joelly01

Eli Stadler

Německo

4 body

• 19.12.2016  09:30
    The Voice of Germany (TV pořad) (2011)

Vcera skoncila zatim posledni rada Voicu v Nemecku. Nevyhral muj Kandidat, ale fakt ze mu v pulce jeho "vitezneho singlu" nemci pustili reklamu byl take tak trochu doof. Jinak me se tenhle koncept libi, videla jsem i jakesi dily ceskeho a ten nemecky se mi zda lepsi, zu jen tim ze tam maji lepsi coache (v cesku Michal David, Kabat, Rhythmus.. wtf? v Nemecku jsou to lidi co delaji opravdu kvalitni muziku). Take Nemci maji vyborne "star guests", treba vcera tam byla Alicia Keys, vyborna, malem jsem se rozbrecela dojetim. Tak ony si tyhle zahranicni superhvezdy spis zpropaguji svoje nove CD pro evropsky trh v Nemecku nez v Cesku, to se zase neni co divit, za to cesi nemuzou. Nejlepsi Moment cele Historie nemeckeho "TVOG" bylo finale prvni rady kdy jedna z finalistek (Ivy) zpivala duet "Shake it Off" s Florence z Florence & The Machine. To jsem tedy valila oci. Jinak tady v Nemecku tahle Show vyprodukuje sice kvalitni, ale prece jen ponekud instantni hvezdicky. Ted to je myslim pata rada a nepamatuju ze by se nekdo z vitezu opravdu vyrazne prosadil (ten trapas s Jame Lee na letosni Eurovision fakt nepocitam...). Mi oblibeni porotci: samozrejme Fantas, to jsou proste bohove (hlavne ten jejich "vitezny pochod" :D a vubec nejlepsi hlasky), skoda ze pristi radu uz asi nebudou :/ Koho naopak nemusim je Samu Haber (tery nahradil Reje). Ten je nejen trapny, ale i sprosty. Kazde jeho druhe Slovo je "fuck" "fucking" nebo "scheisse".

• 22.3.2016  22:21

"Jedine pozitivni na tom filmu je, ze se natacel v Bavorsku a na tech mistech jsme byli na vylete." -Klenot

• 7.2.2016  11:04
    Výheň (2011)

Ja se ovsem raduji prevelice! Cekala jsem prumer, dostala jsem luxus, ktery me celych 86 minut drzel napnuty jak male gate! Po celou dobu filmu jsem mela takovy neprijemny pocit, asi se mi to hodne zadrelo pod kuzi. Brrr, nechtela bysem se niceho takoveho dozit! Hned po Threads asi nejpusobivejsi postapo co jsem kdy videla.

• 16.9.2015  08:23
    You're Next (2011)

Videno vcera jako druhy film. Nahodou jsme na to natrefili v bedne kdyz to zrovna zacinalo a tak jsme si rekli ze na to kouknem. Velice pozitivni prekvapeni, hned me to vtahlo do deje: horrorova atmosfera, kvalitni lekacky a spravne creepy zabijaci! Ja uz jsem strasne dlouho nevidela zadny home invasion horrurek, takze jsem uplne zapomnela, jak mam podobny zanr rada (kdyz je dobre natoceny, coz tenhle opravdu je). Pokud hledate film u ktereho se budete furt lekat, tak tohle je presne pro vas, na me to fungovalo. Do uplne extraze tomu neco chybelo (nebo prebyvalo?), procez jedna dolu, ale jinak spica, desne se raduju. Uplnou nahodou clovek narazi na takovouhle snobarnu... to je prece super, ne?

• 3.4.2017  09:29

Pripominalo mi to trapnost. Asi proto, ze to byla trapnost. Ale myslim, ze existuji horsi veci.

• 19.9.2017  09:51

...a ja si stejne pro sebe myslim ze to udelal ten nevlastni fotr jednoho z nich ... Kor kdyz si jeste na netu prectete o nem informace (mlatil manzelku, znasilnoval dcerku, napadl sousedku). Ale jak nekdo v komentarich pise, 100% si nemuze byt jisty nikdo. Ale asi jsem rada ze kluky propustili, protoze jak jsem psala ve dvojce, odsoudit nekoho k smrti bez jakychkoliv vecnych dukazu, jen diky vypovedi retarda, to je opravdu silne kafe. Dokument take pekne ukazal muj oblibeny fenomen; White trash. Z tech vidlaku se opravdu jednomu jezi chlupy na zadech! Ale i tak bych se rada podivala do nejakeho Trailer park kde tito bydli. Pred dvema tydny jsem se do jednoho malem dostala, ale Klenot mrcel ze prej "Jen si tam jdi, ale sama a nezapomen jim mavat pred ocima tema svyma predrazenyma kabelkama a smukem, to jiste oceni!". Tak jsem radeji nesla. Ale dokument byl vynikajici. Hledam dal neco White trash komunitach.

