joelly01

Německo

4 body

• 26.10.2015  08:52
    Až na krev (2007)

Doufam ze to nezni moc trapne ani vykradacsky, ale ja bych v prve rade opravdu chtela vychvalit DD Lewis. Ten chlap je herecky Genius a v "There will be blood" to proste dotahl k dokonalosti. Ale jinak me to proste zas tak moc nebavilo, film mi prisel zbytecne zdlouhavy a chvilema jsem se nudila. Kdybysem dala vic nez tri tak bysem byla pokrytec a jelikoz z "Tore tanzt" mam porad Traumata ze jsem dala vic nez si zaslouzil tak od te doby uz jedina a navzdy jen objektivita nejvetsi! Uz se nikdy nenecham strhnout davem. I kdyz Totok je jeden z filmu oblibenych POMO. Ja jsem se neradovala. Tak. Videno v ramci Challenge Tour 2015.

• 11.11.2013  21:17

Kdyz jsem u nas (Regensburg) v kine videla uplne prvni trailer na BMK (asi pul roku pred premierou), tak jsem uplne vyjekla nadsenim az me klenot musel krotit. Co se tyce RAF tak mam docela nacteno, samozrejme i Austuv origos (obsahly, ale vyborne napsany). Byla jsem zvedava jak se s predlohou a samotnou tematikou RAF vyporada film a musim rict ze nemam "nix zum mekern". Film nasadil hned od zacatku tempo (demoska proti sahovi) a drzel si ho az do konce (skoro dve a pul hodiny!). Nekonalo se zadne "idealizovani" teroristu (trosku jsem se toho obavala), spis z toho nakonec vylezli tak, cim vlastne doopravdy ve skutecnosti byli = rozmazleni, lini, zavistivi a znudeni fracci co nevedeli co se svym zivotem. Bleibtreu jako Baader paradni sociopat, Wokalek jako manipulativni mrcha Enslin. Jedine co mi moc nesedlo bylo asi vyobrazeni Meinhof jako nejake zoufale chudiny. Co si budem nalhavat, byla to stejne silena bitch jako Enslin. Jen tomu svou reputaci a dosavadni tvorbou dodala RAF ten spravny "drajv". Do jake miry fungovalo jeji jmeno jen jako trademark nedovedu posoudit

• 17.8.2015  09:42
    Babadook (2014)

Bylo to neco uple jineho nez jsem ocekavala ze to bude. Ta psychologie postav me taky nejak extra neodstala a az na par momentu me to docela silne nebavilo. Uplna hnusota to tedy nebyla, ale na repete to taktez nevidim.

• 10.11.2013  17:34
    Babovřesky (2013)

Babovresky byly absolvovany u nedelniho zehleni a co vam budu povidat, byla to traumatizujici zkusenost. Nebudu lhat, trilogie "slunce, seno" mi nevadi a jednou za sto let to nemam vetsi problem dat. Koukam ze zde lidi pisou jak jsou Babovresky nevkusne a vulgarni.. Me ten film ani neprisel nejak vulgarni, prisel mi neskutecne nudny a strasne blby. Po skonceni jsem mela pocit jakoby mi Babovresky ukradly nejakych dvacet IQ bodu. Strasne. Uz nikdy, nikdy vice. Radeji povestnym "dratem do oka" nez jeste jednou tuto ohavnost spusteni....

• 18.11.2013  20:47

Batman se skoro pred dvacety lety vratil ve velkem stylu a me bavi dodneska! Krasne zkarikovany Gotham, super sexy Pfajferka, paradne slizsky pan Walken a zivotni role Jiriho Paroubka (jak ho jen Tim premluvil aby mu zahral Tucnaka???)! Krasne morbidni a depresivni, typicka Burtonovska atmosfera..

• 8.4.2015  08:14
    Ben X (2007)

Ano ano, zase silne tema (vypada to ze v challenge tour filmech mam skoro same silne temata), ale tentokrat me to, treba na rozdil od estonskeho Zkazena mladez, zas tak moc nedojalo. Ale ano, vsichni chapeme co chtel tvurce filmem rict (sikana je spatna bla bla bla), ale me tady tohle nesedlo. Nerikam ze je to spatne, ale celkove to na me neudelalo dojem.

