. Vsichni zde cumime porad jen na fotbal, procez normalni filmy mi zustavaji vicemene zapovezeny. Ale Baye se mi u Klenota podarilo prosadit, to zase ne ze ne. Benghazi neni spatny film, Benghazi je dokonce velmi dobry film, docela slusna akcni rezba kterou fanousci zanru jiste oceni. Me problemy byly nasledujici: 1. priserne dlouha stopaz, zdalo se mi ze film se strasne dlouho rozjizdel a po hodine blaboleni zu jsem byla takova mirne otravena. 2. Jak byli vsichni zarostli tak jsem velmi rychle ztratila prehled kdo je kdo. Ale jinak docela dobre, i kdyz si nemyslim ze se k tomu budu vracet tak casto jako k "Black Hawk Down". Asi skoro vubec. Proto to na ty ctyri bohuzel nevytahnu. Jinak jsem zvedava jak dopadnou volby, jestli tedy Trump nebo Killary.

• 8.1.2015  11:56
    16 bloků (2006)

Hlavne se na to nikdo nedivejte v anglictine, nebo po hned par minut po tom co "promluvi", resp. neprijemne zaskrehota, Mos Def. A on skrehota skoro nepretrzite! V zivote me jeste z nikoho tak nebolela hlava. Stryc Pepin z Postrizin ma proti nemu prijemny a roztomily hlasek jako konipasek! Jinak docela dobry Brus, toho obstarozniho policajta dal paradne, ale film mel spoustu hluchych mist, procez spis takovy slabsi prumer. Ale to skrehotani bylo opravdu priserne, to prece neni normalni mluva, to je regulerni diagnoza.....

• 17.12.2014  09:25

Asi nejsem cilova skupina pro neco takoveho. Pri tom zaveru v Mexiku jsem se uplne tetelila stestim ze uz nejsem tynejdzr a nemusim se v ramci jakehosi "generacniho tmeleni" natrasat nekde na plazi s podobne postizenymi. No jo, ale ani se mi to nechce uplne odsuzovat, neb nektere sceny mi tam prisly hodne vtipne a ja uz jsem v posledni dobe videla tolik debilnich komedii, ze tohle muj vkus zase tak hrube neurazelo. Samozrejme priznavam ze ke treti hvezde taky pomohli hodne vtipne a originalni zaverecne titulky :)

• 19.8.2014  13:30

Mno, asi to mohlo byt i lepsi, ale zas tak uplne bych to taky nezatracovala. Trosku jsem nepochopila proc pubertacku hraje tricetileta anorekticka (v noticce TV programu jsem nasla ze pro roli zhubla 18 kg = to tedy respekt!), ale budiz... Zato pan Priklopil se povedl! Takoveho slizouna asi museli hledat hodne dlouho! Chudaci rakusaci... Hitler, Priklopil, Fritzl... Jeste ze maji Alpy!

• 1.3.2016  13:02

Ja vim, rekla jsem ze uz ne Schweiger ale prece jen porad tedy asi jo. Vcera bylo v televizi a neb jsem byla lina hledat alternativu v domacim archivu tak Til tedy zustal, no. Der Bewegte Mann bezi na nemeckych programech tak 10x do roka, stejne jako Manta Manta. Oba filmy jsou pro me kvalitativne na stejne Niveau, takove ty typicke Retro komedie co nenadchnou a neurazi. Ty tri hvezdy jsou opravdu solidny, neb i film samotny je plny nemeckych hvezd ktere ja povazuji za kvalitni (Riemann, Krol, Beck, Gedeck,...) a za tuhle komedii se ve sve herecke filmotece myslim nemusi stydet. Ale az to budou nemci zase za par tydnu davat v televizi tak to prepnu na neco jineho. Casteji nez jednou za par let tohle myslim vubec neni nutne.

