Místo u moře (2016)

Mam rad depresivne dramy, jeho problemom vsak je, ze nema ziaden dej ani tempo a po zaverecnych titulkoch neviem, co mi mal/chcel povedat.

Rodinný film (2015)

Namet a zapletka mi pride celkom zaujimava, herecky je to tiez fajn, ale ten film nema absolutne ziadne tempo a je umelo roztahany pomalymi dialogmi. Skoro tretinu filmu tvoria zabery psa na ostrove.

X-Men: Apokalypsa (2016)

Z tohto filmu si budem pamatat epicke trailery, nadhernu Sophie Turner a... to je vsetko. Som strasne sklamany.

Humr (2015)

Film z technickej stranky vyborny, nie je nudny, plny zaujimavych, ale tak sialenych napadov, ze neviem ako je vobec mozne brat ho vazne. Niekolko WTF momentov, ale skor kvoli totalne absurdnemu dialogu ako nejakemu sialenemu zvratu v deji. "Zabila jsem tveho bratra. Umiral velmi pomalu. Mozna jeste neni mrtvy. Kopala jsem do neho hodne dlouho."

Machři a šprti (1999) (seriál)

The Breakfast Club v serialovom podani s trochu vacsou davkou komedie oproti najlepsej stredoskolskej dramedy 80tych rokov. Jeden z najmenej docenenych serialov vsetkych cias.

V hlavě (2015)

Napady skvele a potom uz len... oooooooooh, the feeeeeeeeeeels! :D

Neranditelní (2014) (seriál)

Tento serial je na csfd extremne podhodnoteny. Pritom je to uplna perla medzi sucasnymi sitcomami. I want you to know from the bottom of my heart I Chewbacca. I really do, I can't Chewbacca enough I want you to know and I'm asking you, please in all seriousness accept my Chewbacca.

Hrdinové: Znovuzrození (2015) (seriál)

Mne sa to vcelku paci, jedine, co sa mi nepaci, je Robbie Kay, ktoreho herecke schopnosti su porovnatelne s Dianou Morovou a dejova linia s japonskou dievcinou vo videohre (to nemohli mysliet vazne?!). Po zhliadnuti celej serie menim hodnotenie z nostalgickych 4* na realisticke 2*.