joelly01

Eli Stadler

Německo

4 body

• 17.6.2015  08:53

Nikdy jsem neverila ze se vubec na tenhle film podivam. Upoutavky jsem videla uz pred sto lety, ale prislo mi, ze asi nejsem cilova skupina. Ale vcera Klenot film donesl, tak jsme se na to podivali. Nejsem. Cilova skupina. Ale nehty mi z toho neslezly, neodvracela jsem oci od obrazovky stydic se za to na co se divam a nekolikrat jsem se i zasmala. Neuchvatilo, neurazilo. Pozitivni: Ten "türkülük" co hral toho ucitele nahodou docela charismaticky a vubec ne hnusotny! (a to rikam ja, milovnice vikingu a vubec severskych typu!) Negativni: Karoline Herfurth. Brrrr, strasna postava. fujtajbl na druhou.

• 17.6.2015  08:47

Tohle bylo nahodou docela nadprumerne straseni! hlavne ti "duchove" se opravdu povedli, z tech se mi opravdu jezili chlupy na zadech. Ani mi to neprislo nejak moc "retro", neb kdyz jedu k tchyni na vesnici tak tam vidim bodry lid nosit horsi ucesy a horsi obleceni... Filmik atmosfericky a strasidelny, co vic si clovek muze takhle v noci prat, ze?

• 16.6.2015  11:26

Pokud vas prvni hodina neunudi k smrti, budete odmeneni dvacetiminituvkou opravdoveho desu. Jeste ted jak to pisu tak jsem uplne vytrestila oci jen jsem si na to vzpomnela. Ne, z tohoto filmu opravdu nemam dobry pocit (tady mysleno jako kompliment). Jak pise verbal, povinne poustet puberte na zakladkach at vidi, ze internet opravdu nemusi byt tak bezpecny jak si decka casto mysli. Opravdu, ale opravdu velmi pusobiva vec...

• 16.6.2015  08:32

Byl to remake nebo vykradacka? Ja se nemuzu rozhodnout... Nez jsme na to sli do kina tak jsem se koukala na CSFD a docela me nalakalo vysoke hodnoceni, ale musim rict ze pro me byl film zklamani.Takova horsi a blbejsi kopie dokonale jednicky. Krome zmutovanych dinosauru to mene zdarile kopiruje Jursky Park. Libily se mi ty rvacky toho zlosaura s ostatnima a ten obri krokodyl ci co byl taky supr. Krajina nadherna, ta Havaj by me docela lakala (ale kvuli horam, ne kvuli mori). Dejova linie s velociraptorama byla vylozene smesna.. MINISPOILER: Asi v pulce filmu jsem se naklonila ke Klenotovi a ironicky mu rikam "Vsad se ze na konci filmu budou T-Rex a velociraptori nejlepsi kamaradi a pujdou spolu na pivo!" No, a v podstate jsem se nemylila! Asi jsem hnidopich, ale na JP se mi libilo ze to vsechno dohromady tak nejak davalo smysl a nebyly velke lapsy v logice (z pohledu laika alespon). JW byl od zacatku az do konce uplny nesmysl. Ale jako blockbuster to tak trochu funguje. Vypnout mozek a uzivat si vizualni stranku. Vic jsem od toho nedostala. Bohuzel. Dodatek: Vcera kdyz jsem si konecne taky uvedomila co mi jeste tak silene vadilo: naprosto potvorsky product placement, tkery byl naposledy takhle vtiravy, trapny a okaty ve filmu "jak se lovi krokodyli". Asi se tvurci Jurskeho Sveta ptali Polednakove jak na to....

• 15.6.2015  10:08

Paradni detektivka co hodne bavila. Presne to, co si jeden preje k mise nakrajeneho melounu na patek vecer. Ashley Judd je pro me dost neokoukana, Morgan Freeman je charismatak bez debat a pribehu/zapletce take nemam co vytknout. Je to takovy mirny nadprumer, ktery Frau Joelly potesil a zabavil. U me dobry.

