joelly01

Eli Stadler

Německo

4 body

• 29.9.2016  08:15

Kdybych u toho nezehlila, tak bych to asi zodpadovala. Takhle jsem to protrpela a obcas se na to i soustredila. Zehleni Klenotovo kosili je vetsi pruda.

• 13.11.2013  19:10
    Ring (1998)

Poprve videno v roce 2001.. sama doma... Kdyz kratce po skonceni filmu zazvonil telefen tak mi vyhrkly slzy do oci a malem jsem si strachy okremplovala textil (nastesti nevolal duch, jen klenot se hlasil ze supace jestli ma vzit avivaz ve sleve). Ringu byl prvni a ja to Nakatovi sezrala i s navijakem. Pak uz me ty ruzne mutace Sadako v ostatnich filmech nedesily...a pak vlastne ani moc nebavily. Sakra, ted me to uplne navnadilo, asi si to v ramci nostalgie dam o vikendu. Prsknu sem i srovnani s americkym remakem: Japonsky ma pro me nesrovnatelne lepsi (temnejsi, strasidelnejsi, nalehavejsi) atmosferu. A Sadako je desiva, proste regulerne desiva. Samara oproti tomu vypada jako "ohnita zelenina" (jak trefne napsal jiny uzivatel).

• 12.1.2015  10:17
    Specialisté na vraždy (TV seriál) (1998)

Die Cleveren jsou opravdu hodne povedena vec. Pro me asi nejlepsi detektivni serial vubec. Nejlepe se mi libila serie kde Bornovu partacku hrala Esther Schweins, ale v podstate vsechny dily mely velmi nadprumernou uroven. Skvele zahrane, inteligentni & zajimave zapletky. Co vic si fanousek detektivek muze prat? Snad jen skoda ze serial nejel o trochu dyl, kdyz si clovek vzpomene ze vselijake Kobry, Balkove, Misto cinu ci ruzne nemecke mutace "Kriminalek" jedou uz asi sto let a pritom jsou kvalitativne o nekolik trid niz nez Die Cleveren... Jo a muj oblibenec je Dominik Born, nejsympatictejsi a nejcharismatictejsi to detektiv. Sakvis, tak me to naladilo ze dnes si dam asi na DVD repete nejakeho z mych oblibenych dilu....

• 13.4.2015  08:59

Tak konecne zase paradicka kdy si Frau Joelly mne ruce a radostne se ji lesknou oci. Tyhle cikorky me fakt hodne bavili, Kusturica je asi takovy balkansky Forman, ne? Ja se stejne nechapu, proc vzdy necham doma sedet takove dobre filmy nekolik let a misto toho cucim porad dokola na jekesi rezidentni zla? Tahle challenge tour vubec neni spatny napad, neb jinak bych se k tomu zase nedokopala... Za me oba palce nahoru a vitezny pokrik!

• 25.8.2015  09:05
    Do naha! (1997)

"Baby take off your coat.... reaaaaaaal slowwwwww" Vtipna komedie s charismatickym panem Robertem. Fakt. Vtipna komedie. To se ted v posledni dobe taky vidi malokdy. No, ja na tom byla v kine asi pred sto lety, ale uz tehdy se mi to strasne libilo, ted po dekade jsem si dala repete a libilo se mi to zrovna tak.

• 9.7.2016  20:08
    Funny Games (1997)

Minispoiler: Prvni jizda s Michaelem Hanekem skoncila jeho zbozstenim v mych ocich. Funny games je nekompromisni film. Zly, bezcitny, studeny a agresivni. Hned po prvnich peti minutach vite, ze tady se zadny happy end konat nebude, presto jdete dal a doufate.. doufate ze i kdyz vite, tak mozna prece na konci bude NECO, NECO co vse zmeni. Ale vsechno je marne. Resistance is futile. Jako by Haneke lidmi pohrdal, jako by se jim vysmival. Jako by lidi vubec nemel rad. Zadne hrani na efekt, zadna poza, zadne vnucovani se divakovi. Haneke jde jeste dal, Haneke dela z divaka zcela otevrene spolupachatele a to je neco, co tady jeste nebylo a co hned tak nebude prekonano. Funny Games jsou "what you see is what you get." Zlo. Zlo v nas, lidech.

