joelly01

Německo

4 body

• 26.10.2015  08:52
    Až na krev (2007)

Doufam ze to nezni moc trapne ani vykradacsky, ale ja bych v prve rade opravdu chtela vychvalit DD Lewis. Ten chlap je herecky Genius a v "There will be blood" to proste dotahl k dokonalosti. Ale jinak me to proste zas tak moc nebavilo, film mi prisel zbytecne zdlouhavy a chvilema jsem se nudila. Kdybysem dala vic nez tri tak bysem byla pokrytec a jelikoz z "Tore tanzt" mam porad Traumata ze jsem dala vic nez si zaslouzil tak od te doby uz jedina a navzdy jen objektivita nejvetsi! Uz se nikdy nenecham strhnout davem. I kdyz Totok je jeden z filmu oblibenych POMO. Ja jsem se neradovala. Tak. Videno v ramci Challenge Tour 2015.

• 8.4.2015  08:14
    Ben X (2007)

Ano ano, zase silne tema (vypada to ze v challenge tour filmech mam skoro same silne temata), ale tentokrat me to, treba na rozdil od estonskeho Zkazena mladez, zas tak moc nedojalo. Ale ano, vsichni chapeme co chtel tvurce filmem rict (sikana je spatna bla bla bla), ale me tady tohle nesedlo. Nerikam ze je to spatne, ale celkove to na me neudelalo dojem.

• 19.7.2017  13:30

Spickovy film. Nedivim se ze levicove kreatury jej nenavidi a jsou z nej smutne. Me samozrejme potesil prevelice a patri k mym nejoblibenejsim filmum

• 10.1.2017  08:31

Jedna dolu za fakt, ze se, alespon v mych ocich, jedna "jen" o pretacku pro emericky trh. To snad Mistr nemusel, mohl nam misto toho vpalit neco ale uplne jineho. To bysem se radovala lepe.

• 22.9.2014  09:27

Pro me jsou fiilmy o Harry Potter takovym prumerem. Videla jsem spoustu lepsich pohadek / fantasy, ale take spoustu horsich. Radcliff a Grint nic moc, Emma Watson priserne afektovana a ujecena (mit takovou nesympatickou spoluzacku tak ji sikanuju ohne Ende). Olman, Bonham Carter a Rickman proverena kvalita ktera nemuze zklamat. Ovsem Fenixuv rad ma jeste neco.. neco extra, neco velmi luxdusniho! IMELDA STAUNTON!!! Naposledy mi takhle naskakovala husi kuze ze sestry Mildred v Preletu nad kukaccim hnizdem, takze za me jo!

• 6.9.2015  19:45
    Království (2007)

Ja odvazne petkuji, neb tuhle akcni detektivku mam moc rada a kdykoliv ji davaji v bedne (nekolikat do roka!), tak si na ni udelam cas (naposledy vcera na ZDF). Realisticke (alespon dle Klenota ktery v SA zil s rodici) a hodne aktualni. Silny pribeh, vyborne akci sceny. Trochu mrazi z toho, ze se nejedna o nejakou sci-fi, ale problem, ktery se rozleza vic a vic po celem svete. Spica, toto se Pitrovi opravdu povedlo. Ja vzdy vedela ze ho nemiluji nadarmo!

• 6.9.2015  19:39
    Om Shanti Om (2007)

Ja proste na tyhle filmy nejsem cilova skupina, ale rozhodne me to neuazilo a dokonce mi to ted porad zni v hlave a pobrukuju si Om Shanti Om. Do prkna, asi si to pujdu i naprat do mp3 prehravace a budu to smazit pri behani... Videno v ramci Season Challenge Tour 2015:

• 22.8.2016  09:55
    Operace Silver A (TV film) (2007)

Asi nejlepsi cesky film za poslednich dvacet let. Muzu na to koukat zas a znova a vzdy jen zasnu (v pozitivnim slova smyslu). Strach je proste borec. Navic je tohle jediny film kde mi ani tolik nevadi toporne, aftektovane a staticke ne/herectvi precenovane Tatiany Vilhelmove.

