joelly01

4 body

1 6 11 15 17 18 19 20 následující >>
    • 3.7.2015  19:34
    Špičák (2009)

Zvedava jsem ovsem byla strasne! Takovy mix napeti / pocitu viny / vzruseni. Kdyz jsem si film nesla domu. Asi neco jako kdyz jsem si koupila Salo. Ale ze Spicaku jsem byla nakonec otravena jak hadi zub. Opet neco, kde jsem si strasne fandila ze jsem cilova skupina a pritom jsem nebyla. Repete leda pod tlakem a vyhruzkami. Stejne jako u Toreho me hodne iritovalo natlakove podbizeni se divakovi. Na to jsem hakliva. S Hanekem prosim nesrovnavat. Ten se nevtira. Ten vam rovnou vpali tecku mezi oci.

• 24.4.2016  19:24

Nevim cim to je, ale za posledni dva tydny kdyz si vybiram horor tak vzdycky vyberu takove hovno ze... no ze jinak se to opravdu nazvat neda. To uz neni zadny novy dobry horor film? To uz jsou jen same takove unyle a nestrasidelne hnusoty? Takovy kybl hnusu jako Lake Mungo to neni, minimalne za to "pojidani hlavy" dam jednu, at zase nejsem za negativni rypalku. Ale stejne je do debilni a Frau Joelly radi: "Ruce pryc!"

• 26.5.2015  14:31

Tohle nebyla moje krevni skupina, toto se mi nelibilo. Neraduji se, ale Brada Pitta miluji, to je jasne. Jeden asi na neco takoveho musi byt muz. Klenot byl ovsem nadsen, Klenot se radoval a divil se ze ja se neraduji se sebou. Ale i to se stava. Tak priste, Brade.

• 1.2.2016  11:44

"Zeny" byly na hranici trapnosti, kterou jsem jeste schopna akceptovat a zkousnout, ba co vic, nekdy se u ni i zlehka pobavim a neurazi. Film stoji a pada s Balzerovou, kterezto postava me´docela bavila. Zbytek jen tak, aby se nereklo, pricmrndaval, navic nic moc. Vsichni ve filmu mi prisli jako karikatury sebe samych, bylo mi to proste nekdy az moc. Ale tchyne se pobavila prevelice a vo to nam slo (kdyz uz od nas to DVD dostala k vanocum).

• 4.8.2015  08:24

Obavam se, ze jsem Zhave vystrely videla 1. V prilis pozdnim veku 2. V blbe nalade 3. Den po "Udoli vcel". U tohodle jsem akurat tak obracela oci v sloup.

• 6.6.2017  13:35
    Život (2017)

Ten Espinosa musi byt preveliky zerter a vykuk! Napred me lakal na Child 44, tesila jsem se na radiciho Cikatila a temny dryler, a ted zase ze prej Vetrelec! Pro me ovsem, stejne jako Child 44, tak trochu zklamani (no dobra tedy "child" bylo horsi), neb jsem cekala vic! Asi uplne nejvic, kdyz o se to srovnavalo s Vetrelcem a vsichni z toho byli tak nadseni. Nebylo to spatne, ale trochu jsem se u toho nudila. Jednou jsem u toho dokonce na chvili usnula. Kdyz jsem byla vzhuru tak me to docela bavilo, ale pokud u filmu usnu tak je to vzdycky docela spatenka.

• 9.4.2016  19:47

Vcera jsem byla zla. Trapili me na infuzich a doktorka tam je biatch ktera me nema rada. Na ruce se mi udelala modrina a muj oblibeny kaiserschmarrn se nepovedl jak jsem cekala. Pak jsem drzela hodinovy monolog o tom jak je vsechno scheisse a jak se na vsechno muzu vykvaknout a vubec. Nasrane jsem predikovala ze jiste zase nebudu moct spat, kdyz mam ty svoje spliny a deprese. Kdyz se Klenot ptal na co se chci divat tak jsem jen nepratelsky vystekla "vyber sam, na nic nemam naladu". A Klenot vybral Briana. Jako uz v minulosti tolikrat... A tak jsme se divali na Briana, a ja jsem se musela strasne moc smat a kazdy vtip jeste tak dvakrat nahlas zopakovat jak se mi to libilo. A po filmu jsem byla velmi rozradostnena ze je to jedna z nejlepsich komedii vsech dob a pak jsem hned usnula a vzbudila se az rano a kdyz jsem se vzbudila tak zase jsem myslela na PFJ a PPF a zase jsem se strasne smala. Miluji Klenota. Vzdyt zivot je tak krasny :)

• 7.5.2017  18:50

Neurazilo me to. Ale libilo by se mi to asi jeste o chlup lip nebyt te WTF linie s tim tajnym agentem.

• 14.10.2019  10:09

Sedmdesatkove Retro, me mirne nadchnulo, moc neurazilo. Jako komedie k zehleni naprosto dostacujici, ze bych vsak neco podobneho chtela absolvovat ve vecernim prime time, tak to asi nee. Tak za dalsich 7-8 let bych repete (opet u zehleni nebo jime minion cinnosti) vubec nevylucovala. P.S. Klenot vubec nepochopil....

1 6 11 15 17 18 19 20 následující >>