joelly01

Německo

4 body

1 3 4 5 6 7 8 9 11 15 20
    • 17.10.2016  09:34

...a proto ja vsechny penize co mam obratem investuji do kabelek! Kdyz se o ne pekne a laskyplne starate, tak se stavaji "vyntydz" a jen ziskavaji na hodnote. Stejne jako vanocni kolekce Lega!

• 12.10.2016  09:53

Take takovy kyc jak bic, ale nebylo to spatne. S povdekem kvituji tu krasnou prirodu, ale vzdyt vite, jak se tam neda lyzovat tak to pro me neni uplne ono ;) Ted zase tak trochu k filmu: spis takove prumerno, je to dost predvidave a myslim si ze si tuhle "autobiografii" tak trochu prikraslila. Domorodci museli na blondyny docela cubrnet, stejne se divim ze je nesnedli :)

• 11.10.2016  13:58
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Takovi mladsi a "modernejsi" Pratele. Akurat nemaji zadne Charisma, jsou dost trapni, nejsou moc vtipni ani sympaticti a clovek si rika ze ve skutecnem zivote by takove slizske osoby potkat nechtel. Ale ja nevim, nejak se na to porad musim divat, mam za sebou prvni serii a Klenot chce abychom se divali dal, procez se budeme divat dal. Btw. 4. nejoblibenejsi Serial? Vot d fak? Update po 6. serii (ACHTUNG SPOILER): HIMYM me stve cim dal vic. Jak mohli dat dohromady bandu takovych nesympatickych lidi, napsat dementni scenar a ted to ma takovou popularitu? Ted je snad jeste slizstejsi nez Martin Zounar, Marshall a Lily je trapnost ad absurdum, Barney jeste jakz takz, ale uz je to take jen trapne omilani porad toho sameho a postavu Robin jsem nepochopila vubec. Zrejme tvurci potrebovali nejakou postavu kterou by Serial trochu vic genderove vyvazili a i pokazde kdyz nevedeli jak dal (coz je casto) tak ji "dramaticky, necekane a sokantne" predhazuji k "lasce" a soulozi tu Tedovi a tu Barneymu, podle toho kde se to zrovna vic hodi.

• 11.10.2016  09:36

Libilo, pobavilo = co vic od filmu na pondelni vecer chtit? Navic zu jsem to videla asi po desate. Brühl sympatak a Katrin Saß to ma u me taky dobre. Prijemne Retro.

• 6.10.2016  21:42
    Kohout na víně 2 (2013)

V 52. minute vypiname. Klenot: "Tohle prece neni divatelny". Dno. Tohle je, pratele, opravdu dno. Jak v tomhle odpornem bahne trapnosti mohl kdokoliv najit jen nejaky naznak humoru to opravdu nechapu. Vlastne ani NECHCI chapat.

• 5.10.2016  08:23
    Das weiße Kaninchen (TV film) (2016)

Uff, tak tohle byla tedy rana primo na solar. Jak zde nyni vsichni jeli v tech fejsbukovych horrorech tak verte ze ty jsou proti Bilemu Kralickovi (ktery ukazuje vse, dokonce i detskou pornografii) jen slabym odvarem a smesnou parodii na vsechny mozne nastrahy internetu. Prvni pul hodinu se odehrava stokrat videne klise (zamindrakovana trinactka = Sara= objevuje kouzla chatovani na internetu), to jsem byla trochu otravena a uvazovala jsem ze se odeberu spat. Jeste ze jsem to neudelala! Na scenu nastupuje sympaticky Kevin ktery Sare posle svoji pravou fotku a kdyz se setkaji tak je napred desne stydlivy a cituje H. Hesse. Pro Saru ideal! Diky mirne manipulaci prinuti Kevin Saru aby mu poslala svoji nahou fotku a roztaci se kolotoc, ktery se nezastavi dokud vsechno hodne spatne neskonci. Kevin totiz obchoduje s detskou pornografii a Sare, ktera se stydi sverit rodicum, zacne "pomahat" pedofilni ucitel (ktery s ni take chatoval vydavajice se za pubertaka). Jak to je dal zu psat nebudu. Podivejte se na film sami, ale opravdu zduraznuju ze je to pro silne povahy. Pokud by se z tama vystrihli dve partikularni sceny tak by se Bily Kralicek mel povinne poustet vsem deckam na zakladce, aby videli. Protoze nam dospelym se to asi lehko rekne "davej si pozor". Ale decka jsou proste decka, ty si asi neuvedomuji jake nasledky obcas muze jejich chovani (pro ne hrave a zabavne, pro nas trapne a nebezpecne) mit. Brrr, zase se mi uplne jezi chlupy na zadech.

