Vikyy98

Vikyy98

okres Karlovy Vary
https://www.databazeknih.cz/uzivatele/vikykleinik-158021

5 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  MINDHUNTER: Lovci myšlenek (TV seriál) (2017)

 • poster

  Černobyl (TV seriál) (2019)

 • poster

  Who Is America? (TV seriál) (2018)

 • poster

  Perníkový táta (TV seriál) (2008)

  Rozklad dobrého charakteru

 • poster

  Dexter (TV seriál) (2006)

  Když jsem to viděl 4 roky nazpátek, stal se Dexter seriálem, který jsem si automaticky zamilovat. Líbila se mi ta premisa a byl jsem značně zainteresovaný do psychologie psychopata s vbudovaným morálním kodexem. Vzpomínám si, že čtvrtá série s Trinitym mě bavila nejvíce a osmá série jakožko závěr nezahrál na tu správnou strunu (přesto bych to nenazval zklamáním jako třeba letos 8 sérii GoT). Dnes už bych nejspíše Dexterovi natolik nepropadl. Produkce je značně televizní a standardy už jsou jinde. Navíc to není vedeno s takovou tvůrčí grácií, jako třeba Breaking Bad, Mindhunter nebo Trierův film House That Jack Built. Námět hodný pozornosti, ale lepší vidět v nižším věku. 3,5/5

 • poster

  Městečko South Park (TV seriál) (1997)

  South Park funguje perfektně. Humor nepřekročil hranici, která by pořad udělala jaksi nucený či vychtěný. Funguje to tak přirozeně, že vás to nezačne nudit. Jednoduše: Když to má být vtipný, tak to vtipný je, ale to není všechno. Tento animovaný seriál je neskutečně hluboký a nese hromadu myšlenek, které vám nejsou předhazovány jak v nějaké pohádce. South Park řeší hromadu součastných problému a kouká se na ně skrz politicky nekorektní humor. Nejedná se o žádnou prvoplánovou vulgární sračku. Tohle snad nikdy nezestárne stejně jako nezestárly všechny ty skvěle napsané postavičky, ze kterých seriál těží do dnes. Já už jsem unavený z kýčovitých komedií s neškodným humorem. Tohle je to dokonalé. Tohle svět potřebuje a kdokoliv kdo proti South Parku podal stížnost je zaslepený tupec a měl by se zabít. Světu by bez něj bylo lépe.

 • poster

  Rick a Morty (TV seriál) (2013)

  Už dlouhou dobu jsem fanoušek South Parku a konečně je tu něco, co se tomu podobá, přesto si to ale zachovává svou tvář. Rick and Morty je dost možná nejnápaditější seriál, co jsem kdy viděl. Každá epizoda je svým způsobem unikátní - nová šílená dobrodružství, nové živočišné formy, nové hrozby, nové vynálezy... Fantazii se meze nekladou, zvlášť když se lze opřít o celý žánr sci-fi. Postavičky seriálu mají tvář a většina z nich je opravdu vtipná a nebo se jím vtipné věci dějí. Humor založený a osobnosti postaviček, které vás svou bizarností chytnou během prvního dílu. Jsem velmi spokojen, stejně tak tisíce dalších lidí. Je dobře, že se seriál chytl tak rychle a doufám, že bude mít dlouhé trvání.

 • poster

  The Boondocks (TV seriál) (2005)

  Strejda Ruckus, že by jedna z nejvtipnějších postav kinematografie? Tak bizardně absurdní a nasranou postavičku jsem ještě neviděl (zpětně koukám, že ho možná překonal Billy Boss z Human Centipede III). Černý a politicky nekorektní humor vystavěn na reálných problémem, či stereotypech odrážející skutečnost. Jsem velmi rád za český dabing, páč ten tomu dodal potřebnou ráznost a hustotu, která angličtině chybí. Boondocks řadím hned vedle South Parku, Fur TV a nebo Rick and Morty. Každý nabízí něco jiného, ale každý z nich je vtipný a animovaný.

 • poster

  Naše planeta (TV seriál) (2019)

 • poster

  Zázračná planeta (TV seriál) (2006)