Crowen

Twitter: mike83cz

<< předchozí 1 2 3 4
    • 8.10.2019  01:10
    Arrow (TV seriál) (2012)

Po 4. sérii jsem si říkal, že takhle zabít ze začátku slibnej seriál během čtyřech řad zvládli jen v Heroes. V páté jsem si myslel, že už to nemůže bejt horší. V 6. jsem dostal dojem, že mají diváky za blbce a dělaj si z nás prdel. Sedmička ukázala, že dno je stále v nedohlednu. Tak hurá na finále.

• 7.10.2019  01:13
    The Outpost (TV seriál) (2018)

Je to prostě levný. Chvílema i nechtěně srandovní. Hlavní postava neumí hrát, ale zřejmě je tam od toho, aby byla hezká. CGI strašný, démoni gumoví. Výprava mizerná a námět naprosto generický fantasy. Prostě takovej Skyrim mezi TV seriály. Říkam si, proč na to vlastně čumím. Z nějakýho důvodu mě to strašně baví. Asi atmosféra, příběh, postavy... nevim. A druhá řada je ještě lepší než ta první. Baví mě to prostě.

• 5.10.2019  02:13

Tohle mělo skončit po první sérii, to jsem tvrdil už po té druhé. Trojka jde ještě dál. Zatímco hlavní poselství jedničky bylo, že znásilňovat se nemá, dvojky, že střílet samopalem do spolužáků se taky nemá, tak u trojky to je, že je v pořádku krýt vraždu, když jde o tvoje kámoše.

• 11.8.2019  10:28
    Zabijáci Wu (TV seriál) (2019)

Zatímco první cca polovina je jen nešikovně namontovaný generický fantasy do gangsterky, tak druhá polovina je fakt zlá, jako hodně. Ten příběh přestane zcela dávat jakejkoliv smysl, u finále si každej musí klepat na čelo. Zcela nelogický uvažování a jednání postav plus účelové zvraty included.

• 3.2.2019  22:56

Mass Effect zbožňuju, o to víc bolelo se na to dívat. Celej kraťas je vlastně jen fight dvou holek v lese, ale jako takovej, že i macatý zápasnice v bikinách v blátě připomínaj legendy martial arts. Dialogy malinko k smíchu. Dávám hvězdu za vztah k předloze a hudbu.

• 19.11.2018  01:00
    Powers (TV seriál) (2015)

První řadě nemám co vytknout, originální, zábavný, bez slabých míst. 5*. Druhá je o poznání slabší. Chtěl jsem hodnotit 4ma, ale neskutečně pokazili finále, takže 3*. Ukončeno s otevřeným koncem.

• 21.1.2018  20:34
    Continuum (TV seriál) (2012)

Velice solidní start, ovšem skvělou první sezónu už tvůrci nikdy nezopakovali. Druhá půlka seriálu už je překobinovaná změť událostí a paradoxů nedávající pořádnej smysl. Dokoukáno na sílu. Točit o cestování v čase je prostě těžký, zvlášť když si ani nestanovíte žádný pevný pravidla, jak má fungovat kausalita. Neukočírovali to.

• 19.6.2017  00:00

Dobrej námět, solidní tempo, ale ten závěr... :/

• 18.6.2017  02:12

Je to o dost horší než napovídal zavádějící trailer, ale zas o něco míň strašný, než co si představíte, že by mohlo vzniknout při vzpomínce na původní seriál. Přivřu oko, vypnu mozek, zapomenu posledních 15 minut, přidám hvězdu za nostalgii a udělím hodnocení.

• 19.8.2016  01:16

Já jako chápu, že nakonec svý jméno očistil tím, že (!!! POZOR SPOILER !!!) zjistil, kdo je opravdovej vrah. Nicméně za to, že během toho očišťování způsobil několik velice vážných dopravních nehod, kde byli určitě minimálně zranění, zničil několik policejních aut, napadl a zbraní vyhrožoval mnoha policistům, odpálil granát ve škole a vyhodil dopovětří budovu, jsem nečekal, že mu na konci vyšetřovatel, kterej u všeho byl, potřese rukou a popřeje šťastnou cestu. 😊

• 24.8.2014  21:18
    Stroj (2013)

Dost spálený potenciál, velká škoda, na 3* jsem se musel přemluvit sympatiemi k žánru.