• 3.10.2016  20:39
    Mogadišu (TV film) (2008)

Velice povedena rekonstrukce unosu letadla Lufthansy nasimi oblibenymi mirumilovnymi muslimskymi spoluobcany. Story snad vsichni zname (kor jestli jsme vsichni velci znalci RAF ery, a ja tedy opravdu jsem). Vyborni herci, skvela vyprava. Celou dobu jsem napetim ani nedychala, i kdyz jsem vedela jak vse dopadne a kdo neprezije. Film byl natocen pro televizi a ja ho mam z mediathek a tak jednou do roka si na nej cas najdu. Je zajimave videt ten posun ve vnimani levicoveho terorismu. Zatimco v tech sedmdesatych letech to bylo co to bylo = proste terorismus, tak ted se z toho stala takova "salonfähig" zalezitost a priznivci tady techhle RAF svini ted vylezaji jako houby po desti a roztahuji se cim dal vic. A media i politicke "elity" je v tech jejich drzostech jeste podporuji. Pristi rok (2o17) bude 40 let vyroci "nemeckeho podzimu". V 1997 i v roce 2007 vychazely vyrocni vydani casopisu jako Spiegel, Focus, Era nebo National Geographic s velmi kvalitnim a dobrym rozborem te doby. S cim prijdou pristi rok, to netusim. Pri soucasne politicke "nalade" to asi bude o hodnych muslimskych bojovnicich, jejich slusnych nemeckych genossen z intelektualniho prostredi a zparchantelych a zkorumpovatelnych pravicovych politiku a zidu okupantu. Evropa as we know it proste skoncila. Nastupuje era Mordoru.

• 2.10.2016  21:29
    Angst (1983)

Hmmm, a ja jsem si myslela ze co se rakouske filmariny tyce tak nejvetsi uchyl je Seidl. Mylila jsem se. Dobre mi z tohodle fakt neni a vubec se neodvazuji tohle dilo nejakym zpusobem hodnotit. Jsem proste srab.

• 29.9.2016  08:15

Kdybych u toho nezehlila, tak bych to asi zodpadovala. Takhle jsem to protrpela a obcas se na to i soustredila. Zehleni Klenotovo kosili je vetsi pruda.

• 26.9.2016  14:50

Na druhy pokus uz to slo (kdyz cumite na film v letadle tak to nikdy neni uplne ono). Slusny Zombie flick, knizku mam nekde doma, kdysi jakysi prapodivny Yankee mi ji venoval, tak snad si ji treba i nekdy prectu, ale co, v knizce neuvidim pana Brada Pitta a na toho ja se divam desne rada. Takova pastva pro oci, te Angeline uz asi ta Anorexie pekne leze na mozek ze takoveho pana od sebe odkopne. Ja nejsem zadny spratek, procez bych Brada brala.

• 26.9.2016  14:44

Semtam nuda, semtam akce. Butler divatelny, ale jinak tedy zadna hitparada. Myslela jsem ze to bude lepcejsi. Zklamani.

• 24.9.2016  19:57
    Futurama (TV seriál) (1999)

Popkulturni odkazy na late 80s/early 90s v nejvetsim sci fi narezu vsech dob. Jestli nejste ta spravna generace tak... tak si asi Futuramu taky uzijete, ale ne takovym zpusobem jako my, Vyvoleni. Neni nic lepsiho nez Futurama. Fakt ne. Ja si jdu ted pustit Breakfest Club. Dont You Forget About Me.

