joelly01

Německo

4 body

1 3 4 5 6 7 8 9 11 15 20
    • 30.3.2015  14:37

LEGENDA LEGEND! Bez jedine chybicky. Neni co vytknout! A nejen tehdy, ono nektere ty situace zobrazene ve filmu jsou az desive aktualni i dnes... Film jsem videla poprve snad jako 12ti leta a peknych par let jsem to povazovala na nudu. Pak nejak kdyz mi bylo tak 20 tak najednou nastala moje "Hori" zavislost, ktera me drzi az dodnes. FIlm vzdy serviruju i mym zahranicnim znamym a zatim byli vsichni nadseni. Moje srdcovka. Nambr uan forever a nikdy jinak. Tohle uz nic neprekona.

• 17.1.2014  19:34
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Ted uz ani nevim ktera lama me do tohoto uvrtala. Ale at to byl kdokoliv :"Diky, o diky ti a jsem tvym vecnym sluzebnikem a servilnim prikyvovacem": Paradni fantasy, neco takoveho v bedne po vsech tech zbesilych Potterech a homosexualnich upirech chybelo! Fakt jsem si myslela ze me v serialu nemuze nic prekvapit (jsem nekritickou obdivovatelkou, nejvetsi fanynkou a fanatickou uctivackou TWIN PEAKS), ale musim priznat ze po treti serii (hlavne po Dzejmiho pazoure a rude svatbe) jsem byla zrala na terapii... Jen tak dal!

• 29.1.2015  08:41

A Frau Joelly opet s cistym svedomim zveda rejtyng! Konecne zase po dlouhe dobe opravdu strasidelna ducharina ktera neni blba jak troky! Bala jsem se od zacatku do konce a to se mi u hororu/thrilleru uz dlouho nestalo (Insidious 2 me nudil jak prase). NO, jen at si kazdy vezme priklad, takhle se toci dobre horory (ty paranormalni aktivity jsou proti tomuhle slaboucky odvar pro prvni stupen zakladni skoly). Skoda ze Pact 2 se nepovedl, to pak byla opravdu hnusoidni ptakovina mnou pravem poslana do odpadu....

• 11.10.2014  11:01
    Hrůzná minulost 2 (2014)

Fuj, toto bylo jeste horsi nez stredecni joga u ktere jsem si namohla sval na krku a ted nemuzu pohnout hlavou doprava, coz je problem predevsim kdyz jedu v aute (z prace/do prace = pondeli - ctvrtek), neb kdyz nekdo vyjizdi z ulice z prave strany tak ja ho poradne nevidim, ale nesmim to rict Klenotovi ze me to tak boli, protoze ten by si zase delal starosti ze je to nebezpecne a myslel by si ze jen kecam, ze to jen rikam abych nemusela na navstevu k tchyni do domova duchodcu. Je pravda ze se mi to tam nelibi, ale radsi jeden tyden tam nez jeste jednou se divat na The Pact II. A to byla jednicka tak dobra... tak dobra ze jsem z toho byla uplne hyn!

• 2.3.2015  10:45

Leleho, i do upirisek se zakousl (jak trefne!) zub casu! Ale ani to mi nezabrani v relativne vysokem hodnoceni, neb u Fight Night Part 2 se u me jedna o zalezitost velmi srdcovou! Ani zastoprasat nejsem schopna rict, jestli se mi vic libila jednicka nebo dvojka. Jakozto pro maleho smrada posedleho vselijakyma Nocnima murama, Svatkama mrtvych ci Patku 13tych to pro me byla naprosta pecka, jeden z klicovych filmu me ranne puberty (GEEK STYLE). Dvoja mi prisla trochu vaznejsi a strasidelnejsi nez jednicka, coz tehdy jsem kvitovala s povdekem, dnes se do popredi dese spis dil prvni. Ted uz to pro me samozrejme neni tak stylova zalezitost jako driv, ale stejne jsem se u toho vyborne pobavila a jako retro horurek na sobotni vecer me to zabavilo. A repete za par let mi prijde jako velmi realisticke!

• 2.11.2015  08:41
    Hunger Games (2012)

Prihlouple vykradena "Battle Royal" pro 10ti/11ti lete deti. Co se tyce Katniss tak me osobne se hrube nelibila, ale Klenot (to byl jeho napad, on se chtel divat, ja ne!!!) ji ohodnotil slovy "docela ujde, jsou horsi", coz znamena, ze se mu desne libila (kdyby se mu nelibila tak by rekl "ja nad tim tak nepremyslim, nejhezci jsi stejne ty"). Ve filmu bylo par momentu ktere docela sly, ale jinak teda prevelika slabota. Cekala jsem ze to bude aspon prumer, kdyz s tim v upoutavkach v bedne porad tak otravovali a i vzdy kdyz to slo do kine tak ta Katniss na me cumela na kazdem rohu. A pritom takova ptakovina. Dalsi dily bude muset Klenot smazit beze me. Ja si radsi pujdu cist.