• 14.6.2015  19:29
    Jurský park (1993)

Ja si pamatuju jaka to byla v devadesatemtretim bombice. Jak jsme staly se Sylvou (nebo to byla Martina? ja s nima kamaradila napreskacku..) v rade pred Velkym kinem ve Zlene a pocitaly kolik je lidi pred nama a jestli to na nas jeste vyjde (vyslo)... No a vcera se pohadka mladi vratila! Paradni film, co me zaujalo bylo, ze ho vubec, ale vubec neohlodal zub casu (ani co se tyce mody = kdyz se podivate na kratasy s vysokym pasem co ma na sobe Laura Dern tak jasna aktualitka). Naprosto super, paradni film pro vsechny vekove kategorie. Tohle se musi libit snad kazdemu. Ja se raduji prevelice. A tesim se na zitrejsi kino (Jursky svet).

• 10.6.2015  08:26

Nudou jsem u toho neusnula, to se zase musi nechat. Ale jinak neni presvedcena. Neraduje se. Nenadhodnoti. Necekala zazrak, ovsem tohle byla tezka slabota. Zase vyhozene prachy za videopujcovnu (jsem oldschool). Ach jo.

• 9.6.2015  10:26

Co porad vsichni chcete, tohle je pekny film (nejen) o lyzovani. A Peter Berg tam vypada dobre, i kdyz trochu infantilne. Me se film libil, no samozrejme, ja lyzar nejvetsi, nemuzu jinak. Co se tyce lyzovani samotneho, tak se nic noveho neodzvite, ale je tam par peknych stunts a taky ta krajina kolem Aspenu je nadherna. Takovy domecek jak mela ta zenstina tam bych si moc prala mit. O je, to by se me libilo, to bysem se radovala.... Kvalitativne existuje spousta lepsich filmu, ale ja jako spravny ski patolizal a schleimer opet mirne zvedam rejtynk ;)

• 9.6.2015  09:10

No vida, vcera jsem psala o kyci pro me nekaceptovatelnem (Den nezavislosti), Osobni strazce je pro me ovsem ten druh kyce, ktery ja rada. A to, prosim, kdykoliv! Oh ta nostalgie, kdy jsme na zakladce cekali az projde do kin i k nam! Na tehdy popularnich trzich v polsku jsem tehdy sehnala i soundtrack z filmu, coz ze me ve tride ucinilo bohyni (tedy mezi zenami). Krasny kyc, presne dle meho gusta. Napred se moc nemusi, pak se do sebe zamiluji, pak se dostavi prekazky a prevelike drama, ale nakonec se dostanou. Spokojenost.

• 8.6.2015  10:23

Ty akcni sceny fugujou naprosto paradne, ale z toho zbytku se mi normalne jezi chlupy na zadech. Me nevadi kyc. Naopak, jsem velkou milovnici kyce, ale toto uz bylo moc i na me! Ty hluboke hovory prvni damy s pilotovo manzelkou u taboraku v pousti.. Brrr.. pokud zrovna emzaci neutocili, tak jsem ja protacela oci v sloup a zlostne sycela. Ne, na me to nefungovalo tak jak melo. Ne, tohle ani jako oddychovka...

• 7.6.2015  20:38
    Tatort - Niedere Instinkte (TV film) (2015)

Zase spica Tatort! Za posledni tri mesice uz druhy, kteremu proste MUSIM vpalit plny pocet! Je docela hodne uchylny a creepy (kor pokud si to jedete v silikonovych maskach)... Nechci to moc spoilerovat, takze jen zhruba: Zmizi mala holcicka a rodice, kteri jsou v jakesi sekte ci co, veri ze Buh zaridi, aby vse dobre dopadlo, asi se pry zabehla. Coz je podezrele a hodne to sejri vysetrujici komisare (Thomalla & Wuttke), kor kdyz ti zjisti, ze mala byla s nejvetsi pravdepodobnosti unesena. Dal se rozepisovat moc nebudu, u detektivek typu Tatort je to spis na skodu. Martin Wuttke je bez debat jeden z nejskaredsich chlapu na svete, troufam si rict i vesmiru, procez fakt ze je ve filmu portretovan jako jakysi don juan jde mi hlava vubec nebere. Brrr, opravdu neatraktivni pan!

