mirak2

programator

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 25.8.2019  00:32

Storytelling je priserne zmatocny, vacsinu casu clovek nema sajnu, ci sledujeme dianie v sucasnosti alebo v minulosti, postavy konaju este hlupejsie ako predtym, aspon herecky to nie je tragedia. Soundtrack je tiez cool.

• 21.5.2018  17:57

13 Reasons Why there should not be a 2nd season. Umele, ocakavatelne, prekombinovane a zbytocne. Zaverecna scena je uplne smiesna a vyzera, ze bola na rychlo prepisana a natocena. Zanechava za sebou ovela horsie dosledky ako udajne glorikovanie samovrazdy v prvej serii. Nechcem pisat o konkretnostiach kvoli spojlerom, pevne verim, ze vacsina divakov bude vediet o com pisem.

• 2.3.2018  20:06
    Ladíme 3 (2017)

Velmi, velmi slabe. Anna Kendrick je moja platonicka laska, ale ani jej zmackane kozy, zopar fajn pesniciek a niekolko dobrych hlasok tuto katastrofu nezachrania.

• 29.1.2018  19:15
    Dark (TV seriál) (2017)

Ziaden Stranger Things, mne to pripomina Donnie Darko.

• 5.12.2017  22:58

Zhruba prva tretina filmu prijemne vtipna, zvysok predvidatelny a pomerne zabudnutelny.

• 8.10.2017  23:54
    Riverdale (TV seriál) (2017)

Uz len to, ze je to zalozene na zabavnom komikse, ktory nema absolutne nic spolocne s teen dramou je prve zle znamenie. Cely serial je priserna zmes klise, idiotskych dialogov, nelogickeho spravania sa postav a... aj napriek tomu je to nieco ako guilty pleasure? Soundtrack to ma celkom solidny, ale celkovo je to nepozeratelne, ak mate viac ako 20 rokov a chcete to brat vazne.

• 18.9.2017  01:07

Klise, ale naklad skvelych hlasok a vcelku solidny feel good movie na uprsany vikend.

• 30.8.2017  22:51
    Únos (2017)

Akokolvek sa nas tema filmu dotyka, film ako taky je hrozny. Jeden velky bordel, dej nedava zmysel (clovek, ktory o problematike nema ani tusenia zrejme po filme vobec netusi, o com vlastne bol), dialogy akoby ich pisal 16rocny pubertak, nastastie herecky to nebolo az tak tragicke.

• 10.7.2017  14:29

Vobec som tomu neuveril. Ale vobec. Plytke postavy, priemerne herecky a to, ze Zoey Deutsch ma roztomilu tvaricku mi pride strasne malo. Som dost sklamany. Urcite sa z tohto dalo vytrieskat viac.

• 15.2.2017  22:34

Mam rad depresivne dramy, jeho problemom vsak je, ze nema ziaden dej ani tempo a po zaverecnych titulkoch neviem, co mi mal/chcel povedat.

• 10.7.2016  00:07

V USA kultovy film, tu znacne podhodnetene. Vyborne som sa bavil.

• 1.7.2016  22:56

Namet a zapletka mi pride celkom zaujimava, herecky je to tiez fajn, ale ten film nema absolutne ziadne tempo a je umelo roztahany pomalymi dialogmi. Skoro tretinu filmu tvoria zabery psa na ostrove.

• 5.6.2016  21:19

Z tohto filmu si budem pamatat epicke trailery, nadhernu Sophie Turner a... to je vsetko. Som strasne sklamany.

• 15.5.2016  19:31
    Humr (2015)

Film z technickej stranky vyborny, nie je nudny, plny zaujimavych, ale tak sialenych napadov, ze neviem ako je vobec mozne brat ho vazne. Niekolko WTF momentov, ale skor kvoli totalne absurdnemu dialogu ako nejakemu sialenemu zvratu v deji. "Zabila jsem tveho bratra. Umiral velmi pomalu. Mozna jeste neni mrtvy. Kopala jsem do neho hodne dlouho."

