joelly01

Německo

4 body

• 22.10.2015  11:03
    Marťan (2015)

Na film jsem nesla protoze jsem fanynkou pana Matta, alebrz protoze jsem fanynkou pana Ridleyho a sci fi jsou mou prevelikou slabosti. Taktez nadsene vykriky "nejlepsi Ridley za poslednich 20 let" me navnadily. Film je nahodou super, ja jsem se u nej skvele bavila a vubec mi to neprislo ze to melo pres dve hodky! Ten kdo ovsem rika ze to byl nejlepcejsi Ridley za poslednich dvacet let se krute myli, neb Prometheus byl jeste lepsi, zdal se mi dejove sofistikovanejsi a vic promakany. Na Martana rozodne bezte, velke platno mu slusi a Ridley opet "great Job", ale ted uz doufam se zcela bude soustredit na Prometheus 2, neb na to cekam tak moc ze kdyz se o nem mluvi nekde ve spolecnosti tak vzrusenim zacnu mluvit desne vysokym hlasem a skoro piskam.

• 22.10.2015  10:48

Ja jsem videla Dedictvi poprve chvili po premiere, nevim, tak 14 let mi mohlo byt. No oooo je, velmi humorne se mi to tehdy jevilo, smala jsem se jako blazen "hyyyyk hyyyk chrocht.. pry raaaadio brno! a "podivej se na vanka, losi skrabaci prodava" nebo jak ma Bolek radiovku a pry "Vlasto, mas tu spek!" No bzunda prevelika! Ted jsem se na to podivala po 20ti letech a uz jsem se tak nesmala. Mraz mi behal po zadech. Vizionarsky kousek Chytilove, ta zenska byla sileny Genius. A ja ji navzdy budu ctit! Btw. skoro to same jsem mela s Hori, ma Panenko.

• 23.9.2015  10:53

Vcera jsem hanebne prohrala bitvu o televizi, procez vitez (Klenot) zvolil. Totok. Takze: jedna se o uspavani hada prevelike. Napred se nic nedeje, pak se neco stane a pak se zase dlouho nic nedeje, pak se neco stane a pak je konec. A cele je to takove "uot d fak". Uplny odpad to neni, a protoze se tam obcas neco stane a na Paul Walker me oko spocine se zalibenim, vytahnu to tedy na dve. Ale o prfffa. A dnes vybiram film ja, tot vec je jista!

• 21.9.2015  09:50

Tenhle film jsem vsude mozne hledala tak sto let a nikdo ho nemel. Nekteri me dokonce osocili ze jsem si ho vymyslela, ze takovy film vubec neexistuje. Ale existuje. JA prece vim. JA prece Juracka znam a obdivuji. Nakonec film vysel na DVD a ja ho dostala k vanocum a pak mi roky a roky sedel na policce a ja porad cekala na tu prilezitost, na ten "spravny Moment" kdy bych se na nej mohla podivat. A ted to muzu i potvrdit: Ocekavani se naplnilo. Presne podle Meho vkusu. Juracek neoddiskutovatelne Genius!

• 20.9.2015  15:05

Darabont by se mohl vykvaknout na serialy a tocit jen Kingy. Jo tem svedci! Darabont a King no to je to nejvetsi stesti kdy ja se uplne tetelim stesti.. Treba by mohl dat Dallas 63 a taky by me zajimalo jeho pokracovani osviceni (Doctor Sleep). To by mohla byt kvalita vsech kvalit. Ja jinak doufam ze me Stevvie bude jeste pekne dlouho desit. Neb to je muj Kral Kralu!

• 20.9.2015  14:50

Freddy ma porad grady! A zpetne na nem neni nic smesneho jako treba na jinych typcich z osumdesatek. Velmi promysleny a namakany tynejdzersky horror, pro me osobne nejlepcejsi dil z cele serie. Ani to neni ohlodane zubem casu, jako napr. Friday 13th. Kdyz je clovek ja a je v noci sam doma, tak se u toho clovek velmi prijemne boji! Ty ctyri uplne s prehledem. I nad tou patou premyslim, ale na zadek jsem si z toho nesedla...

