joelly01

Eli Stadler

Německo

4 body

• 25.4.2017  15:23
    In nomine patris (TV film) (2004)

Nechapu, jak nekdo muze i ted, kdyz se vi co to bylo za odporne kreatury, nekdo jit k volbam a hodit to komunistum nebo tem odpornym zelenym khmerum.

• 25.4.2017  15:21

Jako male dite jsem Cokoladove Cmuchaly milovala. Ted jsem se na ne chtela podivat znovu a byla jsem pripravena, ze je splachnu do odpadu. Opak se stal pravdou, bavila jsem se od zacatku do konce. Priblble vtipy, milovany Salzburg a naprosto genialni hlasky. Po dobu sledovani filmu konzumovana svycarska cokolada. A jo, desne si pripadam!

• 25.4.2017  15:17

ja vubec nevim, vubec jsem se v tom nevyznala. co je to tedy nakonec sezralo (nebo co to bylo)? Jakysi medved tam porad rval, nebo to byl duch, nebo to oni sami a nejaky WTF time travel jak to byva v techhle "inovativnich" hororech... Takova uplna zbytecnost, ale kdyz clovek musi byt dva tydny doma a nedelat vubec nic, tak vezme zavdek i takovymto blackem. Jednou jsem se docela lekla. Nejhorsi ze vsech hororu na svete to neni.

• 25.4.2017  11:17

Basnici cekajici na zazrak prekonavaji nejmin o tridu ty co koncili v Cechach a nejmin o pet trid ty, co neztraceli nadeji (brrr, to bylo opravdu zlo). Ale na ty prvni tri to stejne mit nebude. Tohle mi prijde po tech dvou poslednich nepovedenych bazmecich jako dustojne ukonceni basnicke seria a doufam, ze dal uz se tihle zombici krisit nebudou....

• 23.4.2017  17:17
    Pevné pouto (2009)

Tak asi po sto letech jsem se koukala na film na soukrome televizni stanici! Ja se na filmy na techto ruznych stanicich divam dost nerada, neb film ktery trva hodinu a pul je pak diky reklamam rozplizly skoro do dvou a pul hodin a to me velmi irituje. Ani nyni jsem se nechtela divat, ale Klenot rekl at pockam az si neco vyridi a pak ze se muzeme podivat na DVD a ja jsem se mezitim zakoukala do tohodle a pak kdyz Klenot prisel tak jsem se uz na nic jineho divat nechtela. Kdyby to byla vylozene detektivka o patrani po tom pedakovi tak by me to bavilo lepe a vpalila bych tam vsech pet, ale ani tak jsem se nenudila a film me prevelice bavil. Extra Kudos te holce, pedakovi a Susan Sarandon.

• 23.4.2017  17:06

Jako dite jsem netouzila po nicem jinem nez videt film "Upri z Feratu". Ovsem rodice mi to nedovolili. Pak uz jsem nebyla dite a rodicu jsem se nemusela dovolovat, ale nejak jsem na tuto svou touhu pozapomnela, procez jsem Upira videla az ted, silne po tricitce. A musim rict, ze me to moc nebavilo. Asi ani jako dite by me to moc nebavilo. Herz to ma u me velice dobre, ale toto se mu, sorry jako, fakt nejak nepovedlo. Krivim hubu. :/

• 20.4.2017  09:05

Ted jsem docetla Modlibtu pro Cernobyl (Klenot: "co brecis? to ta knizka? proc ctes takove knizky? Vsichni se na tebe divaji, dej si to zpatky do kabelky a radeji si hrej Candy Crush!"), takze dokument byl pro me zajimavym doplneni knihy. Prolhany Gorbacov se ted musi kopat do hlavy za ty keci co tam navykladal. Komunismus je opravdu dno.

• 19.4.2017  10:45

Ja jsem se vlastne na Tvajlajt chtela divat jen kvuli tomuhle dilu, ale rikala jsem si ze kdyz zu se chci divat jen na tenhle dil ze bych se mela podivat i na ten prvni, coz jsem udelala (jedna hvezda za lesy a krajinu). Na tento druhy jsem se chtela podivat jen z jednoho jedineho duvodu: Jsem strasne a beznadejne zamilovana do Volterry a kdyz jsem tam byla tak tam vsude bylo ze se tam tento film natacel, procez jsem to chtela videt. Ve filmu je Volterra az asi poslednich 15 minut (z jinak neunosnych a prepalenych 125ti) a i kdyz me srdce zaplesalo tak ten film je tak, ale tak strasne hrozny, ze tady nedam ani tu jednu za jedno z nejkrasnejsich mest na svete. "New Moon" je opravdu traumatizujici zazitek. Uplne jsem citila jak mi v prubehu sledovani klesa IQ. Tohle shazuji ze stolu a otrasam se hnusem. Nevermore.