• 27.3.2016  01:16
    Machři a šprti (TV seriál) (1999)

The Breakfast Club v serialovom podani s trochu vacsou davkou komedie oproti najlepsej stredoskolskej dramedy 80tych rokov. Jeden z najmenej docenenych serialov vsetkych cias.

• 9.3.2016  12:37
    Sherlock: A XXX Parody (TV seriál) (2015)

Toto je uplne vyborne :D

• 27.10.2015  22:08
    V hlavě (2015)

Napady skvele a potom uz len... oooooooooh, the feeeeeeeeeeels! :D

• 10.10.2015  12:38
    Neranditelní (TV seriál) (2014)

Tento serial je na csfd extremne podhodnoteny. Pritom je to uplna perla medzi sucasnymi sitcomami. I want you to know from the bottom of my heart I Chewbacca. I really do, I can't Chewbacca enough I want you to know and I'm asking you, please in all seriousness accept my Chewbacca.

• 7.10.2015  14:17
    Hrdinové: Znovuzrození (TV seriál) (2015)

Mne sa to vcelku paci, jedine, co sa mi nepaci, je Robbie Kay, ktoreho herecke schopnosti su porovnatelne s Dianou Morovou a dejova linia s japonskou dievcinou vo videohre (to nemohli mysliet vazne?!). Po zhliadnuti celej serie menim hodnotenie z nostalgickych 4* na realisticke 2*.

• 20.9.2015  09:52
    Dvojčata (TV seriál) (2015)

Hrozne trapne.

• 13.9.2015  01:26
    Bitva playbacků (TV pořad) (2015)

Chrissy Teigen, uplne zabija dobry pocit z celej show. kvoli nej o hviezdu menej.

• 16.8.2015  18:05

Film moze byt neviem ako nadupany akciou, dych berucim vizualom, ale ked dejovo je uplne prazdny... tak nemozem dat viac ako na za 3 hviezdy

• 16.8.2015  15:34
    Minority Report (TV seriál) (2015)

Pri pokracovani/remakovani/nadvazovani sa tvorca nikdy nevyhne porovnavaniu. Pilot, aj ked vizual je vyborny, dejom a hercami zaostava za filmovou predlohou. Serialu dam sancu, ale zatial je to len trosicku lepsi priemer

• 16.8.2015  15:31
    Mrtvý bod (TV seriál) (2015)

Ocakaval som nieco ovela slabsie, po dlhej dobe pilot serialu, ktory zaujal a priratejte k tomu sympaticku hlavnu hrdinku a mate lahko nadpriemerny kriminalny serial. Uz len dufam, ze to nebude na styl CSI, jedna epizoda - jeden vyrieseny zlocin.

• 7.8.2015  19:38
    Ladíme 2 (2015)

Feel good film s vybornym soundtrackom a s Pentatonix! Moj guilty pleasure!

• 22.7.2015  21:46

Ovela, ovela slabsie ako predchadzajuce diely.

• 19.5.2015  21:14
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

Miestami to moze pripominat Kamenak vdaka mnozstvu viac menej prepisanych vtipov do urazlivych dialogov medzi extremne stereotypnymi postavickami. Ale mna to tak strasne bavi! No az na Jennifer Coolidge a jej afekt a na to, ze robia z vychodnej Europy strednu Aziu.

• 16.5.2015  21:40
    Poslové (TV seriál) (2015)

I have a gift of understanding. TO SI SNAD ROBIS SRANDU :D

• 30.4.2015  23:39
    Loft (2014)

Priserny casting, priserny. Wentworth Miller nemohol hrat Lukea...

• 11.4.2015  14:14
    Daredevil (TV seriál) (2015)

Prva seria 80%, hromada mrtvol, krvou sa nesetri, drsnosti chyba uz asi iba expresivny jazyk tradicny pre napr. Dextera. Fisk vyborny. Hlavnym nedostatkom je pomalsie tempo. Druha seria 95% pokracuje v nastolenom trende z prvej serie. Hlavny neduh prvej serie odpada, prichodom Punishera (ktory je mimochodom vyborny) serial nabera na akcii. Mytologicke prvky v tejto serii mi prisli trochu divne.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8