Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Animovaný
  • Krimi

Recenze (719)

plakát

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021) 

Škoda, že Wan svěřil režii takovému čutkaři, jako je Chaves, který už pohnojil i La Lloronu. Navíc od předešlých dílů jsem měl pocit, že tu bylo přespříliš nelogických kiksů a nelogických jednání postav. To si perfekcionalista Wan z producentskýho křesla moc nepohlídal anebo nechal až moc volnou ruku Chavesovi, kterému s jeho unylou režií předpovídám kariéru u béčkové až céčkové produkce.

plakát

Další jehňátko (2019) odpad!

To je snad první film při kterém, a to se bez mučení přiznám, jsem použil poprvé rychloposun, to se fakt nedalo, větší jalovinu jsem snad nikdy předtím neviděl, a to jsem viděl kdecos.

plakát

Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan (2020) 

Co fungovalo v prvním díle, zde už nefunguje. Na jeden povedený vtip je dalších několik vyloženě trapných, které se podobají Sandlerovkám, a dokonce v jednom převleku Borat i jako Sandler vypadá. Nechápu ten povyk kolem oceňování, ale to bude tím, že rok 2020 je celkově slabý na filmy, tak musí dát ceny i takovýmto vyloženě nepovedeným dílům.

plakát

After: Přiznání (2020) odpad!

Ještě horší než jednička, a už té jsem dal odpad!, sám se divím, proč jsem podruhé vkročil do stejné řeky, asi nějaká forma masochismu. Jednou větou bych to shrnul jako porno pro děcka, s nesympatickými, arogantně hrajícími neherci, které už nechci za žádných okolností vidět v žádném jiném filmu.

plakát

Bílý bílý den (2019) 

Ten film mě totálně minul a jeho zvuková stránka mě absolutně iritovala, různé zvuky a řevy mě doslova srali víc než když mi dnes od rána do pozdního odpoledne vrtali v sousedním bytě. Navíc ta strašná nuda, kde jsem nedokázal objevit vůbec nic, co by mě zaujalo. Nebudu vychvalovat přírodu, tu najdu v každém přírodopisném pořadu.

plakát

Cirkus Rwanda (2018) 

Asi by to dopadlo mnohem líp, kdyby to nebylo o Novákovi, už když se mihl v nějakém filmu, tak mi připadal strašně sebestředný, nafoukaný a nesympatický, a tento dokument mi potvrdil, že to nebyl jen pocit. Jinak je to spíš takový home video než dokument a dvě hvězdy je asi ode mě fakt velkolepost.

plakát

Přiznej barvu (2006) 

Vysoce hodnocený film, a to i na IMDB, ale mě se moc nelíbil, většina průměrných indických filmů mě zaujme alespoň něčím, ale tenhle vůbec ničím, zklamal i jindy spolehlivý Aamir Khan, a o té ploché postavě blondsky ani nemluvím.

plakát

Stáhni a zemřeš (2019) 

I když to má několik logických děr (no docela dost), jednání postav je místy dost dementní a hloupé (poměrně často), tak se na to koukat dalo, herci sympatičtí a má to krásných 91 minut, což je dneska už vzácnost. Krásný průměr, ale vidět znovu to už nechci a nedokážu si představit o čem bude druhý díl, jestli vznikne... a to vznikne, protože si na sebe několikanásobně vydělal.

plakát

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019) 

Tak to byla parodie, nejednou jsem si při klíčových zvratech a dialozích vzpomněl na Austina Powerse, a při všech těch nesmyslných dialozích typu "moje matka je tvůj otec apod." jsem se chechtal, ale byl to spíš kyselý smích a povzdechnutí nad tím, kam ten dnešní blockbuster spěje. Nikdy jsem nebyl fanouškem série, ale toto, to musí fanoušky jen a jen nasrat. Dvakrát se mi při tom podařilo navíc usnout.

plakát

Přes prsty (2019) 

Nevzpomenu si, kdy jsem se naposledy u české komedie z tohoto milénia upřímně minimálně 2x od srdce zasmál, zde se mi to povedlo, a to je u komedie to zásadní. Ne to, jestli si autor vypomůže nějakou zkratkou nebo kličkou, což bylo např. u komedií s Louis de Funesem naprosto běžné nebo že tam je několik nelogičností, což je snad u každé komedie, proto to je komedie. Ze začátku jsem se bál toho, že Langmajer bude zas hrát tu totožnou postavu, co snad v každém posledním filmu, ale zde je naštěstí trochu odlišná a dost sympatická, to samé můžu říct o obou holkách. Takže za mě na české poměry dost povedená komedie...konečně.

Reklama

Reklama