• 19.4.2017  10:37
    Stmívání (2008)

Ano, tento film je opravdu jedna velka hruza. Smesna hruza. Ale me se velmi libil ten les a ta Krajina, kdyz se v zaberu nenachazel ten odporny Pattinson s jeste odpornejsi Stewart tak ty lesy a tak, to bylo velmi hezke. Vsechno ostatni samozrejme prevelike blacko.

• 3.4.2017  09:29

Pripominalo mi to trapnost. Asi proto, ze to byla trapnost. Ale myslim, ze existuji horsi veci.

• 3.4.2017  09:28
    Brimstone (2016)

Klenot toto odsouhlasil jako druhy film na sobotu vecer (u druheho filmu na sobotu vecer se vetsinou usina a pak zu se na nej nikdy nedodiva) a byla to tedy pecka na solar. Oba jsme jen valili oci jako kdyz kocka sere do rezanky. Reverend u me trumfnul i nejstasidelnejsiho zaporaka, kterym az doted byl Pennywise. A pak jsme ani nemohli usnout, museli jsme si pustit treti film na sobotu (jev, ke kteremu dochazi tak jednou za deset let) az pak jsme teprve usnuli. Velmi neprijemny film, rozhodne doporucuji ke shlednuti. Ale je skoda, ze v komentarich tady lidi docela hodne spojleruji....

• 6.3.2017  15:19
    Casper (1995)

Viz. KevSpa.Ano, take jsem si trosku pobrecela.

• 6.3.2017  09:37
    Christine (1983)

Jeden z tech slabsich televiznich Kingu, ale uplny prusvih to take neni. Knizka byla docela strasidelna a rozhodne se radi mezi me oblibene (ostatne jako drtvia vetsina Kingu), film se spis takovy so so. Nenadchne a neurazi. Kdyz to davaji jednou za par let v televizi tak na to kouknu, ale cilene nevyhledavam nebo nesmazim z DVD.

• 6.3.2017  09:30

Tohle na me funguje opravdu velice dobre!

• 4.3.2017  20:34

...ale hlavne se to musi videt v originale!

• 2.3.2017  07:52

Jedna se o prevelikou snobarnu. Tedy alespon pro me (a i pro Klenota). Keanu (mnau!) je dokonaly, ale kdo si tenhle film zcela ukradl pro sebe je Al Pacino. Co ten predvedl, no to byla uplna bombice. Od zacatku az do konce jsem byla napjata a konec famozni, procez me nezbyva nez petkovat. To je prece jasne, ne?

• 21.2.2017  13:14

Snad jsem v Nemecku nezazila svatbu, narozeniny, vanocni vecirek ci jinou Party kde by se v pokrocilem veceru (a po nejakych tech sklenkach alkoholu) nenavalila nase generace konec sedmdesatek plus zacatek osmdesatek na parketa a nehodila nejakou tu tanecni kreaci na Amadeus nebo Komissar. I pro me je Falco legenda, genialni songy i texty. Dokument nas provazi jeho zivotem od detstvi az do jeho smrti v Dom Rep. Skoda ho. V dokumentu se dozvime zajimavosti ktere provazely nataceni jeho desek, uspechy v Evrope i America, nasledne neuspechy a pak zase uspesny navrat na evropskou Pop scenu, soukrome vsuvky s pritelkyni a dcerkou "kukackou", samozrejme rozhovory nejen s lidmi ktere Falcovi byli blizci, ale i s Falcem samotnym. Samozrejme se zde rozebira i smrt v Dom Rep (jel v aute a srazil se s autobusem) Ja osobne docela lituju ze jsem nebyla na Donau Insel kdyz tam v devadesatkach na festaku odehral svuj legendarni koncert. Znam lidi co tam byli a pry naprosta pecka. Ale to jsem jeste byla hodne mlada a nasi by me nikam nepustili. Jinak jeste k dokumentu = pro fanousky urcite "must" a pro ostatni zajimavy dokument o velmi talentovanem zpevakovi co si dovedl uzivat Zivota, i kdyz ten mu obcas dal peknou tafku.

• 21.2.2017  13:03

Fascinovana jsem na to hledela jak Kobra na kralika. Jak tam vsichni ti "celebrity Bloggers" a novinari bulvarnich platku zasvecene popisovali Co, Proc a Jak se to ma ve vztahu Brangeliny. Jeden by rekl ze u toho Pittovi a Jolie snad i svitili!

