apacka

Twitter: apacka

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 21.6.2015  21:45
    Hacker (2015)

DEL /F /S /Q /A "C:\Users\ForeverHopeless\Downloads\BadMovies\Blackhat.2015.mp4"

• 21.6.2015  21:44

Severská soda.

• 21.6.2015  21:38

Nová doba! Host vyhazuje vrchního!

• 21.6.2015  21:35

V časopise pro ženy 40+ jsem četla, že Liam Neeson je v současnosti nejbohatším posledním akčním hrdinou. Ha. A já si myslela, že všechny ty béčka točí jen proto, že jsou tak blbě zaplacený.

• 21.6.2015  21:34

Moudrost, sečtělost a uvědomělost amerických dětí raného školního věku mě vždycky fascinovala. Tady je to naštěstí vysvětleno autismem. Film jako pocta 11. září funguje kupodivu líp, než bych si v půlce stihla domyslet. V aktuální filmotéce Student Agency výrazně lepší průměr.

• 21.6.2015  21:33

Smradlavé devadesátky, no.

• 21.6.2015  21:33
    Soudce (2014)

Jako by to hrál sám Clooney. Ana/logicky, jako by Willie Nelson přezpíval největší hit od Coldplay.

• 7.6.2015  09:10
    Iron Man 3 (2013)

Downeyho charisma furt nic, ale Kingsley nejlepší záporák všech dob. OLE OLE OLE OLE!

• 7.6.2015  09:09
    Iron Man 2 (2010)

Mickey Rourke je totální hovado, připomíná mi šéfredaktora Sparku. Jeho imprese na Grand Prix de Monaco zabila, ale všechny dobrý akční scény končily, nevím proč, hysterickým záchvatem některé z vedlejších postav. Downeyho charisma furt nic.

• 7.6.2015  09:08
    Iron Man (2008)

Oceňuju, že nikdo nezachraňoval svět. Ale doufala jsem, že objevím pověstné Downeyho charisma, a nic.

• 7.6.2015  09:07
    Avengers (2012)

Musím uznat, že v původním znění (= bez řeckého dabingu) to má něco do sebe. Starkovo "Jury's out." na Amerikovo "Are you nuts?" mi vydrželo doteď.

• 7.6.2015  09:07

Po hezkým Winter Soldier a pokračování Avengers jsem si chtěla, poněkud nechronologicky, uznávám, upevnit vztah k sex-appealu Chrise Evanse. Ale jediný, co mi z toho vypadlo, je afinita ke Starkovi juniorovi skrze jeho otce, která způsobila, že jsem se podívala na tři Iron Many v řadě. Marketing +1. Půl filmu jsem navíc řešila, jak k Evansově hlavě přišili tělo šestiletého děcka, a pak se zas divila, proč vypadá jak král Leonidas na steroidech. Soudností tento film skutečně nevládne. A taky má nejslabší potitulkový teaser série (nejlepší má první díl Avengers a třetí Iron Man, f.y.i.).

• 7.6.2015  09:05
    Jersey Boys (2014)

Geniální cameo v podobě Rawhide, Big Girls Don't Cry samozřejmě klasika, ale jinak au.

• 7.6.2015  09:04
    Zabijáci (2014)

Doufám, že to viděl Fincher.

• 29.5.2015  21:33

Vzhledem k důležitosti snímku v kontextu dějin kinematografie si tentokrát neodpustím detailní kritickou analýzu, zcela zproštěnou tradičního, jízlivého metahumoru. Tak určitě nemám ráda Avengers, xmani pro snoby. Všichni mi byli vždycky strašně nesympatický nebo co. Ale kapitán Americano se rehabilitoval svým spinoffem Winter Soldier, a musím se přiznat, že mi teď vlastně přijde docela sexy. Víc sexy než ve filmu Snowpiecer (kde měl vousy!!), a skoro tak sexy jako Thor, kterému zobu z ruky i přes dvě sotva průměrné sólovky. Možná se kvůli tomu podívám i na Hackera, ale jenom jestli tam bude mít taky tak hlubokej hlas a aspoň nějaký svaly. Všichni ostatní, včetně juniora, jsou dál extrémně nesympatický; Bettany nicméně slušná akvizice. Tolik k obsazení. Scénárista se musel zapotit jako Stark u biomechaniky, ale zapotil se dobře, kupodivu jsem se parádně bavila, a bůh ví, že se zas tak často u Marvelů nebavim. Hlášky byly trochu tupé, leč nebudu lhát, chechtala jsem se u každé, sebetupější. "It's terribly well balanced." Takže u mě dobrý. Pro Česko-slovenskou filmovou databázi Jana Grygarová, CineStar, Praha.

