joelly01

Německo

4 body

• 27.4.2016  08:04
    Mrak (2006)

Tak tohle se opravdu nepovedlo. Ceka jsem neco co me dostane jako se to podarilo nemeckemu "Hell", ale konala se pouze unyla trapnost nad trapnost s naprostou absenci logiky a ignorovani zakladnich faktu. Vse podrizeno sladkobolnemu "vztahu" Hannah a Elmar. Naslo se nekolik (asi dve) dobrych scen ktere film zachranily od odpadu, ale tentokrat opravdu jen o kousicek. Lake Mungo, fuj, bylo horsi.

• 25.4.2016  15:39

Ja mam rada klasickou hudbu a lyzovani. Ne gangsta rap. Ale tohle me, kupodivu, desne bavilo. A ten cerny clovek co hral Ice Cube doopravdy vypadal jako Ice Cube! Na film jsem se koukla, neb jsem byla v nemocnici a nic jineho po ruce nebylo. Kdyz jsem uvidela stopaz tak jsem se uplne zhrozila, ale kupodivu mi to ubehlo velice rychle! Nyni si dokonce pobrukuji "Fuck the Police" a mozna si nejake ty jejich hity poridim do auta a pak pojedu do prace a schvalne pred oknem nasi kancelare to osolim aby kolega slysel a aby uz pak nerikal ze jsem stara protoze koukam na Tatorty, ale desne cool, neb posloucham gangsta rap.

• 24.4.2016  19:24

Nevim cim to je, ale za posledni dva tydny kdyz si vybiram horor tak vzdycky vyberu takove hovno ze... no ze jinak se to opravdu nazvat neda. To uz neni zadny novy dobry horor film? To uz jsou jen same takove unyle a nestrasidelne hnusoty? Takovy kybl hnusu jako Lake Mungo to neni, minimalne za to "pojidani hlavy" dam jednu, at zase nejsem za negativni rypalku. Ale stejne je do debilni a Frau Joelly radi: "Ruce pryc!"

• 24.4.2016  19:21

Prijemny film, herecky koncert Bohdalky. Ta zenska je fenomenalni! Pamatuji si, jak jsem kdysi videla nejaky porad kde Vilhelmova rikala ze ji lidi rikaji ze je herecky podobna Bohdalove. Uz ji asi z te samolibosti uplne svihlo. Konkretne pri scene konkurzu byl videt ten rozdil! Bohdalova, nebojim se to rict, herecky genius a proti ni Vilhelmova v jedine poloze ve ktere ji zname ze VSECH jejich filmu = unyla, nesympaticka, neprirozena a afektovana krava. Brzobohaty taky dobre, strihl si svuj standard, ale jinak je to marne, tohle je Bohdalcin film. Jo a kudos Strachovi, konecne cesky film ktery neni trapny a u vtipnych scen clovek neprotaci oci v sloup. Jen tak dal!

• 24.4.2016  18:27

O pripadu Cervanova jsem cetla kdysi davno v nejakem caspoise, a prave uz tam se rozebiralo ze odsouzeni by nemuseli byt pachatele. Byla jsem vzdy tak trochu rozplocena a nevedela na kterou stranu se priklonit (prece jen komunisticka justice vzdy byla dost proflaknuta svou "spravedlnosti"). Co tak koukam tak jsem asi jedna z mala na profilu tohodle filmu, ne-li jedina, kterou dokument docela presvedcil ze odsouzeni byli opravdu skutecni pachatele (i kdyz asi za pouziti dost drastickych metod). Btw. ten detektor lzi po sto letech od spachani vrazdy, no to me tedy dostalo...

• 21.4.2016  12:06

Pry "Hadejte co jsem jedla!" *dychne na Funese* "Pivni syr?!" "Ne, banany :(" Jeste nyni se zde v byru smeji!