• 20.4.2015  08:22
    8-Ball (2013)

Kdyz ono se to taaaaaaaaaaaaaak straaaaaaaaaaasneeeeeeee poooooooooooooooomaaaaaaaaaaaluuuuuuuu rozjizdelo. Az na treti pokus jsem to mohla dat cele. Proti "My deti ze stanice ZOO" docela slabota, ale jinak jako naucny film ze drogy jsou FUJ to hodnotim kladne. Mrska se to u me nekde v prumeru, neb diky tomu ze jednoho takoveho "uzivatele" znam az prilis dobre ze sebe asi nedovedu vymacknout sympatie vuci nekomu kdo si prasi zivot naprosto dobrovolne. Frau Joelly jest kruta a zla. Tak.

• 23.1.2017  15:17
    90 dní do svatby (TV pořad) (2014)

Je to takove lehce bulvarni, ale myslim ze docela informativni :) Kdyz se v praci nudim tak obcas zabrousim krome csfd i na emerikn tablojd a pokud vim, tak drtiva vetsina paru z tehle reality Show se rozesla (rozvedla, zazadala o rozvod). Nejhutnejsi byla ta obtloustla a prihloupla White trash Danielle, ktera si privezla o bambilion let mladsiho Mohameda z Maroka (nebo to byl Tunis? Kazdopadne "nafri"). To byl snatkovy podvodnik jako blazen, ale te blaznive megere to nevadilo. Oboustrannou a zdravou lasku jsem jim tam neverila bohuzel nikomu. Ale fakt docela zajimave, kdysi strasne davno jsem take stala pred volbou jestli mam o tyhle viza zazadat, ale nastesti jsem to neudelala. Muj objekt tehdejsiho zajmu se momentalne nachazi ve vezeni v Texasu. Za znasilneni a pokus o vrazdu sve manzelky. To bylo myslim, prevelike stesti, ze jsem tehdy o zadne takovedle viza nezadala a radeji jsem se zacala kamaradit s Klenotem!

• 14.10.2014  10:10

Jednicka byla opravdu prijemna, procez kdyz Klenot oznamil ze se v nedeli vecer budem koukat na dvojku, nerekla jsem ani popel. Hned ze zacatku me znechutil ten strasny, neprirozeny, trapny a papirem sustici osli mustek, ktery nam vysvetlil proc bude cela family v Turecku. A pak uz to vsechno bylo jen horsi a blbejsi. Kdyz jsem po pul hodine filmu uz asi po desate rekla "no to je ale pekna blbost", tak uz zacinala v Klenotovi vrit krev a odkazal me na hodnotnou literaturu nebo candy crush. Jako sympatickou hodnotim delku filmu. 77 minut a pan Lajem ode me maji jednu hvezdu. Jinak za timhle nekompromisne splachuji a zaklapavam dekl. Z tohodle repete opravdu nekouka.

• 10.6.2015  08:26

Nudou jsem u toho neusnula, to se zase musi nechat. Ale jinak neni presvedcena. Neraduje se. Nenadhodnoti. Necekala zazrak, ovsem tohle byla tezka slabota. Zase vyhozene prachy za videopujcovnu (jsem oldschool). Ach jo.

• 9.4.2015  10:05

MM to je on! MM meho srdce sampion! Herecky koncert jednoho z mych nejvetsich oblibencu. Pleskam rukama a volam "Bravo", TOTO bylo presne ono! Proc me to tak dlouho mijelo? Film asi nebude pro kazdeho, zapletka (STRACH) je abstraktni, procez pristupujte prosim s otevrenou mysli a nechte se vtahnout do tohoto nestastneho sveta lekare Brauna. Spolu se Spalovacem mrtvol nejlepsi ceske psychologicke drama. Famozni!

• 11.4.2016  11:45
    Adam & Eva (2003)

Zvlastni love Story. Trochu me z ni rozbolelo srdicko...

• 26.6.2015  09:20

Bylo to lepsi nez jsem cekala a horsi, nez kdyz jsem na to koukala jako dite s ocima vyvalenyma jako kdyz kocka sere do bednicky. No tehdy to byl vrchol veskereho drileru a drama! Ted uz tak spis so so. Ale bylo to docela zajimave a repete nekdy do budoucnase zas tak uplne nevylucuje.