• 3.4.2015  18:57

Z "dvojek" a vubec ruznych pokracovani mivavam vetsinou strach. Kor kdyz jednicka je takova paradni slupka primo mezi oci. Ale pozor, BOPE se cini! To co v jednicce vic nez slusne nabralo plyn pak ve dvojce gradovalo naprosto famoznim zpusobem. Nascimento je muj novy superhero, takovy Meklejn se muze jit zahrabat. Musim rict ze tahle pecka o zkorumpovanych politicich me dostala jeste vic nez jednicka (a to uz je co rict!). Na jednu stranu bezneho ovcana musi podobne ztvarneni - v tomto pripade brazilskych - realii opravdu sokovat, ale pak si vzpomene ze doma to s nama (nebo spis s vama) vyjebavaji takovi dobraci jako Rittig... No ale to uz sem vlastne ani moc nepatri. Za me jasna petka. O diky Klenotovi, ktery mi oba filmy koupil k vanocum na DVD. Ja vedela proc si ho beru...

• 26.11.2013  18:35
    Farmář hledá ženu (TV pořad) (2010)

Jednou tak sedime s Klenotem vecer u televize a znudene prepiname programy. Najednou mu rikam "Tady to nech, davaji dokument o mentalne postizenych, to by mohlo byt zajimave, jinde stejne nic neni!". Fakt nekecam prvnich par minut jsem si myslela ze se divam na nejakou reportaz ze zivota mentalne postizenych. Az po par minutach pri "jinglu" mi doslo ze sledujeme "Bauer sucht Frau" (nemecka obdoba Farmar hleda zenu). Koukam ze ceska seria se od nemecke asi moc nelisi :D

• 18.6.2015  13:55
    Jedině v Essexu (TV pořad) (2010)

Takova hnusota, to se opravdu vidi malokdy. Vsichni ruce pryc, pri sledovani techto smrdutych fekalii hrozi ze vam vytece mozek usima a oslepnete.

• 20.4.2015  11:14
    Já, padouch (2010)

Ja si opravdu dovedu predstavit ze pro deti je tenhle film vrchol bzundy nejvetsi! Haha, tenhle ale srandovne zakopnul! Haha, tady nekomu neco spadlo srandovne na hlavu! Pro me osobne film stoji a pada na "minions". Je to takova sofistikovanejsi verze Teletubbies, takze bud je milujete nebo vam to prijde infantilni jako prase a jen nad tim utrpne protocite oci v sloup. Ja jsem Teletubbies nesnesla, ale Minions me dostali. Smala jsem se porad kdyz byli na obrazovce. Dnes uz podruhe mirne nadhodnocuji, ale ti Minions jsou fakt desne roztomili a ja bych si take nejake prala!

• 22.11.2013  08:12

Videno vcera v noci v ramci meho nedobrovolneho projektu "white night". No co vam budu povidat, NOCNI MURA JAKO PRASE! Misto Fredyho meho mladi ("mamiiiiii, upletla bys mi taky takovy svetr jako ma Fredy??") tam pobihal nejaky otekly imbecil s vadou reci (ale tady mozna krivdim, treba to byl ten nemecky dabing..) a nahanel partu nejakych vymastenych a nesympatickych "tynejdzru" (takove ty halyvudske "talenty" kdy pubertaky hraji "velmi uveritelne" skoro tricetileti nesympaticti zkrachovanci). Jasne, originalni Nocni mura nebyl zadny Vymitac nebo neco jineho podobne sofistikovaneho, ale at se nam to libi nebo ne sveho casu to byl kult a ja kdyz to tehdy frcelo tak jsem byla cilova skupina. Tahleta zvrhlost co se na povesti Mury snazila prizivit je proste jen odpad.

• 15.3.2014  18:01
    Paranormal Activity 2 (2010)

Znate ten pocit kdy je vam trapne za nekoho jineho? Chudaci herci! Nebo tedy spis "herci"... Toto byla ale nepekna kravina. Ja jsem tedy desne skromna, jako Lenin, a nalezenym futydzum docela fandim, ale toto byla hodina a pul meho zivota kterou uz asi zpatky nedostanu... :/

• 20.4.2015  08:34
    Predátoři (2010)

Predatora miluju, je to spolu s vetrelcem muj nejlepcejsi oblibenec a casto vedu s Klenotem debaty na tema "Kdo si myslis ze je hezci, Predator nebo Vetrelec?" A obsazeni.. no obsazeni strasne. Vsichni mi prisli jak nejaci blazni a jestli se mi z neceho opravdu jezily chlupy na zadech tak to byl ten Brodyho "chraplak". No drsny jak smirglpapir... NOT!!!!! Ale do odpadu posilat nebudu, naopak, zamerne nadhodnotim, neb Predator je Predator a ten samotny nezklamal a byl proste LAVLY! Mnau.