• 21.2.2017  08:20

Stari znami dorazili na navstevu a ja se docela bavila. Ne sice tak kralovsky jako u jednicky, ale bavila. Na tu ctvrtou to vytahuje fakt ze si myslim ze Danny Boyle ma soudnost a treti tecko uz necha spat.

• 20.2.2017  11:07

Ano, mam Rada i knizky a prevedeni do filmu jim podle Meho opravdu nedela ostudu. Konecne pradni a inteligentni detektivka, uzivala jsem si jak herce tak i jejich dialogy. Ani rezii nemam co bych vytkla. Serie oddeleni Q je zarnym prikladem toho jak se maji natacet severske detektivky. Doufam ze natoci uplne vsechny oddeleni Q knizky, to bysem byla opravdu desne stastna! A taky doufam ze stejne se zadari i s Harry Hole, i kdyz to asi bude mit tezke, neb Nikolaj Lie Kaas asi jako pomerne asocialniho a nekonvencniho yet charismatickeho komisare hned tak nikdo netrumfne. Asi vlastne vubec nikdo. Takze zu predem rikam "chudak Harry"

• 16.2.2017  09:30
    Svědectví (TV seriál) (1994)

Tak s knizkou se to samozrejme srovnat neda, vo tom zadna, ale take me to uplne neotravilo. Zacalo to dobre, pak se to jaksi rozplizlo a konec byl zase dobry, kor ten zloun, ten cert co tomu velel byl takovy spravne demonicky a docela strasidelny. Samozrejme jsem v knize i ve filmu fandila Dobru a matce Abigail, ale ve filmu byli ti dobri takovy strasne unyli, akurat Stu a Larry byli charismaticti a netvarili se porad ze maji po lobotomii. Ale ja mam Kinga, to ano a i knizka je desne tlusta, procez neco takoveho nejde samozrejme nacpat do dvouhodinoveho filmu. Ale zaslouzilo by si to nejaky atmosfericky Remake, treba takovy Fincher by z toho mohl udelat prevelikou dokonalost. Ach jo. Ale nejlepsi je stejne Stevvie!

• 14.2.2017  10:16
    Anatomie 2 (2003)

Jednicka byla nahodou docela zajimava, ale tohle uz je jen takove nastavovane dno. Vubec me to nebavilo. Ten Barnaby je ohromne nesympaticky a dreveny clovek, uplne mi z nej naskakovala husi kuze. Dejova linka s exotickyma sestrickama byla trapnost a vubec jediny kdo se mi libil byli Knaup a Möhring. Ti to jeste jakztakz zvedli, ale jinak slabota.

• 14.2.2017  09:55

Tak Lola bezi uz skoro dvacet let a porad ji jeste nedochazi dech! A s kazdym shlednutim bavi stejne jako napoprve! Spektakularni! A opravdu vsichni vyborni a nad vsemi cni bezdak Joachima Krola :D Tykwer me docela bavil do Parfemu, ted uz ho tak nezeru, ale asi dam sanci nejakym tem jeho novym halyvudskym produkcim!

• 7.2.2017  16:11
    Chorus Line (1985)

Tak dvakrat do roka uplne v klidu. A to, prosim, muzikaly zas nejak nemusim! Prvnich deset minut (Intro + I hope I get it) jsou ve svem zanru naprostou jednickou a atmosferickou/dynamickou peckou, ktera IMHO jeste nebyla prekonana a uz asi ani nebude. A i zbytek preveliky nadprumer. Attenborough proste umi. A ti tanecnici.. no to jsou asi uplni bohove. Z hodne pruzne gumy. Jinak si ten jejich vykon vubec nedovedu vysvetlit. Take bysem si prala umet takhle tancit! Ale ja jsem byla naposledy tancit naposledy kdyz jsme slavili na vysce promoci, ale to bylo jen takove slapani zeli. Nejsem tanecni talent. Bohuzel.

• 2.2.2017  11:57

A zde ja bych si prosim dovolila plny pocet, neb "Kopytem" je naprosto vyborny film kteremu z Meho pohledu nelze nic vytknout. Specificke herectvi sklepaku se spojilo se specifickou rezii Chytilove a vznikl opravdu zajimavy a myslim ze i nadcasovy film. Pokazdy z nej mam husi kuzi. A to se teda nestava hodne casto. Takze jo jako.

