Blair Witch: 20 let poté (2016)

ja vubec nevim, vubec jsem se v tom nevyznala. co je to tedy nakonec sezralo (nebo co to bylo)? Jakysi medved tam porad rval, nebo to byl duch, nebo to oni sami a nejaky WTF time travel jak to byva v techhle "inovativnich" hororech... Takova uplna zbytecnost, ale kdyz clovek musi byt dva tydny doma a nedelat vubec nic, tak vezme zavdek i takovymto blackem. Jednou jsem se docela lekla. Nejhorsi ze vsech hororu na svete to neni.

Brimstone (2016)

Klenot toto odsouhlasil jako druhy film na sobotu vecer (u druheho filmu na sobotu vecer se vetsinou usina a pak zu se na nej nikdy nedodiva) a byla to tedy pecka na solar. Oba jsme jen valili oci jako kdyz kocka sere do rezanky. Reverend u me trumfnul i nejstasidelnejsiho zaporaka, kterym az doted byl Pennywise. A pak jsme ani nemohli usnout, museli jsme si pustit treti film na sobotu (jev, ke kteremu dochazi tak jednou za deset let) az pak jsme teprve usnuli. Velmi neprijemny film, rozhodne doporucuji ke shlednuti. Ale je skoda, ze v komentarich tady lidi docela hodne spojleruji....

Buchty a klobásy (2016)

Nejakym zpusobem mi tenhle film pristal na USB a protoze jsme nemeli na co koukat tak jsem "Sausage Party" navrhla Klenotovi. Tak trochu opatrne a omluvne mu rikam "ale to se ti asi nebude libit, pry je to strasne trapne a sproste, vis, takovy ten kanalni Humor". Klenot jen protocil oci v sloup a rekl ze horsi nez Sascha Baron Cohen to snad byt nemuze. Fakt jsem mela trochu obavy, protoze Klenot je desne sofistikovany a za tech 15 let co se spolu kamaradime jsem ho neslysela rict sproste slovo a treba filmy s S.B. Cohenem vylozene nenavidi. A tak jsme (ja s velkymi obavami) zacali sledovat Sausage Party. A stalo se neco naprosto neuveritelneho. My jsme na to koukali a Klenot se u toho nahlas smal! (a on se skoro nikdy nahlas nesmeje!). A kdyz se ten Nakup dostal domu ke sve Bohyni a tam nastal Masakr tak se smal uplne strasne moc a pak se jeste pochechtaval. A ja jsem se u toho take zasmala. Je to blbe, trapne, nesmyslne a sproste. Ale my jsme se zasmali, procez davam dobre hodnoceni.

Das weiße Kaninchen (2016) (TV film)

Uff, tak tohle byla tedy rana primo na solar. Jak zde nyni vsichni jeli v tech fejsbukovych horrorech tak verte ze ty jsou proti Bilemu Kralickovi (ktery ukazuje vse, dokonce i detskou pornografii) jen slabym odvarem a smesnou parodii na vsechny mozne nastrahy internetu. Prvni pul hodinu se odehrava stokrat videne klise (zamindrakovana trinactka = Sara= objevuje kouzla chatovani na internetu), to jsem byla trochu otravena a uvazovala jsem ze se odeberu spat. Jeste ze jsem to neudelala! Na scenu nastupuje sympaticky Kevin ktery Sare posle svoji pravou fotku a kdyz se setkaji tak je napred desne stydlivy a cituje H. Hesse. Pro Saru ideal! Diky mirne manipulaci prinuti Kevin Saru aby mu poslala svoji nahou fotku a roztaci se kolotoc, ktery se nezastavi dokud vsechno hodne spatne neskonci. Kevin totiz obchoduje s detskou pornografii a Sare, ktera se stydi sverit rodicum, zacne "pomahat" pedofilni ucitel (ktery s ni take chatoval vydavajice se za pubertaka). Jak to je dal zu psat nebudu. Podivejte se na film sami, ale opravdu zduraznuju ze je to pro silne povahy. Pokud by se z tama vystrihli dve partikularni sceny tak by se Bily Kralicek mel povinne poustet vsem deckam na zakladce, aby videli. Protoze nam dospelym se to asi lehko rekne "davej si pozor". Ale decka jsou proste decka, ty si asi neuvedomuji jake nasledky obcas muze jejich chovani (pro ne hrave a zabavne, pro nas trapne a nebezpecne) mit. Brrr, zase se mi uplne jezi chlupy na zadech.

