anitae

úplně normální knihovnice:o))

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33
    • 18.1.2019  10:02

Pomalu začínám věřit, že každý máme svého strážného anděla, někteří třeba toho druhé kategorie:) Líbila se mi nadčasovost vánočního snímku o obyčejném hrdinovi, jeho snech, realitě a hlavně přátelích.

• 15.1.2019  14:09

Chtěla jsem vidět stejnojmenný snímek z roku 1946 a omylem jsem opět po letech viděla tento. Před lety jsem dala 5*, dnes už bych tak štědrá nebyla. Obdivuhodná síla vtipu hlavního hrdiny i jeho hra se synem v koncentráku je ale stále až mrazivá.

• 13.1.2019  15:40

Film moc nefungoval, seriál měl sice nevyvážené, ale relativně krátké díly, které se daly přežít. Trpasličí kostra a poklad v Beskydech, mapa v hodinkách, Donutil jako otec mimina, Fřičova prapravnučka a další podivnosti. Pobavil snad jen Donutil u rodinného terapeuta.

• 13.1.2019  08:09

Starší Třináctka, Helena něměla děti ani příliš štěstí na muže. Řekla dost o své rodině, opět jsem se nedozvěděla nic nového a chybělo tam něco dramatického, ale stále lepší než většina nových Třináctek.

• 9.1.2019  13:22
    Případ pro rybáře (TV film) (2013)

Průměrná detektivka, Dolanský hraje jednoduchého podezřelého, který sice nevraždí, ale aspoň znásilní. Preis a Matásek si v poklidu rybaří a vyřeší vraždu. Nic víc, nic míň.

• 8.1.2019  12:24
    Stará láska nerezaví (TV film) (2003)

V divadle bych se bavila, ale televizní zpracování ač s dobrými herci trochu nudilo. 2,5

• 6.1.2019  17:02
    Maigret klade past (TV film) (2016)

Asi poprvé jsem v Atkinsonovi neviděla Beana, ale spíš Poirota, a pohltila mě atmosféra Paříže padesátých let.

• 5.1.2019  07:19
    Kaviár jen pro přátele (TV film) (1969)

Přetváření se, závist, pochlebování, prostě peníze a přátelství někdy nejdou dohromady. Prohlížení záběrů z Paříže, autodráha, a žádost o půjčku na chatu, kterou nečekaně splní bezelstný Honza - Menšík a vše se komplikuje. Ke konci mě příběh už nebavil.

• 5.1.2019  06:39
    Černota (TV pořad) (2018)

Zajímavý počin internetové televize o tom jak funguje prodej fetu v Praze. Rozdělený Václavák, černí kluci ovládající spodní část a horní pro je pro špinavé smažky, a policajti s tím nic nedělejí. Docela mě překvapil týpek s celkem pracným recyklováním použitých jízdenek a chudák slečna v trafice, rychlejší mi přjde něco ukradnout a střelit dál. Z povalujících se feťáků a bordelu mi bylo zle, a hlavně i oni sami tvrdí, že se jim nedá věřit. Všechny díly jsem viděla najednou, tak mi nevadily krátké epizody, ale čekat na každou a ještě s mnoha reklamami bych nedala.

• 4.1.2019  11:25

Takový trochu jiný dokument, nenudil mě ani děti. Syslíci u sídliště, vlašťovky na nádraží, život v lese, ve vodě i noví obyvatelé v krajině zničené těžkými stroji. Od všeho něco a právě to se mi líbilo. 3-4*

• 2.1.2019  07:31
    Profesor T. (TV seriál) (2018)

Hodně průměrný seriál. Tři hvězdy jen proto, že mám ráda podivíny a bojím se bacilů:)

• 1.1.2019  23:20

První světová a její největší výbuch, tunely, vlhko, déšť, bahno, zranění a mrtví, flashbacky, které film zlidšťují. Bohužel mě žádná z postav nevzala za srdce, ale námět je zajímavý.

• 30.12.2018  22:33

Tak nevím, moc dětských zamilovaných rolí, vtipná kyprá kouzelnice Čvančarová, dva trapní Bosáci, mě to za srdce prostě nevzalo a taky nevím, ve které době se měl příběh odehrávat. "Dám ti stovku, nebo raději rovnou pade...." 2,5*

• 29.12.2018  23:01

Texas, prdel světa, dva bratři, jeden je chytrý a druhý spíš ranař, a dva šerifové, skoro důchodce a Indián, a oba jsou vtipní. A zajímavý byl motiv loupeží i závěr, a hlavně líbivá hudba. Film jsem si vybrala podle názvu a o to víc mě překvapilo, že se nejedná jen o bezduchou střílečku.

• 28.12.2018  20:46
    Tajemství mořské panny (TV film) (1998)

Krátká pohádka, která má vše co bych u televizní záležitosti čekala. Líbil se mi pěkně vybavený krám, pobavil umělý stromeček. Mořské panny jsem se trochu bála a nelíbila se mi.