• 12.4.2016  15:35
    Lake Mungo (2008)

To jsem se tedy zase nechala nachytat! Takovy mrzky a nudny shit! Hanbou bych se propadla, kdyz si vzpomenu jak jsem vcera Klenotovi slibovala "atmosferickou mockumentary". A pak takovy debilni a nezajimavy hnus.... Nic, proste do mrte nic. Parkrat uvidite obrys ducha jak jde z jedne strany pokoje na druhou. Jinak proste nic. Bylo to traumatizujici tim, jak to bylo nudne a trapne. Na necelych deset minut jsem u filmu usnula, tak asi v tech 10ti minutach byla ta nekolikasekundova desne strasidelna scena o ktere tady spousta lidi tak nadsene toci. Cumet hodinu a pul na "zrneni" aby pak na me rychle neco vybaflo.. To teda fakt nejsem cilova skupina.

• 11.4.2016  11:45
    Adam & Eva (2003)

Zvlastni love Story. Trochu me z ni rozbolelo srdicko...

• 9.4.2016  19:47

Vcera jsem byla zla. Trapili me na infuzich a doktorka tam je biatch ktera me nema rada. Na ruce se mi udelala modrina a muj oblibeny kaiserschmarrn se nepovedl jak jsem cekala. Pak jsem drzela hodinovy monolog o tom jak je vsechno scheisse a jak se na vsechno muzu vykvaknout a vubec. Nasrane jsem predikovala ze jiste zase nebudu moct spat, kdyz mam ty svoje spliny a deprese. Kdyz se Klenot ptal na co se chci divat tak jsem jen nepratelsky vystekla "vyber sam, na nic nemam naladu". A Klenot vybral Briana. Jako uz v minulosti tolikrat... A tak jsme se divali na Briana, a ja jsem se musela strasne moc smat a kazdy vtip jeste tak dvakrat nahlas zopakovat jak se mi to libilo. A po filmu jsem byla velmi rozradostnena ze je to jedna z nejlepsich komedii vsech dob a pak jsem hned usnula a vzbudila se az rano a kdyz jsem se vzbudila tak zase jsem myslela na PFJ a PPF a zase jsem se strasne smala. Miluji Klenota. Vzdyt zivot je tak krasny :)

• 7.4.2016  10:39
    Deník Dity P. (TV pořad) (2013)

Ta pani kdyz mluvi tak me to zni jako kdyz nekdo zeleznyma nehtama jezdi po tabuli. Ale je videt ze ji vareni bavi a ze vari rada, coz je to co se pocita. Jelikoz je Klenot tzv. "Hobby Koch" s prevelikou laskou k ceske kuchyni a michani stylu tak musim rict ze jidla Dity P. se u nas velmi ujaly. Hodnotit se mi moc nechce, neb jak rikam, jidla vyborna, ale pani prevelice nesympaticka. Jeji styl humoru neni mym stylem humoru. A to opravdu ani omylem. Ondricek neondricek.

• 30.3.2016  08:58

Vynalez zkazy je dokonalost. Nejen vizualne, ale i obsahove. A ty dialogy.. no to je prece nadhera. Ze je Zeman Genius je proste neoddiskutovatelne. Jako zlinacka ktera vyrustala na jeho filmech se citim k Zemanovi bliz nez ke vsem mym ostatnim oblibenym reziserum / tvurcum. Miluji svet Karla Zemana. Na Vynalezu Zkazy me ovsem fascinuje jeste jedna vec: pokazde kdyz se na nej divam, tak objevim neco noveho, neco co me pohladi po dusi, neco co me neustale nuti vyvalovat oci a rikat "Wow, Zeman je machr, o tom tedy opravdu zadna!"

• 29.3.2016  11:41

Tenhle videoklip me fakt docela bavil. Prijmena zabava na nedelni odpoledne, na rozdil od prisernych Pistolnic Frau Joelly rika "Tak ano!"