• 29.7.2016  09:56
    Undocumented (2010)

Cekala jsem asi trosku vic, ale nebylo to vubec spatny. Atmoska paradni, ale na to ze to mel byt horor ze vsech nehororovatejsi a ja jsem si mela strachy kremplovat textilie... no na to to na me nefungovalo. Ten reziser byl navic mimoradne slizsky, docela jsem mu nejake to naporcovanicko prala. Ale jako takovy drsny thriller me to docela bavilo a hodka a pul mi utekla raz dva.

• 15.1.2016  08:37

Film od ktereho jsem po genialni "Die Welle" cekala strasne moc a dostala jsem spis jen tak trochu na okraj, aby se jako nereklo... Napad neni spatny, tenhle upirsky pribeh je moderni, misty skoro az klipovy, vsechno je tam takove "cool" a "in"... ...a presto me to, hlavne od druhe pulky, docela nudilo. Spis takovy slabsi prumer.

• 13.4.2015  08:43
    Čtyři lvi (2010)

Me se to fakt strasne libilo a smala jsem se jako blazen. Mela jsem trochu problem s tou britskou / paki ENG, takze jsem musela prepnout do nemciny, az pak jsem rozumela. No smala jsem se jako blazen. Ale zaroven v tom bylo neco co se mi nelibilo, bohuzel to nedovedu presne definovat. Film tezce utoci na branici, ale s takovym horkym podtonem, ktery me osobne uplne nesedl. Ale jinak spica, pan Morris ma u me velke plus. Klenot silel nadsenim, pro nej jednoznacne komedie roku.

• 1.2.2016  11:44

"Zeny" byly na hranici trapnosti, kterou jsem jeste schopna akceptovat a zkousnout, ba co vic, nekdy se u ni i zlehka pobavim a neurazi. Film stoji a pada s Balzerovou, kterezto postava me´docela bavila. Zbytek jen tak, aby se nereklo, pricmrndaval, navic nic moc. Vsichni ve filmu mi prisli jako karikatury sebe samych, bylo mi to proste nekdy az moc. Ale tchyne se pobavila prevelice a vo to nam slo (kdyz uz od nas to DVD dostala k vanocum).

• 2.9.2015  19:20
    In Deep (2009)

Konecne neni vedro, za chvili bude zima! Procez opet tocim celou svou sbirku ski filmu a kdyz ne, tak ocumuju ve sklepe a saham na lyzecky moje krasne, ze vsech nejkrasnejsi, takove jako ma Lindsey. Dnes se odehralo "In Deep" a ja zase nemuzu nez radovat se prevelice. MSP vi, co my, milovnici lyzovani (freeride) chceme videt. Obvykly klipovy koncept, lyzuji ti nejlepsi z nejlepsich (tribut pro Shane dojemny, zase jsem se rozbrecela), soundtrack genialni. Uz aby zde byla, zima jedna! A hlavne snih, desna sila snehu, abysem porad mohla jezdit do Alp. A v Alpach hodne slunicka, aby nebylo vlhko a me "neotekala" ruka. "In Deep" vas na chvili posle do jineho sveta. Do sveta "velke bile", kde jste to jen vy a priroda kolem. Kde jedine co vas limituje je strach, ktery jde prekonat. O hladine adrenalinu silnem tak, ze az tu horu sjedete tak tento vam bude tryskat ven usima i nosem ani nemluve. Co muze byt lepsiho?

• 25.11.2015  09:11

Nikdo, opakuji NIKDO z vas se na Tannöd netesil vic nez ja. A pak zklamani, takove docela zklamani. Ne ze by byl Tannöd spatny, to neni, je to dobra detektivka, knizka je fakt paradni. Ale film zklamal. Atmosfericke to bylo, ne ze ne. Ale taky tak trochu nudne. Skoda. Skoda prevelika, tesila jsem se na to skoro jako onehda na "Baader Meinhof Komplex". Na vic nez tri to bohuzel nevytahnu, ale myslim ze tak jednou za sest let (videno minuly tyden po sesti letech kdy jsem na to byla v kine) to klidne a s cistym svedomim doma dam na DVD. Berte to tak ze za me takova silnejsi trojka, ktera ma slusne nakroceno ke ctyrce, ale diky opravdu kvalitni nemecke kinematografii nechci nadhodnocovat. A taky ta knizka jak byla paradni, tak zeano.. no... Silnejsi trojka proste. A nazdar.

