anitae

úplně normální knihovnice:o))

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 13.8.2018  15:49
    Hříšnice (TV film) (2010)

Po dlouhé době jsem se těšila na historický film a tohle byla dlouhá pohádka o tom jak se přes postel dá dostat k Zikmundovi a ke spravedlivému odsouzení padouchů. Ještě teď mám osypky z těch dialogů.

• 24.7.2018  15:11
    Sedíme si za svým! (TV film) (2018)

Myslím, že podobné projekty mají smysl, tohle bylo zajímavé spojení holek ze Světlé, které většinou sedí za drogy s The Tap Tap.

• 24.7.2018  14:40

Akční to bylo, ale taky pekelně dlouhý. Drsnej polda, jeho rodinný problémy a šikovnej barman. 3,5*

• 10.7.2018  16:09

Furt nevím jestli je film tak geniální, nebo tak blbý. Mě absolutně ničím nezaujal a přepálená stopáž mě nudila, ale vydržela jsem do konce:)

• 9.7.2018  15:33

Mluvící pes Hugo..brr a celkově takový pokus o rodinný film. Přežít se to dá i díky šéfce Pazderkové a laskavé Stašové.

• 6.7.2018  23:00

Bill Nighty jako štramácký nájemný zabiják s nebezpečnou matkou, Emilka jako moc roztomilá zlodějka na zabití a k tomu se namane naprosto nepoužitelný svědek...a já se dobře bavila.

• 6.7.2018  22:53

Příběh tomu opravdu chybí, ale i na jednotlivé střípky z života malého Edy se moc pěkně dívalo a zahřálo u srdce;)

• 28.6.2018  14:42
    Štiky (TV pořad) (2018)

Taková normální rodinka! :)) Bizár, ale báječně pobavilo!

• 28.6.2018  14:36

Padesát odstínů nudy, úplně o ničem, kdyby tam nebyl hodně nevěrohodný sex ....Zlatá knížka, i když to taky nebyl zázrak.

• 23.6.2018  06:18

Ať už si o věřících myslím cokoliv, tak klobouk dolů jak se rodina s tak krutou realitou vyrovnala. Po dlouhé době opravdová Třináctka.

• 20.6.2018  12:27

Vlastně proč ne, jedná se o celkem zajímavý pořad. Asi nejvíc mě zaujal díl o slepičkách a vaření paní Heleny Vrábkové Brejchové.

• 20.6.2018  09:36
    Městečko Fortitude (TV seriál) (2015)

S1 Kde je led tam se budou dít divné věci. Nějak mě ty severské záležitosti už nepřekvapují. Učitel vykrmovač a jeho tlusťoučká přítelkyně, mamut v permafrostu, a cosi co způsobuje horečku a kuchání lidí. Doktorka plná hmyzu a larev vosiček.

• 17.6.2018  23:07

No, jestli příště Liam pojede autobusem tak si to asi nechám ujít. Vykolejení vlaku mi už přišlo jak z blbé počítačové hry, ale začátek s malým nevinným úkolem pro čersvě vyhozeného z práce vypadal nadějně.

• 15.6.2018  08:43
    Vraždy na přelomu století (TV seriál) (2017)

Poláci si hrají na Hollywod. Nudné, s divnou hudbou, žádná z postav mi nebyla sympatická. Po 1. sérii 2,5*

• 15.6.2018  08:31
    Angel Heart (1987)

Na začátku to vypadalo na normální film, ale ve finále jsem ráda za trochu jiný závěr. De Niro a jeho nehtiska:)

• 15.6.2018  08:04
    Clona (TV seriál) (2014)

Další zapomenutelná kriminálka, která mě zárověň ale ničím ani neštvala. Zapomenutelný Hádek, Preiss, Kerekes i Novák. Slabé 3*

• 11.6.2018  17:36
    Utajený šéf (TV pořad) (2018)

Nápad dobrý, myslím, že i dobře vybraní šéfové firem. Velká škoda, že už to nebude fungovat v dalších řadách. A protože je to Nova tak tam musí být spousta dojetí, slz a nečekaných chudých odměn pro věrné zaměstnance, kteří ve valné většině své milované pracoviště raději po čase opustí:)

• 11.6.2018  17:29
    Laputa (2015)

Asi jsem na film moc stará, ale bylo to o hovně a navíc strašná nuda. Je mi úpně jedno s kým si Johanka vrzla a to, že neví kam v životě dál , mě taky za srdce nevzalo.