• 1.6.2016  08:47

Cely minuly tyden jsem mucila Klenota aby se mnou chodil na Roland Garros a sledoval tenis. Nakonec toho mel uz plne zuby, procez rekl ze ve meste je i velka vystava James Bond a ze tam chce jit, ze uz nechce jit na tenis kde se tisni desetitisicove davy a stokrat te ohmatava nejaka ochranka jestli nejsi hnuslimsky terorista. A tak jsme sli na vystavu James Bond a ta byla jako "ganz OK", docela zajimave a Klenot porad rikal ze az prijdeme ze se musime podivat na tohoto Bonda a ja jsem rikala "tak jo" a tak jsme tedy prijeli a divali se na tohoto Bonda. The Spy Who Loved Me byl dlouho muj nejoblibenejsi, predevsim kvuli soundtracku. Ten film je kyc jak bic, vo tom zadna, pateticke to je take jako prase, procez uz muj nejoblibenejsi zdaleka neni. Ale clovek se u toho docela odreaguje a i kdyz jsou lepsi Bondove (Craig, Dalton, Pirs), tak za tu nostalgii lehce nadhodnocuji. Ale ted to zas tak pet let videt nemusim. Ale i misto te vystavy bych se sla radeji podivat na nejaky ten tenis. Prece jen kdyz vidite Vase idoly takhle nazivo (jednou jsem na RG hledala hyzlik a jak jsem tam bezradne stala tak koukam a dve metry ode me Stan Wawrinka!) tak je to lepsi nez tmava hala s vystavenyma vecma z James Bonda.

• 24.3.2015  19:59

Kratka, ale prijemna vec. Hodnoceni opet trochu neobjektivni prece jen je to jen par minut, ale co... Aksel Lund Svindal je ve ski circus muj oblibenec nejvetsi (tesne nasledovan Bode Millerem). Zajimave ze na rozdil do Bodeho nebo Max Franz jsem si ho nikdy jako freeridera moc nedovedla predstavit.. Ale samozrejme mu to sekne a dava to velmi dobre! Fakt jsem rada ze ted v posledni dobe trochu fusuje i do offslope. Fiel Productions urcite budu nadale sledovat, myslim ze se snazi byt evropskou odpovedi na MSP nebo Teton. Jeste jedna poznamka: Aksel si v rijnu pretrhl Achillovu takze musel sezonu vypustit, ale vratil se na zavod mistrovstvi sveta v Aspenu a tam ziskal 6. misto!!!! V konkurenci tech nejlepsich.. po nekolika mesicich bez zavodeni mezi nejlepsima na svete zajede 6. misto!!! No tohle jestli si nezaslouzi ten absolutne nejvic MAD RESPECT tak uz nevim.....

• 1.7.2015  08:37
    Akta X (TV seriál) (1993)

To jsme zase tehdy s bratrem poulili oci! (Me bylo 16 let a bratrovi 15). Rozhodli jsme se, ze si budeme kazdy dil AKTA X natacet na video. Ale tata nas po par tydnech serval a co jsme meli zase prehral jinyma filmama. Ale Akta X to byla laska na prvni pohled, prvnich pet serii vlastnim na DVD a zrovna ted je zase zrovna vsechny tocim. Samozrejme nektere dily jsou lepsi nez jine, ale celkove velmi nadprumerny serial (serie 1-5), takze se raduji prevelice a petkuji opet s cistym svedomim. Ty dily bez Mudler & Scully jsem ani nevidela a ani o to nestojim. Nejlepsejsi dily byli samozrejme ty o Eugene Tooms, no z tech mam jeste dnes traumata jako prase (hlavne z tech zlutych oci), opet jsem se ke Klenotovi silne tiskla. Btw. Klenot take velkym fanouskem, takze hodnoceni za oba.

