joelly01

Německo

4 body

• 20.7.2015  20:09
    Válka barev (1995)

Koukam ze se svou radosti jsem docela v mensine, nu coz. Pro me srdovka. Protoze takovou ja jsem tehdy zazila Prahu. Tahy v Radosti a ranni navraty domu (kdyz hned na zacatku vyjizdi Ondrej autem do ranni Prahy tak spolu s tim hudebnim podtrhnutim pro me pocitovy orgasmus a deja vu jako prase), hodne, ale opravdu hodne "shady" lidi, paintball a takovou strasne divnou lasku. Libil se mi i pribeh, vymyka se to cemukoliv ceskemu co jsem do te doby videla a i kdyz se pry Renc zpetne za tenhle film tak trochu stydi, tak pro me je to tak trochu srdcovka ke ktere se rada vracim, kdyz si chci tak trochu zasnit "co by bylo kdyby". Jinak jak uz zde zaznelo = chtelo by to rozhopadne DVD!

• 20.7.2015  20:03

Hrzanova vskutku naprosto famozni! Filmek paradne atmosfericky, ale rezie mi prisla chvilemi nejista, coz nelze brat jako pohrdani, neb to byl myslim Rencuv prvni film a byl jeste mlad a opravdu ale velmi slizsky. "Pravdivost" pribehu jsem neresila, proste jsem si uzila kvalitni film, vyborne herecke vykony (jak Geislerovou moc nemusim tak tady supr!) a snobskou hudbu. Do petky tomu neco chybi, ale vylozene vyhrady nemam a nestezuji si.

• 16.7.2015  08:24
    Kriminál (1989)

Ja se ted nedivam skoro na nic, neb jsem znovuobjevila knihy, ale na "Lock Up" me Klenot nalakal, neb si pamatuju ze v puberte jsem byla velmi nadsena. Nadseni se bohuzel neopakovalo, ale i tak jsem dostala solidni vezenske drama, ktere dam kdykoliv jeste jednou. Sly je fakt dobrej a ja se nyni nejlepe tesim na toho noveho Ramba ktery bude pizlat kokosy teracum z Islamskeho Statu.

• 14.7.2015  10:17

Sud kulaty. Rys tu pije. Tu je kara. Ten tu ryje.

• 13.7.2015  09:01

No bylo to takove creepy. Ne ze bych se bala, ale treba jak ta zenska v masce jim vlezla do auta a zacala vrestet tak se mi trosku asi zjezili vlasy. Ale jinak zadna hitparada. A navic, ja mam ted horory zakazane.

• 13.7.2015  08:57
    Neznámý (2011)

Takova typicka, slusna "Nysonovka", ktera me bavila natolik ze jsem odlozila Candy Crush. Velmi se mi libilo to prostredi Berlina, a Adlon Kempinski je mym velkym oblibencem. Stejne jako Bruno Ganz, ktery mi, jako vzdy, velkou radost udelal. Tenhle snatek "Nysna" s Nemeckem myslim si nedopadl uplne nejhur!

• 13.7.2015  08:52

Spis ne, nez jo. Docela nudne, dost malo strasidelne a tak trochu pitome. Me to nejak neurazilo, ale Klenot z toho byl jakysi nepricetny. Jeste dva dny potom vztekle mrcel, coze jsem to vlastne vybrala za blbost. Priste vybira sam. To zas bude. Naky Willis. Asi.

• 6.7.2015  18:09

Ted po operaci jsem nejak dostala naladu na seros z nemocnicniho prostredi a diky tomu ze jsem mam doma komplet DVD "Nemocnice 2" a nic jineho na praci tak na toto nyni cumim. (ted 9. dil). To je tedy opet pekny fail, jsem z toho pekne otravena. Blbe je to jak schody. "Jednicka" se mi velice libila, tohle nastavovani je jen trapny odvar. Jedna. A to jsem jeste velmi stedra. Vic ani tuk. Ani za prase.

• 3.7.2015  19:34
    Špičák (2009)

Zvedava jsem ovsem byla strasne! Takovy mix napeti / pocitu viny / vzruseni. Kdyz jsem si film nesla domu. Asi neco jako kdyz jsem si koupila Salo. Ale ze Spicaku jsem byla nakonec otravena jak hadi zub. Opet neco, kde jsem si strasne fandila ze jsem cilova skupina a pritom jsem nebyla. Repete leda pod tlakem a vyhruzkami. Stejne jako u Toreho me hodne iritovalo natlakove podbizeni se divakovi. Na to jsem hakliva. S Hanekem prosim nesrovnavat. Ten se nevtira. Ten vam rovnou vpali tecku mezi oci.