• 20.9.2015  14:46
    Everest (2015)

Tohle byl ovsem luxus nejvyssiho levelu!! Zacatek trochu ubrebenteny, ale dalo se prezit. Ovsem jakmile se vytahnou paty z base camp tak zacina drama srdcervouci a nehtohlodajici. 3D kino jeste umoznuje i tak paradni vizualno, no uznejte sami, hory jsou nejlepsi, nejkrasnejsi ze vsech! I me Mt. Everest laka, ale ja jsem rada ze jsem rada, ja lezu leda tak male skaly a kdyz se mi neco nedari jsem hystericka a Klenot me musi zachranit (ani boty na led si nedovedu poradne zavazat), procez asi nepolezu na Mt. Everest, ledaze by me tam nejaky statny serpa odnesl na zadech nahoru a pak zase dolu. Jinak ani vorel. Film me od lezeni ani od hor v zadnem pripade neodradil, takove veci se bohuzel stavaji a hora si proste zada svoje. Krasny, napinavy film. Nemam co bych vytkla, nejvetsi badass byl Anatolij co lezl bez kysliku! V kine jsem malem zacala kvilet, jak to bylo napinave. Takovy paradni film, to se opravdu zas tak casto nevidi! Btw. Keiru Knightley jsem SKORO nepoznala.

• 18.9.2015  18:34

Miluju tenhle film. Jeden z mych nejoblibenejsich. Za me pet hvezd jak vysitych, bez dlouheho rozmysleni!

• 18.9.2015  18:30

Me se to nejak extra nelibilo, ale tchyne se tetelila radosti. Te jsem se trefila do vkusu! Pribeh ji moc nezajimal, ale ujela si to na pisnickach. Tak to ma byt. K vanocum dostane mixed tape (CD).

• 18.9.2015  18:28
    Konkurs (1999)

Proklate zvlastni vec. Drama o lasce? Horror? Tak trochu od vseho neco (konec opravdu hodne brutalni). No kopnete me do hlavy, ale me se to docela hodne libilo! Ta hlavni hrdinka mi porad prisla takova unyla a pak mi najednou malem vypadly oci z dulku. A pri te scene jak se to tamto (nechci spojlerovat) prevrhlo, tak jsem si malem pustila do pyzama. Miike je dabel a ja ho desne uznavam (krome IZU, to se mi moc nelibilo) a Oodishon je kvalitka. A porad mam v hlave ten song ze zaverecnych titulku, to zase dokud nekde neschrastim tak se mnou nebude k vydrzeni. Videno v ramci Season Challenge Tour 2015:

• 16.9.2015  11:40
    Malé královny krásy (TV pořad) (2009)

No jo, porad nemocna :/ vcera jsem dojela Teen Mom 2 a dnes jsem se ponorila do bahna "toddlers & tiaras". Kdyz se podivate na ostatni komentare tady, tak v podstate myslim ze vse bylo receno. Neni divu ze tato show tlustych prasnic co prezentuji sve deti pro pedofily vyprodukovala takove hvezdy jako honey boo boo (kterouzto sestru zneuzival jako malou pedofil a i pres to vsechno si ho pak tak praseci matka k sobe opet chtela nastehovat). Me osobne se nevolno udelalo u tohoto dilu s tou ruskou matkou. V zivote jsem nemela tak velkou chut prokopnout televizi. Tohle by fakt melo byt trestne. Fujtajb. https://www.youtube.com/watch?v=xu8X1HJBtL0 Btw. zacina me desit jak se v techhle americkych doku trash zacinam docela slusne orientovat. Uz abych zase mohla do byra mezi normalni lidi....