• 29.1.2016  09:09

Ne, me to neprislo tak strasne jak zde nekteri lide pisou. Zklamani se nekonalo. Cekala jsem prijemne & nostalgicke retro s Mulder & Scully (oba trosku ohlodal zub casu, ale da se. Nikdo nemladneme! Teda krome me, ja ted vypadam lip nez tehdy v 16ti). A dostala jsem prijemne & nostalgicke retro s Mulder & Scully. Konspirace a ufoni nebyli ve starych "aktech" me oblibene epizody (ja radsi uchylaky co jedli jatra), ale tuhle vec jsem uzivala v miru. Tesim se na dalsi dily!

• 23.2.2016  09:01

Tahle epizoda me oslovila zatim nejlepe, procez ctyri. Zdalo se mi to uz spis jako navrat ke starym aktum, i kdyz ta rodinna Linie se Scully tam byt nemusela. Zatim jsem davala relativne vysoke hodnoceni, ale musim rict ze po prvnich ctyrech dilech tak trochu zklamani. Prece jen ty starsi epizody byly strasidelnejsi a lepcejsi. Tady ja nadsazuju spis z Nostalgie.

• 15.2.2016  09:37

Srabske tri, neb nevim, co si mam o tehle epizode myslet... Jako komedie to nefunguje spatne, dokonce jsem se nekolikrat zasmala a prislo mi to vubec hodne originalni. Ale ja si proste nejsem jista, jestli chci Akta X jako komedii. Vic me to bavilo kdyz se zapasilo s incestnimi mutanty a pronasledoval se pojidac jater nebo upirka. Komedie? Parodie? Vysmivani se nerdovskym fanouskum a vubec celemu kultu Akta X? Ja fakt nevim.

• 1.2.2016  11:49

Prijemne Retro pokracuje. A ja si delam nasledujici poznamku: "nakoukat nejake starsi dily" (to jsem ani nevedela ze M&S vrhli potomstvo!) a do budoucna se stejne nejlepe tesim na uchylaky co pojidaji lidska jatra! Ale jinak spica. Jen tak dal!

• 19.6.2015  18:35

Skoda, Akta X tam nebylo. Neresili se ufoni, duchove, nabozenske sekty a ani divni uchylaci co jdou po lidskych jatrech (z tech dvou dilu jsem se, nekecam, fakt malem podelala strachy). Takze tady nespokojenost. Ale jako detektivka to fungovalo prekvapive dobre! Hodne se mi libily nektere "narazky" (hudba pri najeti na obrazek na GWB) a vubec celkove atmosfera mi pripomnela stare dobre devadesatky, kdy se najednou v patek prestalo chodit na "rave party" a misto toho se sedelo u bedny a cucelo na Akta X. Kdo se nedival, jako by nebyl a byl vsemi velmi litovan a pomluven. Ale jak rikam, u me jako detektivka to ma nadprumer, Mulder & Scully byli spis jen takovy prijemny retro bonus, ta mysterioznost mi proste chybela, proto jedna dolu. Doufam, ze brzy bude dalsi celovecerak. Tentokrat s ufony, duchy, nabozenskymi sektami a divnymi uchylaky co jdou po lidskych jatrech.

• 10.11.2013  13:17
    All.I.Can (2011)

Sherpa Cinema se snazi... Vizualne naprosta bombice, film je doslova nacpan krasnymi zabery (proto take 4 hvezdy), ale pusobi hodne mentorsky, coz me trochu rusilo. Neznat ostatni ski filmy (Claim, In Deep, Hit List), tak bych dala plny pocet, ale takhle proste nemuzu. Btw. take me mile prekvapilo DVA. "Nunovo tango" ted smazim v aute docela pravidelne. Jsem zvedava jaky bude "Into the Mind". Klasicky se nejvic tesim na Kye Petersena!

