Báječná show (2002)

Animace a příběh nic moc... jediné co si zaslouží hodnocení je píseň od Dana Bárty, kterou do dnes slýchávám v rádiu a TV.

Karcoolka (2005)

Nemůžu říct, že bych se nebavil ale přeci jen na animaci si mohly dát více záležet.

Křídla Vánoc (2013)

Pozor na to co si přejete aneb osudy ne/obyčejných lidí i tak by se dala Křídla Vánoc popsat. Do kina často nechodím ale tentokrát sem prostě musel a ničeho nelituji. Krajčo dle mého předvedl skvělý herecký výkon a zahrál si zprvu sobeckého sukničkáře, který (jak tomu tak bývá ve filmech) nakonec změnil svůj životní styl. A ústřední melodie "Cesta" působí jako taková třešnička na dortu.

Letadla (2013)

Laciná napodobenina vydařených aut s předvídatelným příběhem.

Medicopter 117 (1998) (seriál)

Jednoduché a předvídatelné zápletky střídají celkem pohledné akční záběry na let BK 117. Jediné co se asi opravdu povedlo jako u většiny německých kriminálek je soundtrack a za něj dávám jednu hvězdu.

Mumie se vrací (2001)

Alan Silvestri a jeho další úchvatný soundtrack! :)

Pán času (2005) (seriál)

"Jsem doktor. Jsem pánem času. Jsem z planety Gallifrey, v souhvězdí Kasterborous. Je mi devět set tři let a jsem ten, kdo zachrání života vám a šesti miliardám lidí na zemi. Máte s tím problém?" Já tedy rozhodně ne! Doctor who je seriál, který je ve všech ohledech originální a geniální. Nabízí skvělý britský humor společně s napětím. Postava Doktora je nejprve velice tajemná a až po pár dílech zjistíte čím si prošel. Jako jediný přežil válku. Časovou válku. Poslední časovou válku! Válku kterou obě strany prohrály a on se tak stal posledním pánem času. Nyní cestuje napříč prostorem a časem (stejně jako v originální sérii) a přináší lidem a jiným rasám naději a pomoc. Bohužel, ne vždy to dopadne tak jak by si Doktor přál což dělá děj mnohem přirozenější a napínavější. První série je bohužel o něco slabší než ostatní hlavně co se týká kostýmů ale ke konci už víte, že prostě musíte vidět všechny díly.

Pán času - The Time of the Doctor (2013) (epizoda)

Dvanáctá hodina odbila a stačila k tomu pouhá hodina. Hodina která z prvu vypadala možná trošku nudně ale pak se změnila v dokonalý konec jedné éry. V konec plný zármutku, vzteku ale i smíření a velké očekávání co bude dál.

Sanitka 2 (2013) (seriál) odpad!

Tak moc sem se na pokračování legendární Sanitky těšil a tak moc sem zklamaný. Na můj vkus se seriál až moc zabýval osudy hlavních hrdinů a méně případům. Navíc záběry kdy sanitka krouží kolem dokola Kavčích hor a přitom má jet přes celou Prahu mi přijdou směšné.

Ovládací panel