joelly01

Německo

4 body

• 25.10.2017  11:05
    Pád nebes (2006)

Nebylo to spatne, ale chvilemi me Pad Nebes neuveritelne nudil. Do toho prumeru se to nevejde ani za prase.

• 6.3.2016  16:35
    Sexy Pistols (2006)

Zase takovy nestnastny hnus. Ja jsem si myslela ze to bude takova prijemna komedie na destive nedelni odpolko, ale byla to zrejme soutez v tom jak se co nejlepe pitvorit a byt co nejvic afektovana. Me osobne je hrube nesympaticke oboji, procez nemilosrdne odpaduji.

• 9.4.2015  09:54

Tohle ale opravdu nebyla spatna vec, ba prave naopak, vec to byla vyborna! K filmu jsem pristupovala naprosto nedotcena, krome popisku na zadni strane DVD jsem o filmu nic nevedela. Trochu mi vadilo ze tak zhruba po pul hodince se dalo docela dobre predvidat co prijde dal a k jakemu konci by film mohl smerovat. Opravdu kvalitni film z prostredi 2. svetove valky & spionaze, ale od Verhoevena jsem cekala o neco vic.

• 31.5.2017  11:51

My jsme byli v Keni a vsechny zenske u bazenu cetly knihu "Bila masajka" :D Tak jsem si ji hned musela poridit taky a musim rict, ze se mi docela libila. FIlm zu takova hitparada nebyl, ale co uz. Corinnu (ve filmu Carola) vubec, ale vubec nechapu. Asi ta Laska musi byt OPRAVDU silna carodejka. My jsme v ramci jakehosi vyletu vlezli do jedne masajske chyse a hmyzem se tam hybala podlaha. No vyletela jsem odtamtud jak claymorova mina. Zit v necem takovem, to bych se asi radeji obesila, otravila, podrezala a hodila se do rodinne hrobky.

• 11.10.2016  13:58
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Takovi mladsi a "modernejsi" Pratele. Akurat nemaji zadne Charisma, jsou dost trapni, nejsou moc vtipni ani sympaticti a clovek si rika ze ve skutecnem zivote by takove slizske osoby potkat nechtel. Ale ja nevim, nejak se na to porad musim divat, mam za sebou prvni serii a Klenot chce abychom se divali dal, procez se budeme divat dal. Btw. 4. nejoblibenejsi Serial? Vot d fak? Update po 6. serii (ACHTUNG SPOILER): HIMYM me stve cim dal vic. Jak mohli dat dohromady bandu takovych nesympatickych lidi, napsat dementni scenar a ted to ma takovou popularitu? Ted je snad jeste slizstejsi nez Martin Zounar, Marshall a Lily je trapnost ad absurdum, Barney jeste jakz takz, ale uz je to take jen trapne omilani porad toho sameho a postavu Robin jsem nepochopila vubec. Zrejme tvurci potrebovali nejakou postavu kterou by Serial trochu vic genderove vyvazili a i pokazde kdyz nevedeli jak dal (coz je casto) tak ji "dramaticky, necekane a sokantne" predhazuji k "lasce" a soulozi tu Tedovi a tu Barneymu, podle toho kde se to zrovna vic hodi.

• 26.1.2016  14:14
    Jeskyně (2005)

Ta jeskyne byla pekne atmosfericka, ale jinak docela zoufalstvi. Hlavne ty nestvury se moc nepovedly, pusobily spis smesne nez strasidelne (alespon tedy na me). Film take neni nejak dlouhy, takze se do konce da docela dobre vydrzet. Extra dojem to neudelalo, ale jsou horsi filmy (fuj, porad se nemuzu vzpamatovat z te posledni paramentalni aktivity, jeste ted jen jsem si na to vzpomnela se mi uplne zatmelo pred ocima vzteky). Navic jsem za posledni tyden nabehala 68 km, coz je muj Rekord a chlubim se tim vsude, procez ani csfd nesmi byt vyjimkou!