• 9.11.2015  10:08

Muj treti vikendovy film. Aneb do tretice vseho zleho. Aneb "Past na Klenota". Po uspavacskohadovem prvnim dilu jsem se na druhy vubec divat nechtela, ale podezrivala jsem Klenota ze kvuli Katniss bude chtit zirat i na dil druhy. Uchylila jsem se tedy k triku prevelikemu. Nabidla jsem mu "Black Hawk Down", film, po kterem by za normalnich okolnosti skocil jak slepica po flusu. Ale nyni mi rika "No kdyz zu jsem se dival na ty Hunger Games na prvni dil tak se podivame i na druhy, ne?" Procez vse bylo jasne a ja musela trpet. Druhy dil mi prisel jeste debilnejsi nez prvni. Porad tam nekdo nekde jezdil a trepal, vsichni se chovali jako nejake karikatury a cele mi to moc nedavalo smysl. Dalsi dil zu bude urcite beze me, tohleto byla nepekna ztrata casu. Ani ten Lajem to pro me nezachranil, i kdyz to je svihak. Ti australsti sourozenci se vubec fakt povedli. Ale toto opravdu ne. Toto bylo nestesti. Z donuceni.

• 29.2.2016  09:23
    Hvozd (2015)

Na me to jako Horror pusobilo prekvapive dobre! Konec ponekud unyly, procez tam tu jednu srazim, ale jinak jsem se u toho v patek v noci docela prijemne bala a nic moc me na tom filmu nejak nesejrilo. No, vidite, i bez roztresene kamery a pruhovaneho "skakaveho" obrazu se da vytvorit prijemny horurek!

• 3.4.2015  19:07
    Hypnotizér (2012)

Me treba zase knizka neprisla uplne blba. Ale jo, take jsem propadla mode cteni severskych detektivek (tak lakave.. dnes jsem sobe zakoupila dalsi dve)), jenze film me moc nebavil. Atmosfericky to nebylo spatne, ale asi se to nejak nepovedlo prevest na platno. Podle me potencial nebyl spatny a dal se zpracovat mnohem lepe. Detektiv Joona Linna byl asi jediny ktery mi uplne nepil krev. V ramci Challenge Tour zatim nejvetsi slabota (a doufam ze to tak i zustane), ale coz, nemuze byt kazdy den posviceni, v posledni dobe stejne petkuju nejak vic nez je zdravo :)

• 29.2.2016  09:19

Nasla jsem ji! Bilou vranu, ktera nikdy nevidela HRISNAK!!!! Vzhledem ke kultu filmu se ovsem jedna asi spis o cernou ovci nez bilou vranu, ne? Tak takova je, moje tchyne. V sobotu vecer poprve uzrela Dirty Dancing a desne se ji to libilo, jen se ji ten tance zdal prece jen tak trochu "dirty". Sama by tak pry netancila ani za mlada a mysli si, ze dnes zu se takhle hrisne netanci, neb to neni moderni. Tak jsem ji vysvetlovala vyznam slova "twerking". Ze zacatku se vubec nechytala a pak na me jen nevericne hledela. Ale Dirty Dancing je proste klasika. Ja mam v aute Soundtrack a ten si porad zpivam. A nejlepcejsi veta v historii filmu je samozrejme "Bejby nebude sedet v koute!"

• 25.6.2016  20:44
    Ice Cube - Check Yo Self (hudební videoklip) (1993)

Klenot: "No ja vim ze ten Ice Cube existuje, ale zadny song od nej neznam! Nic jsem od nej nikdy neslysel! Nemam gangsta rap rad, divim se ti, ze neco takoveho poslouchas! Takova hruza!" Ja: *poustim v aute nahlas Check Yo Self* Klenot: "Toto znam, to je dobre!"

• 25.6.2016  20:38
    Ice Cube - It Was a Good Day (hudební videoklip) (1993)

Klenot: "No to je hrozne, jezdit tvym autem. Kdyz si chci poslechnout nejakou muziku mimo radio tak ty tam mas jen klasickou hudbu a gangsta rap. Co to je, proboha, za schizofrenni kombinaci?" ...... "It Was a Good Day" jest momentalne mym nejoblibenejsim songem a ja si rapuji v aute ozlomkrk a puberta cekajici na zastavce na skolni bus na me obdivne kouka. Takova ja jsem, moderni a krutoprisne COOL!