• 2.2.2017  11:43
    Příchozí (2016)

Ja zde samozrejme nikomu neberu ze Villneuve je genialni reziser, vzdyt kazdy mame jiny vkus, ale ja musim priznat ze me az dosud docela nudil. Sice jsem jeho filmy snesla bez toho abych u nich usnula, ale ze by se dostavila nejaka euforie a skoky radosti, to se tedy nedostavilo. Ovsem Prichozi to zmenil! Vizualne samozrejme pecka a i samotny pribeh me chytnul a nepustil. Konec jsem neocekavala, ovsem myslim ze by se mi to libilo jeste o chlup lepe nez kdyby ten konec byl jak bych ocekavala. Co se tyce Klenota tak zde probehlo neco velmi zajimaveho: Kdyz jsme se spolu divali na Villneuvovo "Prisoners" tak ja jsem se nudila jako prase a obracela oci v sloup zatimco Klenot byl prevelice nadsen a pleskal radosti rukama. U "Arrival" to bylo presne naopak! Ja jsem se prevelice radovala a nadsene mavala rukama a Klenot se nudil jako prase a obracel oci v sloup. Trochu jsem se tomu divila. Asi byl unaveny. Btw. strasne jsem zde musela smat kdyz jsem cetla komentar co napsal Verbal. Uplne strasne moc nahlas jsem se smala, az se kolega ptal proc se tak moc smeji, ale ja mu nemuzu rict ze i v byru obcas lozim na csfd.

• 23.1.2017  15:17
    90 dní do svatby (TV pořad) (2014)

Je to takove lehce bulvarni, ale myslim ze docela informativni :) Kdyz se v praci nudim tak obcas zabrousim krome csfd i na emerikn tablojd a pokud vim, tak drtiva vetsina paru z tehle reality Show se rozesla (rozvedla, zazadala o rozvod). Nejhutnejsi byla ta obtloustla a prihloupla White trash Danielle, ktera si privezla o bambilion let mladsiho Mohameda z Maroka (nebo to byl Tunis? Kazdopadne "nafri"). To byl snatkovy podvodnik jako blazen, ale te blaznive megere to nevadilo. Oboustrannou a zdravou lasku jsem jim tam neverila bohuzel nikomu. Ale fakt docela zajimave, kdysi strasne davno jsem take stala pred volbou jestli mam o tyhle viza zazadat, ale nastesti jsem to neudelala. Muj objekt tehdejsiho zajmu se momentalne nachazi ve vezeni v Texasu. Za znasilneni a pokus o vrazdu sve manzelky. To bylo myslim, prevelike stesti, ze jsem tehdy o zadne takovedle viza nezadala a radeji jsem se zacala kamaradit s Klenotem!

• 17.1.2017  12:06

Toto byla ale prevelika nuda u ktere jsem nekolikrat usnula. Tech poslednich dvacet minut bylo docela slusnych a kladne bych hodnotila i vizualizaci demona, ale jinak docela zklamani. Posedla ani nedelala mosty a nelezla po stene, prece vsichni co jsou posedli demonem musi delat mosty a lezt po stene!!! Ted take koukam ze film trval velmi sympatickych 88 minut, ovsem ja musim rict ze ta prvni hodina mi prisla jako hned tri. Asi bych to ani nedoporucila dal, Klenot to zalomil hned po zacatku.

• 11.1.2017  14:30

Dostat se pres prvni skorohodinu pro me bylo dost utrpeni a i kdyz jsem film vybirala ja, tak jsem hned nekolikrat stouchla do vedle pospavajiciho Klenota se slovy "Nic moc, klidne to vypni a dej si tam co sam chces!". Nastesti Klenot byl liny, procez film jel dal a pak se nahodou docela rozjel a docela me to i bavilo. Bohuzel jsem odhadla dost brzy kdo a proc asi bude podlym vrahem. Takovy slabsi prumer, ale jak rikam, mohlo to dopadnout hur. I Klenot se pak vzbudil a rekl ze jak se to pak rozjelo ze to bavilo i jeho. Skoda toho unyleho a pomaleho rozjezdu.

• 10.1.2017  08:38
    Mizerové (1995)

Nemam moc rada takovehle urvane filmy na efekt. O to vic jsem byla prekvapena kdyz mi Klenot, pardon, chci rict Jezisek, pod stromecek nadelil Bad Boys doube Feature. Moc jsem nevedela co s tim. Dokonce jsem si kacirsky pohravala s myslenkou ze to nekde dostal zdarma a pak mi to vsunul jako darek (ja si pod stromeckem potrpim na kvantitu!). Ale to snad, doufam, ne. Takove veci dela jen bratr, ktery bydli v garazi a zivi se mimo jine drobnymi kradezemi. Ne Klenot! No ale zase k filmu: Docela se mi to libilo, pekne jsem si u toho vycistila hlavu, vubec me to neurazilo, zasmala jsem se a drzelo me to od zacatku az do konce. To je opravdu zajimave, jake filmy me obcas dovedou zaujmout. A dnes si dam ten druhy dil a musim rict ze se na to velmi tesim!