joelly01

Eli Stadler

Německo

4 body

• 11.12.2017  09:10

Naposledy jsem Francii tak silne a autenticky citila v Tatinkove slave a Mamincine zamku. Ohromne hezky a mily film, i kdyz ten namet je takovy hodne smutny. Nicmene tohle putovani z Parize do Parize me pohladilo po srdicku a to je to co se pocita. Ta Pariz je opravdu mimoradne nadherne mesto. Jsem proste fan.

• 11.12.2017  09:37

Vsak od KB jsem take jeste nevidela blby film! No tohle tedy byl film tak trochu riznuty doku, ale o to vetsi silu to melo. Atmoska husta ze by se dala krajet a i kdyz jsme do hotelu Alzir dosli az po znacne chvili tak film, i pres docela umornou stopaz, nenudil.

• 6.6.2017  13:35
    Život (2017)

Ten Espinosa musi byt preveliky zerter a vykuk! Napred me lakal na Child 44, tesila jsem se na radiciho Cikatila a temny dryler, a ted zase ze prej Vetrelec! Pro me ovsem, stejne jako Child 44, tak trochu zklamani (no dobra tedy "child" bylo horsi), neb jsem cekala vic! Asi uplne nejvic, kdyz o se to srovnavalo s Vetrelcem a vsichni z toho byli tak nadseni. Nebylo to spatne, ale trochu jsem se u toho nudila. Jednou jsem u toho dokonce na chvili usnula. Kdyz jsem byla vzhuru tak me to docela bavilo, ale pokud u filmu usnu tak je to vzdycky docela spatenka.

• 20.6.2016  10:29

Ne, neminulo to ani me. Vsichni zde cumime porad jen na fotbal, procez normalni filmy mi zustavaji vicemene zapovezeny. Ale Baye se mi u Klenota podarilo prosadit, to zase ne ze ne. Benghazi neni spatny film, Benghazi je dokonce velmi dobry film, docela slusna akcni rezba kterou fanousci zanru jiste oceni. Me problemy byly nasledujici: 1. priserne dlouha stopaz, zdalo se mi ze film se strasne dlouho rozjizdel a po hodine blaboleni zu jsem byla takova mirne otravena. 2. Jak byli vsichni zarostli tak jsem velmi rychle ztratila prehled kdo je kdo. Ale jinak docela dobre, i kdyz si nemyslim ze se k tomu budu vracet tak casto jako k "Black Hawk Down". Asi skoro vubec. Proto to na ty ctyri bohuzel nevytahnu. Jinak jsem zvedava jak dopadnou volby, jestli tedy Trump nebo Killary.

• 29.1.2016  09:09

Ne, me to neprislo tak strasne jak zde nekteri lide pisou. Zklamani se nekonalo. Cekala jsem prijemne & nostalgicke retro s Mulder & Scully (oba trosku ohlodal zub casu, ale da se. Nikdo nemladneme! Teda krome me, ja ted vypadam lip nez tehdy v 16ti). A dostala jsem prijemne & nostalgicke retro s Mulder & Scully. Konspirace a ufoni nebyli ve starych "aktech" me oblibene epizody (ja radsi uchylaky co jedli jatra), ale tuhle vec jsem uzivala v miru. Tesim se na dalsi dily!

• 23.2.2016  09:01

Tahle epizoda me oslovila zatim nejlepe, procez ctyri. Zdalo se mi to uz spis jako navrat ke starym aktum, i kdyz ta rodinna Linie se Scully tam byt nemusela. Zatim jsem davala relativne vysoke hodnoceni, ale musim rict ze po prvnich ctyrech dilech tak trochu zklamani. Prece jen ty starsi epizody byly strasidelnejsi a lepcejsi. Tady ja nadsazuju spis z Nostalgie.

• 15.2.2016  09:37

Srabske tri, neb nevim, co si mam o tehle epizode myslet... Jako komedie to nefunguje spatne, dokonce jsem se nekolikrat zasmala a prislo mi to vubec hodne originalni. Ale ja si proste nejsem jista, jestli chci Akta X jako komedii. Vic me to bavilo kdyz se zapasilo s incestnimi mutanty a pronasledoval se pojidac jater nebo upirka. Komedie? Parodie? Vysmivani se nerdovskym fanouskum a vubec celemu kultu Akta X? Ja fakt nevim.