• 23.7.2015  10:46
    Hinter Gittern - Der Frauenknast (TV seriál) (1997)

Ja se v podstate ani nezmuzu na nejaky komentar, spis jen takove znechucene zvolani: "Takove skarede hnusoty!"

• 15.9.2015  19:42

Dva tydny jsem ted cumela jen na tenis (US Open), fakt imrvere, neb jsem marod a nechodim do prace tudiz casu dost. Ten posledni den uz mi to lezlo krkem, kor kdyz jsem do ctvrt na dve v noci musela cekat na finale. Tak jsem vcera byla i rada, ze je to za mnou a ja se konecne muzu divat na normalni filmy. Posledni tyden jsem si "setrila" Speed 2, ale moc nebylo co. Jednicka parada, toto uz jen takova nastavovana kase, slaby odvar. Bylo to nudne, docela jsem u toho usinala. Jako vzdy se mi libil pan Vilem, ten byl opet spravne demonicky a paradne poulil oci. A navic takova hnusotna lod, ani nemela balkon, hlavne ze se tam prezentuji drahokamy za miliony dolaru. Pche!

• 29.8.2016  09:14

Jakobysem tam byla. Vlastne ja tam byla uz mnohokrat, tamnejsi kraj je mi velmi blizky, stejne jako jeho lide (vsak napul jsem z Terchovej). A v Nejasne zprave je neco co je strasne pravdive (ze by prece jen zase ty hory? nebo ti zvlastni, sverazni lide?) a ja to porad nedovedu tak dobre uchopit, ale stejne se mi to desne libi. Tohle je muj nejoblibenejsi Jakubisko, jasna zprava.

• 14.9.2015  14:58

Kdyz jsem to asi pred sto lety videla v kine tak jsem byla otravena jak hadi zub, ale jak sel cas tak se ma zlost a odpor pomalu pretavili ve velikou naklonnost! JA mam tedy sci-fi rada a tahle mi prijde tak pekne odlehcena, s velice prijemnou vizualni strankou a genialni hudbou (no jo, Serra, jak jinak). Do Bessonovy Svate Trojice (Nikita, The Big Blue & Leon) to ma sice daleko, ale i tak dobre. Smirena. Pobavena. Rozhodnuta obtacet "Paty Element" kazdych par let. Take za me palec nahoru!

• 15.6.2015  10:08

Paradni detektivka co hodne bavila. Presne to, co si jeden preje k mise nakrajeneho melounu na patek vecer. Ashley Judd je pro me dost neokoukana, Morgan Freeman je charismatak bez debat a pribehu/zapletce take nemam co vytknout. Je to takovy mirny nadprumer, ktery Frau Joelly potesil a zabavil. U me dobry.

• 11.10.2017  10:31

Ano, nebudu lhat, i me vzkypela krev spravedlivym hnevem. Tezko clovek veri ze takovy svevolny masakr se stal na zacatku 20. stoleti a ne ve stredoveku. Opravdu hodne strasidelne.

• 19.7.2017  13:27
    Zdivočelá země (TV seriál) (1997)

Rada bych vyzvala vsechny ty nostalgiky "za komunistu vsichni meli praci" a "Maslo bylo levnejsi", aby uz sli konecne do zadele. To same obdivovatelum masoveho vraha Guevary atpd. Vubec nechapu tyhle sympatie s levicovym sadismem ktery nam v poslednich letech vnucuje treba i Mainstream.

• 2.3.2017  07:52

Jedna se o prevelikou snobarnu. Tedy alespon pro me (a i pro Klenota). Keanu (mnau!) je dokonaly, ale kdo si tenhle film zcela ukradl pro sebe je Al Pacino. Co ten predvedl, no to byla uplna bombice. Od zacatku az do konce jsem byla napjata a konec famozni, procez me nezbyva nez petkovat. To je prece jasne, ne?