• 23.3.2016  08:35

Jsem fanousek, nebudu lhat. Jednak je mi Heidi Klum desne sympaticka a taky si pri sledovani teto Show desne zvedam sebevedomi. Ale je to takove podle, neb si dovedu predstavit ze kdyz mi bylo tak tech 18 let, tak jsem to obcas take mela v hlave vymetene, jako ty holky. V prvnich radach bylo zajimave ze holky chodily na casting k opravdu slavnym navrharum (napr. Michael Korrs, nebo tehdy jak frcel Ed Hardy tak Christian Audigier), ted uz je to spis takove smrdoleni se po no namech a ruzne reklamni kampane pro firmy ktere pro "Topmodelku" funguji vicemene jako hlavni inzerenti. No, v poslednich radach teda Heidi urvala Wolfgang Joop a Michael Michalski, ale ti jsou taky znami spis v Nemecku (Evrope). Ale me to bavi a ja si u toho odpocinu. Jeste pred par lety jsem u toho jakoby "protestne" vzdycky pojidala Pizza toasty, zajimave, jedla jsem takove zle hnusoty a lide mi rikali same komplimenty jako "ty jses ale hubena, nemas nejakou poruchu potravy" nebo "vypadas jak smrtka". A nyni jim same zdrave veci a skoro zadnou mouku a presto jsem tlusta jak vepr a lidi nyni rikaji "konecne se ti trochu zakulatil oblicej". Jo a taky se mi kdysi jednou zdalo ze jsem sama byla v soutezi a Heidi mi dala fotku a rekla ze postupuji do dalsiho kola. Takove stesti! Ufff, to byl zase pateticky Traktat ode me....

• 23.3.2016  08:25

Den po maturite jsem vypadla z CR a uz jsem se nevratila, procez jsem sama takovy Auswanderer a proto me tato Show bavi asi ze vsech nejvic co vubec v televizi jsou. V podstate se jedna o pribehy lidi, kteri se rozhodli vycestovat z Nemecka a zacit zivot nekde jinde (najdeme zde nove zacatky z celeho sveta). Nekteri odchazeji kvuli lasce, jini z nejakeho sentimentu, nektere pronasleduji dluhy, jini doufaji ze zbohatnou, nekteri zase chteji vypadnout z civilizace nekde do exotickeho raje a nepinozit se za materialnimi statky.... Zrovna vcera jsem si rozkoukala velmi dramaticky a smutny pribeh, uplne se nemuzu dockat az dojdu domu a dokoukam to. vyhodou je, ze starsi dily si muzete stahnout / nakoukat primo z "mediathek" na VOX.

• 22.3.2016  22:21

"Jedine pozitivni na tom filmu je, ze se natacel v Bavorsku a na tech mistech jsme byli na vylete." -Klenot

• 14.3.2016  15:12

Z Craigovek asi muj nejoblibenejsi Bond! Honicka v Italii uzasna (vlastne diky ni tam letos jedeme na dovosku) a hlavne, hlavne se zde nachazi muj preveliky oblibenec, pan ktereho ja desne miluju a vzdy kdyz ho vidim tak se desne rozneznim a preji si s nim jit na veceri. Mattheiu Amalric. Vsak o pribehu se nerozepisuji, neb to zu zdelalo dalsich sto milionu uzivatelu zde.

• 9.3.2016  13:36

Komentar obsahuje Spoiler: Kdyz ja mam proste radeji ty klasicke Tatorty kde je spachan trestny cin a pak komisari sbiraji stopy a na konci polapi prasiveho kojota ktery pod tihou dukazu kapituluje. Tyhle ty otevrene detektivky mi moc nesedi (Treba nedavno ta Operace Cukr, i kdyz nebyla Tatort tak stejne to nastvalo). A pritom to zacalo tak dobre! Cele to slapalo dobre az do smrti c.2, pak uz to zacalo tak nejak drhnout a zdalo se mi ze to na me hraji jako na divaka na efekt. Vic nez tri bohuzel nemuzu.

• 6.3.2016  16:35
    Sexy Pistols (2006)

Zase takovy nestnastny hnus. Ja jsem si myslela ze to bude takova prijemna komedie na destive nedelni odpolko, ale byla to zrejme soutez v tom jak se co nejlepe pitvorit a byt co nejvic afektovana. Me osobne je hrube nesympaticke oboji, procez nemilosrdne odpaduji.

• 1.3.2016  13:02

Ja vim, rekla jsem ze uz ne Schweiger ale prece jen porad tedy asi jo. Vcera bylo v televizi a neb jsem byla lina hledat alternativu v domacim archivu tak Til tedy zustal, no. Der Bewegte Mann bezi na nemeckych programech tak 10x do roka, stejne jako Manta Manta. Oba filmy jsou pro me kvalitativne na stejne Niveau, takove ty typicke Retro komedie co nenadchnou a neurazi. Ty tri hvezdy jsou opravdu solidny, neb i film samotny je plny nemeckych hvezd ktere ja povazuji za kvalitni (Riemann, Krol, Beck, Gedeck,...) a za tuhle komedii se ve sve herecke filmotece myslim nemusi stydet. Ale az to budou nemci zase za par tydnu davat v televizi tak to prepnu na neco jineho. Casteji nez jednou za par let tohle myslim vubec neni nutne.

