Deník Bridget Jonesové (2001) odpad!

Katastrofálna trapošina. Hodnotenie si pridávali asi tvorcovia filmu. Aku cieľovú skupinu divákov malo toto  dielo osloviť netuším.

Vitaj doma, brate! (2022) odpad!

Strašná sračka. Slovenský pokus napodobniť Kusturica. Mega prepadák mix kadečoho a zároveň ničoho. Ostuda pre tvorcov až do Temešvaru .

Zlaté manželky (2014) (pořad) odpad!

Humus a odpad to co za rezisera sa podujal natočiť uplny odpad ved to nema hlavu ani patu to su akoze slovensky gaisenovci no neviem tomu vobec prisť na chuť

A Dangerous Fortune (2016) (TV film)

Na to že vyrobili nemci tak klobuk dole pretože ja som si už zvykol na to že čoho sa chytia to sa zmení na h.o,v,n,o. Je vidieť že už aj DDR sa snaži a ich vecny rukopis sa konečne mení na nieco čo by mohlo mat v buducnosti aj divakov

Zabiják & bodyguard (2017) odpad!

Ničo sa tam deje ale zaroven nič uplna konzumna sračka pre vypatlancov dnešnej doby

Metro (2013)

rusky nezmysel kopirujuci americky štyl,ak by to nakrútili amíci tak by som to zniesol ale toto .......

Harley a Davidsonovi (2016) (seriál)

Perfektne spracovany životopis Bill Harley a Arthur Davidson jedine čo by stalo za zmienku by mala byť väčšia ochota tvorcov pridať viacej technickych udajov-poznatkov ohladom prvo výroby, tím by to ešte viac ziskalo na autenticite