• 28.7.2014  10:30

Chtela jsem vpalit alespon jednu za pana Henryho. Ale kde nic neni, tam ani zdegenerovany mutant nebere. Priznam se dobrovolne a bez sekery do hlavy ze jsem nedokoukala do konce. Strasne rada bych napsala nejaky vtipne sarkasticky komentar ze tady bylo spatne uplne vsechno, ale nejak me nic nenapada, proste nicota. Zmar. Nula. Nix. Zero. Nada. Takove hororove "Babovresky".

• 10.11.2013  13:30
    Steep (2007)

Steep je jeden z mych zasadnich ski filmu (spolu s "The Blizzard of Aaahh"). Neni to klasicky "ski porn" ktery ted MSP, Teton nebo Sherpa chrli jak na bezicim pase (ovsem nic proti, ba prave naopak = jen houst!) Steep je krasny dokumentarni film ktery se soustredi spis nez na okazale stunts na odpovedi na otazku "proc?". Film nam predstavi prukopniky freeride lyzovani (Anselm Baud, Stefano de Benedetti), stejne jako nejlepsi borce soucasnosti (Seth Morrison). Naprosto jednoznacne pet hvezd a nikdy ne jinak! "We are the mountain people, this is what we do, this is how we live"

• 13.8.2015  10:17
    Sunshine (2007)

Ten Danny, to je dabel! Ja mu vsechny ty Trainspottiny, Plaze & Milionare z chatrce zeru i s navijakem a jest3e volam "dalsi! dalsi!" a "Jen houst!" Sunshine je uz ponekud starsi vec, procez nechapu, jak mi tenhle klenot mohl tak dlouho unikat. V tomhle filmu se snoubilo vsechno co mam hodne rada (sci fi, tajemno, trosku horror, klaustrofobicke prostredi vesmirne lodi, rozhadana crew, Danny Boyle & Cilian Murphy) a pro me z toho vypadla atmosfeicka & napinava pecka. Na tomhle neshledavam jedine chybicky a obratem se loguji na amazon objednat si Modreho reje, neb tohle proste musim mit doma a kochat se kdykoliv chci! Videno v ramci Season Challenge Tour.

• 16.9.2014  11:58

Nalezenych futydzu uz jsem videla fakt hodne, ale na pet hvezd nebyl zadny. Vlastne snad ani na ctyri, kdyz o tom tak premyslim. Vetsinou je to vsechno na jedno brdo, roztrepana kamera, predvidatelny dej = ve vsech se ceka ze driv nebo pozdeji se tam objevi nejake neidentifikovatelne zlo a bla bla bla.... Tady je zlo presne urceno, nalezeny futydz je zde jakoby zpracovan do dokumentu o seriovem vrahovi. Dlouha leta jsem si to v hororech ujizdela, vlastne uz od malicka, ale kdyz o tom tak premyslim, tak Poughkeepsie Tapes byl jediny u ktereho jsem se fakt a doopravdy bala. Ani ne tak toho co jsem videla na obrazovce (i kdyz pri scene s maskou se "zobakem" jsem si fakt malem strachy okremplovala textilie), spis me dostala celkova atmosfera filmu. Podminky ke sledovani filmu: Nejlepe sledovat v noci, kdyz jste sami doma! ;) Chapu ze spoustu lidi film nenadchnul, ale na me proste fungoval na 100%, proto vyjimecne vysoke hodnoceni pro FF.

• 2.4.2015  08:00

Povinny Challenge Tour film! Ja mam vzdy tak trochu averzi k necemu o cem se mi rekne "musis" (kakao, kompot, studium, dane, zubar), ale tohle vubec, ale vubec nebylo spatne. Tema dostatecne drsne bylo velice dobre prevedeno do filmu. Me se z sikany vzdycky jezi vsechny vlasy. Zajimave bylo sledovat zmenu pozice (v parte) hlavniho hrdiny, film pekne gradoval a celkove silneho tematu se reziser zhostil opravdu se cti. Plny pocet ovsem nedam, neb konec mi neskutecne pil krev. Strasne vypocitave a na efekt. Za jinych okolnosti bych to mozna zblajzla i s navijakem, ale po Svate Klare ten plny pocet proste nedam ani kdyby trakare padali.