• 7.6.2015  20:20

Obsah uz je rozebran, (ne)kvalita filmu taky. Ja jenom dodam neco, co zaujalo me a mozna bude mit nejakou vypovidaci hodnotu pro ostatni: Na "Bourlive vino" velmi pozitivne reaguje Klenot! Coze je zvlastni vec, neb cestina neni jeho prvni jazyk, nikdy komunismus nezazil (nikdy v komunisticke zemi nezil) a neni levicove zamereny (takovy by se nikdy nestal mym Klenotem)!!! Ale jak slysi znelku Bourliveho vina (dnes jsem si ho dala pri zehleni pred finale French Open), tak uz utika na kanapatko a diva se se sebou. Nerika nic a kdyz se ho zeptam zda se mu film libi tak jen neco neurcite zamrci. Ale vzdy kouka.. Kouka a kouka.. A to je divne, neb na podle me vice kvalitni filmy ho zase tak nesebraly (mam podezreni ze u "Noc nevesty" dokonce usnul!!!). Nu coz!

• 7.6.2015  20:13

Tenhle dil se mi libil asi o facku vic nez ten prvni (a to je co rict, neb prvnimu dilu jsem hrde a bez vycitek svedomi vpalila petku!). Nejlepsi scena podle me bylo kradeni pstrosiho vejce, to jsem uplne slzela smichy a Klenot se take smal, ale myslim ze ten smal spis tomu jak se smeju (chrochtam) ja nez scene ve filmu. Ale je take fanousek. Na ten treti se ani divat nebudu, pry je to hnusota hnusot velmi nevtipna, procez si nechci kazit naprosto skvely dojem, ktery na me udelali prvni dva dily!

• 7.6.2015  20:10

Takove blbe a proflaknute vtipy, a pritom me to vzdy uplne dostane a musim se smat jak blazen (tak moc ze az skoro "chrochtam", coz se mi skoro nikdy nestava!). Na me tohle vzdycky funguje, rozhodne cestne misto v me filmotece!

• 3.6.2015  14:49
    Beyoncé: Single Ladies (Put a Ring on It) (hudební videoklip) (2008)

Takova odrhovacka, ale super, porad si to musim pro sebe zpivat :)

• 3.6.2015  09:51
    Tatort - Die Wiederkehr (TV film) (2015)

Asi nejlepsi Tatort, ktery jsem zatim videla, takze jako jedinemu mu vpalim pet hvezd. Hned pri sledovani jsem byla nadsena ze toto je spica detektivka a na druhy den se o tomhle dilu psalo snad ve vsech novinach (otitulovany jako "nejsledovanejsi" a "jeden z nejlepsich"). Takze: kdysi davno zmizne z rodiny dcera. a pak se po letech vrati. Chova se, pravda, trochu divne, ale pokud tvrdi ze byla zneuzivana svymi unosci tak to asi az zas tak divne neni (treba reaguje spatne na muzske doteky). Jenze ono je toho vic.. mota se kolem ni dost zvlastni typek... a jeji segra zacina mit pochybnosti ze ne vsechno co ztracena dcerka rika bude pravda... Tenhle Tatort fakt doporucuju. Ta ztracena dcerka byla Swantje Kohlhof, v Tore tanzt vypadala jako unyly chlapec s ksichtem jak rozslapnuty pomeranc, ale tady si nechala narust vlasy coz ji cini divatelnou a taky herecky na rozdil od Toreho predvadi docela slusne niveau. Fakt super Tatort. Raduji se. To jsou opravdu paradni detektivky toto.

