anitae

úplně normální knihovnice:o))

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 17.6.2018  23:07

No, jestli příště Liam pojede autobusem tak si to asi nechám ujít. Vykolejení vlaku mi už přišlo jak z blbé počítačové hry, ale začátek s malým nevinným úkolem pro čersvě vyhozeného z práce vypadal nadějně.

• 15.6.2018  08:43
    Vraždy na přelomu století (TV seriál) (2017)

Poláci si hrají na Hollywod. Nudné, s divnou hudbou, žádná z postav mi nebyla sympatická. Po 1. sérii 2,5*

• 15.6.2018  08:31
    Angel Heart (1987)

Na začátku to vypadalo na normální film, ale ve finále jsem ráda za trochu jiný závěr. De Niro a jeho nehtiska:)

• 15.6.2018  08:04
    Clona (TV seriál) (2014)

Další zapomenutelná kriminálka, která mě zárověň ale ničím ani neštvala. Zapomenutelný Hádek, Preiss, Kerekes i Novák. Slabé 3*

• 11.6.2018  17:36
    Utajený šéf (TV pořad) (2018)

Nápad dobrý, myslím, že i dobře vybraní šéfové firem. Velká škoda, že už to nebude fungovat v dalších řadách. A protože je to Nova tak tam musí být spousta dojetí, slz a nečekaných chudých odměn pro věrné zaměstnance, kteří ve valné většině své milované pracoviště raději po čase opustí:)

• 11.6.2018  17:29
    Laputa (2015)

Asi jsem na film moc stará, ale bylo to o hovně a navíc strašná nuda. Je mi úpně jedno s kým si Johanka vrzla a to, že neví kam v životě dál , mě taky za srdce nevzalo.

• 11.6.2018  07:44

Milý příběh, který potěší všechny holky, Členky dobročinného spolku dokáží sehnat peníze na charitu prodejem netradičního kalendáře.

• 4.6.2018  10:27
    Metanol (TV film) (2018)

Děsivé, co jeden "blbec" zvládne vymyslet pro peníze, třeba na bazén. Líbíl se mi zde Lukáš Vaculík jako podnikatel s poker face, z něj šel opravdu strach.

• 31.5.2018  13:04
    Bába z ledu (2017)

Naprosto uvěřitelný a přirozený příběh o samotě, odvaze i zbabělosti, noblesních píčuseck, slepici Adéle i jedné polévkové míse... A snachu Vilhelmovou bych nepřála ani největšímu nepříteli.

• 31.5.2018  08:37

Chápu, že nevyléčitelně nemocný se chytá jakékoliv naděje na zlepšení stavu, ale stačí zapojit selský rozum. Ale tohle mi přišlo už trochu moc, nejrůznější vyšetření, konzultace s odborníky = šarlatány, kterým to jde docela dobře a to, že to dělají jen pro peníže jim je vidět i na očích. A hlášky o baterkách, vyhazování opravdových léků a vykaděné rakovině - z toho mrazí, po prodejcích dek důchodcům tu máme další šmejdy.

• 29.5.2018  09:20

Nenadchne, neurazí, sice zajímavý námět, ale i přes hvězdné obsazení zapomenutelné.

• 25.5.2018  12:27

Romantika, bez vtipu a čehokoli zapamatovatelného. Snad jen, že na začatku je písnička od Meat Loafa:)))

• 16.5.2018  09:02
    Stážista (2015)

Pohlazení po duši. Ano bylo to americky dokonalé, ale zárověň mě nic neštvalo.

• 11.5.2018  18:09
    Půlnoční slunce (TV seriál) (2016)

Na začátku mě zaujala vražda přidělaním na vrtuli, ale potom už to byl úplnej paskvil. Všehochuť severu - teplý prokurátor, francouzská sebepoškozující se vyšetřovatelka, Kiruna, Alžír, 22 viníků, uran, Sámové a věčně svítící slunce. Nějak nechápu vysoké hodnocení.

• 10.5.2018  13:01

Ano, přeneslo mě to do 90. let, hlavně starší detektiv působil autenticky. Ale příběh byl poněkud překombinovaný.

• 3.5.2018  12:06
    Inspektor Max (TV seriál) (2018)

Max trochu víc za zenitem, nudně až trapně balící ženský, pojízný/nepojízdný sporťák, Duchoň. Ale vydržela jsem až do konce, jsem si říkala hlavně aby autoři nepojali podezření že by to chtělo další díly:)

• 27.4.2018  14:52

Míla Myslíková pro mě vždy představovala pozitivního člověka, možná je to i tím, že si jí už od dětství vždy vybavím v její "nakynuté" roli ve vodnícké komedii. A o to víc mě překvapilo jak na konci života hledala útěk z osamění i u sv. Grálu.

• 24.4.2018  07:57
    Tajné životy (TV seriál) (2015)

Byl jednou jeden azylák, a život v něm. Nejen obyvatelky všech příjmových skupin, násilí psychické i fyzické, ale i pracovní a rodinný život ředitelky a dalších zaměstnanců azyláku. Líbila se mi pěkně vybraná úvodní skladba.