• 21.11.2013  19:20
    Zredigováno (2007)

Pred lety mi jeden US army boy rikal "Vis, do nasi armady chodi kluci ze dvou duvodu. Bud jsou moc blbi (voli mezi army a chudobou ), nebo jsou moc chudi (a chteji si skrzeva GI Bill financovat college)". Vsichni asi nebudou hovada, jen bych rekla (subjektivni dojem nekoho kdo bydli nekolik kilaku od jejich zakladny) ze je mezi nimi pomerne dost vysoke procento tech, kteri hovada jsou. Mrazivy film, fujtajbl, jeste furt mi naskakuje husi kuze kdyz si na nej vzpomenu....

• 27.10.2015  09:37

Namet atraktivni, ale cele to dopadlo tak nejak neslane nemastne. Film ma par peknych atmosferickych momentu (sebetryzneni, cesta s Gracie vlakem), ale to je asi tak vsechno. Neni to napinave, neni to creepy, neni to strasidelne. Teda ne ze bych touzila videt detaily tech vrazd, ale tady nebyl ani naznak, nic. Proste jen vite, ze se neco skaredeho stalo, ale nejak to na divaka nepusobi. Za me docela promarneny potencial, asi jako u Dyatlov Pass. Ale to byl hnus preveliky, tohle aspon vicemene dava smysl a jak rikam, par slusnych momentu se naslo. Ale jinak docela bida. Repete nebude, tot vec je jista.

• 8.1.2015  11:56
    16 bloků (2006)

Hlavne se na to nikdo nedivejte v anglictine, nebo po hned par minut po tom co "promluvi", resp. neprijemne zaskrehota, Mos Def. A on skrehota skoro nepretrzite! V zivote me jeste z nikoho tak nebolela hlava. Stryc Pepin z Postrizin ma proti nemu prijemny a roztomily hlasek jako konipasek! Jinak docela dobry Brus, toho obstarozniho policajta dal paradne, ale film mel spoustu hluchych mist, procez spis takovy slabsi prumer. Ale to skrehotani bylo opravdu priserne, to prece neni normalni mluva, to je regulerni diagnoza.....

• 20.4.2017  09:05

Ted jsem docetla Modlibtu pro Cernobyl (Klenot: "co brecis? to ta knizka? proc ctes takove knizky? Vsichni se na tebe divaji, dej si to zpatky do kabelky a radeji si hrej Candy Crush!"), takze dokument byl pro me zajimavym doplneni knihy. Prolhany Gorbacov se ted musi kopat do hlavy za ty keci co tam navykladal. Komunismus je opravdu dno.

• 25.11.2015  10:57

To bylo neco tak blbeho, trapneho a pritom genialniho a trefneho ze to jsem z toho tedy jelen. Ale velmi hlasite jsem se smala. Trochu je mi ovsem lito kazachu, protoze nekolik jich bylo u nas na skole a ac velmi inteligentni a vzdelani lide, snad vsichni o nich referovali jako o "Boratech" coz jim asi dvakrat prijemne nebylo. I americanu mi bylo trochu lito, ale ne tak moc, protoze tech znam desnou silu a je fakt ze jsou tak trochu nafoukanejsi a tohle jim Borat natrel naprosto fenomenalne. Ovsem Evropa si taky zasluhuje aby sem prijel nejaky ten Borat (ted vic nez kdy jindy), procez se velmi tesim na ten Cohenuv novy film (The Brothers Grimsby), snad nas tam taky trochu rozebere :)

