jansamek

jansamek

Jan Nosek

okres Pardubice
Student SŠ

0 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 2.1.2019  22:25
  Zmlsané dějiny (TV pořad) (2018)
  *****

  Vaněk je prostě špice. Líbí se mi obecně zpracování pořadu. Je to vtipné, stručné, plné zajímavých informací. Víc takových pořadů.

  • 1.4.2018  21:34
  SuperStar 2018 (TV pořad) (2018)
  odpad!

  Crinch.

  • 11.6.2016  18:44
  Hyde Park Civilizace (TV pořad) (2012)
  *****

  U mě je moderátor totální frajer a ty témata, co se řeší, mi jdou většinou perfektně na kůži.

  • 11.6.2016  18:42
  Studio ČT24 (TV pořad) (2010)
  ***

  Obecně s tímto pořadem nemám problém, ale je tam jedna moderátorka a to je snad jediná moderátorka na ČT24, se kterou mám problém. Nevím, jak se jmenuje, ale jakmile nastoupí na obrazovku se svým falešným úsměvem, vypínám televizi.

  • 11.6.2016  18:36
  Televizní noviny (TV pořad) (1994)
  odpad!

  Tahle sra*ka donutí i mě vážně uvažovat o tom, že vystěhuji svého vlastního otce, protože kdykoli přijdu do obýváku, ono to tam hraje. A to není jenom tohle....Co třeba Ordinace? Taky, taky. Snažím se rodiče přesvědčit o sledování ČT24, ale je to marné, jak totiž jednou někdo propadne sledování TV NOVA a jejích stupidních výtvorů, už se tomu nedá zabránit.

  • 29.3.2016  14:19

  Celkově se mi film (stejně jako všechny filmy o superhrdinech) líbil. Jedna z věcí, která mě dokáže nehorázně na**at je to, že tvůrci dají už do traileru, že se spojí B a S dohromady. Mě osobně tím úplně zkazili konec filmu. Taky mi vadí přehnané scény stylu "honění náklaďáku s kryptoniem", ale tyhle scény jsou i v marvelovkách a hold je musím nějak překousnout. Ale ve finále řeknu, že jsem peníze neutratil zbytečně.

  • 27.3.2016  15:04
  Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)
  odpad!

  Musím uznat, že na začátku pořadu jsem se regulérně styděl za to, že se na to dívám a připadal jsem si jako koncem devadesátých let a nebo v letech 2000-2005, kdy dávali Milionáře a Kolotoč. Znovu opakuji, že jsem se za sebe styděl, že jsem se raději nešel dívat na konkurenční televizi. Ovšem ve chvíli, kdy začal mluvit Ondra Sokol nebo Kohák se vše spravilo a já se upřímně bavil.

  • 21.1.2016  19:35

  Asi jsem na to moc mladý a nezkušený, protože jediné, co jsem vnímal byla čísla. Ekonomiku znám jen v obrysech a nemůžu posoudit nakolik bylo toto prostředí dobře zachyceno.

  • 19.12.2015  21:39

  Na tenhle film jsem se těšil jako blázen a nakonec mě stejně zklamal. Ve finále jde, ale jen o to, že jsem ten konec čekal mnohem akčnější a lepší.

  • 19.12.2015  21:16

  Prostě nemám slov. Ta atmosféra byla už od začátku naprosto úžasná! Ten návrat, v podobě úvodních titulků, přivítání Hana Sola a generálky "princezny". Prostě super. I když jsem se chvíli smál tomu domovu důchodců, který mě tam představují. Když jsem poprvé viděl trailer, říkal jsem si, že tam budou všichni na Star Wars vozíčku, ale to se nestalo. Pak jsem se smál hlavnímu záporákovi v podobě Jana Krause nebo co to bylo. Ale každopádně naprosto super. Doporučuji všem!

  • 11.9.2015  14:41
  Živí mrtví: Počátek konce (TV seriál) (2015)
  *****

  Doufám, že se scénáristům a režisérům podaří trumfnout napětí podobné konci prvního dílu. :3 Předpokládám, že ano, vždyť ten seriál ani pomalu nezačal. Je pěkné vidět události před The Walking Dead, a doufám, že nám The fear the walking dead poodhalí původ viru :3

  • 22.7.2015  10:14
  Ant-Man (2015)
  *****

  Miluju to propojení všech filmů! Úžasné. Podle mě po Avengers: Age of Ultron nejlepší film ze všech!

  • 22.3.2015  16:54
  Švédská trojka (TV pořad) (2013)
  *****

  Je to jen pro lidi co prostě mají rádi veškerý humor a nebojí se zasmát......nebo pro lidi v pubertálním věku.