• 2.7.2015  09:45

To je nahodou velice zabavny film, ktery byva v televizi tak minimalne jednou do roka a ja se na nej vzdy rada kouknu. Prijemna, docela neotrela a originalni zanrovka. Segala moc nemusim, ale v Prepadeni na lodi i ve vlaku mi docela sedl. Vcera jsem na to zase koukala, no po pul hodine jsem usnula, ale to se nepocita, neb nyni dostavam tri injekce denne a byvam pak unavena. Jinak falt dpceöa parada.

• 2.7.2015  09:12

Uf, tohle mi bylo prece jen docela "häftig". Ale mysleno v dobrem, paradni film, Uli Edel tento typ filmu opravdu umi. Knizka je samozrejme vyborna, u me urcite zafungovala jako prevence pred drogama. Jak jsem se porad nekde poflakovala po svete, tak cas od casu se stalo, ze nekdo nabidl lajnu nebo pilulku nebo jiny shit. Vzdy kdyz nekdo s necim takovym prisel tak jsem okamzite odmitla a zaroven myslela na "My deti..." . Pro me zasadni kniha meho detstvi / dospivani (cetla jsem ji poprve kdyz mi bylo 13). Film se drzi knihy vicemene verne, herci jsou hodne podobni (v knize jsou fotky) svym predobrazum a hudba = no ano, pan DEJVID, nekvetsi kral vsech kralu = naprosto skvela. Vyborny film i knizka. Oboji muzu jen doporucit.

• 1.7.2015  08:37
    Akta X (TV seriál) (1993)

To jsme zase tehdy s bratrem poulili oci! (Me bylo 16 let a bratrovi 15). Rozhodli jsme se, ze si budeme kazdy dil AKTA X natacet na video. Ale tata nas po par tydnech serval a co jsme meli zase prehral jinyma filmama. Ale Akta X to byla laska na prvni pohled, prvnich pet serii vlastnim na DVD a zrovna ted je zase zrovna vsechny tocim. Samozrejme nektere dily jsou lepsi nez jine, ale celkove velmi nadprumerny serial (serie 1-5), takze se raduji prevelice a petkuji opet s cistym svedomim. Ty dily bez Mudler & Scully jsem ani nevidela a ani o to nestojim. Nejlepsejsi dily byli samozrejme ty o Eugene Tooms, no z tech mam jeste dnes traumata jako prase (hlavne z tech zlutych oci), opet jsem se ke Klenotovi silne tiskla. Btw. Klenot take velkym fanouskem, takze hodnoceni za oba.

• 1.7.2015  08:27

Takove podprumerne a pitome uspavani hada s par momenty ktere se docela povedly (a ve vsech Kaiser). Uz "Krokodyli" byl docela EPIC FAIL, ale ten aspon, pokud vim, docela dobre pusobil na deti ve veku 4-5 let. Co melo byt totok mi tak trochu mozek nebral. Nefungovalo tam vubec nic. Dnes rano se me Klenot ptal, ponekud zrzenlive "Tak jak se ti libil vcerejsi film? Me bohuzel moc ne!". Pro nezasvecene: kdyz se Klenot SAM OD SEBE vyjadri ze film za moc nestal, tak to znamena ze to bylo hodne srackoidni. Ja to uplne do odpadu neposlu. Ale o prfffa. Teda vlastne o tech par zablesku "stareho dobreho Kaisera".

• 1.7.2015  08:20
    Křeček v noční košili (TV seriál) (1987)

Ma to takovy trosku pomalejsi rozjezd, ale jak vlezou Kreckovi do hlavy tak pak me to uz docela hodne bavilo :) Sveho casu se mi desne libil Marek Brodsky a te Alici jsem uplne zavidela, ale za poslednich par let teda pekne vypelichal, to by tedy opravdu neslo, takze tam konec lasky. Ale serial paradni :)

• 29.6.2015  08:59

Jezisi to je ale fakt strasne blby film. Ale vzdycky v lete se na to divam. A vzdycky se u toho smeju.

• 29.6.2015  08:55
    Pláž (2000)

Danny Boyle. Ja mu nikdy neodolam... A pokud se do toho primicha DiCaprio, a Canet, tak to uz jsem jako uplne bez sance. Zase paradni hracicka, zajimavy pribeh, naprosto vymazlena vizualni stranka filmu a soundtrack naprosto fenomenalni (sveho casu jsme v aute nesmazili nic jineho). Tak jako Richard, tak ja bych si prala zmizet nekam do hor. Vykvaknout se na trapne pinozeni se za necim (hypoteka, nove boty, kablilka od prada, satek od lujze vitona, sporovni auto, dovolena v luxusnich hotelech, vecere v restauracich kde za jidlo pro dva vyplaznete nekolik stovek evropskych penez).