• 1.2.2016  11:49

Prijemne Retro pokracuje. A ja si delam nasledujici poznamku: "nakoukat nejake starsi dily" (to jsem ani nevedela ze M&S vrhli potomstvo!) a do budoucna se stejne nejlepe tesim na uchylaky co pojidaji lidska jatra! Ale jinak spica. Jen tak dal!

• 9.2.2018  20:52

Particka luzru jezdi po americe a pomoci lzi a ruznych "triku" prodava casaky. Bohate i chude odrbava relativne stejne. Pekne pokoukanicko do zivota white trash (white trash mam nyni ve velike oblibe), ze stopaze jsem se ze zacatku docela zhrozila, ale nakonec to docela odsejpalo. Skoda ze tak ohromne nesnasim toho ultra slizskeho LeBufetaka, myslim ze to jak jeho postava byla "cocky" ani nemusel hrat. Nicmene chybela mi tam nejaka katarze, nejaky vyraznejsi konec. Myslim ze chapu jak American Honey Andrea Arnold myslela, ale ja osobne jsem, docela navnadena, cekala od konce trosku vic. Aspon neco! No, treba priste. Ale i tak dobry.

• 21.11.2016  11:54
    Anthropoid (2016)

Po dvaceti minutach mi Klenot nasupene oznamil "Tak uz to konecne prestan furt komentovat, me ty historicke nepresnosti nezajimaji, ja se chci proste divat na film!". Procez jsem uz nekomentovala a jen tak v duchu jsem obcas zamrcela. Ale dobra, odpustme par nepresnosti (hned na zacatku ti zli kolaboranti treba). Ty love Story byly take takove jalove, Geislerova mi do role moc nesedla. Ledaze by hrala Gabcikovu matku, to mi bylo Cilliana uplne lito. S atentatem se veci ovsem paradne rozjely a pak uz to bylo parada a ja jsem si zase pekne pobrecela. A u zaverecnych titulcich me uplne zamrazilo. Mnichovska dohoda. Hitlerovi se tehdy ustupovalo a my ted take ustupujeme jednomu "mirumilovnemu" nabozenstvi. Paralela ciste nahodna?

• 22.5.2017  18:10

Takovy typicky televizni film, jako vylozene nenadchne, ale je docela fajn. Rozhodne me nerozzuril (na rozdil od pozerskych Poupat) a dokonce jsem se i docela bavil. Zacinam ted ve filmech nejak vyhledavat Vetcheho. Neptejte se me proc. Sama nevim!

• 25.4.2017  15:17

ja vubec nevim, vubec jsem se v tom nevyznala. co je to tedy nakonec sezralo (nebo co to bylo)? Jakysi medved tam porad rval, nebo to byl duch, nebo to oni sami a nejaky WTF time travel jak to byva v techhle "inovativnich" hororech... Takova uplna zbytecnost, ale kdyz clovek musi byt dva tydny doma a nedelat vubec nic, tak vezme zavdek i takovymto blackem. Jednou jsem se docela lekla. Nejhorsi ze vsech hororu na svete to neni.

• 3.4.2017  09:28
    Brimstone (2016)

Klenot toto odsouhlasil jako druhy film na sobotu vecer (u druheho filmu na sobotu vecer se vetsinou usina a pak zu se na nej nikdy nedodiva) a byla to tedy pecka na solar. Oba jsme jen valili oci jako kdyz kocka sere do rezanky. Reverend u me trumfnul i nejstasidelnejsiho zaporaka, kterym az doted byl Pennywise. A pak jsme ani nemohli usnout, museli jsme si pustit treti film na sobotu (jev, ke kteremu dochazi tak jednou za deset let) az pak jsme teprve usnuli. Velmi neprijemny film, rozhodne doporucuji ke shlednuti. Ale je skoda, ze v komentarich tady lidi docela hodne spojleruji....