• 17.4.2018  13:47
    Trojí život (TV film) (2018)

Záměrem bylo asi pobavit, někdy jsem se usmála, ale celkově to bylo o ničem. Pobavil malý ajťák, i Jiří Hána jako oddávající. Vágnerová s Kubařovou jsou pěkné, ale to k lepšímu hodnocení nepomůže:)

• 13.4.2018  15:56
    Metro (2013)

Děsně zastaralé metro, a k tomu trochu té ruské reality, vodky i pár rvaček. Ale z atmosféry v tunelu mi naskakovaly osypky. Akorát mě fascinovalo, že nikdo z uvíznuvších - doktor s dcerou, milenec, alkoholička a mladík se slečnou, nikam nespěchal, neběžel, prostě na pohodu.

• 13.4.2018  15:49

"Prosim tě, vzpamatuj se. Lidi, kteří se bojí umřít se bojí i žit!" V jednom týdnu jsem viděla Rodena v Masarykovi a tady, celkem zážitek. Hypochondr Roden, s divnými slunečními brýlemi, ženou Vlasákovou, bachař Hanuš jako typický Čech?, pasák a Dudová jako šlápota. Ale za týden si na film nejspíš už ani nevzpomenu.

• 12.4.2018  19:35

Zbytečně jsem litovala, že jsem Prezidenta Blaníka nestihla kině. Ke konci mě film doslova nudil. Na druhou stranu pobavily "rozhovory" s kandidáty, Špaček, Bartoš a Kalousek taky nebyli k zahození.

• 10.4.2018  13:40
    Masaryk (2016)

Dlouho jsem odkládala shlédnutí Masaryka. Roden a Kaiser byli fajn, celkem mile mě překvapil první díll - léčba Jana Masaryka na psychiatrii, závislost, bujarý život, ale druhý díl už trochu nudil.

• 6.4.2018  15:25
    Mystérium sexu (TV seriál) (2013)

S1 Doktor a jeho výzkum, jeho asistentka, její milenec. Výzkumy v bordelu, udání, homosexualita, těhotenství Lib, povolení výzkumu v nemocnici, potrat. Rozchod Billa a Libb, povýšení sekretářky Virgine. Bill a Virgine spolu ve výzkumu. Paní a pan Scully, jeho homosexualita a její léčba. Virginia chce studovat, Libb je těhotná. Doba v níž černí jsou lůza. Lib přechází k doktorce propagující Pap stěr. Prezentace výzkumu, jeho nepochopení a ukončení výzkumu v nemocnici. S2- U E4 mě to přestalo bavit, a musím si dát pauzu. Možná kdyby byl celý seriál tak deseti dílný tak bych hodnotila lépe, ale tohle je pro mě nuda.

• 5.4.2018  15:46
    Pan Sloane (TV seriál) (2014)

Jeremyho opustí žena, vyhodí ho z práce a z účetního se stane učitel. Pozná pěknou kočku a dějí se mu trapasy za které vůbec nemůže - u těch jsem se bavila nejvíc. Vážná rovina mě nebavila. 3,5*

• 5.4.2018  15:34

Krásně jsem si pobrečela, zasmála se a mírně praštěná Emilia Clarke, která mi na začátku vadila, mi ke konci přirostla k srdci. A musím říct, že jsem i ocenila jak to skončilo, sice se zázrak nestal, ale vlastně to dopadlo nejlíp jak mohlo. P.S. taky chci čmeláčí punčocháče:))

• 4.4.2018  08:54
    1890 (TV seriál) (2017)

Líbilo se mi slovensko-české pojetí a vlastně i to, že se jedná o naprostou oddychovku, po delší době bylo milé slyšet slovenštinu. První díl mě nudil, ale druhý s cikánkou jejími prokletími a špičkování mezi Koleníkem a Majerem a další byly už zábavnější....Sprostí četnící, co mě v minulých dílech bavili mi zde již vadili, jejich holé ženy mě už otravovaly. Grof, kaštieľ a sklenice s očima:)

• 3.4.2018  14:57
    Dáma a Král (TV seriál) (2017)

Opět jsem dala šanci Nově a detektivce, a zas se to nepovedlo. Možná pokud by z prvního dílu vykouzlili film a tím to skončilo. V porovnání s konkurenčním Poldou to nemá ani ten vtip, a když to srovnám s Exnerem tak tomu chybí elegance. Tady jsou všichni, včetně Donutila tak nudní, nevýrazní.Nezaujala ani slečna Lenka Braunová a její dost divné oblékání.

• 31.3.2018  20:35
    Dabing Street (TV seriál) (2018)

Po velmi Trapných padesátkách přišlo aspoň něco místy zábavného. Mega trapná řeč Bartošky na pohřbu, Kohoutová ukáže kozy a Melíšková se napije chcanek. Nejzábavnější mi přišel asi 4. díl Vulgarismy - "Jo, a Karle to BBC to není Big Black Cock - velký černý péro, jak to furt tvrdošíjně překládáš, ale britská veřejnoprávní televize" :)) Kapitán Filcka, Krobot, Melíšková s práškama a kabelkama. Za nápad 3+*

• 25.3.2018  14:54

Z Michaliny - Olgy mám osypky ještě teď, jak uvěřitelně zahrála smutnou a ukřivděnou lesbickou holku. Bez hudby a černobílé.

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30