• 29.6.2015  08:45

Takova prumerna detektivka. Diky tomu ze jsem cetla knizku (a moc se mi libila) ani nemam tendence nejak "mhourit oci" ci nadhodnocovat. Prumer. Nix nez prumer. Vic ani tuk.

• 26.6.2015  09:25

Me se dvojka libi nejlepe, neb je tam nejvice King Julian a ten je mym velkym oblibencem (ale musi to byt v originale s Cohenem, jinak slabota). Scena kdy vysvetluje jak funguje obetovani bohu je naprosto dokonala, ten Borat je proste genius. Jinak takove docela decentni bla bla pro deti, hodne barevne, hodne "rachandy" (dejova linka s turistama vedenych babkou) ktera oslovi tak deti kolem peti let a hodne pitvoreni se a hudby. Ale King Julian je nejlepsi, ja se na to vzdy divam jen kvuli nemu. Nebo ten pad letadla jak je to vycucne.. ha, no uz mi zase hrabe, doufam ze uz ty injekce brzy prestanou, fakt se citim nejak min pricetna :/

• 26.6.2015  09:20

Bylo to lepsi nez jsem cekala a horsi, nez kdyz jsem na to koukala jako dite s ocima vyvalenyma jako kdyz kocka sere do bednicky. No tehdy to byl vrchol veskereho drileru a drama! Ted uz tak spis so so. Ale bylo to docela zajimave a repete nekdy do budoucnase zas tak uplne nevylucuje.

• 25.6.2015  09:39
    Road Trip (2000)

Paneboze, no proc bych se mela stydet za to ze se mi to libilo a byla to vtipna komedie u ktere jsem se docela hodne prosmala? To mam kazdy den cumet na socialni dramata od Hanekeho (miluju Hanekeho) nebo na sachovou partii v Sedme peceti (stacilo jednou, tohle uz nikdy, ale NIKDY nechci absolovat znovu). Vyborna komedie na odreagovani nebo vubec jen tak pokud mate chut na tenhle typ "american college" komedii. Tom Green naprosto uzasny, ten je tak trapny a uchylny az to cloveka bavi. Nebudu podhodnocovat abych si pripadala "intelektualne", tyhle ctyri vpaluji rada a s cistym svedomim. Neb tak to je. Cryri.

• 25.6.2015  09:29

Tento zamek hruzy ve me tedy moc hruzy nevyvolal. Obsazeni vskutku luxusni, ale Owen Wilson v hororu (no spis takove rodinne ducharine), mi prislo tak trochu jako spalnuti vedle. Lily Taylor hrube nesympaticka! Pribeh strasne hloupy a navic ho uplne zdegenerovala a znevazila ta parodie ve Scary Movie. Cely film jsem jen cekala kdy se tam objevi ten slizsky typek s gramlavou rukou a udela neco smesneho nebo kdy se vubec budu moct zacit necemu smat. Coz asi u "The Haunting" nebylo umyslem. Takze asi spis nee.

• 24.6.2015  10:15

Slovy puberty = opravdu LUXUSNI westernova parodie. A ja krome vinnetoua nemam westerny rada. Ale toto bylo dobre, toto bylo fakt dobre, hodne jsem se u toho pochechtavala a u nekterych scen si velmi nahlas smala! (nepodarene vysvobozovani z veznice): Pro me takovy mensi znovuobjeveny poklad. Pamatuju si, ze jako dite jsme se s bratrem u tohodle filmu valeli smichy, takze kdyz se mi ted dostal pod ruku (film, ne bratr, toho blba pojedu zmlatit az tak za mesic), tak jsem byla zvedava jestli je to fakt dobra komedie, nebo jen mladicke poblouzneni a "velke oci" ditete, kteremu rodice televizi moc nepovolovali. Funguje to. Porad to funguje.

• 24.6.2015  10:02
    Predátor 2 (1990)

JA mam pro Predatora slabost. Proste je to muj velky oblibenec a vdecne tema skoro az metafyzickych debat mezi mnou a Klenotem (no teda mluvim hlavne ja, Klenot jen tak neutralne mrci) "A kdo si myslis ze je hezci, Predator nebo Vetrelec?" a nasledne si sama odpovidam "Me se libi oba, ale Vetrelce ma kazdy radeji, takze asi vic Predator aby mu to nebylo lito." Presun z dzungle stromove do dzungle betonove Predatorovi na atraktivite neubral a ja ho dal budu obdivovat a uctivat. Skoro jako Setha Morrisona! Vzpominajice Setha mozna by byl dobry taky nejaky Predator v Alpach... na lyzich.. no to uz zase placam nesmysle, jak si kazdy den musim pichat jakesi injekce a jist desne mnozstvi drog tak mi obcas trosku caka pod tasky. Ale jinak Predator 2 parada. A Bill Paxton to ma stejne nejlepci.