• 14.5.2013  00:01
    Star Trek: Nová generace (TV seriál) (1987)

Pro mě nejlepší Star Trek seriál. Co si o tom myslíte, kapitáne Picarde? ... http://goo.gl/G4YV6

• 13.5.2013  23:36
    Hranice nemožného (TV seriál) (2008)

Škoda té poslední sezóny, to už je poněkud WTF. Jinak super.

• 13.5.2013  23:30

První sezóna o třídu lepší než všechny ty ostatní SG-deriváty. Tak na 4*, druhá řada to ovšem těžce srazila na kolena. Za 2*.

• 30.6.2012  01:55

Už chápu, proč tam Speedman nehrál a Wiseman nerežíroval - mají soudnost. Ta berlička, kterou scénárista řešil absenci jedné z hlavních postav, byla opravdu chabá a konec byl hezký WTF moment. Prý to byl nejdražší díl série - to teda čumim, protože jsem měl celou dobu dojem, že to produkovala společnost Asylum...

• 26.3.2012  23:35

Tak to jsem opravdu nevěřil, že po naprosto tristní dvojce to může být ještě o něco horší. Resp. souboje se povedly a to je na celým filmu asi to nejlepší a zároveň s pěknou chladnou atmosférou ruského Černobylu asi jediný dobrý. Film je plnej WTF momentů a charakter Luca Deverauxe je někdo úplně jinej, než v předchozích dílech, resp. v tomto filmu Luc žádný charakter nemá, prostě jen přiblble čučí a s kameným ksichtem projde příběhem. Bohužel velmi špatný scénář nedává hlavní postavě k boji žádnou motivaci, ani nemotivuje diváka fandit mu.

• 13.3.2012  00:59

Tak průměrné hodnocení cca 60% této komedie moc nechápu. :) První problém je scénář. Krom toho, že je neuvěřitelně hloupý, tak ani hereckým star jako Karyo nedává vůbec šanci a většina dialogů je směšná. Problém #2 - rozpočet! Největší položkou na něm byl patrně benzín, který projezdili asi ve 4 scénách. Zbytek sfoukli levně. Asi 4 interiéry, ve kterých se odehrává celý film, zapůjčili členové štábu. Na figuríny všech duchů si zapůjčili Eddieho od Iron Maiden a o počítačové efekty se za zmrzlinu postaral nejspíš režisérův synáček v Microsoft Movie Makeru. Dál SPOILER!!!!. Zlatým hřebem je závěrečná scéna, která je remixem Krotitelů duchů, kdy hrdiny v hammeru honí obří plastická hlava (opět Eddieho) v perfektně naklíčované scéně (ovšem na rok 76) a sportovním dramatem, ve které se Karyo, jako odepsaný, dostává k lebce (opět Eddie), plive jí do ksichtu a trojitým emotivním záběrem jí zahákuje do hrobu, jako Michael Jordan do koše a tím triumfuje a řeší situaci. Tady už jsem se smál nahlas. :)

• 14.2.2012  23:39
    Dragon Age: Redemption (TV seriál) (2011)

Jsem fanoušek DA i Felici Day, ale toto je fakt peklo!! Papírový malovaný zbroje. Herecké výkony na úrovni telenovelových latinskoamerických herců. Velmi mizerná akce, kterou bojuje střihač a to většinou tak moc, že vůbec není jasné, co se děje. Tomu napomáhá i zcela nesmyslná choreografie soubojů, o logických kiksech ani nemluvě. Vím, že se potřebovali vejít do rozpočtu, se kterým leckdo z nás počítá při večerní návštěvě hostince, ale přehodit přes obraz pár obrazových filtrů snad není tak drahý, aby aspoň trochu zatraktivnili tu vizuální stránku. Chvílema to vypadá jako na louce za Kropáčkovic barákem anebo je příliš amatérské klíčování a ne moc povedený render.