• 18.9.2017  09:38
    Ich gehöre ihm (TV film) (2017)

V Nemecku ted s pribyvajicim poctem "novych nemcu" pribyva i novych problemu. Jednim z nich jsou "loverboys". Loverboy je opaleny hoch, v drtive vetsine turecky Nemec, ktery se specializuje na bile nemky ktere maji nejaky mindrak nebo jsou vubec nejiste ci stydlive. Tento loverboy je takovy vystajlovany frajirek s nejnovejsim telefonem, ma Auto tak za 80 tisic euro, na hlave ma Kilo gelu a hipstersky uces. Loverboy zamindrakovanou nemku oslovi a obludi = tzn. zahrne ji laskou a drahymi dary (mobil, sperky, drahe hadry) a porad ji rika jak ji miluje a pak ji zacne citove ci jinak vydirat a chudak nemka skonci jako prostitutka vsechny prachy odevzdavajici svemu pasakovi. Pardon, svemu priteli. "Ich gehöre ihm" nam ukazuje pribeh 16ti lete Caro kterou si takhle narbnknul 19ti lety Cem. Caro se stane na Cemovi zavislou, ale kdyz zjisti ze neni Cemove jedina "princezna" rozhodne se vymanit se z kolotoce ponizovani, znasilnovani, biti, nucene prostituce a obcasnych chvilek "lasky". Jestli se ji to podari prozrazovat nebudu, na film se podivejte sami. S prilivem "novych nemcu" je toto tema stale aktualnejsi a film si rozhodne nebere servitky. Rekla bych ze film je i hodne autenticky, samozrejme se najdou okamziky kdy si jako dospelak rikate "jak ta Caro muze byt tak natvrdla", ale snad kazdy z nas mel v 16ti nejaky mindrak a kor holky tohle obdobi dost prozivaji... Rozhodne film doporucuji. Klenota to nejak vzalo, ani pak usnout nemohl, chudak. Furt mi opakoval ze tohle teda bylo "häftig".

• 19.9.2014  09:22
    Ils (2006)

Grejt, asi jsem opet videla uplne jiny film nez vsichni ostatni. Nejlepsi horror? Nefalsovany stach? No to tedy ani omylem! Proste - co kanal plny spratku schvati, to uz nenavrati! Tak! A ja vim, za jak dlouho ubehnu na bezicim pase 13,25 km. Za 77 minut.

• 2.9.2015  19:20
    In Deep (2009)

Konecne neni vedro, za chvili bude zima! Procez opet tocim celou svou sbirku ski filmu a kdyz ne, tak ocumuju ve sklepe a saham na lyzecky moje krasne, ze vsech nejkrasnejsi, takove jako ma Lindsey. Dnes se odehralo "In Deep" a ja zase nemuzu nez radovat se prevelice. MSP vi, co my, milovnici lyzovani (freeride) chceme videt. Obvykly klipovy koncept, lyzuji ti nejlepsi z nejlepsich (tribut pro Shane dojemny, zase jsem se rozbrecela), soundtrack genialni. Uz aby zde byla, zima jedna! A hlavne snih, desna sila snehu, abysem porad mohla jezdit do Alp. A v Alpach hodne slunicka, aby nebylo vlhko a me "neotekala" ruka. "In Deep" vas na chvili posle do jineho sveta. Do sveta "velke bile", kde jste to jen vy a priroda kolem. Kde jedine co vas limituje je strach, ktery jde prekonat. O hladine adrenalinu silnem tak, ze az tu horu sjedete tak tento vam bude tryskat ven usima i nosem ani nemluve. Co muze byt lepsiho?

• 25.4.2017  15:23
    In nomine patris (TV film) (2004)

Nechapu, jak nekdo muze i ted, kdyz se vi co to bylo za odporne kreatury, nekdo jit k volbam a hodit to komunistum nebo tem odpornym zelenym khmerum.

• 17.9.2014  13:44
    Inspektor Balko (TV seriál) (1995)

Nechapu ty odpady, zas tak debilni to nebylo. Ja na to koukavala vzdy ve ctvrtek vecer na RTL (hlavne skrzeva nemcinu) a ze by mi to drasalo nervy do odpadu se rict neda. Podprumerne, ale nektere dily docela bavili, takze ty dve davam bez uzardeni. Ludger Pistor neni uplne nejmarnejsi herec. Ale skaredsiho a min sympatictejsiho aby clovek pohledal!