• 22.6.2015  09:51

Tato Papezka, no to byla parada, jsem nadsena. Film jsem uz videla nekolikrat a vzdycky me strasne bavi. Ja v techhle vecech samozrejme vubec kovana nejsem, procez vubec nevim, jestli se neco takoveho vubec mohlo stat, ale neva, jak rikam, opravdu parada. Jen vic takovych filmu, nevidim jediny duvod proc nedat plne hodnoceni. Zajimavy pribeh, vypravny film, bezchybne herecke vykony. Frau Joelly se raduje prevelice. A jeji radost je jeste nasobena faktem ze v sobotu sehnala "Die Päpstin" na modrem rejovi za velmi sympatickych 2,95EUR! Tak ano!

• 22.6.2015  09:42

No, a tohle je ten blockbuster, ktery me fakt bavil. Aspon jsem si trochu spravila chut po tom Jurskem Svete. A neztracim viru v blockbustery. Jeste porad jdou natocit tak aby byly chytre a bavily a ne jako prihlouply nesmysl plny reklam ktere na vas rvou co pet minut. Hmmm, tak to bylo tedy nepekne kopnuti do JS. Ale kdyz me je to tak lito. Ale "Valka svetu" parada, opravdu vyborny film, velmi jsem se radovala. Bylo to dobre atmosfericke a napinave, chvilema jsem se u toho fakt tak trochu prijemne bala.

• 19.6.2015  18:35

Skoda, Akta X tam nebylo. Neresili se ufoni, duchove, nabozenske sekty a ani divni uchylaci co jdou po lidskych jatrech (z tech dvou dilu jsem se, nekecam, fakt malem podelala strachy). Takze tady nespokojenost. Ale jako detektivka to fungovalo prekvapive dobre! Hodne se mi libily nektere "narazky" (hudba pri najeti na obrazek na GWB) a vubec celkove atmosfera mi pripomnela stare dobre devadesatky, kdy se najednou v patek prestalo chodit na "rave party" a misto toho se sedelo u bedny a cucelo na Akta X. Kdo se nedival, jako by nebyl a byl vsemi velmi litovan a pomluven. Ale jak rikam, u me jako detektivka to ma nadprumer, Mulder & Scully byli spis jen takovy prijemny retro bonus, ta mysterioznost mi proste chybela, proto jedna dolu. Doufam, ze brzy bude dalsi celovecerak. Tentokrat s ufony, duchy, nabozenskymi sektami a divnymi uchylaky co jdou po lidskych jatrech.

• 19.6.2015  18:25
    Přísaha (2001)

Moc, ale opravdu moc fajn detektivka / drama. Jacka Nicholsona ve filmech bud hrube nesnasim (Few Good Men, O Schmidtovi) nebo ho silene miluju (Prelet nad kukaccim hnizdem, Osviceni). Nekdy se fakt nemuzu rozhodnout jestli jsem fanynka nebo ne, ale neco.. neco na nem je, tot vec je jista! Film ke kteremu se ob par let rada vracim (kdyz ho davaji kolem desitky v bedne, nikdy si ho nenecham ujit!) a ktery si vzdycky uziju. Napinava, atmosfericka detektivka. Za me palce nahoru a radost! Ja detektivky moc rada...

• 18.6.2015  13:58
    Real World, The (TV pořad) (1992)

Tohle byla sveho casu uplna pecka, na MTV na to kazdy cumel jako na zjeveni, neb neco podobneho se tehdy neznalo. Tech prvnich par let davalo smysl, pak uz to slo kvalitativne hodne dolu, ted jsem z toho ptakovina jakych je na kazdem komercnim programu asi miliarda.

• 18.6.2015  13:55
    Jedině v Essexu (TV pořad) (2010)

Takova hnusota, to se opravdu vidi malokdy. Vsichni ruce pryc, pri sledovani techto smrdutych fekalii hrozi ze vam vytece mozek usima a oslepnete.

• 17.6.2015  08:53

Nikdy jsem neverila ze se vubec na tenhle film podivam. Upoutavky jsem videla uz pred sto lety, ale prislo mi, ze asi nejsem cilova skupina. Ale vcera Klenot film donesl, tak jsme se na to podivali. Nejsem. Cilova skupina. Ale nehty mi z toho neslezly, neodvracela jsem oci od obrazovky stydic se za to na co se divam a nekolikrat jsem se i zasmala. Neuchvatilo, neurazilo. Pozitivni: Ten "türkülük" co hral toho ucitele nahodou docela charismaticky a vubec ne hnusotny! (a to rikam ja, milovnice vikingu a vubec severskych typu!) Negativni: Karoline Herfurth. Brrrr, strasna postava. fujtajbl na druhou.