Larushka

Bára K.

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 17.6.2018  21:12

Minulo mě to humorem stejně jako Grandhotel Budapešť - zvláštní. Výtečné herecké obsazení. #teamVasilij! #vošajstlich

• 15.6.2018  21:52
    Já, Simon (2018)

Viz komentář, co napsal Matty.

• 25.5.2018  11:00
    Survivor: Ghost Island (TV pořad) (2018)

Spoilery: Ghost Island. Prokleté imunity byly z fanouškovského hlediska zajímavé. Po těch mnoha sériích už ani nevím, co psát. Snad jen že s vítězem jsem spokojena. Přála jsem to "jim" oběma. Přišli mi jako slušní lidi a na ty se já ráda koukám. :) Dost mě bavila letošní Ponderosa. Oblíbení soutěžící: Libby, Jenna, Michael, Chelsea, Angela, Domenick, Wendell. Trošku mě vlastně mrzel Sebastian, jak neustál svoje vyloučení a asi hlavně díky tomu hlasoval, tak jak hlasoval. V mém ideálním světě bych ten milion rozdělila a po polovině dala Domovi i Wendellovi. Laurel byla sice věrná, ale co z toho měla. Ani jeden hlas.

• 20.5.2018  18:01

Kdyby byl každý díl takhle vtipnej a obsazenej. Teller ♥

• 14.5.2018  22:12

Není zvuk jako zvuk.

• 24.4.2018  21:25
    Akta X - Zlá krev (S05E12) (epizoda) (1998)

Parádní odlehčená upíří epizodka s Lukem Wilsonem.

• 20.4.2018  20:39

Meh.

• 11.4.2018  15:26

Hezká pohádka.

• 16.3.2018  22:08
    Annihilation (2018)

Knížka se mi moc líbila, toto ne. Nevím, možná kdybych nečetla předlohu, tak bych se na to dokázala dívat jinak, leč bohužel. Závěrečné titulky na tom byly nejlepší.

• 14.3.2018  09:54
    Ohnivé oči (1984)

Zpracování nic moc. Chyběly mi vybuchující slepice. A závěrečná vizualizace "pekla" mi nepřišla podařená.

• 10.3.2018  10:47

Tohle byl opravdu excelentní díl. Možná zatím nejlepší ze všech!

• 6.3.2018  21:34
    Oscar 2018 (TV pořad) (2018)

Nebylo to nijak hrozné ani nudné. Kampaň #metoo ani #timesup naštěstí neotravovala. Těším se na další ročník, který bude jistě v duchu robotické diskriminace.

• 4.3.2018  18:29

Myslím, že tohle téma by šlo zpracovat lépe. Škoda.

• 12.2.2018  14:17

Konečně Besson, kterej stál za to!

• 11.2.2018  16:28

Dobré momenty, děcka parádní. Celkově to ale nestačilo.

• 8.2.2018  15:24
    Já, Tonya (2017)

Super vizuální efekty. Margot jako vždy skvělá. Díky za naservírování příběhu, který jsem neznala.

• 6.2.2018  20:44

Díl s Pennem! Potěšilo.

• 4.2.2018  21:00

Slabota. Podobná nuda jako Spotlight.

• 3.2.2018  20:33
    Tvář vody (2017)

Proplulo to totálně mimo mě. Byla jsem na Torův počin zvědavá, ale ve výsledku jsem neustále sledovala hodinky. Sally Hawkings asi dobrá. Michael Shannon taky. Jenže to bylo takové ploché. A tím nemám na mysli hrudník Sally. A i ta hudba, která by se mi normálně líbila, mě tady sr*la! Dvě dávám jen z úcty k Torovi.

• 2.2.2018  21:05

Jedním slovem: Úžasný! Ten mladej klučík byl naprosto dokonalej, před jeho herectvím smekám klobouk až na zem. Armie mu zdatně sekundoval, ale fakt veškerej prostor si, aspoň pro mě, urval Timothée. A to mě včera v Lady Bird tak nějak iritoval. :)) Fakt šikula. Úžasný film, úžasná muzika. Italský venkov pro mě začal být neuvěřitelně přitažlivý.