• 1.3.2016  10:35
    Oscar 2016 (TV pořad) (2016)

Entertainment jak stehno. Rock se svym cernosskym komplexem trapny jako nikdy (a to zu je co rict!). Jesteze Leo aspon dostal toho Oscara, nezapomnel nam rict ze nemame nechavat henty uhlikove stopy a pak nasedl do soukromeho tryskac, asi aby si odpocinul na megajachte nejakeho oligarchy. Ale dojem to zanechalo! :D :D :D Spis jak Oscary to vypadalo jako nejaka agitka pokryteckych sasku. Asponze Ennio! Nemecka oscarova pre-show byla dobra, u toho jsme se pobavili. Jinak docela blacko. (=jako blato, bahno)

• 1.3.2016  09:22
    Tatort - Der große Schmerz (TV film) (2015)

No konecne muzu pridat komentar! Treti Tatort o Tschillerovi je, stejne jako ostatni dily, o boji Tschillera s Astanem. Ale ted se to jaksi komplikuje neb Tschillerovi pri akci zachrani zivot tajemna zenstina. Tato tajemna zenstina posleze unese Tschillerovo byvalou manzelku a dceru, z cehoz se Tschiller neraduje, neb dcerka je dcerka a o byvalou manzelku take opet zacal prevelice usilovat. Proc tajemna zenstina zachranila Tschillera a pak mu takhle komplikuje zivot? Tot otazka na kterou odpovi treti (a ctvrty) dil teto Serie. Dil se jmenuje "Velka bolest" protoze Tschillerovo dcera se zde projevi jako preveliky spratek. Rada bych jeste dodala ze zde se castingovy sef dopustil prevelikeho prehmatu, neb do role tajemne zenstiny obsadil Helene Fischer, znamou v nemecku predevsim zpivanim slagru. Ne, ze by byla oskliva, ale proste se to nejak nehodi. Jako kdyby jednu z hlavnich roli badass zaporaku v nejake ceske detektivce hrali Eva a Vasek. Proste to vypada divne. Trochu to vadilo.

• 29.2.2016  09:23
    Hvozd (2015)

Na me to jako Horror pusobilo prekvapive dobre! Konec ponekud unyly, procez tam tu jednu srazim, ale jinak jsem se u toho v patek v noci docela prijemne bala a nic moc me na tom filmu nejak nesejrilo. No, vidite, i bez roztresene kamery a pruhovaneho "skakaveho" obrazu se da vytvorit prijemny horurek!

• 29.2.2016  09:19

Nasla jsem ji! Bilou vranu, ktera nikdy nevidela HRISNAK!!!! Vzhledem ke kultu filmu se ovsem jedna asi spis o cernou ovci nez bilou vranu, ne? Tak takova je, moje tchyne. V sobotu vecer poprve uzrela Dirty Dancing a desne se ji to libilo, jen se ji ten tance zdal prece jen tak trochu "dirty". Sama by tak pry netancila ani za mlada a mysli si, ze dnes zu se takhle hrisne netanci, neb to neni moderni. Tak jsem ji vysvetlovala vyznam slova "twerking". Ze zacatku se vubec nechytala a pak na me jen nevericne hledela. Ale Dirty Dancing je proste klasika. Ja mam v aute Soundtrack a ten si porad zpivam. A nejlepcejsi veta v historii filmu je samozrejme "Bejby nebude sedet v koute!"

• 24.2.2016  10:11

Tak i my s Klenotem se pripojujeme k nadsenym vykriku, neb nas Serial velmi bavil. Samozrejme nebyl tak dynamicky a napinavy a dramaticky jako Tatorty nebo Die Cleveren, ale bylo to mnohem autentictejsi a tim padem i zajimavejsi. Take samozrejme do nebe vychvaluji herecke obsazeni, tam se opravdu kazdy herec nasel! Muj nejlepcejsi oblibenec byl Petr Strach, nejvetsejsi dojem pak na me udelal KOREJS! Na Serial jsme se vzdy divali s jednodennim zpozdenim, procez nejcastejsi hlaska uterniho vecera pak poslednich 8 tydnu byvala "Ten Korejs, to ale svine, co?".