• 8.6.2015  10:23

Ty akcni sceny fugujou naprosto paradne, ale z toho zbytku se mi normalne jezi chlupy na zadech. Me nevadi kyc. Naopak, jsem velkou milovnici kyce, ale toto uz bylo moc i na me! Ty hluboke hovory prvni damy s pilotovo manzelkou u taboraku v pousti.. Brrr.. pokud zrovna emzaci neutocili, tak jsem ja protacela oci v sloup a zlostne sycela. Ne, na me to nefungovalo tak jak melo. Ne, tohle ani jako oddychovka...

• 22.10.2015  11:10
    Lékařští detektivové (TV seriál) (1996)

Je to zajimave a dobre se u toho usina (bezi to vetsinou od 2300). Kdyz nemate moznost koukat na nic jineho tak se to docela da. Skutecne pripady (tady na nemecke televizi davali i ty nemecke, ne jen americke) a jejich vysetrovani (velkou roli hraje v drtive vetsine.... suprise suprise... DNA). Po dvou tydnech uz je to pak vsechno na jedno brdo a kdyz pak zacne dalsi pripad a nastini vam o co pujde a predstavi aktery tak rovnou hned muzete rict kdo je vrah a proc. Ale jak rikam, pro me to byla mila alternativa k jinym nocnim programum v televizi.

• 10.12.2015  12:52

To ale muselo stat penez a pritom takova blbost!

• 14.9.2017  09:30

Hodne silny dokument, chvilemi jsem odvracela zrak (ukazuji se tam i mrtvolky tech deti = pri nalezu nebo na fotkach). Byla to sila sledovat zmanipulovany proces s "odborniky" (Doktorat z Univerzity po internetu) kteri svedcili v neprospech tri obvinenych. Urcite si dnes dam druhy dil! Na rozdil od dalsiho komentare si nemyslim ze dokument se bude libit tem, kteri vedi o co jde. I kdyz o pripadu nemate sajn (k dokumentu jsem se dostala nahodou), tak je tam dobre vysvetleno o co jde (dokument je dlouho, podrobny, ale presto velmi zajimavy). Rozhodne doporucuji.

• 9.2.2016  09:02

Prumerne rodinne dramo ktere nenadchne ani neurazi. Jen tak na okraj: Edward Furlong byl drive roztomilym chlapcem na ktereho me oko ranneho tynejdzra vzdy spocinulo s prevelikym zalibenim a nyni je to takovy nepekny tucek. Skoda ho!

• 23.3.2015  08:30

A me zase tahle modernizace pana Williama sedla jak zadel na hrnec a vubec cely film se mi presne trefil do noty. Takhle kolotocarsky a pritom sofistikovane to asi dovede jenom Luhrmann. Co se filmu tyce, tak tohle je asi muj nejoblibenejsi kyc. Je to vsechno strasne sladke, je toho vseho strasne moc.. a pritom se to vse paradne doplnuje a veskery ten kyc dava smysl a vubec se to vsechno k sobe krasne hodi. Od prvni sekundy az do te posledni. Pripocteme paradni soundtrack a ja proste jinak nez petkovat nemuzu. Neb vzdy pobavi a vzdy slza ukapne. A to je prece super, ne?

• 2.8.2017  14:17
    Sedmé nebe (TV seriál) (1996)

Uz jste se nekdy zaroven smali a zvraceli? Ne? Tak se podivejte na 7th Heaven. Trapnost nad trapnost. Tresnicka na dortu je fakt ze ten Collins co hral v hlavni roli toho mirkodusinovskeho reverenda byl ve skutecnosti odsouzeny za sexualni obtezovani nezletilych. Pro masochisty povinnost!

• 3.8.2015  11:12
    Spáči (1996)

U Sleepers by jsem nejradeji tu prvni cast (do "nehody" s hot dog cart) dala tak trochu zrychlene, pak tu o zneuzivani se zavrenyma ocima a ta posledni tot presne salek ovocneho the pani Joelly, neb toto soudni drama melo opravdu drajv ktery jsem ja velmi ocenila.