• 17.1.2014  19:45

Libilo se mi All I Can, ale Into The Mind je jeste o tridu lepsi! Dzizis Krajst, jeste ze uz pakuju lyze a za tri tydny mizim na delsi dobu do hor. jinak by me asi klepla pepka.... Ja za to nemuzu ale tohle je proste fakt nejlepsi. Kdo nelyzuje nebo se aspon trochu nezajima o subkulturu lyzovani tak tomu to vsechno muze pripadat jako nejake navonene nic a poza. Jenomze ona to poza neni. My co vime, tak vime. UPDATE 1.10.2014: Tak vcera bohuzel odesel JP Auclair. Jen jsem jeste chtela dodat ze jeho segment v Into The Mind povazuju za naprosto famozni a rozhodne nejdynamictejsi z celeho filmu.

• 20.4.2015  08:26
    Ip Man (2008)

V ramci Challenge Tour videno tak trochu jako ulitba Klenotovi, at se mnou porad necumi na nejaka tkliva socialni dramata (ty on opravdu nerad). Muj salek caje to tedy nebyl, ale kdyz mi to bylo tolik doporucovano tak proc ne, ze ano. Klasicka zanrovka ktera by me rozsekala kdyby mi bylo tak 11 let. Hudba snobarna (jako fanynka GITS jsem samozrejme velmi ocenila).

• 22.2.2016  10:12

Tak takhle to dopada kdyz vybira Klenot. Unyla pitomost s velmi, ale opravdu velmi slizkym Jackem Ryanem, kteremu jsem neprala nic nez kulku mezi oci. Z toho Branagha s ruskym prizvukem se mi take jezily vlasy prevelice. Film jsem prezila a existuji vetsi hnusoty, ale jednou myslim stacilo. Abych ale uvodni vetu napravila = Klenot umi vybrat i dobre veci (Tatorty, Operace Cukr, Sem tam nejaky ten dryler), takze si nikdo nic nemyslete!

• 25.4.2017  11:17

Basnici cekajici na zazrak prekonavaji nejmin o tridu ty co koncili v Cechach a nejmin o pet trid ty, co neztraceli nadeji (brrr, to bylo opravdu zlo). Ale na ty prvni tri to stejne mit nebude. Tohle mi prijde po tech dvou poslednich nepovedenych bazmecich jako dustojne ukonceni basnicke seria a doufam, ze dal uz se tihle zombici krisit nebudou....

• 11.10.2016  13:58
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Takovi mladsi a "modernejsi" Pratele. Akurat nemaji zadne Charisma, jsou dost trapni, nejsou moc vtipni ani sympaticti a clovek si rika ze ve skutecnem zivote by takove slizske osoby potkat nechtel. Ale ja nevim, nejak se na to porad musim divat, mam za sebou prvni serii a Klenot chce abychom se divali dal, procez se budeme divat dal. Btw. 4. nejoblibenejsi Serial? Vot d fak? Update po 6. serii (ACHTUNG SPOILER): HIMYM me stve cim dal vic. Jak mohli dat dohromady bandu takovych nesympatickych lidi, napsat dementni scenar a ted to ma takovou popularitu? Ted je snad jeste slizstejsi nez Martin Zounar, Marshall a Lily je trapnost ad absurdum, Barney jeste jakz takz, ale uz je to take jen trapne omilani porad toho sameho a postavu Robin jsem nepochopila vubec. Zrejme tvurci potrebovali nejakou postavu kterou by Serial trochu vic genderove vyvazili a i pokazde kdyz nevedeli jak dal (coz je casto) tak ji "dramaticky, necekane a sokantne" predhazuji k "lasce" a soulozi tu Tedovi a tu Barneymu, podle toho kde se to zrovna vic hodi.

• 26.5.2015  14:41
    Jak ukrást Dagmaru (2001)

Aby bylo jasno, to nebylo ze ja bych projevila zajem se na tento bizar divat! To tedy opravdu ne! Ale v ramci rodinneho tmeleni jsem k tomu byla donucena! Mama (milovnice drbu) "na to se budeme divat, tam hraje od Martinca dcera!" Tata (Sumava fanatik) "na to se budeme divat, to je natocene na Sumave a v tom hotelu jste kdysi bydleli a ja ti presne reknu kde co je!" Uz asi po pul hodine jsme ja i mama chtely rozkopat televizi (ac jsme obe nezne a etericke kvetinky), ale tata se musel na Sumavu dodivat. Ale stastny nebyl. I se mi zdalo ze mu za tu hodkuaneco pribylo par sedivych vlasu. Fuj, to byl ale hnus. To se opravdu vidi malokdy!