• 16.9.2015  08:23
    You're Next (2011)

Videno vcera jako druhy film. Nahodou jsme na to natrefili v bedne kdyz to zrovna zacinalo a tak jsme si rekli ze na to kouknem. Velice pozitivni prekvapeni, hned me to vtahlo do deje: horrorova atmosfera, kvalitni lekacky a spravne creepy zabijaci! Ja uz jsem strasne dlouho nevidela zadny home invasion horrurek, takze jsem uplne zapomnela, jak mam podobny zanr rada (kdyz je dobre natoceny, coz tenhle opravdu je). Pokud hledate film u ktereho se budete furt lekat, tak tohle je presne pro vas, na me to fungovalo. Do uplne extraze tomu neco chybelo (nebo prebyvalo?), procez jedna dolu, ale jinak spica, desne se raduju. Uplnou nahodou clovek narazi na takovouhle snobarnu... to je prece super, ne?

• 16.9.2015  08:17
    Temné kouty (2015)

Ja jsem cetla knizku, a ta je vyborna, opravdu o dve tridy lepcejsi nez film. Film je takovy unyly, zdlouhavy, tahne se to... (Klenot rikal ze ta prvni trictvrtehodka pro nej byla nekonecna). Po pulce filmu se to trochu rozjede, ale v podstate jen tak na pul pary, aby se jako nereklo. Uplne nejblbejsi to neni, je to spis takovy slabsi prumer. Ja si to ale mazu a jedu dal. Jednou, myslim, bohate stacilo.

• 15.9.2015  19:48

Opet luxus, luxus preveliky, presne jak ja to mam rada. Herecky i rezijni koncert. Muj oblibenec Bartak v roli odporneho slizu, nu jen jsem hledela. Kukurovi/Baranovi jsem fandila jako nikomu, pesti zatinala, obrazovce hrozila a chvilemi ani nedychala. Lepsi uz to opravdu neslo, pro me je Vlacil takovy cesky Haneke, takze jinak nez petkovat zde nelze.

• 15.9.2015  19:42

Dva tydny jsem ted cumela jen na tenis (US Open), fakt imrvere, neb jsem marod a nechodim do prace tudiz casu dost. Ten posledni den uz mi to lezlo krkem, kor kdyz jsem do ctvrt na dve v noci musela cekat na finale. Tak jsem vcera byla i rada, ze je to za mnou a ja se konecne muzu divat na normalni filmy. Posledni tyden jsem si "setrila" Speed 2, ale moc nebylo co. Jednicka parada, toto uz jen takova nastavovana kase, slaby odvar. Bylo to nudne, docela jsem u toho usinala. Jako vzdy se mi libil pan Vilem, ten byl opet spravne demonicky a paradne poulil oci. A navic takova hnusotna lod, ani nemela balkon, hlavne ze se tam prezentuji drahokamy za miliony dolaru. Pche!

• 14.9.2015  14:58

Kdyz jsem to asi pred sto lety videla v kine tak jsem byla otravena jak hadi zub, ale jak sel cas tak se ma zlost a odpor pomalu pretavili ve velikou naklonnost! JA mam tedy sci-fi rada a tahle mi prijde tak pekne odlehcena, s velice prijemnou vizualni strankou a genialni hudbou (no jo, Serra, jak jinak). Do Bessonovy Svate Trojice (Nikita, The Big Blue & Leon) to ma sice daleko, ale i tak dobre. Smirena. Pobavena. Rozhodnuta obtacet "Paty Element" kazdych par let. Take za me palec nahoru!

• 14.9.2015  14:50

Me to nejak sedlo do nalady. Jsem z toho ted takova trosku presla, ale byla to opravdu zvlastni filmova zkusenost. Mysela jsem ze u toho usnu, ale jen jsem poulila oci. Toto se povedlo!

• 6.9.2015  19:50

O neco slabsi nez "Kralovstvi", ale porad prevelika kvalita. Stokrat muzu rikat ze DiCaprio je pokrytecky dement, ktery nam bude kazat o zelene planete a globalnim oteplovani, aby potom odprejskl soukromym tryskacem na nejakou mega obri jachtu, ale je to Pan Herec. Tyhle ty akcni thrillery o proradnych teracich me opravdu hodne bavi, procez volam: "Jen houst!"