• 1.2.2018  19:02
    Lady Bird (2017)

Poslední dobou jsem rozdavačná. (Pun not intended). Je to příjemný, nezávislý film ze života. Šarša si to hezky dává. Jediné, co bych vytkla je, že její vrstevníci mi přišli o dost mladší než ona. Připomnělo mi to moje dospívání, takže možná i proto hodnotím vysoko. Příjemná music.

• 25.1.2018  19:19
    The Guest (2014)

Jo, Danovi to tu děsně sekne a fakt vypadá jak Ryan Gosling. Film je šílenej kočkopes. Hvězdičku navíc za Maiku Monroe, začínám ji mít ráda. Závěrečná halloweenská pasáž se mi asi líbila nejvíc. Ale ani tak tohle béčko nehodnotím vysoko.

• 21.1.2018  22:36
    Neznámý (2011)

Eh. Jasně... Hvězdička za Diane Kruger. Neseděl mi scénář, postrádala jsem logiku a asi se mi už superhrdina Liam zajídá. Stipe Erceg mi připomíná Marka Hilšera zkříženého s Madsem Mikkelsnem.

• 16.1.2018  10:52

Docela zvláštní mix žánrů, témat, ale kupodivu to u sebe dost dobře drží. Nebylo to přehnaně americké, takže za to určitě palec vzhůru. Líbilo se mi, že mě film donutil přemýšlet - o tom, jak se máme dobře, jak bysme toho mohli dělat víc pro ostatní atd. Stopáž je sice dlouhá, ale nenudila jsem se. Výborný Christoph Waltz! Šafránkovic rodina byla skvěle obsazená. Týpek z Trierova Království potěšil. Každopádně změnšit bych se nedala, představa, že mě někdo může zašlápnout, mě děsí. A jak říká Ellen: Be kind to one another, you fuckers, a pak nám všem bude líp.

• 12.1.2018  19:55
    The 75th Golden Globe Awards (TV pořad) (2018)

Ani mě to neštvalo. Seth Mayers to zvládl dobře. Oproti black tematice je mi "Me too", "Time's up", "Whatever" asi sympatičtější, i když bych vážně ocenila, kdyby se třeba jednou řešily spíš ty filmy. Zajímalo by mě, s kým u stolu seděla Angelina.

• 8.1.2018  22:42

Písničky si ještě někdy ráda poslechnu, protože muzikály já můžu. The Greatest Showman pro mě však byl utrpením. Ta fantastická show byla přesně jako kde? Jakákoliv akrobatická čísla nebo taneční vystoupení vůbec nefungovaly. Michelle Williams stále nemusím. Oba dva působili vyžile. Jedinej na koho se dalo dívat byl Zac Efron. Vím, že je to nefér srovnání, ale American Horror Story: Freak Show se mi líbilo mnohem víc. Občas mám prostě problém s tím, že mi přijde, že filmy kloužou jen po povrchu a tohle je přesně ten příklad. Nejhorší letošní film. (!)

• 7.1.2018  20:23

Mokrej sen.

• 4.1.2018  21:48
    Odnikud (2017)

Diane Kruger a její němčina je naprosto úžasná. Filmu se podařilo ve mně vyvolat silné emoce od prvního okamžiku. Skvěle natočené. Říkáte si, co byste na jejím místě dělali vy. Upřímně doufám, že se to nikdo z nás nebude muset dozvědět. Velice silný, uvěřitelný snímek.

• 3.1.2018  16:40
    Ladíme 3 (2017)

Lepší než jednička, o dost horší než dvojka. Jsem ráda, že se jednalo o závěr trilogie. Jako Anna Kendrick zpívá dobře, ale tak dobře, aby byla stavěna na piedestal fakt ne. Songy jsem moc neznala, tudíž mě moc nebavily. Brittany Snow je rozkošná a Rebel Wilson byla vlastně vtipná. Ale palec míří dolů.

• 23.12.2017  01:51

Spoilery: Závěrečný "twist" zařazený jen proto, aby do finále mohl postoupit člověk, kterého tam produkce chtěla mít? Hm, tak jo. Jen tak dál. Australský survivor je momentálně o dost lepší, doporučuji koukat se spíše na něj. Tenhle pořad jde už do kytek. Oblíbenci: Ashley, Desi. Ponderosa - J.P. mluví! :)

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9