• 18.12.2017  12:56
    Klíč (2005)

Docela dobry horrorovy Thriller se solidni atmoskou. Velmi se mi libily ty jizanske baziny, tam bych se take rada podivala, ale na nejake takove dovolene si ted peknych par let muzu nechat zajit chut, Klenot rikal ze tak minimalne 15 let na zadnou extravagantni dovosku nepojedeme, a asi ani na zadny tenis. Ach jo. Ovsem zpet k filmu = libila se mi zapletka i herci, normalne byvam desne dobra v uhadnuti pointy, ale tentokrat me konec docela prekvapil, takze za to samozrejme kudos.

• 17.1.2016  20:04

Kdosi na fejsbuku lajknul stranku pry o 8mi nejstrasidelnejsich hororech ever, tak ja jsem se hned, jako spravna ovce, nechala nachytat a hned jsem tam klikla. Myslim cislo 6 bylo totok a ja jsem myslela ze by se to docela mohlo hodit na sobotni vecer jako druhy film. Trosku jsem predem mrkla na csfd a docela ma navnadily komentare, ovsem film se mi pak zas tak moc nelibil. Strasne dlouho se tam nic nedelo a ani to nebylo strasidelne. Aspon tedy na me to tak pusobilo. Pak na konci kdyz se objevilo strasidlo tak se to trochu zvedlo, neb strasidlo se opravdu povedlo a vypadalo pekne hnusne. Ale jinak tedy nic moc. Ja uz radeji nebudu klikat na takoveto linky, jeden se pak tesi a ono skoro nic.

• 25.11.2015  08:50
    Obchod s bílým masem (TV film) (2005)

Ta televize z toho rvala jak o zivot (Kiev, Viden a Praha v jednom, no nazdarhodiny), ale jinak mi z toho behal pan Mraz po zadech a vystrasene jsem se choulila a teda fakt jsem byla rada ze zu jsem ve veku kdy nake obchodniky s lidmy a ruzne obtloustle pedaky uz nezajimam. Docela to na me zapusobilo, toto. Jak je "toto" vubec v 21. stoleti mozne? U nekterych "lidi" (bestii) se mi opravdu jako nejhumannejsi reseni jevi postavit je ke zdi, namirit a zmacknout spoust. Protoze jinak se nekdy proste bohuzel neda.

• 10.10.2019  10:00

Toto se libi vic me nez MiniMe, ktera z toho jeste nema rozum. Je to takove ohromne roztomile a tak trochu "old School", nevim jaky je cesky dabing (jestli je), ale ta nemecka verze je naprosto kouzelna!

• 17.10.2016  10:52
    Pád do tmy (2005)

V patek vecer jsme se s Klenotem divali na The Descent. Asi po dvacate uz. A jako pokazde, i ted jsem se u toho filmu bala. Prvni pulka klaustrofobicke dramo a pak ... no vsak uvidite :) Neil Marshall je genius takove te pokleslejsi zabavy, kycar a Plagiator jako prase, ale zaroven je tak sofistikovany ze ty jeho filmy nejde nemilovat. Dog Soldiers, The Descent, Doomsday... skvele filmy na ktere muzu koukat porad dokola. V The Descent bych navic jeste vyzdvihla ty krasne lesy, to je opravdu parada a samotna jeskyne se take velmi povedla. Ty jeho serialove veci ted jakoze taky fakt dobre, ale na to by se mohl vykvaknout a nam fanouskum prihrat zase nejaky paradni film. Ty serose je podle me takove mirne plytvani potencialu.

• 22.6.2015  09:42

No, a tohle je ten blockbuster, ktery me fakt bavil. Aspon jsem si trochu spravila chut po tom Jurskem Svete. A neztracim viru v blockbustery. Jeste porad jdou natocit tak aby byly chytre a bavily a ne jako prihlouply nesmysl plny reklam ktere na vas rvou co pet minut. Hmmm, tak to bylo tedy nepekne kopnuti do JS. Ale kdyz me je to tak lito. Ale "Valka svetu" parada, opravdu vyborny film, velmi jsem se radovala. Bylo to dobre atmosfericke a napinave, chvilema jsem se u toho fakt tak trochu prijemne bala.