• 29.5.2015  21:31
    Ex Machina (2014)

Oceňuju ambientně hororovou atmosféru, mladýho Gleesona (ježiš tak samozřejmě!) a Isaaca, přestože to bylo takový nevypočitatelný, nesympatický hovado, ale nezdálo se mi to v pohříchu mnoha ohledech úplně domyšlený.

• 29.5.2015  21:29

Ale jó. Príma herci. Ale strašně to šustilo papírem. (Vždycky jsem tohle slovní spojení jenom četla a strašně to chtěla použít. Tak konečně.)

• 29.5.2015  21:29
    Dort (2014)

Ah fuck. Jedna z mejch nejhorších guilty pleasures, filmy s Jennifer Aniston, dostála svého vrcholu. A myslim, že tohle bylo fakt hustý.

• 29.5.2015  21:28

Nechci bejt zlá, ale je to jen další zbytečnej dokument o Cobainovi.

• 14.5.2015  22:16
    Kód Enigmy (2014)

Pomoc! Někdo mi do filmů sype kokain.

• 14.5.2015  22:16
    Comet (2014)

A co teprve až to nastříhají a pověsí na instagram!

• 14.5.2015  22:08

Až bude Egerton jednou Bond, bude se říkát, nojó, to bylo jasný. A až z něj bude zapšklý dědek, co nikdy nehrál Bonda, bude se říkat, nojó, to bylo přece tak jasný! Taky Colin Firth byl boží. Nemám ho ráda ani trochu, ale byl boží. Samuel L. Jackson byl taky boží, ale ten málokdy není. Událost v kostele byla boží. Ale s tím se v chrámu Páně tak nějak počítá. Nejde mi to moc přes prsty, možná je mi to i trochu trapný, ale tohle byl fakt dobrej film.

• 14.5.2015  21:41
    Connection (2013)

Reklama na lidská práva, kterou sponzoroval Jameson. Nic proti ničemu.

• 14.5.2015  21:30

Sick.

• 4.5.2015  03:21

Typické eastwoodovské háelpéčko. Neměla bych mu to za zlé, ani ten příšernej závěrečnej patos. Bylo zvláštní vidět toho blba z Hangover v roli kontroverzního válečného hrdiny. "Kontroverzního" ovšem jen neamerickou perspektivou, a myslím, že je to hrozně špatně.

• 4.5.2015  03:20
    Skrytá vada (2014)

Paul Thomas goes Wes. Mindfuck yeah Joanna Newsom! A Joaquin Phoenix. A Benicio del Toro. A Josh Brolin. A Owen Wilson v lacláčích. A Joaquin Phoenix. A Joanna Newsom. Kruh se uzavřel.

• 4.5.2015  03:18
    Chappie (2015)

Myslela jsem si, že nemám ráda jen Číslo 5 žije, ale ve skutečnosti nemám ráda žvatlající roboty. Ninja a Yo-Landi, gangsta gangsta, mají limit, a tím limitem je stopáž, a proto točí klipy a debility s Korinem. Takže co to sakra.

• 4.5.2015  03:17

Kupodivu, rozuměj překvapivě, se z toho nestalo typické americké feel good drama o umírání, cením, a všechny postavy se dokonce chovaly racionálně. Což je, paradoxně, velmi nereálné, a nepříjemný vedlejší efekt jinak sympatického autorského záměru. Hláška "radši bych měla rakovinu" rezonovala až do konce, s každou scénou víc a brutálnějc. A upřímně řečeno, taky bych radši měla rakovinu. Srov. You're Not You (2014).

• 4.5.2015  03:14
    To nejsi Ty (2014)

Jako instruktážní video pro střední zdravotnické školy asi dobrý. Na konci jsem byla ze všech klišé tak vyčerpaná, že mě to ani nerozčílilo. Hilary Swank by si zasloužila lepší role. Pravda, už nějakých deset let. Srov. Still Alice (2014).

• 4.5.2015  03:13

Sex ve městě trochu jinak. Geniální střih. A asi miluju Alfreda Molinu. Budu kvůli němu muset vyhodit nějakýho herce z top desítky.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10