• 19.6.2017  11:40

Tohle se tedy me i Klenotovi dost libilo! Trochu utahanejsi rozjezd, ale pak jsme na to jen cumeli a vubec nam nebylo lehce! Koukala jsem na to minuly ctvrtek a jeste ted (pondeli) mi je z toho filmu tak trochu divne... Takovy blby pocit, porad se toho nemuzu zbavit. Jeste ze mam doma Klenota a nemusim se seznamovat s vselijakymi uchylnymi psychopaty! Btw. uchylneho psychopata, jinak meho prevelikeho oblibence, Maxe Riemelta, jsem poznala az po par minutach. Vzdy hral takove charismaticke a svihacke kladouse a ted Totok. Po tom Berlinskem Syndromu zu to ale pro me neni takovy svihak... Jednu srazim za ten konec. Asi od pulky filmu jsem tusila kam se to cele ubira a velmi jsem se mylila. Kdyby to ovsem byvalo koncilo jak jsem to tusila, dala bych plny pocet. Ale i tak rozhodne doporucuji. I Klenot se radoval!

• 26.4.2017  13:13
    Berušky (1992)

Pred sto lety kdyz mi bylo 12 let tak asi spis jo, tedka ale teda rozhodne ne. A to ani ve stredu v poledne kdyz venku chcije a chcije a vy se doma krute nudite a nic nesmite, neb doktorka rekla ze docista nic delat nesmis. Takova krize. Asi porusim predsevzeti nepodporovat unterwassermany a odpolko kouknu na WTA Turnaj ve Stuttgartu jak to bude davat ta hanebna Sarapka. Ach jo.

• 3.6.2015  14:49
    Beyoncé: Single Ladies (Put a Ring on It) (hudební videoklip) (2008)

Takova odrhovacka, ale super, porad si to musim pro sebe zpivat :)

• 22.5.2017  18:10

Takovy typicky televizni film, jako vylozene nenadchne, ale je docela fajn. Rozhodne me nerozzuril (na rozdil od pozerskych Poupat) a dokonce jsem se i docela bavil. Zacinam ted ve filmech nejak vyhledavat Vetcheho. Neptejte se me proc. Sama nevim!

• 16.3.2015  09:35
    Big Lebowski (1998)

No, to jsem napsala takovy pekny komentar, kde jsem se vyznala ze sve lasky ke Steve Buscemi a v tomto pripade i do mrte vsech hercu v tomhle filmu a on mi zmizel. To je zase zrada, asi nejaky atentat. Nu coz! Takze znova: Big Lebowski je jeden z nejlepsich americkych filmu vsech dob (spolu s "Prelet nad kukaccim hnizdem") a ja ten film miluju skoro stejne jako "Hori, ma panenko". Repete hazu relativne pravidelne, neb takova genialni taskarice se mi nikdy neomrzi. To je proste takove stesti, ze existuji filmy jako "Lebowski". Uplne jsem z toho hyn... Ja bych si tak strasne prala byt flinkem, abych si mohla jen tak prezivat a mit ostatni na haku.. Necumet porad v telocvicne abych mela takove ty jemne vyrysovane svaly na pazich, nejist denne pul kila zeleniny a ctvrt kila ovoce abych na dovolene v hotelu Ritz-Carlton vypadala jako Miss, honit se v praci jak debil abych si mohla tyhle pozerske dovolene dovolit... Proste se na to na vsechno vykvaknout a jenom si tak prijemne zit! Jo ale ze vseho nejvic bych si prala abych mohla jit do Kauflandu nakoupit v kratasech, tricku a zupanu!

• 16.4.2015  08:01
    Bio Ráj (1988)

Chvili trvalo nez me to chytlo, ale pak me to nepustilo. Bylo tam asi i neco z meho detstvi, neco co jsem uz davno zapomnela, ale pri sledovni filmu se mi to vybavilo. Krasny, poeticky film. Zas mam dneska dusu v peeeeeri!