• 1.6.2015  14:13

:D A pro me nejlepsi z pan tomasu (ano, jako dite jsem dusledne rikavala "Pan Tomas"!)! :D "Obesenec, ktereho jsem si povesil... eeee, chci rict vyfotil" Srdcova zalezitost & Funes je kral a ja se mu klanim!

• 1.6.2015  09:10

"No a v tom filmu se ho pta pry "kde mas zuby" a on jako rika "v kyblu" protoze mu tam spadli, to je strasna sranda" lakala jsem Klenota, ale ten se moc nedival. Ja jsem se vlastne taky moc nedivala, jen jsem prepnula ze zoufalosti neb v parizi prselo (berdych mel hrat s tsongou), ale nakonec prselo dost dlouho abych se podivala na film do konce a jo, porad je to stejne dobry jako kdyz jsem byla dite. Dokonce se dostavilo to "deja vu", kdy jsem si vybavila jaky to byl pocit kdyz jsem se jako dite tesila na prazdniny. No a pak film skoncil a prestalo prset, ale Berdych prohral a hral naprosto mizerne a ja jsem nemela dobrou naladu a tak jsem si sla radeji cist. Ale ten Tomas Holy byl stejne nejlepsi.

• 1.6.2015  09:05

Kdyz nedelate zadny sport a jen cumite jak puk, tak se muzete vratit do hrobu rovnou! Lezte po skalach, behejte, hrejte tenis, venujte se kiteboardingu, skakejte z letadla nebo vysoke skaly s padakem na zadech a mate to. Navzdy budete pro pubertu hrdinove, navzdy budete cool a nikdo se vam neodvazi nic rict, neb budete vypadat jeste lip nez puberta, kor kdyz puberta je lina jak ves a jenom cumi do mobilu. Jedna dolu za tu Steindlerovu "duveryhodnost". Ten i kdyz "prekrocil tricitku" tak vypadal jako tezce jety padesatnik. Castingovy error. Jo a taky nikdy, ale opravdu NIKDY nenoste obleceni z krepsilonu.

• 29.5.2015  10:11
    Anděl Exit (2000)

Jen jednou v zivote se mi stalo ze jsem z kina odesla jeste pred koncem filmu neb film me tak strasne otravil. Ano, byl to Andel Exit. Ted po sto letech jsem si rikala "dej tomu sanci, treba jsi do toho musela trochu "dorust", jako do "Hori, ma panenko"". Vzdyt Topol je skvely spisovatel! Sice jsem od nej nic necetla, ale kamaradka s dvema doktoraty (ruzne filosofie a filologie) ma vsechny jeho knizky a neda na nej dopustit! Nedorostla. Nic, Nixx, Null, Zero, Nada. "Jak ukrast Dagmaru" po artove. Ale tam zase byli lepsi herci. Z Cechtickeho se mi jezily chlupy na zadech. Brrrrr, zrovna jsem se zase pri vzpomince na toto vcerejsi trauma uplne otrepala a vyskocila mi husi kuze. Mohu se pokusit zapomenout, ale retardovany vyraz a koktani Cechtickeho se mi asi budou vracet pred oci az do smrti. Ja jsem to bejvala vedela, ale stejne jsem do toho ja blbec chodila. Priste az budu chtit byt pozer, dam si radsi malinove pivo.

