Yellowstone (2018) (seriál)

Jako priznam se ze kdyby do me ty prvni dily nezacal urputne cpat Klenot tak bych Yellowstone odepsala. Ale od tretiho dilu me to teda chytlo takovym zpusobem jako uz dlouho nic ne (posledni serial ktery jsem takhle prozivala byla Fauda). Cekam nedockave na dalsi dily ( letosni listopad?) a az budu velka, chci byt tak bad ass jako je Beth ♡

Duna: Část druhá (2024)

V kine! Videla jsem to v kine! Konecne! Vizual fantazie, pribeh nadhera, hudba epicka. Chyb nenachazim. Naposledy tady bylo neco tak famozniho pred 20ti lety u Pana Prstenu. Na prvni i druhou Dunu bych ted mohla koukat porad...

Pošetilost mocných (1971)

Jak to hloda zub casu? Jak gagy ztraci na humoru? Ja se u Posetilosti mocnych nahlas smeju pokazde. Uz nejakych 35 let! A budu furt, to je preci uplne jasne...

Tour de France: Bez příkras (2023) (seriál)

Nebylo zavilejsiho odpurce televiznich prenosu cyklistiky nez me! Jednak je mi ten sport cizi (diky poraneni patere na kolo sednu po 8mi letech az pristi rok = k vanocum chce Klenot najezit elektrokolo) a druhak, a to hlavne (!!!!) Tour de France a Vuelta koliduji s Wimbledonem a US Open a treba Eurosport mi misto tenisu vzdy hazel nejake anorektiky na kole. Ted uz tenis ale odepsali uplne, musim, stejne jako Wimbledon, platit tezke prachy! Ale zpet k tematu: Chtela jsem si tenhle serial pustit vicemene jako kulisu k farm heroes saga, ale... ale jako vubec, nic, bez sance..z televize oci neodlepila jsem! Tento serial se mi libil snad jeste vic nez GoT! A pak jsem vezla MiniMe na tenisovy abor, ale zapomnela jsem jeji bezinfekcnost a sla jsem k bratranci jestli by mi to nevytiskl a on rikal "jo ale ted na me nemluv, jede se poslednich 5 minut Tour, pojd se podivat". A ja jsem se nadsene divala a perlila jsem nove nabitymi vedomostmi a i jsem vedela kdo je kdo! Tak jsem z toho byla nadsena ze jsem se chtela divat i na Vueltu, ale zase nic se nema prehanet tak jsem stejne koukala na US Open. Ale za toto Netflix zase cenim o neco vic. Muck!

Outlast (2023) (pořad)

Prave s Klenotem koukame na posledni dil a oba nas to dost chytlo. Kdybych byla smudla, snad i nehty bych si kousala. Jestli to vyhraji ta fetacka s psychopatkou tak budu dost nasrata. Netflix dobre on!

Monstrum - Příběh Jeffreyho Dahmera (2022) (série)

Top. Strop. Vic nejde 🤷‍♀️. Pokud teda nejste Werner Herzog. Ovsem Dahmer je famozni zalezitost a z nejakeho iracionalniho duvodu jsem se na tom snazila hledat nejake chyby. Nenasla.

Cela smrti Warnera Herzoga (2012) (seriál)

Coooo? Proc mi zase nikdo nerekl ze krome Into the Abbys existuje i totok? Luxusni, natocit to nejaky amik tak je to takovy prumer, ale Herzog a jeho komentare (a jeho nemecka anglictina) tomu davaji tohle gewisse etwas za ktere musim petkovat. Famozni zalezitost, radosti jsem malem spadla z behaciho pasu kdyz jsem toto uvidela na youtube. Ano, beham nyni u true crime!

Break Point - Samorost (2023) (epizoda)

Kyrgios nikdy neda slam - na to je moc labilni. Ale na jeho zapasy se divam rada, je to showman, okruh nekoho takoveho potrebuje jako prase drbani. Dost jsem poulila oci na Costeen, na IG vypada jako jemna holcicka (jo, mam na IG sve oblibene tenisty), takhle na kamere pusobila dost vyzilym dojmem 😳 Kvuli tomuhle serialu (spolu s Fauda) mi Klenot poridil Netflix, tak ted budu po vecerech dost vycumovat televizi.

Duna (2021)

Hmmm, tak ja nevim, ale nepamatuju si kdy jsem videla lepsi film. Oci jsem poulila a brada mi spadla. Prilis rychle to uteklo a po filmu jsem se hned vztekla ze uz neni druhy dil. A pak dalsi.. a dalsi. Kdybych mohla, podivala bych se vecer znovu, ale prijela dnes na par dni Klenotovo sestra ktera ceni pouze ruzne indie/low budget dramata. Oh to je ale kvalitativne mrzka recenze, ale ja jsem z toho filmu uplne hyn. Asi, nekecam, za me zatim nejlepsi film za poslednich tricet let.

Fauda (2015) (seriál)

Kdyz jsem se na Faudu zacala pred nekolika tydny koukat, tak u prvni epizody jsem byla takova jako rozplocena. Vedela jsem ze serial by se mi mohl libit, bohuzel se mi ale dost nelibil Doron (Lior Raz). Ted, o par tydnu pozdeji kdyz mam nakoukano, miluji Liora! Hned jsem si ho pridala na instagram (a to uz je neco, ja tam mam jen tenisty a Setha Morissona, zadnou komedaj!) a je to nejvic sexy chlap (naposled jsem byla takhle vyvalena z Colby West pred 12ti lety) ever a serial naprosta bombice! Takovy crush mit, to jsem myslela ze uz se mi nestane. Snobarna!