• 20.4.2017  09:05

Ted jsem docetla Modlibtu pro Cernobyl (Klenot: "co brecis? to ta knizka? proc ctes takove knizky? Vsichni se na tebe divaji, dej si to zpatky do kabelky a radeji si hrej Candy Crush!"), takze dokument byl pro me zajimavym doplneni knihy. Prolhany Gorbacov se ted musi kopat do hlavy za ty keci co tam navykladal. Komunismus je opravdu dno.

• 25.4.2017  15:17

ja vubec nevim, vubec jsem se v tom nevyznala. co je to tedy nakonec sezralo (nebo co to bylo)? Jakysi medved tam porad rval, nebo to byl duch, nebo to oni sami a nejaky WTF time travel jak to byva v techhle "inovativnich" hororech... Takova uplna zbytecnost, ale kdyz clovek musi byt dva tydny doma a nedelat vubec nic, tak vezme zavdek i takovymto blackem. Jednou jsem se docela lekla. Nejhorsi ze vsech hororu na svete to neni.

• 19.11.2013  19:34
    Bod zlomu (1991)

Paradni 90kova pecka. Pokud si dobre pamatuju tak jedna z mala kladnych roli pro Gary Busey. Nemam nic co bych vytkla, chemie mezi PS a KR vyborna, Vincent Klyn jako zaporacky badass uzasny, krasne zabery surfaru, pribeh drzi pohromade a hudba.. ta hudba! Isham je genius.. Take bysem si prala vyloupit par bank a pak se jen poflakovat s lyzema po horach vsude po svete, oh well, ale ted uz je vse tak dobre zabezpecene ze bez nejakych konsekvenci bych mohla dat tak maximalne nejakou provnincni smenarnu, coz by mi stacilo leda tak na vikos v Krakonosich . Point Break se mi ale nikdy neohraje (a to ho u nas davaji v bedne minimalne trikrat do roka) a vo vo vo tom to moje petkovani je!

• 28.10.2019  10:17

Jako ne ze by to bylo spatne, ale cekala jsem jinacejsi pecku! Kor kdyz je znamo, jak dramaticka a bohemska persona Freddy byl. Tohle byla takova "brav" ucesana verze. Fyzicky Rami Malek Freddiemu moc podobny neni, ale bodylanguage od nej odkoukal fenomenalne natolik, ze jen kvuli tomu vytahnu hodnoceni na 4 hvezdy. Stejne ale bozi kapela, ty songy nezestarnou. Nejaci Edove Sheeranove se muzou jit zahrabat.

• 3.8.2015  11:20

K tomuhle odpadu me vedou nizke pudy, zlomyslnost, pomstychtivost a fakt ze pro me to byla nuda jako prase a celou dobu jsem se divala na hodinky kdy to skonci. A kdyz to skoncilo, tak jsem se zatetelila stestim, ale ten alkoholicky psychopat s IQ bublajiciho bahna co byl vedle me mi rika "pockej, jeste se podivame na druhou cast". Nikdy. Nevidela jsem ani druhou cast & pak uz ani hnustoneho psychopata. Ty hodinky jsem si fakt kontrolovala tak kazdych par minut a "odpocitavala" jsem kolik jeste zbyva. Cely ten vikend byla vubec jedna velka traumaticka zkusenost. Brrr.

• 7.6.2015  20:10

Takove blbe a proflaknute vtipy, a pritom me to vzdy uplne dostane a musim se smat jak blazen (tak moc ze az skoro "chrochtam", coz se mi skoro nikdy nestava!). Na me tohle vzdycky funguje, rozhodne cestne misto v me filmotece!

• 7.6.2015  20:13

Tenhle dil se mi libil asi o facku vic nez ten prvni (a to je co rict, neb prvnimu dilu jsem hrde a bez vycitek svedomi vpalila petku!). Nejlepsi scena podle me bylo kradeni pstrosiho vejce, to jsem uplne slzela smichy a Klenot se take smal, ale myslim ze ten smal spis tomu jak se smeju (chrochtam) ja nez scene ve filmu. Ale je take fanousek. Na ten treti se ani divat nebudu, pry je to hnusota hnusot velmi nevtipna, procez si nechci kazit naprosto skvely dojem, ktery na me udelali prvni dva dily!