• 28.5.2015  08:54

Me je to uplne jasne, ty deti si preji mit vsechny ty pedofily jako nejlepsi kamarady a ve svem okoli. Vzdyt ten Misa ho prece "obejmul" a vyjadril ze je ted pedofil jeho "nejlepsi kamarad". U tehle komunity me nesere to, ze to jsou pedaci. Pokud mi to porad necpou do ksichtu a neobtezuji zadne deti a drzi se od nich dal, tak je to proste uchylka ktera se v obyvatelstvu proste vyskytuje. Nechci je lyncovat nebo zabijet. Ale konkretne tahle ceska komunita kolem Daniela je k zbliti. No jo, vzdyt ony ty deti (ruzne Klarky a Misove) vlastne CHTEJI byt s nimi, takze se jim budeme vtirat o zlomkrk a vyhledavat rizikove situace (to ze o techhle detech nemaji zadne sexualni fantazie jsou dobre Pohadky ovci babicky). To rovnou mohl byt dokument o alkoholicich kteri zavislost kroi tim ze neustale cumi kolem hospody a kdyz se naskytne prilezitost tak obliznou flasku od piva ci snapsu. Nevim jak mam tuhle agitku na tema "Pedofil je ale DOOPRAVDY jen hodny strycek, tak si ho utikej obejmout a dat mu pusinku" hodnotit. Brrrr.

• 28.5.2015  08:42
    Soudný den (2008)

Sednout, vypnout mozek & enjoy! Paradni taskarice u ktere jsem se ani minutu nenudila! Jasne, vykradacka ohne Ende, ale natolik zabavna, vtipna a odsejpajici, ze neprominout to muze opravdu jen mega nudny hnidopich. Rhona Mitra krasava nejvetsi, kdyz jsem film videla poprve (v kine), hned jsem si upalovala nechat okudlat vlasy na stejny zpusob. No byla jsem Miss! K obemu se jeste urcite nekdy vratim (filmu i ucesu).

• 26.5.2015  14:41
    Jak ukrást Dagmaru (2001)

Aby bylo jasno, to nebylo ze ja bych projevila zajem se na tento bizar divat! To tedy opravdu ne! Ale v ramci rodinneho tmeleni jsem k tomu byla donucena! Mama (milovnice drbu) "na to se budeme divat, tam hraje od Martinca dcera!" Tata (Sumava fanatik) "na to se budeme divat, to je natocene na Sumave a v tom hotelu jste kdysi bydleli a ja ti presne reknu kde co je!" Uz asi po pul hodine jsme ja i mama chtely rozkopat televizi (ac jsme obe nezne a etericke kvetinky), ale tata se musel na Sumavu dodivat. Ale stastny nebyl. I se mi zdalo ze mu za tu hodkuaneco pribylo par sedivych vlasu. Fuj, to byl ale hnus. To se opravdu vidi malokdy!

• 26.5.2015  14:31

Tohle nebyla moje krevni skupina, toto se mi nelibilo. Neraduji se, ale Brada Pitta miluji, to je jasne. Jeden asi na neco takoveho musi byt muz. Klenot byl ovsem nadsen, Klenot se radoval a divil se ze ja se neraduji se sebou. Ale i to se stava. Tak priste, Brade.

• 26.5.2015  14:26

Je to par dni zpatky co jsem byla u vrahu z volstrytu na navsteve. Jedno odpoledne jsem jen tak sedela ve vile vilekule a neb venku byla boure tak jsem se rozhodla ze se budu divat na televizi. Trosku jako nacuchnout te kapitalisticke kultury! Byly asi 4 odpoledne a ja prepinala programy, kdyz tu jsem se zarazila/zaradovala. Zrovna zacinal Hannibal! Jeden z filmu co me se docela libi a kdyz je prilezitost tak se rada podivam! Jen mi prislo trochu zvlastni ze takovy film jede ve ctyri odpolko. Deti prijdou ze skoly, podivaji se jak nekde nekdo visi za streva a nekomu nam otevrou lebku a sezerou mu mozek. No ne ze bych byla nejaka pruderni a starosvetska, ale toto uz mi prislo trochu presprilis. Ale nu coz, na film se podivam. Tak se podivam na film... pak zase cosi.. a pak vecer se koukam na zpravy. Jedna ze zprav byla ze se za rekordni sumu prodal Picassuv obraz "Alzirske zeny". Obraz byl ukazany... ZCENZUROVANY!!! Normalne kde ty zeny mely nakreslene prsa (a to je prosim ani Picasso nekreslil nejak graficky) tak to bylo ROZPIXELOVANE!!! No prosim. Jen se, deti a ovcane, podivejte na muceni, vnitrnosti a vyjidani mozku, ale nakreslene prsa od Picassa, to by vas asi nadosmrti zkazilo a udelalo to z vas psychopaty. Velky bratr vi nejlip. Ale film "american sniper" byl velice dobry. Hodne, hodne americky. Coz neni mysleno pejorativne. Americky s velkym "A". A Eastwood umi, to se musi nechat. Jinak me se US strasne libi, hlavne co se tyce prirody. Treba hory maji uplne fantasticke, tech se nemuzu nabazit a je to jeden z duvodu proc tam jeden proad chce jezdit.

