anitae

anitae

Eva U.

okres Praha
úplně normální bývalá knihovnice:o))

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38
    • 2.5.2021  15:32
    Vyšinutý (2020)

Trošku starší šílený Gladiátor a nestíhající Rachel, která má prostě špatný den, který se po setkání s ním změní v peklo. Dost předvídatelný konec s nůžkami, ale bavilo mě to.

• 2.5.2021  15:26

Silný, těžko hodnotitelný a zařaditelný příběh plný emocí.

• 23.4.2021  22:02

Zajímavý film o chytré holce, která má vše dokonale promyšlené a chce spravedlnost, asi...parádní jízda a takový konec jsem nečekala.

• 13.4.2021  18:58
    Chlast (2020)

Dánský film o alkoholu, kromě toho, že mi byl hlavní hrdina děsně nesympatický šlo o zajímavý experiment. Takový film ze života, láska, smrt a život stárnoucích mužů a tanec na konci....

• 13.4.2021  18:42

Nevidomý ladič Freeman, mladá studentka s rovnátky, pejsek Danny s obojkem a jeho majitel, taková zajímavá pohádka.

• 13.4.2021  18:38
    Zločiny Velké Prahy (TV seriál) (2021)

Dobově to bylo oku lahodící, někdy i vtipné, ale druhý den jsem nevěděla o čem příběh byl.

• 4.4.2021  22:29
    Smrt mouchy (1976)

Pro mě příjemný náhled na sídliště 70. let, a život v té době v obrazech. Hlavní hrdina byl fešák a asi škoda, že už nehrál dál. Fotky všeho, krásná slečna i mladá paní, ekologie a třeba mytí aut v přírodě, sídliště a chata, a působivý odvoz raněných řeznickou dodávkou...

• 4.4.2021  22:20
    Talisman (2012)

Začátek vypadal dost akčně, veterán z Iráku, kterému doslova zachrání život fotka neznámé ženy, kterou po návratu vyhledá a začne pracovat v psím zařízení, ale jeho vysněná z fota má již dítě s policajtem, který dělá problémy...ale vyhledala jsem pod termínem romantická s*ačka, takže spokojenost..

• 4.4.2021  22:14
    Poslední dopis (TV film) (1973)

První dvě třetiny pro mě trochu nezáživné jsem věřila v nevinu a pak možná trochu nepřesvědčivé vysvětlení, ale celkově velké překvapení. "Miliony lidí umírají zbytečně, a to nevysvětlíte ani logikou, ani rozumem..."

• 30.3.2021  07:44

Marla odporná lesbická mrcha parazitující na starých osamocených lidech, a která je snad nezničitelná, ale jen do chvíle než zjistí, že její poslední oběť není zas tak úplně sama... celý film byl tak strašně negativní...

• 23.3.2021  17:23
    Až po uši (TV seriál) (2014)

Začátek mě neskutečně bavil, pak se něco stalo a koukala jsem spíš ze setrvačnosti. Do druhé série jsem se musela nutit, ale poslední tři díly byly akční i vtipné. Oddechovka ze života Pražáků, kde mi nevadila Anička Polívková.

• 12.3.2021  22:31
    Hlava Medúzy (TV seriál) (2021)

Kriminalistka Čvančarová a její zajímavý styl oblékání, kulich a něco jako pytel. Pak její psychicky vadnej bratr Heřmánek Jr. a úplný magor Kaňkovský. A konec tak trochu otevřenej.

• 12.3.2021  22:25

Pomalé tempo, pár humorných scén a film o splnění si snu ať může vypadat sebevíc nereálně.

• 15.2.2021  17:25

Zajímavé překvapení, doba před válkou, válka, a nejvíc mě asi zaujala poválečná doba, Richard a Claire, děti, Anglie, Kuba, matka a dcera,...

• 15.2.2021  17:21
    Šarlatán (2020)

Jak jsem se toho bála, tak se mi to líbilo. Akorát se mi už začíná zdát, že teď musí být v každém filmu, seriálu dopodrobna vidět kdo s kým a jak...No, hlavně, že to nebyla nuda. Akorát jsem si pak musela dohledat, další osud Mikoláška.

• 7.2.2021  20:41
    Wanted (2008)

Morgan Freeman, tkalcovna, super schopnosti, pěkné vizuální efekty, vtipná honička socialistického auta s pendolinem, ale pro mě asi zapomenutelná záležitost.

• 7.2.2021  20:32
    Dalida (2016)

Zkraje mě nadchla elegancí, později mě příběh nějak přestal bavit, takový hvězdně tuctový. Možná je to i tím, že šanson nevyhledávám.

• 7.2.2021  20:28
    Bílá královna (TV seriál) (2013)

Na začátku mě to bavilo, hodně romantiky, ke koci se to už táhlo. Ale každopádně mě zajímavý pohled na anglické dějiny.

• 28.1.2021  19:03
    Vdovcovy intimní večery (TV film) (1978)

Čekala jsem zábavu, ale vůbec mě to nebavilo, námět fajn, ale nesedlo mi to.

• 27.1.2021  20:43

Maigret mě nikdy nebavil, chtěla jsem mu dát šanci, ale tohoto dílu jsem usnula 3x.

• 24.1.2021  18:37

Tuhle Třináctku jsem vlastně chtěla vidět už jenom kvůli komentářům tady a musím souhlasit. A moderátorka jak se říká - Zezadu lyceum a zepředu muzeum a celé to bylo zvláštní.

• 6.1.2021  09:29
    O léčivé vodě (TV film) (2020)

Pohádku jsem viděla před týdnem a už vůbec nevím o čem byla. Divná princezna a sympaťák.

• 6.1.2021  09:21

Tři sudičky, ovšem ta Plodková to se nedá zapomenout. Hodinky varující před smrtí, jméno Urban.

• 6.1.2021  09:16
    O vánoční hvězdě (TV film) (2020)

Pohádka nezaujala, musela jsem se donutit k dokoukání. Hvězdy prostě nejsou moje hobby.

• 15.12.2020  12:27
    Přiznání (TV seriál) (2019)

O jeden díl zkrátit a bylo by to úžasný. Bezmoc, beznaděj, víra ve spravedlnost, a kdo je vlastně oběť?

• 15.12.2020  12:21
    Méďa (2012)

Za mě mix trapností a vtipu, prostě Méďa pohodář. Slabé 3 hvězdy.

• 8.12.2020  18:16

Nejvíc mě pobalila ta část v autech, jak se se střídali u babičky, která furt prudí s jídlem a dotazama. Závěr byl už na mě trochu divoký.

• 1.12.2020  12:17
    Na schovávanou (TV seriál) (2019)

Ukrajinská hra na schovávanou. První díl mě nalákal, poslední byl taky fajn, ale to mezi tím... Policisté s drogami, tři unesené děti, nalezené čvrté unesené před třemi lety, a jeho otec....

• 29.11.2020  20:49

Westová mi přišla jako trošku jednodušší policistka, nelehká situace v ghetu, pomalý rozjezd, ale nuda to nebyla a místní hřbitov bych chtěla navštívit.

• 27.11.2020  11:14

To je tak blby, že jsem se tomu musela smát. Ale zas si to na nic nehraje.

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38