• 25.11.2015  10:57

To bylo neco tak blbeho, trapneho a pritom genialniho a trefneho ze to jsem z toho tedy jelen. Ale velmi hlasite jsem se smala. Trochu je mi ovsem lito kazachu, protoze nekolik jich bylo u nas na skole a ac velmi inteligentni a vzdelani lide, snad vsichni o nich referovali jako o "Boratech" coz jim asi dvakrat prijemne nebylo. I americanu mi bylo trochu lito, ale ne tak moc, protoze tech znam desnou silu a je fakt ze jsou tak trochu nafoukanejsi a tohle jim Borat natrel naprosto fenomenalne. Ovsem Evropa si taky zasluhuje aby sem prijel nejaky ten Borat (ted vic nez kdy jindy), procez se velmi tesim na ten Cohenuv novy film (The Brothers Grimsby), snad nas tam taky trochu rozebere :)

• 7.6.2015  20:20

Obsah uz je rozebran, (ne)kvalita filmu taky. Ja jenom dodam neco, co zaujalo me a mozna bude mit nejakou vypovidaci hodnotu pro ostatni: Na "Bourlive vino" velmi pozitivne reaguje Klenot! Coze je zvlastni vec, neb cestina neni jeho prvni jazyk, nikdy komunismus nezazil (nikdy v komunisticke zemi nezil) a neni levicove zamereny (takovy by se nikdy nestal mym Klenotem)!!! Ale jak slysi znelku Bourliveho vina (dnes jsem si ho dala pri zehleni pred finale French Open), tak uz utika na kanapatko a diva se se sebou. Nerika nic a kdyz se ho zeptam zda se mu film libi tak jen neco neurcite zamrci. Ale vzdy kouka.. Kouka a kouka.. A to je divne, neb na podle me vice kvalitni filmy ho zase tak nesebraly (mam podezreni ze u "Noc nevesty" dokonce usnul!!!). Nu coz!

• 21.2.2017  13:03

Fascinovana jsem na to hledela jak Kobra na kralika. Jak tam vsichni ti "celebrity Bloggers" a novinari bulvarnich platku zasvecene popisovali Co, Proc a Jak se to ma ve vztahu Brangeliny. Jeden by rekl ze u toho Pittovi a Jolie snad i svitili!

• 3.4.2017  09:28
    Brimstone (2016)

Klenot toto odsouhlasil jako druhy film na sobotu vecer (u druheho filmu na sobotu vecer se vetsinou usina a pak zu se na nej nikdy nedodiva) a byla to tedy pecka na solar. Oba jsme jen valili oci jako kdyz kocka sere do rezanky. Reverend u me trumfnul i nejstasidelnejsiho zaporaka, kterym az doted byl Pennywise. A pak jsme ani nemohli usnout, museli jsme si pustit treti film na sobotu (jev, ke kteremu dochazi tak jednou za deset let) az pak jsme teprve usnuli. Velmi neprijemny film, rozhodne doporucuji ke shlednuti. Ale je skoda, ze v komentarich tady lidi docela hodne spojleruji....

• 7.6.2016  08:39

Naprosta srdcovka. S jednou z nejkrasnejsich a nejcharismatictejsich herecek vsech dob Anne Parillaud (kam se hrabe Peta Wilson, to je jen takovy opravdu slaboucky odvar). Hudba famozni. A konec filmu naprosto fenomenalni. To uz se dnes vidi malo....