• 11.6.2018  07:44

Milý příběh, který potěší všechny holky, Členky dobročinného spolku dokáží sehnat peníze na charitu prodejem netradičního kalendáře.

• 4.6.2018  10:27
    Metanol (TV film) (2018)

Děsivé, co jeden "blbec" zvládne vymyslet pro peníze, třeba na bazén. Líbíl se mi zde Lukáš Vaculík jako podnikatel s poker face, z něj šel opravdu strach.

• 31.5.2018  13:04
    Bába z ledu (2017)

Naprosto uvěřitelný a přirozený příběh o samotě, odvaze i zbabělosti, noblesních píčusech, slepici Adéle i jedné polévkové míse... A snachu Vilhelmovou bych nepřála ani největšímu nepříteli.

• 31.5.2018  08:37

Chápu, že nevyléčitelně nemocný se chytá jakékoliv naděje na zlepšení stavu, ale stačí zapojit selský rozum. Ale tohle mi přišlo už trochu moc, nejrůznější vyšetření, konzultace s odborníky = šarlatány, kterým to jde docela dobře a to, že to dělají jen pro peníže jim je vidět i na očích. A hlášky o baterkách, vyhazování opravdových léků a vykaděné rakovině - z toho mrazí, po prodejcích dek důchodcům tu máme další šmejdy.

• 29.5.2018  09:20

Nenadchne, neurazí, sice zajímavý námět, ale i přes hvězdné obsazení zapomenutelné.

• 25.5.2018  12:27

Romantika, bez vtipu a čehokoli zapamatovatelného. Snad jen, že na začatku je písnička od Meat Loafa:)))

• 16.5.2018  09:02
    Stážista (2015)

Pohlazení po duši. Ano bylo to americky dokonalé, ale zárověň mě nic neštvalo.

• 11.5.2018  18:09
    Půlnoční slunce (TV seriál) (2016)

Na začátku mě zaujala vražda přidělaním na vrtuli, ale potom už to byl úplnej paskvil. Všehochuť severu - teplý prokurátor, francouzská sebepoškozující se vyšetřovatelka, Kiruna, Alžír, 22 viníků, uran, Sámové a věčně svítící slunce. Nějak nechápu vysoké hodnocení.

• 10.5.2018  13:01

Ano, přeneslo mě to do 90. let, hlavně starší detektiv působil autenticky. Ale příběh byl poněkud překombinovaný.

• 3.5.2018  12:06
    Inspektor Max (TV seriál) (2018)

Max trochu víc za zenitem, nudně až trapně balící ženský, pojízný/nepojízdný sporťák, Duchoň. Ale vydržela jsem až do konce, jsem si říkala hlavně aby autoři nepojali podezření že by to chtělo další díly:)

• 27.4.2018  14:52

Míla Myslíková pro mě vždy představovala pozitivního člověka, možná je to i tím, že si jí už od dětství vždy vybavím v její "nakynuté" roli ve vodnícké komedii. A o to víc mě překvapilo jak na konci života hledala útěk z osamění i u sv. Grálu.

• 24.4.2018  07:57
    Tajné životy (TV seriál) (2015)

Byl jednou jeden azylák, a život v něm. Nejen obyvatelky všech příjmových skupin, násilí psychické i fyzické, ale i pracovní a rodinný život ředitelky a dalších zaměstnanců azyláku. Líbila se mi pěkně vybraná úvodní skladba.

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30