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Jestli je dvojka parodii na jednicku tak se jedna o relativne luxusni vec, jestli je ovsem minena vazne tak je to takove usmevne blacko (Bahno). Celou dobu jsem nevedela jestli se mam dobre bavit, nebo se pohrdave usklibat a sycet Klenotovi nasrane do ucha "ja ti to rikala!". A nevim to doted, proces srabacky a alibisticky vpaluju prumer. Ovsem vizualne prevelika snobarna. A to 3D tomu dodalo. Kor pri tech scenach ve vesmiru jsem si chvilema pripadala jak na nejakem tom snobskem kolotoci kdesi v Universal Studios.

Den patriotů (2016)

Od vybuchu (ktereho jsem se lekla!) to slapalo naprosto snobsky a byla jsem napjata jako prase az do konce. Berg tyhle filmy umi a ti herci co hrali ty terace se tem originalum velmi podobali! Nevim nevim, jak s takovou vizazi vylezaji v Ameru mezi lidi.... I Klenot se prevelice radoval, ale mozna take proto, ze se nemusel divat na tenis, nyni je totiz v televizi Roland Garros a ja se na to porad musim divat a obcas dovolim Klenotovi podivat se na zpravy (ale jen na jedny!) a aby me uplne nenenavidel tak obcas mu predhodim nejaky ten Blockbuster (protoze tyrat ho po hodinach a hodinach tenisu socdramatama nebo Twin Peaks se neodvazuji, nechci rozvod!) a tenhle mu prevelice kapnul do noty a liboval si. Jsem hodna zena s dobrym vkusem!

Dívka ve vlaku (2016)

Dostat se pres prvni skorohodinu pro me bylo dost utrpeni a i kdyz jsem film vybirala ja, tak jsem hned nekolikrat stouchla do vedle pospavajiciho Klenota se slovy "Nic moc, klidne to vypni a dej si tam co sam chces!". Nastesti Klenot byl liny, procez film jel dal a pak se nahodou docela rozjel a docela me to i bavilo. Bohuzel jsem odhadla dost brzy kdo a proc asi bude podlym vrahem. Takovy slabsi prumer, ale jak rikam, mohlo to dopadnout hur. I Klenot se pak vzbudil a rekl ze jak se to pak rozjelo ze to bavilo i jeho. Skoda toho unyleho a pomaleho rozjezdu.

Grimsby (2016)

ACHTUNG SPOILER: To byl ale opravdu strasny film (jako ostatne vsechny Cohenovo kasastyky), ale ja jsem se zase smala jako debil. Jak ten maly chlapec na vozicku oznamoval ze ma HIV a jak do toho Sascha zarval pry "that will stick with you" (protoze koukal do mobilu na fobtal a timhle komentoval gol spanelska) tak jsem se uplne rozbrecela smichy! Vlastne az do konce filmu jsem se tomu nejvice smala. Pak mi na SKYPE volala matka byvaleho a rikala ze mu (byvalemu) musim napsat dopis, protoze me desne miluje a ted je ve vezeni neb znasilnil manzelku, zmlatil ji a okradl a vyhodili ho z prace a je nyni na nekolik let ve vezeni kdesi v texasu a strasne nutne si se mnou musi dopisovat a ja jsem se zacala strasne smat a rekla jsem ji "that will stick with him" a pak jsem zavesila a porad se desne smala. Muzete si rikat co chcete, ale SBC ty kanalni vtipy umi podat tak, ze i takovy jemnocita a utlocita jako ja nemuze odolat.

Jak básníci čekají na zázrak (2016)

Basnici cekajici na zazrak prekonavaji nejmin o tridu ty co koncili v Cechach a nejmin o pet trid ty, co neztraceli nadeji (brrr, to bylo opravdu zlo). Ale na ty prvni tri to stejne mit nebude. Tohle mi prijde po tech dvou poslednich nepovedenych bazmecich jako dustojne ukonceni basnicke seria a doufam, ze dal uz se tihle zombici krisit nebudou....

Matky na tahu (2016) odpad!

Rikala jsem si "kdyz uz to vypada ze vstoupis do klubu, tak se aspon podivej na nejaky film o matkach, at vis, co te ceka. A zacni s necim lehcim a humornym". A tak jsem zacala s Bad Moms a toto nebyla vubec dobra volba. Takovy hnus, malem mi to oci vypalilo! Krecovite, nevtipne, trapne... Mila Kunis jako matka dvou pubertaku? Vypadala spis jako jejich trapna starsi sestra! O zbytku ansamblu se ani nezminuji. Dej prihlouply a vtipy treskute trapne. Stydela jsem se za vsechny herce/postavy v tehle sracce skarede (jak mluvim sproste na plnou hubu tak film je tedy opravdove ZLO). Hlava mi nebere ze si nejaky mental prosadil jeste dalsi dil. Za to uz musi utracet penize (Kino ci DVD) jen opravdovy debil.