• 4.4.2015  16:35

Nocni hlidka se jeste dala, za me to byl solidni prumer, ale dvojku uz Timur posouva smerem "do kopru". Klenot mi rikal "Ta jednicka jakz takz usla, ale tady v tehle dvojce uz nechapu vubec nic". Prilis mnoho dejovych linii jednoduse splacanych dohromady. Lidi co necetli knizku v podstate nemaji sanci vedet o cem se to tam cele dve hodiny toci. Ja jako znalec jsem si z toho vybrala, plus vizual opet spica. Ale jinak docela slabota. Nevim jake jsou s "hlidkou" dalsi plany co se zfilmovani tyce, pokud vim tak zatim nic ofiko, ale jestli neco bude tak mam docela strach. Ty knizky jsou fakt parada, cte se to jednim dechem, urcite by si to zaslouzilo dustojnejsi filmove zpracovani.

• 14.4.2015  08:17

Pekne, moc pekne. Jen ten Faun byl nejaky divny! (coz neni vytka, naopak, v ramci zanru je to kompliment!). Zase neco uplne jineho nez co jsem v posledni dobe videla a musim uznat ze Faunuv Labyrint se mi trefil do noty. Tahle hororova pohadka se doopravdy povedla.

• 23.3.2016  08:35

Jsem fanousek, nebudu lhat. Jednak je mi Heidi Klum desne sympaticka a taky si pri sledovani teto Show desne zvedam sebevedomi. Ale je to takove podle, neb si dovedu predstavit ze kdyz mi bylo tak tech 18 let, tak jsem to obcas take mela v hlave vymetene, jako ty holky. V prvnich radach bylo zajimave ze holky chodily na casting k opravdu slavnym navrharum (napr. Michael Korrs, nebo tehdy jak frcel Ed Hardy tak Christian Audigier), ted uz je to spis takove smrdoleni se po no namech a ruzne reklamni kampane pro firmy ktere pro "Topmodelku" funguji vicemene jako hlavni inzerenti. No, v poslednich radach teda Heidi urvala Wolfgang Joop a Michael Michalski, ale ti jsou taky znami spis v Nemecku (Evrope). Ale me to bavi a ja si u toho odpocinu. Jeste pred par lety jsem u toho jakoby "protestne" vzdycky pojidala Pizza toasty, zajimave, jedla jsem takove zle hnusoty a lide mi rikali same komplimenty jako "ty jses ale hubena, nemas nejakou poruchu potravy" nebo "vypadas jak smrtka". A nyni jim same zdrave veci a skoro zadnou mouku a presto jsem tlusta jak vepr a lidi nyni rikaji "konecne se ti trochu zakulatil oblicej". Jo a taky se mi kdysi jednou zdalo ze jsem sama byla v soutezi a Heidi mi dala fotku a rekla ze postupuji do dalsiho kola. Takove stesti! Ufff, to byl zase pateticky Traktat ode me....

• 23.3.2016  08:25

Den po maturite jsem vypadla z CR a uz jsem se nevratila, procez jsem sama takovy Auswanderer a proto me tato Show bavi asi ze vsech nejvic co vubec v televizi jsou. V podstate se jedna o pribehy lidi, kteri se rozhodli vycestovat z Nemecka a zacit zivot nekde jinde (najdeme zde nove zacatky z celeho sveta). Nekteri odchazeji kvuli lasce, jini z nejakeho sentimentu, nektere pronasleduji dluhy, jini doufaji ze zbohatnou, nekteri zase chteji vypadnout z civilizace nekde do exotickeho raje a nepinozit se za materialnimi statky.... Zrovna vcera jsem si rozkoukala velmi dramaticky a smutny pribeh, uplne se nemuzu dockat az dojdu domu a dokoukam to. vyhodou je, ze starsi dily si muzete stahnout / nakoukat primo z "mediathek" na VOX.

• 19.9.2014  09:22
    Ils (2006)

Grejt, asi jsem opet videla uplne jiny film nez vsichni ostatni. Nejlepsi horror? Nefalsovany stach? No to tedy ani omylem! Proste - co kanal plny spratku schvati, to uz nenavrati! Tak! A ja vim, za jak dlouho ubehnu na bezicim pase 13,25 km. Za 77 minut.