• 30.10.2019  11:14
    Jak vyrobit vraha (TV seriál) (2015)

A to je tedy opravdu velmi zajimave, tak tady se odsoudi polodementni vidlak s naplnodementim synovcem za vrazdu, kterou jim policajti bez ruznych oslich mustku. lzi a manipulovanim s dukazy nedovedou dokazat tak aby to nevyvolavalo MASIVNI pochybnosti a dostanou dozivoti. A ten dement co jsem se s nim kamaradila pred sto lety dostal za znasileni manzelky a pokus o vrazdu (manzelky) jen 4 roky vezeni, protoze vzal "plea deal". A odsedel si jen dva, sedel ve veznici ve Washigtonu kde mel jakysi prej mirny rezim a vyucil se tam tesarem ci co a po 2 a pul letech ho propustili a zase me stalkuje! Americka justice je divna, hodne divna. Pri "making a murderer" se mi otvirala kudla v kapse... Momentalne probiha ohromne teseni na druhou radu, neb tu jsem jeste nevidela a tak trosku si ji setrim "az onemocnim", abych mela na sledovani trochu klid. Btw. cetla jsem ted na tmz.com (ano, ctu US bulvar) ze obhajcum Averyho se podarilo najit nejaky ohromny dukaz, ktery dokazuje jeho nevinu.Tak to jsem tedy zadostiva!

• 24.8.2016  10:25
    Jako pavouk (2001)

Neni to spatna detektivka, ale dva metry nadsenim jsem u toho take neskakala. Sberatel polibku me bavil vice. Na prumer to vytahuje Michael Wincott, to je kvalitni zaporak. Skoda ze pribeh neni zadna velka hitparada.

• 29.10.2019  10:17

Jeden z mych oblibenych politickych thrilleru ktere tocim docela pravidelne. Nejlepe se mi ve filmu libi Willem Dafoe, neb to je muj nejvetsi oblibenec a kvuli nemu protrpim i sebeblbejsi film (Speed 2). Ale Clear and Present Danger neni sebeblbejsi film, naopak je to film zajimavy a docela slusne odsejpa, procez ja se raduji prevelice. A i Klenot se raduje a porad se me pta jestli chci Patriot Games nebo Clear and Present Danger a ja rikam ze Clear and Present Danger, neb Willem Dafoe je muj nejvetsi oblibenec a.... (trochu se zase zacinam cyklit, procez nazdar a Exit")

• 29.8.2016  09:23

Meli jsme u nas synovce s kamaradem (oba 15 let) a koukali jsme s nima na Expendables. Zjistila to svakryne a rozbrecela se a nadala nam jak svina co ze jim to poustime za brutality, ze oni se nesmeji dival ani na Hunger Games, neb ji to pripomina Breivika a na to se "deti" divat nesmeji. Pro me trochu WTF moment. Bylo mi 9 let a chodila jsem do treti tridy. Pri prilezitosti osvobozeni CSSR Rudou armadou jsme sli se skolou do kina. Na "Jdi a divej se". No cumela jsem tehdy jak cincila! Tehdy jsem z toho mela hodne divny pocit. V 9 letech na Jdi a divej se! To by teprve svakryne cumela! Ale je to opravdu skvele natoceny, silny film s vybornymi herci. Autenticteji o valce uz nejde, vo tom tedy opravdu zadna. Dodatek: niz neko pise ze za bolsana to bylo v kine od 18ti let. Asi se u nas soudruzi nejak sekli.

• 18.11.2013  20:37
    Jeden a půl rytíře (2008)

No to byl tedy hnus! A to me na to klenot tahl do kina (zrejme pomsta za to ze se mnou musel jit na "night watch"). Znate ten pocit kdy je vam trapne za nekoho jineho? Skoro dve hodiny jsem se prostydela za herce, kteri jsou mi jinak sympaticti a ktere mam i docela rada!

• 21.4.2016  12:06

Pry "Hadejte co jsem jedla!" *dychne na Funese* "Pivni syr?!" "Ne, banany :(" Jeste nyni se zde v byru smeji!

• 18.6.2015  13:55
    Jedině v Essexu (TV pořad) (2010)

Takova hnusota, to se opravdu vidi malokdy. Vsichni ruce pryc, pri sledovani techto smrdutych fekalii hrozi ze vam vytece mozek usima a oslepnete.

1 3 4 5 6 7 8 9 11 15 20