bosskabel

bosskabel

Slovensko

• 19.9.2018  14:16
    Anne (TV seriál) (2017)

Seriál zahrňujúci problémy dnešnej doby, ktoré ani v 20. storočí očividne neboli žiadnym tabu, hoci v inom merítku. Spracovanie toho, o čom sa v predchádzajúcej verzii z 80. rokov veľa nehovorilo a už vôbec nie v seriáloch. Táto adaptácia má všetko, čo mať má. Je tam skvelý výber hercov, prostredie, dokonca aj pridané postavy a príbehy postáv.

• 17.12.2017  21:42
    Hannibal (TV seriál) (2013)

Tie spomalené zábery občas znervózňujú. 😊

• 26.11.2017  20:29
    Otec Brown (TV seriál) (2013)

Pohodovka. Bývalý vojak, ktorého fronta naviedla stať sa kňazom. Obsadenie si zaslúži ocenenie. Ako hlavná postava, tak aj tie ostatné. Za mňa 5 hviezd.

• 12.1.2016  11:41
    Carol (2015)

Veľmi krásny, silný a hlboký romantický príbeh dvoch, v skutku, odlišných žien. Už to tu bolo zmienené, ale tiež súhlasím s názorom, že na akom základe sa tie dve do seba zamilovali. Z pohľadu Therese to vidím ako lásku na prvý pohľad. Čo ju zaujalo? Blond vlasy, veľký kožuch, prvý dojem? Z pohľadu Carol je to zložitejšie. O Therese hovorí, že je Zhodená z vesmíru, ale keď si dám dohromady okolnosti, tak vychádzam z toho, že ju zrejme rajcuje "zajačik", ktorý jej na všetko prikývne. Alebo jej to možno istým spôsobom lichotí. Ale to ani nemusí byť podstatné. Carol na konci ide na istotu. Je od nej trúfalé, po tak chladnom odvrhnutí ponúkať životarozhodujúcu ponuku. Opäť sa len domnieva, že ju Therese neodmietne. Zlomí ju ako kus dreva. Každopádne skvelý film.

• 25.9.2014  19:37
    Akta X (TV seriál) (1993)

Najlepší kultový seriál. Najlepšie série sú prvé dve, šiesta a siedma. Odkedy Scullyová zisťuje, že je s Mulderom tehotná, už sa to točí len o tom istom až je to niekedy prehnané. Keď prestali riešiť Syndikát a Samanthu, tak zase začali riešiť tehotenstvo. :) Ale určite si zaslúži 5 hviezdičiek.

• 25.9.2014  19:21

Jednoznačne lepší než druhý film. Je vidieť, že tvorcovia si na tomto filme dali záležať. Pekne podaný výkon hercov, scenár, hudba, dej. Mne sa to páči.

• 9.12.2013  21:10

Vo finálnej epizóde s názvom Pravda, Scullyová ochotne hovorí Mulderovi, že by ho kľuďánko následovala znovu :) V tomto filme sa jej do toho akosi nechce :) Vo filme nie je skoro nič a nikto. Až na zopár dobrých momentov je podľa mňa o ničom. Vnímam to ako malé vybočenie. Myslím, že Scullyová je trochu náladová. Raz povie Mulderovi, aby FBI pomohol a raz ho odhovára. Možno to bude vekom. :)

• 8.12.2013  14:09

Riadna perverznosť! :D Najlepší je kňaz (Cedric the Entertainer). Skutočne ma pobavil. :D