• 23.2.2016  09:01

Tahle epizoda me oslovila zatim nejlepe, procez ctyri. Zdalo se mi to uz spis jako navrat ke starym aktum, i kdyz ta rodinna Linie se Scully tam byt nemusela. Zatim jsem davala relativne vysoke hodnoceni, ale musim rict ze po prvnich ctyrech dilech tak trochu zklamani. Prece jen ty starsi epizody byly strasidelnejsi a lepcejsi. Tady ja nadsazuju spis z Nostalgie.

• 22.2.2016  10:12

Tak takhle to dopada kdyz vybira Klenot. Unyla pitomost s velmi, ale opravdu velmi slizkym Jackem Ryanem, kteremu jsem neprala nic nez kulku mezi oci. Z toho Branagha s ruskym prizvukem se mi take jezily vlasy prevelice. Film jsem prezila a existuji vetsi hnusoty, ale jednou myslim stacilo. Abych ale uvodni vetu napravila = Klenot umi vybrat i dobre veci (Tatorty, Operace Cukr, Sem tam nejaky ten dryler), takze si nikdo nic nemyslete!

• 18.2.2016  10:33

Ja jsem tedy vcera opet obsmrdala kolem Tatortu, ale pak jsem si vzpomnela ze v byru pri pokecu mu 25ti lety kolega rikal "Lisko, ty koukas na Tatort? No to uz jses fakt stara!", procez jsem se rozhodla nebyt stara a nedivat se na Tatort a v televizi se nachazelo toto. Vedela jsem zrhuba o cem to je, ovsem i tak Cruise pozitivne prekvapil. Ne ze bych proti nemu neco mela, vsak je mi jako herec sympaticky! Ale prece jen si ho clovek posledni dobou spis dava dohromady s Huntem. Dlouhy vlas a protivalkovy Tom je proste neco jineho nez na co jsme zvykli. Coz vubec nevadi, film je totiz vyborny a jak cast plna mladickych idealu tak cast procitnuti maji obe neco do sebe. Kvalitni a poctiva filmarina - kloboucek!

• 16.2.2016  08:03

I druhy dil drzi. co se tyce kvality, krok s prvnim! Mrtvol je najednou mnohem vic, se seriovym vrahem je to o trosku jinak nez jsem si myslela na konci prvniho dilu a Thomalla s Wuttke tentokrat jedou do Kolina. Napinava a zajimava detektivka, prece jen ty Tatorty maji neco do sebe. Jen ta Thomalla by si uz mohla prestat pichat Botox, zacina vypadat dost otekle a neprirozene. Skoda, dalsi hezka zenska co ze sebe touzi udelat masku.

• 15.2.2016  10:04
    Tatort - Kinderland (TV film) (2012)

Opet jeden z lepsich Tatortu, vysetruje se zde znasilneni & vrazdy dvou mladych divek ktere zily na ulici a zivily se prostituci. Do Leipzigu prijizdi vysetrovat i komisari z Kolina a kdyz k tomu pridame jeste jednoho oslizleho uchyla ktery k sobe tyto mlade divky laka domu "na prespani" , tak musim konstatovat ze se ve filmu nachazi neobvykle vysoke procento neatraktivnich muzu. Ovsem dil samotny hodnotim nadprumerne, neb se jedna o solidni detektivku. Konec je vicemene otevreny neb nasleduje druhy dil (Chladnokrevne), ktery planuju na dnesek vecer, tak snad to s kvalitou nepujde dolu!

• 15.2.2016  09:37

Srabske tri, neb nevim, co si mam o tehle epizode myslet... Jako komedie to nefunguje spatne, dokonce jsem se nekolikrat zasmala a prislo mi to vubec hodne originalni. Ale ja si proste nejsem jista, jestli chci Akta X jako komedii. Vic me to bavilo kdyz se zapasilo s incestnimi mutanty a pronasledoval se pojidac jater nebo upirka. Komedie? Parodie? Vysmivani se nerdovskym fanouskum a vubec celemu kultu Akta X? Ja fakt nevim.