• 27.10.2016  10:13

Nejakym zpusobem mi tenhle film pristal na USB a protoze jsme nemeli na co koukat tak jsem "Sausage Party" navrhla Klenotovi. Tak trochu opatrne a omluvne mu rikam "ale to se ti asi nebude libit, pry je to strasne trapne a sproste, vis, takovy ten kanalni Humor". Klenot jen protocil oci v sloup a rekl ze horsi nez Sascha Baron Cohen to snad byt nemuze. Fakt jsem mela trochu obavy, protoze Klenot je desne sofistikovany a za tech 15 let co se spolu kamaradime jsem ho neslysela rict sproste slovo a treba filmy s S.B. Cohenem vylozene nenavidi. A tak jsme (ja s velkymi obavami) zacali sledovat Sausage Party. A stalo se neco naprosto neuveritelneho. My jsme na to koukali a Klenot se u toho nahlas smal! (a on se skoro nikdy nahlas nesmeje!). A kdyz se ten Nakup dostal domu ke sve Bohyni a tam nastal Masakr tak se smal uplne strasne moc a pak se jeste pochechtaval. A ja jsem se u toho take zasmala. Je to blbe, trapne, nesmyslne a sproste. Ale my jsme se zasmali, procez davam dobre hodnoceni.

• 29.11.2016  09:34
    Bylo nás pět (TV seriál) (1994)

Ja tedy vpaluji tu petku, neb tahle adaptace "Bylo nas pet" ve me vyvolava ohromnou spokojenost. Knizka je naprosto famozni a i kdyz si ji Smyczek trosku poupravil, tak me to nijak zvlast nevadilo. Serial ma krasnou atmosferu, az mi to tak trochu pripomina vlastni detstvi (my jsme nekrotili vosy, ale apgrejdovali jsme na srsne, vedli jsme valky s Luxusakama nebo Lochneskama ze znepratelenych mestskych ctvrti a vubes jsme byli take pekni sigri, ale to zu se dnes nevidi, dnes deti radeji hraji hry na tabletech). No asi trochu hodne mi to pripomina moje detstvi. Coz je vlastne prevelika parada, ne?

• 31.5.2017  11:51

My jsme byli v Keni a vsechny zenske u bazenu cetly knihu "Bila masajka" :D Tak jsem si ji hned musela poridit taky a musim rict, ze se mi docela libila. FIlm zu takova hitparada nebyl, ale co uz. Corinnu (ve filmu Carola) vubec, ale vubec nechapu. Asi ta Laska musi byt OPRAVDU silna carodejka. My jsme v ramci jakehosi vyletu vlezli do jedne masajske chyse a hmyzem se tam hybala podlaha. No vyletela jsem odtamtud jak claymorova mina. Zit v necem takovem, to bych se asi radeji obesila, otravila, podrezala a hodila se do rodinne hrobky.

• 6.3.2017  15:19
    Casper (1995)

Viz. KevSpa.Ano, take jsem si trosku pobrecela.

• 19.8.2014  13:48

Tuhle vecer byl hned dvakrat po sobe. Napred "cesta" a pak "upirisko". Nebudu si zde hrat na inteligenta nejprudsiho a kritika filmoveho, nejpovolanejsiho. Na rozdil od krvesaje v Brooklynu se mi moc libilo jak Eddie cestoval do Ameriky! V televizi to davaji minimalne trikrat do roka a me kdyz se to podari chytnout, tak se na to vzdycky divam a vzdy me to pobavi. Hlavne mam slabost pro lazebnika a jeho kamarady a take zboznuji skupinu "Sexy Bonbonky"!

• 10.10.2019  10:12

Az uvidite velke Auto se spalovacim motorem (udav se, Grety PR Teame a posahana Luiso Neubauer!) ktere je olepeno samolepkami s Janosch tygrem, ma na detske sedacce figurku Janosch tygra a detska stinitka proti slunci s motivy Janoschova tygra, tak to jste prave natrefili na korab Frau Joelly.. Tygra ja mam nejradeji, procez to je vnucovano i MiniMe, ktera zatim neprotestuje. Brzy se stehujeme. Bude mit pokojicek s tapetou Janosch a v mestske galerii jsem objevila original kresbicky Janosch. Jsou drahe jako prase zase, ale myslim lepcejsi investovat do takovych veci nez mit prachy v bance. Kor v dnesni dobe.