  • 3.2.2015  19:07

  Podle mě záleží hodně na tom kdo má rád jaký humor. Jestli máte rádi sarkasmus, ironii, přirovnávání a občas kapku černého humoru je tato show pro vás ideální. Pokud jste zatrpklý důchodce z předměstí ani to nezapínejte. Nejlepší pasáže ze show jsou Conanovi vlogy z cesty po Americe nebo ztrapňování Jordana Schlanskyho. :D Každopádně u Conanovy show se zasměje jen ten co dokáže chápat ledajaký humor.

  • 11.1.2015  10:49
  Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)
  *****

  Tento seriál mě dokáže vždy pobavit, rozesmát a hlášky musím vyprávět přátelům, ale většina těch hlášek pochází ještě z doby kdy zde byl Charlie Sheen. Mě osobně zklamalo, že odešel, i když chápu proč. Ashton Kutcher jako náhrada prostě ba Sheena nemá! Sheen je ve všech komediích skvělý, ale jeho osobní problémy to momentálně kazí. No škoda no......

  • 21.12.2014  14:11

  Na začátku mě překvapil a potěšil historický podtext. Například, vůbec samotné zasazení příběhu do vtrhnutí turků do Evropy a do obléhání Vídně nebo nenápadná vsuvka toho, že k nám turci přinesli kávu. Také se my líbí herecká sestava tohoto filmu, protože Charles Dance je prostě sympatický člověk a po Bítvě pěti armád jsem tu rád v hlavní postavě viděl Luka Evanse. Jediné co mi vadí je fakt, že se všechny tyhle americké filmečky snaží překonat Van Helsinga. A to se jim nepovede! Teda alespoň tady Neznámé legendě se to nepovedlo.

  • 17.12.2014  19:28

  Musím se přiznat, že jsem nečekal, že se třetí díl hobita vysune na mou příčku nejlepších filmů, ale už je to tak. Vždycky jsem si myslel, že to vždy bude: 1. místo Pán prstenů a Návrat Krále a na 2.místě Dvě věže, ale na druhé místo se posunula již zmíněná Bitva pěti armád. Taky jsem nečekal že se Jackson bude takto držet filmové předlohy, ale myslím, že u Hobita se mu to povedlo. Sice sem, tam přidal něco co v knize nikdy vepsáno nebylo a nebude, ale to byl jen maličký zlomek celého filmu. Jinak zbytek filmu my seděl a bavil jsem se po celé dvě a půl hodiny. Další věc, která mě v jednu chvíli iritovala byla ta skutečnost, že žijeme v době, kdy mám pocit, že počítačová grafika nahrazuje alespoň pětinu filmu. Například Dáin mě připadal jako z modelíny a samotné Bitva byla oproti Pánovi prstenů spíš jako hra než film. Já vím, že jsme v 21. století a v roce 2014 a tento fakt chápu, ale není nad to kouknout se třeba na Titanic nebo na Jurský park a podívat se, že dřív si každý režisér musel dát na filmu mnohem větší práci. Ale celkově to byl zážitek na který budu vzpomínat, jelikož je to OPRAVDU rozhodující část do ságy o Středozemi. Na chvíli bych se zastavil u nedávného článku kde bylo napsáno: "Peter Jackson and End of His Middle-earth saga". Abyste pochopili co mě štve, je to to slovo HIS (tedy jeho) a Středozem mimochodem není Jacksonova, ale TOLKIENOVA. NA to nesmí, ale nesmí zapomínat!

  • 17.12.2014  19:20

  Já jsem hold člověk co má rád akci, roboty, ukázku budoucnosti a mimozemskou aktivitu na Zemi a proto se mi tento film líbí. Pokud máte rádi něco z toho tak na film mrkněte. Trochu mě děsí (jako u všech filmů s roboty) zapojenost herců do filmu. Zrovna v Transformers to už od prvního filmu bylo poměrně z velké části, ale když dám příklad, Pacific Rim.......no tam je to jiné.....Roboti se mlátí hlava nehlava, ale herci dělají pár pohybů a takovéhle filmy prostě nemají smysl......Každopádně jsem Pacific Rimu dal taky poměrně vysoké hodnocení, jelikož jak už jsem říkal, mám rád roboty a akci.V Transformers 4 je hezky vidět jak se lidstvo neustále zdokonaluje, ale, že přece jen jsou tu formy života, mnohem, ale mnohem mocnější a chytřejší než my. Až na problém, který Baye provází od druhého dílu.....a sice, že má jako destinaci jedno města (Chicago) a, že příběh se pořád točí skoro kolem toho samého tak mě film bavil díky akci robotů a mého oblíbeného herce Stanleyho Tucciho

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace