joelly01

Eli Stadler

Německo

4 body

• 21.8.2017  13:51
    Vášnivý jedlík (TV pořad) (2008)

Kulinarsky porad na tema "Vitej rakovino, cukrovko a infarkte!" A me by treba zajimalo, kolikrat se jedlik = pan Adam = po viteznem zdolani challenge (mno, to zdolani ani nemusi byt vitezne) potupne utikal vyblinkat na hyzlik. Neb to mnozstvi a nekvalita jidla co sezere je opravdu perverzni a nelidske. Ja jsem se divala minulou sobotu na PRO7 a tam byli ctyri dily po sobe. Ten ctvrty jsem zu jsem nedala, zasukoval se mi zaludek jen z pohledu na ta strasna jidla. Ja jako fastfoodem, kor tim echt emerickym, v zasade nepohrdnu. Ausgerechnet kdyz jsme v Americe, ale toto uz bylo fakt moc. Pristi tyden jdeme do NYC do Katz´s Delikatesses na corned Beef sadwich (v man vs. food to vypadalo moc dobre a ja tyhle zidovske deli v njujorku rada!). Ale dame si ho napul, ja i Klenot. a ja pak pujdu desne dlouho behat.... Serial zajimavy, kladne hodnotim zejmena v tom ze po shlednuti si clovek o to vic zasne sledovat co ji a bude se i snazit jist zdraveji. Protoze nikdo nechce dopadnout jako pan Adam. Nebo ti tlusti lide co ho pri vyzvach povzbuzuji....

• 2.8.2017  14:17
    Sedmé nebe (TV seriál) (1996)

Uz jste se nekdy zaroven smali a zvraceli? Ne? Tak se podivejte na 7th Heaven. Trapnost nad trapnost. Tresnicka na dortu je fakt ze ten Collins co hral v hlavni roli toho mirkodusinovskeho reverenda byl ve skutecnosti odsouzeny za sexualni obtezovani nezletilych. Pro masochisty povinnost!

• 31.7.2017  13:55

Tak nam Arnie sjel sedme pneumatiky! K tomuto vyroci nas televize denodenne krmi ruznymi jeho filmy a ja... no me to vlastne ani tak nevadi, neb jsem na Arniem vyrustala (muj prvni film co jsem videla na videu bylo Komando). A jelikoz Klenot je taktez odkojen pokleslymi akcnaky tak porad chce na Arnieho filmy koukat. Zatimco nektere kvituji s povdekem (Komando, Predator, Termos, Red Heat), jine me docela otravuji a takovy Posledni akcni hrdina je jednim z nich. Tohle je takovy slabsi Arnie a kdyz k tomu pridate toho nesympatickeho a urvaneho "know-it-all" spratka s bodylanguage Terezy Pergnerove tak myslim ze to neni zadne velke lakadlo. Vcera jsem tenhle film snad poprve v zivote videla cely. Nestalo to za to. A tak otravne desne dlouho to trva!

• 26.7.2017  14:02
    Julietta (2001)

To jsme driv hodne zrali, tenhle film. To bylo kdyz jsme byli pred 17ti lety jako mladi spratci na Loveparade (normalne tuto hudbu vubec nemusim, ale tehdy tam Jet jaksi patrilo k bontonu = o Juliette se mluvilo jako o artovem filmu o LP) a tak jsme se tim filmem jakoby trochu identifikovali a mysleli jsme ze vime, o cem to Stark toci. Ted jako postarsi spratek si myslim ze porad vim, o cem Stark v Juliette toci, ale zu me to proste tak nebere. Plus tehdy jsem jeste nemela takovou alergii na Mecurata. Rozhodne jsem Rada ze zu nejsem mlady spratek. I za cenu toho ze me ted casteji boli zada, mam jakesi divne potize se svalem na pravem stehne a musim brat leky na stitnou zlazu.

• 26.7.2017  09:58
    Zrůda (2003)

Opet jeden z mych oblibenych White trash filmu. Kor jeste z Floridy, kde je ten Kontrast mezi bohatymi a chudymi opravdu dost markantni. Theron i Ricci uzasne, oboum jsem jejich postavy sezrala i s navijakem. Do uplneho hodnoceni mi ve filmu neco chybelo, asi me mate to "podle skutecne udalosti". Ok, kdyz je to "podle skutecne udalosti" tak to znamena ze tam bude hodne prikrasleneho, ale kdyz se pak hlavni postava jmenuje stejne ale pribeh je dost jiny/prekrouceny k realite, tak me to pak trochu irituje. Ale jinak spica, to je jasna vec a ja Zrudu tocim vzdy tak jednou za dva roky a vzdy me dostava.... Btw. dole v komentarich se kdosi ptal jestli s masovou vrazedkyni sympatizujeme nebo ji jeji osud prejeme. Takze takhle. S tou filmovou Aileen by se dalo tak trochu sympatizovat, lehce ovlivnitelna Psycho/sociopatka s asi hodne narusenym detstvim, kterou cely zivot nekdo vyuzival/znasilnoval. Te opravdove Aileed jeji osud prejeme, neb i kdyz byla regulerni blazen, tak byla take zla cholericka a nasilnicka bitch ktera vrazdil vicemene z pleziru a aby mela na "chlast a Party".

• 19.7.2017  13:30

Spickovy film. Nedivim se ze levicove kreatury jej nenavidi a jsou z nej smutne. Me samozrejme potesil prevelice a patri k mym nejoblibenejsim filmum

• 19.7.2017  13:27
    Zdivočelá země (TV seriál) (1997)

Rada bych vyzvala vsechny ty nostalgiky "za komunistu vsichni meli praci" a "Maslo bylo levnejsi", aby uz sli konecne do zadele. To same obdivovatelum masoveho vraha Guevary atpd. Vubec nechapu tyhle sympatie s levicovym sadismem ktery nam v poslednich letech vnucuje treba i Mainstream.

• 6.7.2017  14:01

Jako muru pritahuje svetlo lampy, tak me pritahuji pribehy a zivoty americkych White/Trailer trash. Kdykoliv jsme ve statech tak nejvetsi zazitek je pro me projizdet misty kde tito ziji. Po Disneylandu a Narodnich parcich je to tam pro me ta nejvetsi atrakce. Klenot mi vypravel zazitek ze na vysce si s par kamarady pujcili karavan a pak nekde pres noc parkovali v jakemsi Tom kempu u ktereho bydli tato sorta lidi. Ani pry jeste nestacili vylezt z toho karavanu a uz Jim nekdo klepal na dvere a chtel pujcit penize. To jsem uplne zavidela, takovy zazitek!

• 4.7.2017  08:02

Me se nejlepe libilo jak si chtel zalozit email... nebo to s tim psikem... nebo jak se divil kucharske Show v televizi :D No libilo se mi to hodne, ten moralisticky podton jsem si tak trochu "ausgeblendet" a proste jsem se jen smala blbym vtipum. Vsak nekdy je to potreba. Vlastne kor ted je to potreba.

• 4.7.2017  07:57
    Velké sedlo (TV seriál) (1986)

Jela jsem to ted v ramci Nostalgie. Ale Klenot to samozrejme vubec neznal a dival se se sebou a rikal ze ty "lidske vztahy" v serialu jsou nudne jako prase, ale ze jej velmi zajima zivot na prehrade a jak tam vselijak cosi spravovali a delali ta opatreni proti jakemusi hnusu ve vode a pak v poslednim dile take ta potopa. Za sociku to asi bylo lepcejsi. Btw. proc porad ten oslizly Jandak hraval takove Don Juany? Brrrr... ten byl prece slizsky snad odjakziva!

• 19.6.2017  11:40

Tohle se tedy me i Klenotovi dost libilo! Trochu utahanejsi rozjezd, ale pak jsme na to jen cumeli a vubec nam nebylo lehce! Koukala jsem na to minuly ctvrtek a jeste ted (pondeli) mi je z toho filmu tak trochu divne... Takovy blby pocit, porad se toho nemuzu zbavit. Jeste ze mam doma Klenota a nemusim se seznamovat s vselijakymi uchylnymi psychopaty! Btw. uchylneho psychopata, jinak meho prevelikeho oblibence, Maxe Riemelta, jsem poznala az po par minutach. Vzdy hral takove charismaticke a svihacke kladouse a ted Totok. Po tom Berlinskem Syndromu zu to ale pro me neni takovy svihak... Jednu srazim za ten konec. Asi od pulky filmu jsem tusila kam se to cele ubira a velmi jsem se mylila. Kdyby to ovsem byvalo koncilo jak jsem to tusila, dala bych plny pocet. Ale i tak rozhodne doporucuji. I Klenot se radoval!

• 19.6.2017  07:52
    Amy (2015)

Amy byla fenomenalni zpevacka. Kam se na ni hrabe Adele.. Bohuzel skoncila jak skoncila. A kdyz vidite dokument tak je vam jasne ze jinak to asi ani dopadnout nemohlo. V dokumentu sledujeme Amy od zacatku jeji kariery az do jeji smrty. Prvni hodina jsou prave ty zacatky az do doby kdy byla slavna. Druhou hodinu sledujete vrazdu v primem prenosu. Amy mela bohuzel v zivote smulu na zasadni chlapi - otce a partnera. Oba dva parazitoidni, oportunisticti a sebestredni zmetci. Dnes jsem cetla jakysi clanek ze amici soudi holku co sveho pritele premluvila k sebevrazde. K tomu soudu by mel jit i tenhleten Amy povedeny tatik a ten jeji vyfetovany parazit Blake. Mraz mi z toho behal po zadech.

• 13.6.2017  08:24

Bozi klipy a bozi hudba. Ja tedy nevim jak to mate vy vsichni, ale u me v aute nejaky ten song od Toma Pettyho nikdy nechybi! (a vetsinu umim nazpamet procez velmi Rada zpivam se sebou)

• 12.6.2017  09:43
    Tobogan (1989)

Jedna za lokaci (natacelo se pod panelackem ve kterem jsem stravila detstvi i dospivani) a jedna za atmosku rozhicovaneho, nudneho a prazdninoveho sidliste - kor na tech domacich Jiznacich ten Feeling dost vynikl, my jsme nastesti meli babicku co bydlela na Mokre (Mokra byla tehdy pro deti cool prazdninova destinace), takze nejak intenzvine jsem na sidlisti prazdninovat nastesti nemusela. Ale zpet k filmu - dve za vyse jmenovane a jinak teda pekna nuda a ptakovina. Film preposilam nasim, ti budou nadseni! Kor kdyz je tam "nas" panelak nekolikrat pekne videt :)

• 6.6.2017  13:40

Od vybuchu (ktereho jsem se lekla!) to slapalo naprosto snobsky a byla jsem napjata jako prase az do konce. Berg tyhle filmy umi a ti herci co hrali ty terace se tem originalum velmi podobali! Nevim nevim, jak s takovou vizazi vylezaji v Ameru mezi lidi.... I Klenot se prevelice radoval, ale mozna take proto, ze se nemusel divat na tenis, nyni je totiz v televizi Roland Garros a ja se na to porad musim divat a obcas dovolim Klenotovi podivat se na zpravy (ale jen na jedny!) a aby me uplne nenenavidel tak obcas mu predhodim nejaky ten Blockbuster (protoze tyrat ho po hodinach a hodinach tenisu socdramatama nebo Twin Peaks se neodvazuji, nechci rozvod!) a tenhle mu prevelice kapnul do noty a liboval si. Jsem hodna zena s dobrym vkusem!

• 6.6.2017  13:35
    Život (2017)

Ten Espinosa musi byt preveliky zerter a vykuk! Napred me lakal na Child 44, tesila jsem se na radiciho Cikatila a temny dryler, a ted zase ze prej Vetrelec! Pro me ovsem, stejne jako Child 44, tak trochu zklamani (no dobra tedy "child" bylo horsi), neb jsem cekala vic! Asi uplne nejvic, kdyz o se to srovnavalo s Vetrelcem a vsichni z toho byli tak nadseni. Nebylo to spatne, ale trochu jsem se u toho nudila. Jednou jsem u toho dokonce na chvili usnula. Kdyz jsem byla vzhuru tak me to docela bavilo, ale pokud u filmu usnu tak je to vzdycky docela spatenka.

• 31.5.2017  11:51

My jsme byli v Keni a vsechny zenske u bazenu cetly knihu "Bila masajka" :D Tak jsem si ji hned musela poridit taky a musim rict, ze se mi docela libila. FIlm zu takova hitparada nebyl, ale co uz. Corinnu (ve filmu Carola) vubec, ale vubec nechapu. Asi ta Laska musi byt OPRAVDU silna carodejka. My jsme v ramci jakehosi vyletu vlezli do jedne masajske chyse a hmyzem se tam hybala podlaha. No vyletela jsem odtamtud jak claymorova mina. Zit v necem takovem, to bych se asi radeji obesila, otravila, podrezala a hodila se do rodinne hrobky.

• 29.5.2017  15:27
    Tetsuo (1989)

Takova japonska Mazaci Hlava, ale pro me asi ponekud stravitelnejsi (no, tak jsem asi oficialne uchyl) a vubec zajimavejsi. Tsukamotuv svet me, stejne jako Lynchuv, asi nikdy neprestane fascinovat... Davam o jednu vic nez MH, asi kvuli celkovemu feelingu. Cyberpunk a nadsazku proste ve filmu cenim vice nez depresivni a "temne" alegorie ci metafory. Opet jeden z filmu ktere Klenot splachuje rovnou do odpadu a beduje "To je hrozne, na takove veci jsi schopna se divat..." Mensi zajimavost: Film jsem dostala na DVD k vanocum od tchyne... ;)

• 29.5.2017  08:42

Na pana Davida a jeho novou radu Twin Peaks jsem cekala stejne nedockave jako na noveho Aliena. No, mozna jeste i o facku nedockaveji. Davam ctyri hvezdy, neb tam tusim potencial a pripomina mi to nektere dily prvni a druhe Serie u kterych jsem se, coby pubertacka, desne bala (zejmena kladne hodnotim toho ufona-ducha(?) ). Jedna jde dolu za divne dvojce Mr. C a za to, ze mi docela chybi naznaceni nejake hlavni Linie. V prvni rade to byla vrazda Laury Palmer, v druhe Windom Earl. Tady si nejsem jista. Navrat agenta Coopera? Neco s tou prosklenou krabici v New Yorku? Oklahoma storyline? Ze se to vsechno spolu nejak propoji je jasne, ale prvni dil me zahrnul az velkou spoustou informaci a hned nekolika dejovymi liniemi ktere jsou vsechny relativne stejne silne. Nu coz, budu sledovat dal, to je jiste. Btw. Klenot nerikal vubec nic, ale myslim, ze byl otraven jak malajsky sip, jen si netroufal nic rict.

• 29.5.2017  08:33

Ja jsem tedy na Piraty moc jit nechtela, spise jsem prosazovala ze by se melo jit podruhe na Alien: Covenant, ale meli jsme o vikendu na navsteve pubertu od manzelovo sestry, procez muj napad vubec nebyl bran vazne. A navic jsme sli do kina na malomeste kde chodi, jak ja rikam, "Dorfkinder", coz je nebetycne trapna puberta ktera si mylne mysli ze je cool kdyz film hlasite komentuje, smeje se kazde blbosti a porad v kine sviti mobilem! I tentokrat byli v kine "Dorfkinder", ale u filmu nastesti drzeli klapacku (jinak bych prinutila Klenota aby Jim neco rekl, on to umi tak impozantne, neb ma hluboky hlas) a i film samotny me velmi pozitivne prekvapil a vubec jsem se nenudila (coz se u dilu 2-4 rict nedalo). Jack Sparrow je stejne Deppova zivotni role, tak co. Bohuzel kvuli synovcum jsme museli na nadabovanou verzi, ale co nadelam. Proste si pockam na DVD.

• 23.5.2017  10:55

Pro me osobne to bylo o chlup horsi nez Prometheus, ale i tak se mi to nahodou libilo! Musim rict ze jsem ocekavala ze to bude mit vic spolecneho s Prometheem nez s Vetrelci serii, procez se nedostavilo zadne zklamani. Stejne nevim, zda se mi ze do zlatych vetrelcich let (hlavne jednicka a dvojka) zu se asi nejde vratit (leda mozna pokus o nejaky bazmek typu Vetrelec vs. Predator) a tady nam Scott naserviroval velice prijemny a atmosfericky sci fi Horror. Ten plne digitalni vetrelec nebyl spatny, ale prece jen by se mi lepe libilo kdyby se toho zase zhostil nejaky importovany african navleceny v latexu a na hlavu mu prilepit takovou tu vetrelci "lebku". K obsahu se vyjadrovat moc nechci, i tak se tady spojleruje az moc a ja jsem veliky nepritel spojleru, kor od vcerejska kdyz jsem omylem klikla na jakousi diskuzi kde byl vyzrazena pointa toho noveho Twin Peaks. Od te doby trochu zurim a skripu zubama.

• 22.5.2017  18:10

Takovy typicky televizni film, jako vylozene nenadchne, ale je docela fajn. Rozhodne me nerozzuril (na rozdil od pozerskych Poupat) a dokonce jsem se i docela bavil. Zacinam ted ve filmech nejak vyhledavat Vetcheho. Neptejte se me proc. Sama nevim!

• 7.5.2017  18:50

Neurazilo me to. Ale libilo by se mi to asi jeste o chlup lip nebyt te WTF linie s tim tajnym agentem.

• 2.5.2017  19:08

....jeste pred par hodinama po sledovani Poupat jsem se vztekala ze cesi neumi socdramata. A pak jsem se koukla na Kawasakiho ruzi a ejhle, weiße Rabe! Hmmm, tohle se mi docela hodne libilo! Silny pribeh s dobrou pointou, vyborni herci, skvela rezie! To tedy cucim jako cincila! Nevim, do jake miry muj dojem Kawasakiho ruze ovlivnila neslana a nemastna Poupata, ale ted se nahodou docela raduji! No tak uvidime, jak se mi to rozlezi, ale bezprostredne po sledovani ty ctyri myslim klidne vpalit muzu.

• 2.5.2017  17:37
    Poupata (2011)

Ne, cesi proste socdramata neumi. Vsechno porad na jedno brdo, nic noveho, zadna inovace. Proste zase stejna nudna a jednotvarna sablona porad dokola. Pribeh? Zadny neni! Panoptikum ruznych nesympatickych socek, gambleru, vyhulencu a jinych luzru, bydli v nejakem hnusnem a tmavem meste, vsichni vypadaji desne umastene, vsichni jsou porad strasne zpruzeli a tohle se tam toci hodinu a pul aby pak na nastala jakasi katarze = nejaky bizar (tady konkretne banda skaredych a oplacanych zenskych pod taktovkou jakesi stareny nacvicuje jakousi sestavu na Poupata od Michala Davida, inkl. spartakiadni dresy) jez je stridan se zabery na nejakou desnou dramatickou scenu (bacha spojler = smrt). Porad ty same blaboly. Porad ty same Divoke vcely, Diry u Hanusovic, Vaclavove.... Javorsky vyborny. Ale jinak? Pche!

• 2.5.2017  08:18

Ohromne, ale opravdu ohromne prihlouple. Chvilemi mile.

• 27.4.2017  14:34
    Protektor (2009)

Zajimave drama s dobre budovanou, takovou autentickou, atmosferou. Ze zacatku jsem byla skepticka, ale casem me zacinalo vic a vic mrazit. Nejlepe se mi libil Marek Daniel, to je pro me timto filmem opravdu objev.

• 27.4.2017  14:32

Nebylo to spatne, chemie mezi Geislerovou a Vetchym fungovala a ta mala Ema se mi zdala take velice dobra. Akurat se to strasne, ale strasne vleklo. Dve hodiny na takovy film je vazne hodne, osekat to o ctyricet minut od te hromady hlusiny a sla bych na vic.

• 26.4.2017  13:13
    Berušky (1992)

Pred sto lety kdyz mi bylo 12 let tak asi spis jo, tedka ale teda rozhodne ne. A to ani ve stredu v poledne kdyz venku chcije a chcije a vy se doma krute nudite a nic nesmite, neb doktorka rekla ze docista nic delat nesmis. Takova krize. Asi porusim predsevzeti nepodporovat unterwassermany a odpolko kouknu na WTA Turnaj ve Stuttgartu jak to bude davat ta hanebna Sarapka. Ach jo.

• 25.4.2017  16:09

Jo. Mam. Jinak souhlas s Hirnlego v tom, ze tohle je jeden z nejnedocenenejsich CZ filmu ever. Uzasna zivocisna Stivinova, to je herecka! Ten kontrast s jako vzdy prkennou a afektovanou Vilhelmovou...