• 27.12.2018  21:41

Tuctový a dost nelogický film o hledání nebezpečného stalkera. Nechápu proč zrovna toto muselo být v programu o Vánocích...

• 27.12.2018  21:34

Laskavý příběh o dědovi, kterého ho to už na světě netěší, ale jeho vnoučata a pes se mu o zábavu postarají.

• 26.12.2018  22:04

Chcípáček Žito mě skoro vzal naději, že může vzniknout hezká vánoční pohádka. Opravdově působil slepý kovář s laskavou maminkou, statečná princezna s nemocným otcem, pobavil trochu směšný záporák s černým kouřem i zakletý král Vaculík a nechyběl bradavičnatý skřítek pomocník, ani opravdu ošklivá čarodějnice. Prostě, co víc si od pohádky přát? Možná víc chemie mezi kovářem a princeznou;)

• 25.12.2018  15:57
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Tak nevím o čem pohádka byla, kromě toho, že to byla vykrádačka starších povedených pohádek. Kořenářka Bohdalová, hloupí čerti Liška a Vilhelmová, záporák s divným účesem Kříž, princezna bez výrazu a nakonec hlavní hrdina rachitický křivozubec Žito - který mi pouze vzhledem mírně připomínal mladého Vetchého. Kvalita štědrovečerních pohádek se opravdu každoročně snižuje.

• 20.12.2018  17:37

Vtipné, ale moc překombinované. Slepý komorník, hluchoněmá kuchařka a pozvánka neomylných detektivů na večeři s vraždou.

• 19.12.2018  11:16

Naprosto překombinovaný příběh, který by byl dokonalý na divadelních prknech. Ministr s tajnou milenkou schovávající mrtvolu, věčně omdlévající služebná a nespočet dalších crazy situací.

• 17.12.2018  08:59

Nevím do jaké míry je příběh pravdivý, ale koho nedojme příběh malého samotného kluka bojujícího o přežití. Dokáže popřít víru a pěkně se vžije do role katolického sirotka s růžencem v ruce. Sice netuším jak moc je reálné, aby přežil v zimě, rozmáčený v lese a další příkoří. Jsem ale ráda, že film není jen o bezduchém střílení.

• 17.12.2018  08:51
    Lynč (TV seriál) (2018)

Tak to byla hodně divoká jízda. Doktor Kříž má dítě s vlastní tupě zírající dcerou Helenou, Retard, dokumentarista, fracek Zbyněk s hodnou a trochu omezenou matkou Líbou, jeho rasistický otec a milenka Magda Stránská, která zaměstnává levnou pracovní sílu, pár zajímavých rolí menšiny, ... a úplně nejvíc byli ti přihřátí Němčouři s bouchačkama. Teda vlastně ani nevím, kdo z nich byl nejvíc mimo.

• 17.12.2018  08:33
    Mladý papež (TV seriál) (2016)

Tak nevím, audiovizuální zážitek dokonalý, ale k Mladému papeži jsem si hledala cestu až do konce série. Pro mě nevyvážené díly, některé mě nudily, jiné zaujaly, jako třeba ten s cestou Afriky. Můj pohled na katolickou církev to němění.

• 17.12.2018  08:08
    Alfons Karásek v lázních (TV film) (1971)

Opět plné dobrých herců, převleků a hitů. Více než hon na sňatkového podvoníka a útěky Alfonse před ženami mě pobavily právě písničky.

• 13.12.2018  12:43

Přežít se to dalo, ale jen další film s obludně vypasenou podvodnicí a nemastnou neslanou obětí, vtipného toho bylo pomálu.

• 12.12.2018  11:13

Na Úsměvy jsem se moc těšila, a o to víc mě mrzí, že mi žádná z postav nepřirostla k srdci a chybělo mi, že jsem se nedozvěděla víc o rodině hlavního hrdiny. Nějak jsem nechápala to multikulti obsazení, ale budiž. Dušek hraje sám sebe, Maryško do léčebny zapadne svým vzhledem, Ironman hrál taky slušně a pak i chápu Josefa a jeho účast na maratonu. Asi jsem čekala něco jako byly filmy s Menšíkem.

• 10.12.2018  20:13
    Kvarteto (2017)

Komedii z toho dělají maximálně dva vtipy o ovečkách na začatku a pak nuda a podivnosti v Olomouci.

• 9.12.2018  20:46
    Vdovy (2018)

Na Vdovy jsem díky upoutávce těšila, a pak jsem zjistila, že je to další předělávka. První hodina se neskutečně vlekla, pak už to bylo trochu akční, ale zlodějky amatérky mě za srdce nevzaly.

• 2.12.2018  15:49

Zajímavý počin, ale na mě moc dlouhé a ke konci už ani moc vtipné nebylo.

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33