• 27.10.2016  10:13

Nejakym zpusobem mi tenhle film pristal na USB a protoze jsme nemeli na co koukat tak jsem "Sausage Party" navrhla Klenotovi. Tak trochu opatrne a omluvne mu rikam "ale to se ti asi nebude libit, pry je to strasne trapne a sproste, vis, takovy ten kanalni Humor". Klenot jen protocil oci v sloup a rekl ze horsi nez Sascha Baron Cohen to snad byt nemuze. Fakt jsem mela trochu obavy, protoze Klenot je desne sofistikovany a za tech 15 let co se spolu kamaradime jsem ho neslysela rict sproste slovo a treba filmy s S.B. Cohenem vylozene nenavidi. A tak jsme (ja s velkymi obavami) zacali sledovat Sausage Party. A stalo se neco naprosto neuveritelneho. My jsme na to koukali a Klenot se u toho nahlas smal! (a on se skoro nikdy nahlas nesmeje!). A kdyz se ten Nakup dostal domu ke sve Bohyni a tam nastal Masakr tak se smal uplne strasne moc a pak se jeste pochechtaval. A ja jsem se u toho take zasmala. Je to blbe, trapne, nesmyslne a sproste. Ale my jsme se zasmali, procez davam dobre hodnoceni.

• 5.10.2016  08:23
    Das weiße Kaninchen (TV film) (2016)

Uff, tak tohle byla tedy rana primo na solar. Jak zde nyni vsichni jeli v tech fejsbukovych horrorech tak verte ze ty jsou proti Bilemu Kralickovi (ktery ukazuje vse, dokonce i detskou pornografii) jen slabym odvarem a smesnou parodii na vsechny mozne nastrahy internetu. Prvni pul hodinu se odehrava stokrat videne klise (zamindrakovana trinactka = Sara= objevuje kouzla chatovani na internetu), to jsem byla trochu otravena a uvazovala jsem ze se odeberu spat. Jeste ze jsem to neudelala! Na scenu nastupuje sympaticky Kevin ktery Sare posle svoji pravou fotku a kdyz se setkaji tak je napred desne stydlivy a cituje H. Hesse. Pro Saru ideal! Diky mirne manipulaci prinuti Kevin Saru aby mu poslala svoji nahou fotku a roztaci se kolotoc, ktery se nezastavi dokud vsechno hodne spatne neskonci. Kevin totiz obchoduje s detskou pornografii a Sare, ktera se stydi sverit rodicum, zacne "pomahat" pedofilni ucitel (ktery s ni take chatoval vydavajice se za pubertaka). Jak to je dal zu psat nebudu. Podivejte se na film sami, ale opravdu zduraznuju ze je to pro silne povahy. Pokud by se z tama vystrihli dve partikularni sceny tak by se Bily Kralicek mel povinne poustet vsem deckam na zakladce, aby videli. Protoze nam dospelym se to asi lehko rekne "davej si pozor". Ale decka jsou proste decka, ty si asi neuvedomuji jake nasledky obcas muze jejich chovani (pro ne hrave a zabavne, pro nas trapne a nebezpecne) mit. Brrr, zase se mi uplne jezi chlupy na zadech.

• 19.7.2016  12:39

Jestli je dvojka parodii na jednicku tak se jedna o relativne luxusni vec, jestli je ovsem minena vazne tak je to takove usmevne blacko (Bahno). Celou dobu jsem nevedela jestli se mam dobre bavit, nebo se pohrdave usklibat a sycet Klenotovi nasrane do ucha "ja ti to rikala!". A nevim to doted, proces srabacky a alibisticky vpaluju prumer. Ovsem vizualne prevelika snobarna. A to 3D tomu dodalo. Kor pri tech scenach ve vesmiru jsem si chvilema pripadala jak na nejakem tom snobskem kolotoci kdesi v Universal Studios.