• 24.9.2016  19:45
    Tatort - Eine andere Welt (TV film) (2013)

Klenot jest velkym fanouskem komisare Fabera, procez si z mediathek vsechny dily poridil a nyni je obcas sledujeme kdyz je nalada. Ja moc Fabera nemusim, prijde mi takovy az moc pozersky (vagus), ale jsou hnusnejsi komisari, takze co. V tomto dile se jedna o to ze je v jezere nalezena mrtva puberta, ktera byla pred smrti znasilnena. Faber & Co. nyni tedy hledaji vraha. Ukazuje se ze Puberta byla trochu lehcich mravu a lezla na nervy docela hodne lidem (pratelum i rodine), procez nez se odhali vinik/vinice/vinici tak se nam predstavi hned nekolik podezrelych. Ja jsem pointu zacala tusit uz asi po pul hodine, jen to znasilneni jsem k tomu nemohla naroubovat, ale nakonec se vse uspokojive vysvetlilo. Zadna hitparada, ale docela slusna detektivka. Mam rada ten koncept kdy se stane zlocin kteryzto se vysetruje, vystrida se nekolik podezrelych zavisle na ruznych moznostech odehrani zlocinu a nakonec je dopaden padouch. Takove ty WTF s otevrenym koncem mi vadi, kor u Tatortu, ale jak rikam, tohle je solidni dil, procez s chuti do toho.

• 24.9.2016  19:37

Neni to tak dobre jako jednicka a dvojka (emerika se nepocita, to je blacko). Vsichni porad strasne rvali, me se to nelibi kdyz ve filmu imrvere nekdo rve. Nemam to rada, tak toho laskave nechte, jo???? Ale parkrat jsem se zasmala, ocenuji i ten osli mustek kterym se vysvetlovalo ze Zakuj a Gotfrua vypadali tak stare, nafouke a vypelichane. Kdyby bojovali s Hitlerem tak bych se asi podivala, procez na ty dve to vytahnu. Klenot ovsem zklaman prevelice. Btw. nejlepcejsi stejne bylo kdyz Zakuje daboval Travnicek. Kdysi jsem ziskala VHS z videopujcovny kde ho daboval Travnicek a mnohem lepsi! Ale tam uz asi hrube ujel vlak....

• 22.9.2016  09:53
    Dům v růžích (TV seriál) (2002)

Mam Rada Kingovy televizni filmy. Pravda, ne vsechny jsou dobre, ale skoro vsechny maji takovou tu spravnou Kingovskou atmosku kterou, myslim, dovede vykouzlit lip televize nez Kino. Ty televizni adaptace mi prijdou takovy vic civilnejsi a to Kingovi slusi. Rose Red je "haunted mansion" presne podle mych predstav, libi se mi ze je to vsechno takove trochu zdlouhave, King i to zdlouhave dovede podat tak ze to cloveka zajima. Atmosfericky parada, rozhodne davam k oblibenym filmovym Kingum :) Stevvie nesmi nikdy zemrit. Musi se dozit tak 200 let a porad a porad psat knizky. Nebo prave takovehle scenare. Btw. "haunted mansion" je vubec moje oblibene tema, bohuzel jen malo filmu dovede vyuzit jejich potencial. A kdyz jedeme do Disneylandu tak vzdy musime jit do jejich "Haunted Mansion" a ja tam jdu vzdy tak minimalne petkrat za sebou a i kdyz je to samozrejme blbe jak svina tak ja se vzdycky raduju, neb je to ta nejvetsi roztomilost a kyc ever.

• 21.9.2016  08:30
    Podnájemníci (TV film) (1976)

Ze bych se zase divala na neco jineho nez ostatni? Takove nudne uspavani hadu se skvelymi herci... Par dobrych scenek bylo, ale ani na prumer bych to nevytahla. Za me docela zbytecny film.

• 19.9.2016  08:16
    Podfukáři (2013)

"Vcera i predevcirem jsi vybriala filmy ty, ted se chci divat na neco normalniho, treba na toto", rika mi Klenot. "Ale tam hraje ten Esenberg a toho ja nemam rada, ale dobra, divej se a ja si budu hrat Candy Crush" otravene kontruji. A Klenot se diva na toto a ja po 5ti minutach odkladam Candy Crush a koukam se tez a vyborne se bavim. No uznejte, co vic si prat? Prekvapeni roku, fakt spica. Co porad mate s tou logikou, u filmu se ma clovek prece v prve rade bavit a to u "Now You See Me" funguje perfektne. Ale ja jsem kdysi byla na Show Davida Cooperfielda a VIM ze je to desny podvod a byla jsem velmi zklamana. Asi uz je stary a okoukany, tihle byli mladi a novi.