• 2.4.2015  07:51

Ja jsem strasne nadsena, nebot....! ....Nebot uz dlouho, fakt dlooooooouho jsem nevidela tak hezky hravy film. To je naprosta bombice koukat na film na kterem na vas z kazdeho zaberu dycha radost filmaru / hercu z toho co zrovna delaji. Z toho filmu necitim snahu sokovat, zalibit se divakovi, vydelat prachy, zabodovat na festivalu.. Z tohodle filmu na me dychala lehkost, hravost a radost a ja jsem se nechala unaset timhle blaznivym svetem kde laska nakonec... No to uz prozrazovat nebudu. Ale za me opravdu 1A, tohle je velice kvalitni a velice povedena vec. Nevim nevim, hned na zacatku Challenge Tour takova pecka, tohle se bude tezko dotahovat...

• 4.3.2017  20:34

...ale hlavne se to musi videt v originale!

• 2.7.2016  16:57
    Čarodějky (1996)

Dnes je "prijemna" konstelace na sledovani filmu a jejich hodnoceni = na tenise imrvere prsi, venku je hnusne, fotbalek je az vecer a protoze jsem dopolko na chvili zaklepala backorama a jen upenlive zebrani a slibovani horem dolem me uchranilo od nemocnice "na pozorovani" tak muzu cucet na filmy pekne doma. Musim tedy lezet a nesmim delat nic, vubec nic, leda divat se na televizi a Klenot se musi divat se sebou ale musi se take divat na me jestli nahodou zase nezaklepu backorama. A tak jsme se divali na Carodejky. Ptam se Klenota "neva kdyz se kouknu na carodejky, je to trochu infantilni, ale odpocinkove" a Klenot rika "vzdyt je to pekny film, ve druhe tride nam ucitelka cetla knizku". Nacez ja reaguji "dabl ju ty ef? (WTF)" nacez se ukaze ze Klenot myslel ty Carodejky/Witches od Dahla s Angelicou. To jsou samozrejme ty lepsi Carodejky, ktere dostanou plny pocet. Tyhle Carodejky/CRAFT jsou kvalitnim filmem pro EMO pubertu a jine podobne postizene. Kdyz ja jsem byla v puberte tak se mi film libil, ted uz je to spis jen takovy prumer, ale je to docela odpocinkove, Klenot otraveny nebyl a ja? Zatim porad ziju!

• 14.11.2013  18:39

Desne spravedlivy film s desne dojemnou zaverecnou reci pronesenou desne sympatickym advokatem!!! ..... No, tak to byla ironie, ze ano. Libil se mi Kevin Spacey, Sutherlendaci (zvlast mladsi byl paradni slizak!) a pan Samuel. Jinak hruza, kyc jak bic, pres vazny namet jsem se pri zaverecnem proslovu MMcC musela smat. Az takovy jsem cynik. Pak jsem si ale vzpomnela ze amis takhle pateticti byvaji i doopravdy a navzajem si to docela basti. To uz mi pak tak smesne nepripadalo. Ale prezila jsem a zas tak uplne me to neurazilo. Relativne divatelne.

• 6.3.2017  15:19
    Casper (1995)

Viz. KevSpa.Ano, take jsem si trosku pobrecela.

• 3.9.2015  10:07
    Extra (hudební videoklip) (1995)

Genialni to vec!

• 19.9.2016  08:09

Krasny a poeticky film. Skveli herci a mily pribeh. Ale me to proste moc nebavilo. Takovy prumer, proste.

• 17.9.2014  13:44
    Inspektor Balko (TV seriál) (1995)

Nechapu ty odpady, zas tak debilni to nebylo. Ja na to koukavala vzdy ve ctvrtek vecer na RTL (hlavne skrzeva nemcinu) a ze by mi to drasalo nervy do odpadu se rict neda. Podprumerne, ale nektere dily docela bavili, takze ty dve davam bez uzardeni. Ludger Pistor neni uplne nejmarnejsi herec. Ale skaredsiho a min sympatictejsiho aby clovek pohledal!