• 6.6.2017  13:40

Od vybuchu (ktereho jsem se lekla!) to slapalo naprosto snobsky a byla jsem napjata jako prase az do konce. Berg tyhle filmy umi a ti herci co hrali ty terace se tem originalum velmi podobali! Nevim nevim, jak s takovou vizazi vylezaji v Ameru mezi lidi.... I Klenot se prevelice radoval, ale mozna take proto, ze se nemusel divat na tenis, nyni je totiz v televizi Roland Garros a ja se na to porad musim divat a obcas dovolim Klenotovi podivat se na zpravy (ale jen na jedny!) a aby me uplne nenenavidel tak obcas mu predhodim nejaky ten Blockbuster (protoze tyrat ho po hodinach a hodinach tenisu socdramatama nebo Twin Peaks se neodvazuji, nechci rozvod!) a tenhle mu prevelice kapnul do noty a liboval si. Jsem hodna zena s dobrym vkusem!

• 11.1.2017  14:30

Dostat se pres prvni skorohodinu pro me bylo dost utrpeni a i kdyz jsem film vybirala ja, tak jsem hned nekolikrat stouchla do vedle pospavajiciho Klenota se slovy "Nic moc, klidne to vypni a dej si tam co sam chces!". Nastesti Klenot byl liny, procez film jel dal a pak se nahodou docela rozjel a docela me to i bavilo. Bohuzel jsem odhadla dost brzy kdo a proc asi bude podlym vrahem. Takovy slabsi prumer, ale jak rikam, mohlo to dopadnout hur. I Klenot se pak vzbudil a rekl ze jak se to pak rozjelo ze to bavilo i jeho. Skoda toho unyleho a pomaleho rozjezdu.

• 13.7.2016  10:22
    Grimsby (2016)

ACHTUNG SPOILER: To byl ale opravdu strasny film (jako ostatne vsechny Cohenovo kasastyky), ale ja jsem se zase smala jako debil. Jak ten maly chlapec na vozicku oznamoval ze ma HIV a jak do toho Sascha zarval pry "that will stick with you" (protoze koukal do mobilu na fobtal a timhle komentoval gol spanelska) tak jsem se uplne rozbrecela smichy! Vlastne az do konce filmu jsem se tomu nejvice smala. Pak mi na SKYPE volala matka byvaleho a rikala ze mu (byvalemu) musim napsat dopis, protoze me desne miluje a ted je ve vezeni neb znasilnil manzelku, zmlatil ji a okradl a vyhodili ho z prace a je nyni na nekolik let ve vezeni kdesi v texasu a strasne nutne si se mnou musi dopisovat a ja jsem se zacala strasne smat a rekla jsem ji "that will stick with him" a pak jsem zavesila a porad se desne smala. Muzete si rikat co chcete, ale SBC ty kanalni vtipy umi podat tak, ze i takovy jemnocita a utlocita jako ja nemuze odolat.

• 25.4.2017  11:17

Basnici cekajici na zazrak prekonavaji nejmin o tridu ty co koncili v Cechach a nejmin o pet trid ty, co neztraceli nadeji (brrr, to bylo opravdu zlo). Ale na ty prvni tri to stejne mit nebude. Tohle mi prijde po tech dvou poslednich nepovedenych bazmecich jako dustojne ukonceni basnicke seria a doufam, ze dal uz se tihle zombici krisit nebudou....

• 17.1.2018  09:58
    Matky na tahu (2016)

Rikala jsem si "kdyz uz to vypada ze vstoupis do klubu, tak se aspon podivej na nejaky film o matkach, at vis, co te ceka. A zacni s necim lehcim a humornym". A tak jsem zacala s Bad Moms a toto nebyla vubec dobra volba. Takovy hnus, malem mi to oci vypalilo! Krecovite, nevtipne, trapne... Mila Kunis jako matka dvou pubertaku? Vypadala spis jako jejich trapna starsi sestra! O zbytku ansamblu se ani nezminuji. Dej prihlouply a vtipy treskute trapne. Stydela jsem se za vsechny herce/postavy v tehle sracce skarede (jak mluvim sproste na plnou hubu tak film je tedy opravdove ZLO). Hlava mi nebere ze si nejaky mental prosadil jeste dalsi dil. Za to uz musi utracet penize (Kino ci DVD) jen opravdovy debil.

