anitae

úplně normální knihovnice:o))

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31
    • 21.10.2018  22:54
    La casa de papel (TV seriál) (2017)

Parádní jízda od začátku až do konce. Geniální Profesor, komisařka Raquel, pošuk Berlín, vůdčí Nairobi, průšvihářka Tokio a Rio, pomalejší Denver s tátou, Helsinky a Oslo, rozesrávač ředitel Arturo s Monikou. Pobavil mě základní instinkt i bodnutí nůžkami s kulatou špičkou:) Pro mě nejlepší seriál za hodně let.

• 21.10.2018  12:37

Život ve stínu slavného bratra, problémy se synem, ale v podání které mě nezaujalo.

• 21.10.2018  10:48

Zvlášní Třináctka, vzpomínky starého může na těžké dětství.

• 20.10.2018  21:00

Třináctka o muzikantově ztrátě sluchu a vyléčení farářem Ferdou. Ale příběh mě moc nezaujal.

• 20.10.2018  20:21

Uvěřitelná a velmi osobní výpověď o smíření se sama se sebou, o jídle i různých životních fázích.

• 20.10.2018  16:59

Pan doktor je velmi sympatický, ale proč musela být tak často v záběru neustále hlavou pokyvující redaktorka s výrazem, že je jí všechno jedno?

• 19.10.2018  22:16
    Malé lásky (TV pořad) (2017)

Tak tohle je vyšší level Výměny manželek, nebo možná spíš její předstupeň. Normální člověka snad ani neuvažuje o tom, že bude mít u porodu televizi Nova. Ale proti gustu a pár tisícovkám...

• 19.10.2018  21:55

Šmírovací hotel, který rozděluje hranice je super nápad, a hlavní hrdinové kněz, zpěvačka a jediný zaměstnanec hotelu byli fajn. Ale na mě to bylo až moc tarantinovské a dlouhé. A úplně mimo mě šel podivný "guru Jára". Navíc už dlouhou dobu před koncem mi bylo jasné kdo přežije. 3*

• 15.10.2018  12:13

Verze ze sedmdesátých let mi vizuálně přišla hodně nesympatická, tato byla pravý opak - hlavně Bradley Cooper :) Navíc opravdu nemusím hudební filmy, ale dvě hodiny v kině utekly jako nic a poprvé jsem ocenila dlouhý reklamní blok při kterém diváci stihli spořádat kukuřici i dosrkat colu a pak bylo až do konce filmu úžasné ticho. Na filmu mě nic neštvalo, uvěřitelně působila i sebedestrukce Jacksona, od faux pas na jevišti při předávání ceny až po rozhovor s manažerem Ally. Film mě inspioval i ke shlédnutí předchozích tří filmů.

• 10.10.2018  11:02

Tak jsem dětem chtěla pustit Králíčka Bezušáčka a trošku jsem si spletla název:) Tohle je naprosto jednoduchá německá romantická komedie s nesympatickým hlavním hrdinou novinářem a zrůdně oblékanou Popelkou - učitelkou ve školce. Co mě fakt pobavilo byl konec s taxikářem, za ten 3*

• 10.10.2018  08:37
    The Fall (TV seriál) (2013)

Pomalé tempo prvních dvou serií, a trochu jiná ta třetí - ta mě aspoň překvapila námětem. Kladně hodnotím Stellu a Spectora, oba byli uvěřitelní a nic mi na nich nevadilo. 3,5*

• 4.10.2018  23:07
    Toman (2018)

Třetí republika je pro mě méně známé období našich dějin a o Tomanovi jsme slyšela až v souvislosti s filmem. Toman byl bezesporu dobrý obchodník, film celkem pěkně popisuje dobu, komunisty, přesun Židů na západ, až jsem z toho měla mrazivý pocit. Hodně mě zajímalo co se dále dělo s Tomanem a jeho synem. A když jsem hned na začátku filmu zaregistrovala Jaroslava Kuberu jako Beneše tak jsem si říkala, že mi už hrabe;)

• 13.9.2018  08:33

Náhrada za Ohnivé kuře, to už ke konci hodně ztrácelo dech tak uvidíme jak se poperou tvůrci s tímto kouskem. Určitě mi tenhle typ humoru sedne víc než Tátové na tahu. A ano, vím, je to desně jednoduchý a místy trapný, ale ničím mě to neštve.