• 6.1.2012  21:49
    Bionická žena (TV seriál) (2007)

Tak to je podíváná, přátelé. Že to je nuda už tady padlo od spousty lidí, já přejdu rovnou k těm WTF prvkům. Obyčejná mladá slečna příjde při nehodě o obě nohy, ruku a půl hlavy. Když po probuzení zjistí, že nejen že není mrtvá, ale dokonce na sobě nemá ani jizvičku, strašně se rozčílí a všem nadá, jak jí něco tak strašnýho mohli udělat aniž by se jí zeptali. Potom oné tajné vládní organizaci oznámí, že s nima nechce nic mít a s utajovanou technologií a implantáty za 15 milionů dolarů odejde domů. Tajná služba řekne: "Tak jo". Po čase jí to nedá, tak se vrátí a oznámí jim, že když teda má ty nadlidský schopnosti, tak jako bude ten svět zachraňovat, ale všichni budou pískat, tak jak ona zpívá, jinak se urazí a půjde znovu domů. Tajná služba řekne: "Tak jo". No a den na to už jsou v té tajné vladní protiteroristické organizaci jako jedna velká rodina.

• 28.11.2011  13:22
    Barbar (2009)

Jedná se o těžce artový snímek, vhodný nejspíš někam na festival. Být fanouškem/znalcem těchto věcí, hodnotím vysoko, ale to ani trochu nejsem. Přes téměř nulový obsah film stále nutí k přemýšlení co, kde, jak a proč vlastně. A řadový blockbusterový divák, navnazen Mikkelsenovým bad-ass lookem a hraním (!!), pravděpodobně nebude mít šajnu, o co jde. Trailer artovému žánru napovídá jen jemně a mohl by být malinko matoucí. Když to trochu přeženu, tak by se dalo říct, že obsahuje všechny scény, ve kterých se něco děje a film je proti němu bohatší pouze o velmi zdlouhavé, táhlé a dost nudné záběry na krajinu nebo zahleděné výrazy hrdinů. I když samozřejmě vizuálně je to pěkné. I když bych chtěl, jelikož mám severskou tématiku velmi rád, výš hodnotit nemůžu, tenhle film opravdu nudí.

• 26.3.2011  12:04
    Znovu 17 (2009)

Třetí star si film vysloužil strýcem Nedem a taky mám slabost pro Michelle Trachtenberg...

• 4.1.2011  22:43

Řekl bych, že je to spíše drama, akčnímu divákovi by možná některé dramatické scény přišly až moc protáhlé, porce krve ovšem nechybí. Nakamurovi bohužel role příliš nesedla, jinak má snímek moje doporučení, jedná se o kvalitní věc.

• 30.12.2010  17:47

Dá se pochopit, že pokud si někdo myslí, že Warhammer je nějaká PC hra, podle které vyrenderovali film, že bude asi hodnotit střídmě. Ale zároveň jsem přesvědčen, že pokud někdo opravdu ví, co to je Warhammer, ideálně nějakého WH40k četl, tak nemůže hodnotit negativně. Atmosféra je podle mě vystihnuta věrně.

• 3.11.2010  01:31

tak to ne... agenta Smithe na Vás, pane Andersone!!

• 21.10.2010  23:49

Acklesova přítomnost a absence happyendu vysloužily tomuto ne příliš zdařilému kousku třetí *. Scenář slabý, dialogy otřesný...

• 13.9.2010  10:17

Chvílemi nebylo teda úplně poznat, jestli je předlohou legendární PoP nebo Assassin's Creed, v podstatě by to šlo našroubovat asi na oboje. Průměrné hodnocení 71%, mi příjde teda dost, obvykle nebývá tak rozdílné od toho mého. Mě tento snímek ze všeho nejvíc připomněl THE SCORPION KING a stejně ho i hodnotím.

• 3.6.2010  00:35

Jako vždy výborna akce, neřešená triky, ale pořádnými vycpávkami oponentů, posunuje film aspoň do průměrné roviny. Tony by opravdu režírovat moc neměl. Potenciál tu určitě byl, ale zůstal zadupán do země oblíbenými slony. Petchtai Wongkamlao je ve filmu naprosto zbytečně, stejně tak jsem nepochopil nastínění milostné zápletky, ke které se pak už nikdo nevrátil a samozřejmě konec, který chybí. Střih je taky docela neobratný. Celkově je to škoda, protože výprava evidentně nebyla skromná. Doufám, že trojka dopadne líp.

• 7.5.2010  18:58

Na úrovni horších epizod seriálu, akorát natáhlý skoro na dvě hodiny. A navíc žádní mimozemšťani... jsem zklamán.

• 29.3.2010  23:40

Je to tak blbý, až je to dost zábavný a proto *

• 22.3.2010  00:20

Jediné, co bych osobně vytknul je animace... nic moc.

<< předchozí 1 2 3 4