• 26.5.2015  14:06
    Slídil (2014)

Tohle se mi ale fakt hodne libilo! Koukala jsem na to z nouze (dlouhyma drapama jsem na touch screen v letadle nedovedla kliknout na nic jineho) a nakonec jaka paradni vec! Priznam se J.G. muj typ nikdy nebyl (Den pote = film u ktereho jsem si chtela vypichnout vidlickou obe oci), ale tady me fakt presvedcil. Ufff, je to par dni, ale jeste porad mi beha mraz po zadech! Fakt spica. Frau Joelly se desne raduje!

• 28.4.2015  08:51
    Psí dny (2001)

Uliho miluju & Uliho ctim. Opet poskakuji nadsenim, usmivam se jak debil a vubec jsem nadsena. Ale co s temi vedry, do kterych ted jedu? A to jsem se tak strasne tesila.. :) Btw. Maria opet famozni, stejne jako v Paradies. Herecka jak vino. Rakusaci umi. Zbytek sveta jen cumi. Teda krome nemcu (Kreuzweg).

• 27.4.2015  10:54
    Slzy Konga (TV film) (2009)

neverim tomu ze by se v Kongu dala s timhle materialem vybudovat nejaka lepsi spolecnost. Nezlobte se na me, ale tady je jen jedno reseni. Odchytit vsechny chlapi z tech ruznych milic (at rebelove nebo armada), vsechny ty manzele co zapuzuji zenske a vsechny ty "kneze" co k zapuzovani navadeji a vsechny je pozabijet. Proste normalni asanace. Nic nez zacit znova od nuly tam uz nepomuze, nic jineho tam uz nema sanci. To neni rasismus, to je smutny fakt. Bohuzel.

• 27.4.2015  10:04
    Rošťáci (1985)

Hledala jsem film z detstvi a bylo mi doporuceno totok, ze by to mohlo byt ono. Nebylo, ale dokoukala jsem to az do konce. Mohl by to byt prijemny detsky film kdyby... kdyby na sebe vsechny hlavni postavy NERVALI. Nevim jestli to byl dabing nebo i original je tak uzasne urvany, ale toto byla Tantalova muka! Zhaveni lebky zvane budik! Skoro dve hodiny na sebe rvouci spratci. Nejsou ani dve minuty klidu. Porad jen rev a rev. Hlava me z toho bolela jak prase. Ale uz tehdy bylo videt ze z toho Joshe vyroste svihak....

• 27.4.2015  09:57

To neni ze by to bylo bez pribehu. To je proste WIm Wenders, a toho jako jo anebo ne. Nic mezi tim si nedovedu predstavit. Lisabon je nadherny, od me prvni navstevy jsem pro nej mela slabost, a touto optikou WIma Wenderse dovede zprostredkovat presne ty pocity kdyz jsem se prochazela tamnimi ulickami. Hudba take paradni. Do dokonalosti tomu neco chybelo, ale pro me zafungovalo jako velice prijemny film diky kteremu se tesim na leto.