• 2.5.2017  19:08

....jeste pred par hodinama po sledovani Poupat jsem se vztekala ze cesi neumi socdramata. A pak jsem se koukla na Kawasakiho ruzi a ejhle, weiße Rabe! Hmmm, tohle se mi docela hodne libilo! Silny pribeh s dobrou pointou, vyborni herci, skvela rezie! To tedy cucim jako cincila! Nevim, do jake miry muj dojem Kawasakiho ruze ovlivnila neslana a nemastna Poupata, ale ted se nahodou docela raduji! No tak uvidime, jak se mi to rozlezi, ale bezprostredne po sledovani ty ctyri myslim klidne vpalit muzu.

• 18.11.2016  18:51
    Kriminálka Stuttgart (TV seriál) (2009)

Ja mam nemecke detektivky nahodou docela rada, ale toto je hanebne scheisse, fujtajbl. Nikdo se na to nedivejte! Frau Stadler is outraged!

• 22.6.2015  09:51

Tato Papezka, no to byla parada, jsem nadsena. Film jsem uz videla nekolikrat a vzdycky me strasne bavi. Ja v techhle vecech samozrejme vubec kovana nejsem, procez vubec nevim, jestli se neco takoveho vubec mohlo stat, ale neva, jak rikam, opravdu parada. Jen vic takovych filmu, nevidim jediny duvod proc nedat plne hodnoceni. Zajimavy pribeh, vypravny film, bezchybne herecke vykony. Frau Joelly se raduje prevelice. A jeji radost je jeste nasobena faktem ze v sobotu sehnala "Die Päpstin" na modrem rejovi za velmi sympatickych 2,95EUR! Tak ano!

• 1.7.2015  08:27

Takove podprumerne a pitome uspavani hada s par momenty ktere se docela povedly (a ve vsech Kaiser). Uz "Krokodyli" byl docela EPIC FAIL, ale ten aspon, pokud vim, docela dobre pusobil na deti ve veku 4-5 let. Co melo byt totok mi tak trochu mozek nebral. Nefungovalo tam vubec nic. Dnes rano se me Klenot ptal, ponekud zrzenlive "Tak jak se ti libil vcerejsi film? Me bohuzel moc ne!". Pro nezasvecene: kdyz se Klenot SAM OD SEBE vyjadri ze film za moc nestal, tak to znamena ze to bylo hodne srackoidni. Ja to uplne do odpadu neposlu. Ale o prfffa. Teda vlastne o tech par zablesku "stareho dobreho Kaisera".

• 16.9.2015  11:40
    Malé královny krásy (TV pořad) (2009)

No jo, porad nemocna :/ vcera jsem dojela Teen Mom 2 a dnes jsem se ponorila do bahna "toddlers & tiaras". Kdyz se podivate na ostatni komentare tady, tak v podstate myslim ze vse bylo receno. Neni divu ze tato show tlustych prasnic co prezentuji sve deti pro pedofily vyprodukovala takove hvezdy jako honey boo boo (kterouzto sestru zneuzival jako malou pedofil a i pres to vsechno si ho pak tak praseci matka k sobe opet chtela nastehovat). Me osobne se nevolno udelalo u tohoto dilu s tou ruskou matkou. V zivote jsem nemela tak velkou chut prokopnout televizi. Tohle by fakt melo byt trestne. Fujtajb. https://www.youtube.com/watch?v=xu8X1HJBtL0 Btw. zacina me desit jak se v techhle americkych doku trash zacinam docela slusne orientovat. Uz abych zase mohla do byra mezi normalni lidi....

• 9.12.2015  10:48

Ja strasne po Aljasce touzim, o tom tedy opravdu zadna, ale zatim to tak nejak nevyslo.. Ale az pojedu, tak to bude stesti prevelike a ja tam budu chtit zustat a Klenot bude obracet oci v sloup a domlouvat mi ze takhle to tedy fakt nejde a kdyz budeme odjizdet tak budu desne brecet a Klenot zas bude obracet oci v sloup a rikat at nebrecim, ze se tam jiste podivame jeste jednou. Ale ja, JA vim sve. Jak jednou prijdete do hor a VITE a CITITE, tak uz nechcete zpet. I kdyz je tam zima. I kdyz to obcas fyzicky strasne boli. Proste nechcete zpet.