• 6.9.2015  19:45
    Království (2007)

Ja odvazne petkuji, neb tuhle akcni detektivku mam moc rada a kdykoliv ji davaji v bedne (nekolikat do roka!), tak si na ni udelam cas (naposledy vcera na ZDF). Realisticke (alespon dle Klenota ktery v SA zil s rodici) a hodne aktualni. Silny pribeh, vyborne akci sceny. Trochu mrazi z toho, ze se nejedna o nejakou sci-fi, ale problem, ktery se rozleza vic a vic po celem svete. Spica, toto se Pitrovi opravdu povedlo. Ja vzdy vedela ze ho nemiluji nadarmo!

• 6.9.2015  19:39
    Om Shanti Om (2007)

Ja proste na tyhle filmy nejsem cilova skupina, ale rozhodne me to neuazilo a dokonce mi to ted porad zni v hlave a pobrukuju si Om Shanti Om. Do prkna, asi si to pujdu i naprat do mp3 prehravace a budu to smazit pri behani... Videno v ramci Season Challenge Tour 2015:

• 4.9.2015  18:56

To je teda creepy, ale na me to funguje i po sto letech po puberte! Zase takove hezke retro u ktereho jsem zamackla slzu litosti a nostalgie v oku. Doug a Kate maji mezi sebou tu spravnou chemii coz znacne oceni jak oko pubertacky, tak me, kterazto v "mid thirties" sedi na kanapatku a macka Klenotovu ruku a touzi po prevelike romantice. Ano ano ano!

• 4.9.2015  18:46
    John Wick (2014)

Neproklinala, ovsem ani nesilela nadsenim. Nebylo to spatne, ale chvilema me to nudilo a diry v logice (ja vim, ja vim, nekdy jsem s tim trapna) byly az prilis velke na to abych to vytahla na ctyri hvezdy. Jinak Theon je porad svine, pan Vilem je porad charismaticky svihak s nejvic sexy hlasem a Keanu krade psy. A me se docela styska po Nju Jorku....

• 3.9.2015  15:48

To tedy bylo neco! Ze zacatku me to silene stvalo, tahlo se to nepeknym zpusobem. Ale pak me to nejak vic a vic vcucavalo do deje a na konci uz jsem jen poulila oci a skoro jsem se rozbrecela. Rozhodne to neni pohadka pro male deti, ale pro nas "velke deti" je to proste parada. Tak hezka fantasy uz tady dlouho nebyla, nadseni se konalo. Frau Joelly chvali.

• 3.9.2015  10:07
    Extra (hudební videoklip) (1995)

Genialni to vec!

• 3.9.2015  09:25
    Náctileté maminky (TV pořad) (2009)

TEEN MOM 2: Reality show jak stehno. MTV plati white trash za to, ze se nechavaji zbouchnout, pak jim plati potraty, za prachy je nuti k vetsimu drama (rozchody, svatby, rozvody) a pro vyssi sledovanost je ponoukaji k drogam. Zneuzivat a manipulovat nactilete krupany s IQ bublajiciho bahna, no to je velke umeni a zasluzna cinnnost! Preventing pregnancies? No to teda nevim, kdyz podobne postizeny krupan s IQ bublajiciho bahna vidi, ze dalsi takovi dostavaji od MTV tezke prachy za to ze fetuji, mnozi se jak krysy, chlastaji, navzajem se mlati (i pred detma), tak je to urcite od brzkeho tehotenstvi odradi, ne? Jedina jakz takz normalni a s sanci na decentni budoucnost je Chelsea (ta jeji Aubree je proklate roztomila), je sice trochu trapna a afektovana, ale jinak ma myslim do budoucna sanci. Kailyn je prihloupla dominantni matrona a hysterka jak prase, to jsem zvedava jak dlouho si Javi necha kalet na hlavu. Leah je vyklechtana krava, ktera za "vrz" s byvalym vymeni i zdravi sve dcery. Jenelle je vtip roku. Tu by meli naveky zavrit do saskecu a vyhodit klic. Ta je tak tupa ze jestli jeji rodice nebyli sourozenci, tak jinak si to nedovedu vysvetlit. Z toho prvniho syna (Jace) bude jisto jiste nejaky naruseny masovy vrah a ten druhy (jen debilni fetak pojmenuje sve dite Kaiser Roll) ma k tomu take slusne nakroceno. Diky MTV! Blechs. Ale co, jen si sami koukejte na "Sedmou pecet" nebo "Stalkera" kdyz jste tri tydny nemocni a nesmite poradne nic delat jen lezet. Dodatek: Overall pytlovina na entou, ale me to ted za ty dva tydny tak strasne zdegenerovalo ze hned jak prestanu marodit tak si pojedu do centra koupit UGG boots...