• 24.9.2016  19:37

Neni to tak dobre jako jednicka a dvojka (emerika se nepocita, to je blacko). Vsichni porad strasne rvali, me se to nelibi kdyz ve filmu imrvere nekdo rve. Nemam to rada, tak toho laskave nechte, jo???? Ale parkrat jsem se zasmala, ocenuji i ten osli mustek kterym se vysvetlovalo ze Zakuj a Gotfrua vypadali tak stare, nafouke a vypelichane. Kdyby bojovali s Hitlerem tak bych se asi podivala, procez na ty dve to vytahnu. Klenot ovsem zklaman prevelice. Btw. nejlepcejsi stejne bylo kdyz Zakuje daboval Travnicek. Kdysi jsem ziskala VHS z videopujcovny kde ho daboval Travnicek a mnohem lepsi! Ale tam uz asi hrube ujel vlak....

• 22.1.2016  07:35

Tak tohle bylo, bohuzel, prevelike zklamani. Prvni epizoda me velmi navnadila, ale tahle druha, no to uz byla slabota. V nicem to nenavazuje na pripad z jednicky (tam mi vadil jen konec). V tomhle dile se neprzni rumunske, alebrz nemecke deti a cele je to takove tak trochu zmatecne a WTF. Zase je tam do toho zapojeny vysoce postaveny urednik a zase to ma takovy blby konec. Jasny podprumer. Tomuhle se tedy rika zrada.

• 1.3.2016  10:35
    Oscar 2016 (TV pořad) (2016)

Entertainment jak stehno. Rock se svym cernosskym komplexem trapny jako nikdy (a to zu je co rict!). Jesteze Leo aspon dostal toho Oscara, nezapomnel nam rict ze nemame nechavat henty uhlikove stopy a pak nasedl do soukromeho tryskac, asi aby si odpocinul na megajachte nejakeho oligarchy. Ale dojem to zanechalo! :D :D :D Spis jak Oscary to vypadalo jako nejaka agitka pokryteckych sasku. Asponze Ennio! Nemecka oscarova pre-show byla dobra, u toho jsme se pobavili. Jinak docela blacko. (=jako blato, bahno)

• 27.4.2017  14:32

Nebylo to spatne, chemie mezi Geislerovou a Vetchym fungovala a ta mala Ema se mi zdala take velice dobra. Akurat se to strasne, ale strasne vleklo. Dve hodiny na takovy film je vazne hodne, osekat to o ctyricet minut od te hromady hlusiny a sla bych na vic.

• 13.9.2017  10:30

Ze zacatku zajimave, ale pak to jaksi rychle ztratilo stavu a dost jsem se nudila. Nic noveho ci prevratneho v dokumentu take nezaznelo. Trochu odbocim, ale zaujala me jedna vec: ty dve 12ti lete holky z dokumentu co ubodali kamosku jsou souzeny dle soudu pro normalni dospele. Coz, vzhledem k cinu ktery spachali a ktery chladnokrevne planovali, my prijde docela legit (to ze jsou to cvoci je zase jina vec). Takze dvanactilete holky a dospelacke tresty. Nyni se preneseme do Nemecka: vcera jsem cetla v novinach o procesu s tim Afghanskym uprchlikem co znasilnil a zabil tu holku na kole, dcerku te vitaci rodiny. Tak ten Afghanec prisel zu pred par lety do Recka, kde tvrdil ze je mu 19 let. Tam zkusil znasilnit a zabit jednu holku a zavreli ho. Do roka ho propustili a on utekl do Nemecka. Tam ted znasilnil a zabil tuhle nemku. I kdyz mezi obema ciny jsou 2 roky, Afghanec porad tvrdi ze je mu 19 let. Ve vazbe se pry chlubil spoluvezni ze je mu doopravdy 27 let a ze pred utekem do Evropy zil v Iranu kde znasilnil 12ti letou holku. Dle lekarskeho vysetreni v Nemecku neni Afghanci min nez 22 let. Ale presto bude souzen soudem pro mladistve, protoze porad sverepe trva na Tom, ze je mu 19 let. Nu coz, stejne je Evropa odsouzena k zaniku. Jen me to zaujalo protoze vcera to plnilo v Nemecku hlavni zpravy a ja se tomu divila (no, vlastne ani ne, bylo jasne ze priposrane nemecke soudy to jinak nevezmou, spis me to vzteklo) a pak jsem koukala na tenhle dokument a tam byli 12ti lete holky pred soudem vlastne jako dospele. Zijeme v divnem svete. Kdyz si civilizace zacne hyckat a pestovat sve katy tak si vlastne nic jineho nez zanik nezaslouzi.