• 9.2.2018  20:52

Particka luzru jezdi po americe a pomoci lzi a ruznych "triku" prodava casaky. Bohate i chude odrbava relativne stejne. Pekne pokoukanicko do zivota white trash (white trash mam nyni ve velike oblibe), ze stopaze jsem se ze zacatku docela zhrozila, ale nakonec to docela odsejpalo. Skoda ze tak ohromne nesnasim toho ultra slizskeho LeBufetaka, myslim ze to jak jeho postava byla "cocky" ani nemusel hrat. Nicmene chybela mi tam nejaka katarze, nejaky vyraznejsi konec. Myslim ze chapu jak American Honey Andrea Arnold myslela, ale ja osobne jsem, docela navnadena, cekala od konce trosku vic. Aspon neco! No, treba priste. Ale i tak dobry.

• 26.5.2015  14:26

Je to par dni zpatky co jsem byla u vrahu z volstrytu na navsteve. Jedno odpoledne jsem jen tak sedela ve vile vilekule a neb venku byla boure tak jsem se rozhodla ze se budu divat na televizi. Trosku jako nacuchnout te kapitalisticke kultury! Byly asi 4 odpoledne a ja prepinala programy, kdyz tu jsem se zarazila/zaradovala. Zrovna zacinal Hannibal! Jeden z filmu co me se docela libi a kdyz je prilezitost tak se rada podivam! Jen mi prislo trochu zvlastni ze takovy film jede ve ctyri odpolko. Deti prijdou ze skoly, podivaji se jak nekde nekdo visi za streva a nekomu nam otevrou lebku a sezerou mu mozek. No ne ze bych byla nejaka pruderni a starosvetska, ale toto uz mi prislo trochu presprilis. Ale nu coz, na film se podivam. Tak se podivam na film... pak zase cosi.. a pak vecer se koukam na zpravy. Jedna ze zprav byla ze se za rekordni sumu prodal Picassuv obraz "Alzirske zeny". Obraz byl ukazany... ZCENZUROVANY!!! Normalne kde ty zeny mely nakreslene prsa (a to je prosim ani Picasso nekreslil nejak graficky) tak to bylo ROZPIXELOVANE!!! No prosim. Jen se, deti a ovcane, podivejte na muceni, vnitrnosti a vyjidani mozku, ale nakreslene prsa od Picassa, to by vas asi nadosmrti zkazilo a udelalo to z vas psychopaty. Velky bratr vi nejlip. Ale film "american sniper" byl velice dobry. Hodne, hodne americky. Coz neni mysleno pejorativne. Americky s velkym "A". A Eastwood umi, to se musi nechat. Jinak me se US strasne libi, hlavne co se tyce prirody. Treba hory maji uplne fantasticke, tech se nemuzu nabazit a je to jeden z duvodu proc tam jeden proad chce jezdit.

• 19.6.2017  07:52
    Amy (2015)

Amy byla fenomenalni zpevacka. Kam se na ni hrabe Adele.. Bohuzel skoncila jak skoncila. A kdyz vidite dokument tak je vam jasne ze jinak to asi ani dopadnout nemohlo. V dokumentu sledujeme Amy od zacatku jeji kariery az do jeji smrty. Prvni hodina jsou prave ty zacatky az do doby kdy byla slavna. Druhou hodinu sledujete vrazdu v primem prenosu. Amy mela bohuzel v zivote smulu na zasadni chlapi - otce a partnera. Oba dva parazitoidni, oportunisticti a sebestredni zmetci. Dnes jsem cetla jakysi clanek ze amici soudi holku co sveho pritele premluvila k sebevrazde. K tomu soudu by mel jit i tenhleten Amy povedeny tatik a ten jeji vyfetovany parazit Blake. Mraz mi z toho behal po zadech.

• 14.2.2017  10:16
    Anatomie 2 (2003)

Jednicka byla nahodou docela zajimava, ale tohle uz je jen takove nastavovane dno. Vubec me to nebavilo. Ten Barnaby je ohromne nesympaticky a dreveny clovek, uplne mi z nej naskakovala husi kuze. Dejova linka s exotickyma sestrickama byla trapnost a vubec jediny kdo se mi libil byli Knaup a Möhring. Ti to jeste jakztakz zvedli, ale jinak slabota.