• 2.9.2015  19:20
    In Deep (2009)

Konecne neni vedro, za chvili bude zima! Procez opet tocim celou svou sbirku ski filmu a kdyz ne, tak ocumuju ve sklepe a saham na lyzecky moje krasne, ze vsech nejkrasnejsi, takove jako ma Lindsey. Dnes se odehralo "In Deep" a ja zase nemuzu nez radovat se prevelice. MSP vi, co my, milovnici lyzovani (freeride) chceme videt. Obvykly klipovy koncept, lyzuji ti nejlepsi z nejlepsich (tribut pro Shane dojemny, zase jsem se rozbrecela), soundtrack genialni. Uz aby zde byla, zima jedna! A hlavne snih, desna sila snehu, abysem porad mohla jezdit do Alp. A v Alpach hodne slunicka, aby nebylo vlhko a me "neotekala" ruka. "In Deep" vas na chvili posle do jineho sveta. Do sveta "velke bile", kde jste to jen vy a priroda kolem. Kde jedine co vas limituje je strach, ktery jde prekonat. O hladine adrenalinu silnem tak, ze az tu horu sjedete tak tento vam bude tryskat ven usima i nosem ani nemluve. Co muze byt lepsiho?

• 2.9.2015  18:53

Me to u zehleni nejak nerusilo. A bylo zajimave videt, ze narozdil od takoveho Zounara - Pomeje nebyl vzdy koule slizu! Extra plus za Prazsky Vyber!

• 30.8.2015  18:15

Ted jsem chvili premyslela jestli mam dat ctyri hvezdy nebo pet. Ale nebudu delat kravu a davam pet, neb, a to nekecam, od zacatku filmu az do konce jsem byla napjata ze jsem skoro zapominala dychat a oci jsem mela vypoulene jak tenisaky a obcas jsem tak jakoby "svidrala" neb jsem se bala divat na obrazovku. Ja myslim, ze pokud tohle nejaky film dokaze, tak nema smysl hrat si na nejprudsiho kritika filmoveho a rovnou vpalit plny pocet.

• 30.8.2015  17:55
    Heroin (1970)

Takove uz se dneska moc nedelaji! Nebo teda asi delaji, ale na me nepusobi tak jak by meli. A Jean Gabin je Kral Kralu, ten ty umanute a nekompromisni umi jako nikdo jiny. Tenhle dryler o farmari ze vsech nejdrsnejsim je opravdu kvalita. Videno v ramci Season Challenge Tour 2015:

• 27.8.2015  13:20

Zajimave ze jsem to objevila az ted! Neprijemny film ktery vede ke konci ktery celou dobu ocekavate, ale netusite ze to bude AZ TAK. Aronofskemu se dari docela brutalne utocit na psychiku divaka. Nechci znit jako nejaky zlosyn a cynik, ale opravdu lito mi bylo jen matky, i kdyz jsem docela prozivala osudy vsech hlavnich hrdinu. Ted trochu odbocim: moc dobre nechapu co vede cloveka k tomu, aby si zasiral telo a zivot drogama. A tim nemyslim jen ty synteticke. No, mozna to jde trochu pochopit pokud v tom treba vyrustas opravdu od malicka, ale jinak bych se k temto lidem stavela docela nekompromisne (a ano, mam takovou zkusenost i v nejuzsi rodine, takze to neni ze bych nevedela o cem mluvim). Wrap up: Requiem za Sen je vyborny film. Pokud vahate nebo o nem tak jako ja doted nejak moc nevite (me byl povedomy jen nazev) tak vezte: Jen do toho!