• 25.4.2017  15:23
    In nomine patris (TV film) (2004)

Nechapu, jak nekdo muze i ted, kdyz se vi co to bylo za odporne kreatury, nekdo jit k volbam a hodit to komunistum nebo tem odpornym zelenym khmerum.

• 16.3.2015  09:25
    Metro (2004)

To teda zase cumim jak zjara, takove nizke hodnoceni! Pro me to byla velice prijemna jednohubka na patecni vecer, dobre budovana atmosfera, creep byl jeste slizstejsi nez martin zounar a vubec me se to libilo a bala jsem se u toho. Trochu me mrzi ze kdejaky nalezeny futydz (ruzne ty paranormalni pytloviny a ultradebilni mr. jones) maji vyssi ohodnoceni nez tohle. Ty ctyri tomu prsknu s klidnym svedomim, neb me to pobavilo a dovedu si predstavit ze jeste nekdy se tim pekne vydesim.

• 4.4.2015  16:29

Jakozto velky fanousek knizni serie jsem si film samozrejme nemohla nechat ujit, ale musim rict ze jsem byla trosku zklamana. Od predlohy se to docela hodne lisi (i v nekterych zasadnich vecech = vztah Jegora s Antonem) a pokud jste knizku necetli tak se v deji muzete velice snadno ztratit (Klenot nad tim zlomil hul uz po pul hodine, proste to pry na nej bylo moc komplikovane a nesmyslne). Jak rikam, trosku zklamani, ale zase uplne spatne to nebylo a nektere sceny (treba hned na zacatku ta bitva Antona s upiry) opravdu luxus. Vubec celkove si myslim ze to pribeh odnesl na ukor vizualu, Bekambetov z toho mohl rozhodne vytriskt vic. Tak jsem zvedava jaky bude Dnevnoj Dazor. A Lukjanenko by mohl laskave pohnout, neb Nova Hlidka uz je davno prectena.....

• 18.12.2017  09:37
    Prokletí Salemu (TV film) (2004)

Tak tady Tobe Hopper vyhrava na cele care. Pryc je atmosfera, je to jen jakesi prihlouple a trapne zvaneni. Nejsou zde fakt strasidelni upiri, jen jacisi pocitacove upraveni panaci s mirne rozmazanym ksichtem, nebo herci s extra svetlym mejkapem. Jsem preveliky Kinguv fan, ale tady i ty dve davam s velikym sebezaprenim. Rob Lowe jako Ben Mears prevelice slizsky a nesympaticky. Kudos za Sutherlanda a Hauera, to je opravdu spravne demonicke duo, ale kdyz ten zbytek je takove nic moc blacko, ktere jeste trva tri hodiny, tak ani tihle dva to nezachrani. Ty dve fakt o prffa.

• 19.8.2014  14:06

Na me tedy dvojka fungovala velmi dobre! Prijemna detektivka takhle na vecer. Dej pekne odsejpal, v podstate zadna hlucha mista. Jean je MUJ a v Purpurovych rekach byl pekne charismaticky. Pana Vincenta vystridal pan Benoit, a jak moc si pana Vincenta vazmi, tak Benoit latku nesnizil a filmu ostudu neudelal. Konec se mi ovsem zdal trochu divny, nevim, mozna jsem naivne ocekavala vetsi "mysteriozno" ci tak neco. Skoda, ale i tak podle me kvalitni nadprumer, ktery muze smele konkurovat jednicce!

• 10.12.2013  19:10

Jedna za pana Stellana. Jinak ani smrt nebere.

• 11.4.2016  11:45
    Adam & Eva (2003)

Zvlastni love Story. Trochu me z ni rozbolelo srdicko...