• 19.12.2016  13:20
    Pustina (TV seriál) (2016)

Druhy dil mam za sebou a dojem spis rozpacity. Moc me to nebavi, a to jsem prosim velka fanynka Stivinove (podle me nejlepsi Ceska herecka soucasnosti). "Syrova" a "temna" atmosfera to je jako ze musim cumet na nekoho na zachode, na Duska hrajiciho souloziciho uchyla, sprosta slova, lehce retardovane vidlaky a na krajinu severnich cech zabiranou zasadne kdyz je hnusne? Jako asi se kouknu co bude dal, ale uz mam techhle pozerskych nesmyslu pomalu ale jiste plne zuby. Klenot byl otraven prevelice a rekl ze je to takovy "druhy extrem k Babovreskam". Hvezdy udelim az po poslednim dilu. Jestli se k nemu teda dostanu. Doufam ze jo.

• 26.9.2016  14:44

Semtam nuda, semtam akce. Butler divatelny, ale jinak tedy zadna hitparada. Myslela jsem ze to bude lepcejsi. Zklamani.

• 2.2.2017  11:43
    Příchozí (2016)

Ja zde samozrejme nikomu neberu ze Villneuve je genialni reziser, vzdyt kazdy mame jiny vkus, ale ja musim priznat ze me az dosud docela nudil. Sice jsem jeho filmy snesla bez toho abych u nich usnula, ale ze by se dostavila nejaka euforie a skoky radosti, to se tedy nedostavilo. Ovsem Prichozi to zmenil! Vizualne samozrejme pecka a i samotny pribeh me chytnul a nepustil. Konec jsem neocekavala, ovsem myslim ze by se mi to libilo jeste o chlup lepe nez kdyby ten konec byl jak bych ocekavala. Co se tyce Klenota tak zde probehlo neco velmi zajimaveho: Kdyz jsme se spolu divali na Villneuvovo "Prisoners" tak ja jsem se nudila jako prase a obracela oci v sloup zatimco Klenot byl prevelice nadsen a pleskal radosti rukama. U "Arrival" to bylo presne naopak! Ja jsem se prevelice radovala a nadsene mavala rukama a Klenot se nudil jako prase a obracel oci v sloup. Trochu jsem se tomu divila. Asi byl unaveny. Btw. strasne jsem zde musela smat kdyz jsem cetla komentar co napsal Verbal. Uplne strasne moc nahlas jsem se smala, az se kolega ptal proc se tak moc smeji, ale ja mu nemuzu rict ze i v byru obcas lozim na csfd.

• 24.2.2016  10:11

Tak i my s Klenotem se pripojujeme k nadsenym vykriku, neb nas Serial velmi bavil. Samozrejme nebyl tak dynamicky a napinavy a dramaticky jako Tatorty nebo Die Cleveren, ale bylo to mnohem autentictejsi a tim padem i zajimavejsi. Take samozrejme do nebe vychvaluji herecke obsazeni, tam se opravdu kazdy herec nasel! Muj nejlepcejsi oblibenec byl Petr Strach, nejvetsejsi dojem pak na me udelal KOREJS! Na Serial jsme se vzdy divali s jednodennim zpozdenim, procez nejcastejsi hlaska uterniho vecera pak poslednich 8 tydnu byvala "Ten Korejs, to ale svine, co?".