• 3.9.2015  09:25
    Náctileté maminky (TV pořad) (2009)

TEEN MOM 2: Reality show jak stehno. MTV plati white trash za to, ze se nechavaji zbouchnout, pak jim plati potraty, za prachy je nuti k vetsimu drama (rozchody, svatby, rozvody) a pro vyssi sledovanost je ponoukaji k drogam. Zneuzivat a manipulovat nactilete krupany s IQ bublajiciho bahna, no to je velke umeni a zasluzna cinnnost! Preventing pregnancies? No to teda nevim, kdyz podobne postizeny krupan s IQ bublajiciho bahna vidi, ze dalsi takovi dostavaji od MTV tezke prachy za to ze fetuji, mnozi se jak krysy, chlastaji, navzajem se mlati (i pred detma), tak je to urcite od brzkeho tehotenstvi odradi, ne? Jedina jakz takz normalni a s sanci na decentni budoucnost je Chelsea (ta jeji Aubree je proklate roztomila), je sice trochu trapna a afektovana, ale jinak ma myslim do budoucna sanci. Kailyn je prihloupla dominantni matrona a hysterka jak prase, to jsem zvedava jak dlouho si Javi necha kalet na hlavu. Leah je vyklechtana krava, ktera za "vrz" s byvalym vymeni i zdravi sve dcery. Jenelle je vtip roku. Tu by meli naveky zavrit do saskecu a vyhodit klic. Ta je tak tupa ze jestli jeji rodice nebyli sourozenci, tak jinak si to nedovedu vysvetlit. Z toho prvniho syna (Jace) bude jisto jiste nejaky naruseny masovy vrah a ten druhy (jen debilni fetak pojmenuje sve dite Kaiser Roll) ma k tomu take slusne nakroceno. Diky MTV! Blechs. Ale co, jen si sami koukejte na "Sedmou pecet" nebo "Stalkera" kdyz jste tri tydny nemocni a nesmite poradne nic delat jen lezet. Dodatek: Overall pytlovina na entou, ale me to ted za ty dva tydny tak strasne zdegenerovalo ze hned jak prestanu marodit tak si pojedu do centra koupit UGG boots...

• 23.4.2017  17:17
    Pevné pouto (2009)

Tak asi po sto letech jsem se koukala na film na soukrome televizni stanici! Ja se na filmy na techto ruznych stanicich divam dost nerada, neb film ktery trva hodinu a pul je pak diky reklamam rozplizly skoro do dvou a pul hodin a to me velmi irituje. Ani nyni jsem se nechtela divat, ale Klenot rekl at pockam az si neco vyridi a pak ze se muzeme podivat na DVD a ja jsem se mezitim zakoukala do tohodle a pak kdyz Klenot prisel tak jsem se uz na nic jineho divat nechtela. Kdyby to byla vylozene detektivka o patrani po tom pedakovi tak by me to bavilo lepe a vpalila bych tam vsech pet, ale ani tak jsem se nenudila a film me prevelice bavil. Extra Kudos te holce, pedakovi a Susan Sarandon.

• 29.11.2017  09:39

Docela zajimavy pohled do Zivota modelky. Btw. Sara Ziff je hodne znama modelka a dela kapmane a prehlidky pro opravdu prestizni a exkluzivni znacky. Presto vidite jak ji chovani ruznych fotografu a agentu mrzi, chovaji se k ni jako by nebyla ani clovek (treba ten uchylak co ji smiroval na prehlidce a chtel ji fotit nahou). To teda pak nechci videt jak se tyhle svine chovaji k modelkam co tak zname nejsou nebo jen paberkuji po Tom, co zbyde po ruznych Sara Ziff. Ja bych na takovehle povolani nervy nemela.

• 27.4.2017  14:34
    Protektor (2009)

Zajimave drama s dobre budovanou, takovou autentickou, atmosferou. Ze zacatku jsem byla skepticka, ale casem me zacinalo vic a vic mrazit. Nejlepe se mi libil Marek Daniel, to je pro me timto filmem opravdu objev.

• 27.4.2015  10:54
    Slzy Konga (TV film) (2009)

neverim tomu ze by se v Kongu dala s timhle materialem vybudovat nejaka lepsi spolecnost. Nezlobte se na me, ale tady je jen jedno reseni. Odchytit vsechny chlapi z tech ruznych milic (at rebelove nebo armada), vsechny ty manzele co zapuzuji zenske a vsechny ty "kneze" co k zapuzovani navadeji a vsechny je pozabijet. Proste normalni asanace. Nic nez zacit znova od nuly tam uz nepomuze, nic jineho tam uz nema sanci. To neni rasismus, to je smutny fakt. Bohuzel.