• 14.2.2017  10:16
    Anatomie 2 (2003)

Jednicka byla nahodou docela zajimava, ale tohle uz je jen takove nastavovane dno. Vubec me to nebavilo. Ten Barnaby je ohromne nesympaticky a dreveny clovek, uplne mi z nej naskakovala husi kuze. Dejova linka s exotickyma sestrickama byla trapnost a vubec jediny kdo se mi libil byli Knaup a Möhring. Ti to jeste jakztakz zvedli, ale jinak slabota.

• 3.8.2015  11:20

K tomuhle odpadu me vedou nizke pudy, zlomyslnost, pomstychtivost a fakt ze pro me to byla nuda jako prase a celou dobu jsem se divala na hodinky kdy to skonci. A kdyz to skoncilo, tak jsem se zatetelila stestim, ale ten alkoholicky psychopat s IQ bublajiciho bahna co byl vedle me mi rika "pockej, jeste se podivame na druhou cast". Nikdy. Nevidela jsem ani druhou cast & pak uz ani hnustoneho psychopata. Ty hodinky jsem si fakt kontrolovala tak kazdych par minut a "odpocitavala" jsem kolik jeste zbyva. Cely ten vikend byla vubec jedna velka traumaticka zkusenost. Brrr.

• 11.10.2016  09:36

Libilo, pobavilo = co vic od filmu na pondelni vecer chtit? Navic zu jsem to videla asi po desate. Brühl sympatak a Katrin Saß to ma u me taky dobre. Prijemne Retro.

• 22.12.2016  13:23

To jsem si to vcera zase pekne pobrecela do polstare :) Nejoblibenejsi dejove linky: Colin Firt s portugalskou sluzebou a Emma Thompson s chlipnym manzelem. Klasika vanoc.

• 6.7.2015  18:09

Ted po operaci jsem nejak dostala naladu na seros z nemocnicniho prostredi a diky tomu ze jsem mam doma komplet DVD "Nemocnice 2" a nic jineho na praci tak na toto nyni cumim. (ted 9. dil). To je tedy opet pekny fail, jsem z toho pekne otravena. Blbe je to jak schody. "Jednicka" se mi velice libila, tohle nastavovani je jen trapny odvar. Jedna. A to jsem jeste velmi stedra. Vic ani tuk. Ani za prase.

• 12.2.2015  13:54

No to je zajimave, nez se dal Nascimento k BOPE tak si uzival cracku v jedne z nejvic badass veznic na svete! Cesky nazev me pekne vypekl, neb kdyz se clovek zacne divat na dvouaneco hodinovy film ktery se jmenuje "Vzpura ve veznici Carandiru", tak ocekava ze ta vrzpoura bude trvat o neco dyl nez nejakych dvacet minut (jeste k tomu poslednich dvacet minut). Vse predtim jede ve stylu takoveho vypraveneho filmovohraneho (boze co ja to dnes vymyslim za strasne patvary) dokumentu. Ovsem nerozumejte mi spatne, rozhodne si neni na co stezovat! Muklove vypraveji sve pribehy vezenskemu doktorovi velice zajimave a jsou pomerne realisticke. Elitni trupa me naprosto rozsekala, ale Carandiru je take velmi kvalitni film. Frau Joelly rozhodne doporucuje!

• 26.7.2017  09:58
    Zrůda (2003)

Opet jeden z mych oblibenych White trash filmu. Kor jeste z Floridy, kde je ten Kontrast mezi bohatymi a chudymi opravdu dost markantni. Theron i Ricci uzasne, oboum jsem jejich postavy sezrala i s navijakem. Do uplneho hodnoceni mi ve filmu neco chybelo, asi me mate to "podle skutecne udalosti". Ok, kdyz je to "podle skutecne udalosti" tak to znamena ze tam bude hodne prikrasleneho, ale kdyz se pak hlavni postava jmenuje stejne ale pribeh je dost jiny/prekrouceny k realite, tak me to pak trochu irituje. Ale jinak spica, to je jasna vec a ja Zrudu tocim vzdy tak jednou za dva roky a vzdy me dostava.... Btw. dole v komentarich se kdosi ptal jestli s masovou vrazedkyni sympatizujeme nebo ji jeji osud prejeme. Takze takhle. S tou filmovou Aileen by se dalo tak trochu sympatizovat, lehce ovlivnitelna Psycho/sociopatka s asi hodne narusenym detstvim, kterou cely zivot nekdo vyuzival/znasilnoval. Te opravdove Aileed jeji osud prejeme, neb i kdyz byla regulerni blazen, tak byla take zla cholericka a nasilnicka bitch ktera vrazdil vicemene z pleziru a aby mela na "chlast a Party".