• 30.7.2014  14:12
    Kde je Fred? (2006)

Nebudu zde nikomu nic nalhavat, ten film je blby az to boli! Ale zaroven je tak trochu "politicky nekorektni" a pokud vypnete mozkovnu tak se dobre pobavite. Komedyja normalne trihvezdova, ale sorry, Jürgen Vogel to zde taha na ctvrtou hvezdu tak uporne ze tomu jeho roztomilemu "crooked smile" proste NEMUZU odolat ani kdybysem JOOO chtela (jakoze nechci).

• 16.9.2014  11:45

Blood Diamond me opravdu hodne bavil! Dej odsejpal od prvni minuty, Afrika, ma laska, je samozrejme co se tyce krajiny to nejkrasnejsi co jsem kdy videla a LDiC se opravdu prekonal. Asi se do nej platonicky zamiluju, Til Schweiger uz me nebavi! Jinak jeste k filmu = Pro me je fascinujici jak moc si Afrika sama podkopava nohy a jak strasne plytva svym vlastnim potencialem. To opravdu neexistuje zadny zpusob jak by se tam lidi domluvili? Kolebka civilizace je ted z velke casti smetistem a jeji obyvatele jsou bud chudaci, kriminalnici, zkorumpovani / zkorumpvatelni politici a line a apaticke obyvatelstvo. Jak dat Africe nadeji a perspektivu, kdyz to vetsina jejich obyvatel ani nestoji? Nebo tedy vlastne stoji, ale odmitaji pro to cokoliv udelat.....

• 15.8.2015  21:48

Jo jo, jen se ji smejte ze je stara.. Postavu ma Fantastickou! Ta ma v yoga pants snad jeste hezci zadek nez ja! (a ze ja si zakladam!!!). Nikdy jsem Madonnu nejak nezrala, ale tenhle dokument me hodne bavil, songy neurazely, dokonce jsem si je pak jeste nejakou chvili pobrukovala a ta uvodni je stalice me mp3 sbirky zvane "na behani". No, v te slozce "na behani" mam i Skrillex. Jo jo, ja jsem hrozny zvrhlik, tot vec je jista...

• 30.11.2017  13:24

Naprosto famozni velky maly film. Svira srdicko a zaroven se clovek usmiva. To se ted u filmu take hned tak nezazije. Kazdy z rodiny je Charakter sam pro sebe a nikomu z nich nejde nefandit. Little Miss Sunshine? Ale kdykoliv prece!

• 27.4.2016  08:04
    Mrak (2006)

Tak tohle se opravdu nepovedlo. Ceka jsem neco co me dostane jako se to podarilo nemeckemu "Hell", ale konala se pouze unyla trapnost nad trapnost s naprostou absenci logiky a ignorovani zakladnich faktu. Vse podrizeno sladkobolnemu "vztahu" Hannah a Elmar. Naslo se nekolik (asi dve) dobrych scen ktere film zachranily od odpadu, ale tentokrat opravdu jen o kousicek. Lake Mungo, fuj, bylo horsi.

• 20.8.2015  11:27
    Noc v muzeu (2006)

Prumerna podivana co nenadchne a neurazi. Par dobrych vtipku a plejada znamych hercu ve vedlejsich roli. Docela me to pobavilo, ale ze bych se smichy svalila pod kanapatko, tak to tedy ne. Specialni plus davam miniaturam Owen Wilson a Steve Coogan. Hlavne Steve Coogan, to je takovy roztomily darling, s tim bych dala minove the o pate! Uz jen kvuli nemu se rozhodne podivam i na dvojku! Videno v ramci Season Challenge Tour 2015

• 25.10.2017  11:05
    Pád nebes (2006)

Nebylo to spatne, ale chvilemi me Pad Nebes neuveritelne nudil. Do toho prumeru se to nevejde ani za prase.