• 19.9.2016  08:09

Krasny a poeticky film. Skveli herci a mily pribeh. Ale me to proste moc nebavilo. Takovy prumer, proste.

• 19.9.2016  08:08
    Unfriend (2016)

No zadna slava tedy, na patek vecer. Tema socialnich siti uz je podle me docela vycpele a nenabizi nic noveho. Spis jen stareho, predvidatelneho a desne hloupeho. JA jsem se nebavila. A Klenot byl tez otraven jako hadi zub. Asi uz jsme moc stari na to aby nas desilo jak si nas odendavaji pratele z fejsbuku.

• 19.9.2016  08:02
    Teorie tygra (2016)

Dockala jsem se! Konecne zase novy cesky film od ktereho clovek studem neodvraci tvar. Jedinym zaporem opet prehravajici Vilhelmova, ta ma zrejme jen jeden herecky vyraz "zpruzela a nesympaticka krava" ktery prenasi do kazdeho filmu a do kazde postavy kterou hraje. Zaverecnou "promenu" jsem ji neverila ani za mak. Ale protoze krome Tygra si za poslednich tak 7 let nepamatuju dobry novy cesky film tak zde davam velkoryse plnou palbu. At nezeru!

• 16.9.2016  15:58
    Das Geheimnis im Wald (TV film) (2008)

Vcera vecer Klenot poulil oci, maval rukama a vzrusene mi sdeloval: "na toto se budeme divat, to je ten film s Waltzem jak si ho podle nej pak vybral Tarantino pro Pancharty!". "Dobra tedy", odtusila jsem a zacali jsme se divat na film s Waltzem jak si ho podle nej pak vybral Tarantino pro Pancharty. Tajemstvi v lese je docela solidni detektivka, dlouho ani netusite jak by to mohlo dopadnout, ale ke konci je to pak uz docela pruhledne. Po skonceni me to trochu iritovalo a ptala jsem se Klenota "A co jako, bude druhy dil?" A Klenot rika "Ne, to je jen tohle". Jak rikam detektivka solidni, ale chybela tomu atmosfera a napeti, takze davam prumer, a to taky jen vo prfa a diky Krystofovi. Waltz to tahne hodne nahoru, zase takova ta poza/role typu "usmevave zlo".Ale myslim ze to slo lip a za to ze to nevytahnu vys muze scenarista!

• 15.9.2016  12:54

To jsem take tehdy v kine malem zesilela kdyz jsem videla upoutavky na Krabata. Tesila jsem se na to skoro vic nez na lyze! Dni odpocitavala, porad kazdemu rikala ze nemci natocili Krabata a ja to jiste uvidim driv nez vsichni ostatni v Cesku a jak jsou vsichni v Cesku chudaci ze neuvidi Krabata tak brzy jako ja a vubec jinak jsem se tesila, chlubila a nad ostatni se povysovala. I Klenot vedel jak moc miluji knihu i Zemanuv film, procez mi po navsteve kina i DVD zakoupil. Ovsem k filmu samotnemu = dojem zklamane rozpacity. ZDALEKA ne tak atmosfericke jak Zemanuv starsi bratricek a ani zmeny v obsahu se mi moc nelibily. Ze carodejovy ucne hrali herci od 25ti let nahoru (snad krome toho co prisel pak posledni), to jsem take nesla s nelibosti. Ale zase uplne jsem se nenudila a nekolik prijemnych momentu se naslo. Slaby, ale opravdu velmi slaby prumer. Tak slaby, ze bych se ani nedivila, kdybych casem snizila. Coz asi udelam. Ale ted pojidam oblibenou cokoladku a venku je krasne, takze jsem shovivava.