• 22.9.2016  09:53
    Dům v růžích (TV seriál) (2002)

Mam Rada Kingovy televizni filmy. Pravda, ne vsechny jsou dobre, ale skoro vsechny maji takovou tu spravnou Kingovskou atmosku kterou, myslim, dovede vykouzlit lip televize nez Kino. Ty televizni adaptace mi prijdou takovy vic civilnejsi a to Kingovi slusi. Rose Red je "haunted mansion" presne podle mych predstav, libi se mi ze je to vsechno takove trochu zdlouhave, King i to zdlouhave dovede podat tak ze to cloveka zajima. Atmosfericky parada, rozhodne davam k oblibenym filmovym Kingum :) Stevvie nesmi nikdy zemrit. Musi se dozit tak 200 let a porad a porad psat knizky. Nebo prave takovehle scenare. Btw. "haunted mansion" je vubec moje oblibene tema, bohuzel jen malo filmu dovede vyuzit jejich potencial. A kdyz jedeme do Disneylandu tak vzdy musime jit do jejich "Haunted Mansion" a ja tam jdu vzdy tak minimalne petkrat za sebou a i kdyz je to samozrejme blbe jak svina tak ja se vzdycky raduju, neb je to ta nejvetsi roztomilost a kyc ever.

• 13.4.2015  08:55
    O ztracené lásce (TV seriál) (2002)

Pohadka ktera vlastne neni ani tak pohadka o tom, ze princove jsou na draka. K tomu behani na treadmill to neni spatne a i me to zaujalo, ale prislo mi to jako takovy divny kockopes. Ty prvni dily byly docela dobre, potom to osvobozovani toho imbecila uz se mi tak nelibilo. Ja mam hodinove serialy rada, neb si to muzu nacpat do telefonu a pak u toho na pokracovani behat, takze mozna to dam za par let znovu, ale nadsenim jsem u toho nesilela.

• 8.10.2014  08:22

Ta Mila, ta ma ale fantastickou plet! To by me zajimalo do jake miry je to umeni vizazistu, geneticke dispozice nebo snad nejaky ten klobasovy jed? No ne ze bych byla zavistiva, ja pocitam s tim ze za par let me ten jed taky nemine, ale stejne! Residentni Evil je pro me naprosto "akceptaaaabl" podivana na kterykoliv vecer behem tydne. Uz jsem to videla vic nez jednou a nejak me to neurazi. Je to takovy L´Oreal mezi filmy. Aplikujete jen kdyz v okoli neni nic lepsiho, po cas aplikace si rikate ze to neni uplne spatne, ze i za malo penez se da poridit hodne muziky, ale stejne vite ze pak se k tomu hooooooooooooodne dloooooooooooouho nevratite a na druhy den, kdyz otvirate krabicku La Prairie uz si na nejaky L´Oreal ani nevzpomenete. Mno, tak to byl muj takovy hodne divci, melky a sebestredny komentar k filmu ;)

• 10.4.2014  17:29
    Divoké včely (2001)

Tak tohle bylo ZLO! Tuhle hodinu a pul meho casu uz zpatky nedostanu. Ne ne ne, milionkrat ne. Muzu se snazit zapomenout ze jsem tuhle hruzu videla, ale obavam se ze Tatiana "eeeeeeeee" Vilhelmova a nahy Dusek spolu s "mentalnim" Liskou se mi budou objevovat pred ocima jeste docela dlouho. Fujtajbl...