• 29.5.2015  10:11
    Anděl Exit (2000)

Jen jednou v zivote se mi stalo ze jsem z kina odesla jeste pred koncem filmu neb film me tak strasne otravil. Ano, byl to Andel Exit. Ted po sto letech jsem si rikala "dej tomu sanci, treba jsi do toho musela trochu "dorust", jako do "Hori, ma panenko"". Vzdyt Topol je skvely spisovatel! Sice jsem od nej nic necetla, ale kamaradka s dvema doktoraty (ruzne filosofie a filologie) ma vsechny jeho knizky a neda na nej dopustit! Nedorostla. Nic, Nixx, Null, Zero, Nada. "Jak ukrast Dagmaru" po artove. Ale tam zase byli lepsi herci. Z Cechtickeho se mi jezily chlupy na zadech. Brrrrr, zrovna jsem se zase pri vzpomince na toto vcerejsi trauma uplne otrepala a vyskocila mi husi kuze. Mohu se pokusit zapomenout, ale retardovany vyraz a koktani Cechtickeho se mi asi budou vracet pred oci az do smrti. Ja jsem to bejvala vedela, ale stejne jsem do toho ja blbec chodila. Priste az budu chtit byt pozer, dam si radsi malinove pivo.

• 2.10.2016  21:29
    Angst (1983)

Hmmm, a ja jsem si myslela ze co se rakouske filmariny tyce tak nejvetsi uchyl je Seidl. Mylila jsem se. Dobre mi z tohodle fakt neni a vubec se neodvazuji tohle dilo nejakym zpusobem hodnotit. Jsem proste srab.

• 24.3.2015  08:52
    Annabelle (2014)

Ja si, dnes uz podruhe, pekne zabecim se stadem. Ale proc bysem si nezabecela, kdyz je to vsecko cista hola pravda. Annabelle neni dobry horror. Ale do odpadu to posilat nevidim, neb za a) ten cerny cert mi prisel velmi kvalitni za beeee) pred Annabelle jsem koukala na Kmeny:Rap a ve srovnani s takovou tuposti mi pak Annabelle uz neprisla tak tragicka. Ve filmu bylo par dobrych napadu (treba ten se satanskym kultem) a scen (cert), ale celkove je takove nic moc. Kdyby se z toho udelal nejaky 30ti minutovy kratas, tak by to asi melo vetsi smysl. Takhle asi moc nee. Ale jak rikam, odporem mi z toho nehty neslezly. To uz dokazali "raperi" v Kmenech.

• 21.11.2016  11:54
    Anthropoid (2016)

Po dvaceti minutach mi Klenot nasupene oznamil "Tak uz to konecne prestan furt komentovat, me ty historicke nepresnosti nezajimaji, ja se chci proste divat na film!". Procez jsem uz nekomentovala a jen tak v duchu jsem obcas zamrcela. Ale dobra, odpustme par nepresnosti (hned na zacatku ti zli kolaboranti treba). Ty love Story byly take takove jalove, Geislerova mi do role moc nesedla. Ledaze by hrala Gabcikovu matku, to mi bylo Cilliana uplne lito. S atentatem se veci ovsem paradne rozjely a pak uz to bylo parada a ja jsem si zase pekne pobrecela. A u zaverecnych titulcich me uplne zamrazilo. Mnichovska dohoda. Hitlerovi se tehdy ustupovalo a my ted take ustupujeme jednomu "mirumilovnemu" nabozenstvi. Paralela ciste nahodna?

• 16.4.2015  08:05

Kdybysem to byvala vedela, tak bysem na to byvala necumela. Nalezeno na externim disku, vubec neveda co to je pouzito jako kulisa na treadmil. Pri prvnich minutach me to tak vydesilo ze jsem malem spadla z pasu a pak... pak nic. Proste nic. Jenom jakesi cmouhy ve tme a naprosto nelogicky se chovajici postavy (teda ne ze bych v hororech sla po logice, natolik soudna jeste jsem, ale toto uz bylo opravdu dost i na hororoveho liberala jako jsem ja). Ja opet rikam: No to me tedy fujtajbl!

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20