• 1.9.2016  14:42
    Tod eines Mädchens (TV film) (2015)

Do Kielu prijizdi novy komisar Kessler a hned ho volaji k mordu. More vyplavilo devce. K pripadu vyjizdi i komisarka mistni kriminalky, Hella Christensen a v mrtve divce poznava 14ti letou dceru sousedu Jenni. Ma tento pripad spojitost se zmizenim 15ti lete divky Anity pred 14ti lety? Proc komisarcin syn lze ze se s Jenni sotva pozdravi ? Z jakeho duvodu lze o miste sveho pobytu v dobe umrti Jenni jeji otec? Ma ve vrazde Jenni prsty ultra slizsky hobby fotograf a hotelier ktery mel aferku s Anitou a den pred smrti Jenni se s Jenni videl v hotelu? Do hledacku policie se dostava i farmar/lovec Lars. Kdo z nich je vrahem? Souvisi spolu vubec tyto dva pripady? A co kdyz je vsechno vlastne uplne jinak? "Tod eines Mädchens" neni spatna detektivka, me to docela bavilo, ale bylo to trochu prekombinovane a konec byl trochu predvidatelny. Ale bylo to divatelne, herci vyborni a pro me tak trochu odpocinek od US Open. Pokud nevite co s nacatym vecerem a mate chut na nemeckou televizni detektivku tak s chuti do toho!

• 29.8.2016  09:23

Meli jsme u nas synovce s kamaradem (oba 15 let) a koukali jsme s nima na Expendables. Zjistila to svakryne a rozbrecela se a nadala nam jak svina co ze jim to poustime za brutality, ze oni se nesmeji dival ani na Hunger Games, neb ji to pripomina Breivika a na to se "deti" divat nesmeji. Pro me trochu WTF moment. Bylo mi 9 let a chodila jsem do treti tridy. Pri prilezitosti osvobozeni CSSR Rudou armadou jsme sli se skolou do kina. Na "Jdi a divej se". No cumela jsem tehdy jak cincila! Tehdy jsem z toho mela hodne divny pocit. V 9 letech na Jdi a divej se! To by teprve svakryne cumela! Ale je to opravdu skvele natoceny, silny film s vybornymi herci. Autenticteji o valce uz nejde, vo tom tedy opravdu zadna. Dodatek: niz neko pise ze za bolsana to bylo v kine od 18ti let. Asi se u nas soudruzi nejak sekli.

• 29.8.2016  09:14

Jakobysem tam byla. Vlastne ja tam byla uz mnohokrat, tamnejsi kraj je mi velmi blizky, stejne jako jeho lide (vsak napul jsem z Terchovej). A v Nejasne zprave je neco co je strasne pravdive (ze by prece jen zase ty hory? nebo ti zvlastni, sverazni lide?) a ja to porad nedovedu tak dobre uchopit, ale stejne se mi to desne libi. Tohle je muj nejoblibenejsi Jakubisko, jasna zprava.

• 25.8.2016  09:00

Vitezstvi formy nad obsahem. Kdyz vypnete mozek tak si "Zejtra naporad" muzete docela uzit, ale me i tak strasnym zpusobem stvala ta samozernost a nabubrelost, odvazuji se rict i pozerstvi. Na blozich autora to tak pitome nevyznelo, ale ve filmu se mi u toho jezily vlasy hruzou. Chvalim Pavla Batka, pro me timto prijemny objev.

• 24.8.2016  10:44

Tak trochu trapny/zastaraly film s naprosto genialnimi hlaskami :) ("pribinak" nebo "boj za mir" chachaaaaaa ). Na odpoledni treadmill taskarice co neurazi a rozesmeje. Knihkupec mimoradne slizsky a Milovou miluji sowieso.

• 24.8.2016  10:30
    Perný den (1964)

Snad neni den kdy bych si nepobrukovala "perny den" aneb A Hard Days Night. I ted si to musim porad pobrukovat. Velmi me prekvapilo jak jsou vsichni ctyri charismaticti. To uz se dnes v pap mjuziek taky moc nevidi....

• 24.8.2016  10:25
    Jako pavouk (2001)

Neni to spatna detektivka, ale dva metry nadsenim jsem u toho take neskakala. Sberatel polibku me bavil vice. Na prumer to vytahuje Michael Wincott, to je kvalitni zaporak. Skoda ze pribeh neni zadna velka hitparada.

• 22.8.2016  09:55
    Operace Silver A (TV film) (2007)

Asi nejlepsi cesky film za poslednich dvacet let. Muzu na to koukat zas a znova a vzdy jen zasnu (v pozitivnim slova smyslu). Strach je proste borec. Navic je tohle jediny film kde mi ani tolik nevadi toporne, aftektovane a staticke ne/herectvi precenovane Tatiany Vilhelmove.

1 3 4 5 6 7 8 9 11 15 20