• 13.9.2018  08:26

Máme první školní den a všude nám kvetou sakury a jarní příroda se probouzí....tak to bylo jen na rozjezd a já se teda za celý díl ani neusmála. Asi seriál pro tatínky na mateřské:)))

• 2.9.2018  23:08

Na Hromnice s emzákama a milionkrát mrtvým a znova probuzeným Cruisem a Emilkou. Bylo to hezky barevný a akční, ale už jsem podobných filmů viděla hodně.

• 26.8.2018  22:39

Pákistánec Kumail a jeho hodně tradiční rodina, víra a domluvené svatby. A do toho všeho se nám Kumail zamiluje do Američanky Emilky, ta náhle vážně onemocní a v nemocnici se Kumail blíže seznámí s jejími rodiči. Rozhovor mezi Kumailem a rodiči Emilky - otec: ještě nikdy jsem nemluvil s nikým jako vy o 11. září. Kumail: tragédie, zahynulo tam několik našich nejlepších mužů...to byl vtip... Stand-up nemám ráda a oba hlavní hrdinové mi byli naprosto cizí, ale příběh jako takový se mi líbil. 3-4*

• 24.8.2018  22:46

Nic jsem od filmu nečekala a taky se mi to splnilo, ale v Kině na kolečkách je to i o celkové atmosféře a ta byla fajn. Za zmínku stojí snad jen Brutus, kelímky na pivo, Klepl v děsné paruce a jako hřeb večera Navrátil v mobilním hajzlíku - to mi připomnělo díl o Toikách z reality show Utajený šéf. Jinak nuda a PP kam se podíváš.

• 22.8.2018  21:22

Pořádná akce od začátku až do konce. Nechybí fešný záporák, pěkná Paříž i plutonium;) Vím, že jsem viděla skoro všechny MI, vůbec už nevím o čem byly a s tímhle to bude podobné, ale za návštěvu kina a vyčištění hlavy to stálo.

• 13.8.2018  15:49
    Hříšnice (TV film) (2010)

Po dlouhé době jsem se těšila na historický film a tohle byla dlouhá pohádka o tom jak se přes postel dá dostat k Zikmundovi a ke spravedlivému odsouzení padouchů. Ještě teď mám osypky z těch dialogů.

• 24.7.2018  15:11
    Sedíme si za svým! (TV film) (2018)

Myslím, že podobné projekty mají smysl, tohle bylo zajímavé spojení holek ze Světlé, které většinou sedí za drogy s The Tap Tap.

• 24.7.2018  14:40

Akční to bylo, ale taky pekelně dlouhý. Drsnej polda, jeho rodinný problémy a šikovnej barman. 3,5*

• 10.7.2018  16:09

Furt nevím jestli je film tak geniální, nebo tak blbý. Mě absolutně ničím nezaujal a přepálená stopáž mě nudila, ale vydržela jsem do konce:)

• 9.7.2018  15:33

Mluvící pes Hugo..brr a celkově takový pokus o rodinný film. Přežít se to dá i díky šéfce Pazderkové a laskavé Stašové.

• 6.7.2018  23:00

Bill Nighty jako štramácký nájemný zabiják s nebezpečnou matkou, Emilka jako moc roztomilá zlodějka na zabití a k tomu se namane naprosto nepoužitelný svědek...a já se dobře bavila.

• 6.7.2018  22:53

Příběh tomu opravdu chybí, ale i na jednotlivé střípky z života malého Edy se moc pěkně dívalo a zahřálo u srdce;)

• 28.6.2018  14:42
    Štiky (TV pořad) (2018)

Taková normální rodinka! :)) Bizár, ale báječně pobavilo!

• 28.6.2018  14:36

Padesát odstínů nudy, úplně o ničem, kdyby tam nebyl hodně nevěrohodný sex ....Zlatá knížka, i když to taky nebyl zázrak.

• 23.6.2018  06:18

Ať už si o věřících myslím cokoliv, tak klobouk dolů jak se rodina s tak krutou realitou vyrovnala. Po dlouhé době opravdová Třináctka.

• 20.6.2018  12:27

Vlastně proč ne, jedná se o celkem zajímavý pořad. Asi nejvíc mě zaujal díl o slepičkách a vaření paní Heleny Vrábkové Brejchové.

• 20.6.2018  09:36
    Městečko Fortitude (TV seriál) (2015)

S1 Kde je led tam se budou dít divné věci. Nějak mě ty severské záležitosti už nepřekvapují. Učitel vykrmovač a jeho tlusťoučká přítelkyně, mamut v permafrostu, a cosi co způsobuje horečku a kuchání lidí. Doktorka plná hmyzu a larev vosiček.

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31