Larushka

Bára K.

Kypr

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 16.1.2018  10:52

Docela zvláštní mix žánrů, témat, ale kupodivu to u sebe dost dobře drží. Nebylo to přehnaně americké, takže za to určitě palec vzhůru. Líbilo se mi, že mě film donutil přemýšlet - o tom, jak se máme dobře, jak bysme toho mohli dělat víc pro ostatní atd. Stopáž je sice dlouhá, ale nenudila jsem se. Výborný Christoph Waltz! Šafránkovic rodina byla skvěle obsazená. Týpek z Trierova Království potěšil. Každopádně změnšit bych se nedala, představa, že mě někdo může zašlápnout, mě děsí. A jak říká Ellen: Be kind to each other, you fuckers, a pak nám všem bude líp.

• 12.1.2018  19:55
    The 75th Golden Globe Awards (TV pořad) (2018)

Ani mě to neštvalo. Seth Mayers to zvládl dobře. Oproti black tematice je mi "Me too", "Time's up", "Whatever" asi sympatičtější, i když bych vážně ocenila, kdyby se třeba jednou řešily spíš ty filmy. Zajímalo by mě, s kým u stolu seděla Angelina.

• 8.1.2018  22:42

Písničky si ještě někdy ráda poslechnu, protože muzikály já můžu. The Greatest Showman pro mě však byl utrpením. Ta fantastická show byla přesně jako kde? Jakákoliv akrobatická čísla nebo taneční vystoupení vůbec nefungovaly. Michelle Williams stále nemusím. Oba dva působili vyžile. Jedinej na koho se dalo dívat byl Zac Efron. Vím, že je to nefér srovnání, ale American Horror Story: Freak Show se mi líbilo mnohem víc. Občas mám prostě problém s tím, že mi přijde, že filmy kloužou jen po povrchu a tohle je přesně ten příklad. Nejhorší letošní film. (!)

• 7.1.2018  20:23

Mokrej sen.

• 4.1.2018  21:48
    Odnikud (2017)

Diane Kruger a její němčina je naprosto úžasná. Filmu se podařilo ve mně vyvolat silné emoce od prvního okamžiku. Skvěle natočené. Říkáte si, co byste na jejím místě dělali vy. Upřímně doufám, že se to nikdo z nás nebude muset dozvědět. Velice silný, uvěřitelný snímek.

• 3.1.2018  16:40
    Ladíme 3 (2017)

Lepší než jednička, o dost horší než dvojka. Jsem ráda, že se jednalo o závěr trilogie. Jako Anna Kendrick zpívá dobře, ale tak dobře, aby byla stavěna na piedestal fakt ne. Songy jsem moc neznala, tudíž mě moc nebavily. Brittany Snow je rozkošná a Rebel Wilson byla vlastně vtipná. Ale palec míří dolů.

• 23.12.2017  01:51

Spoilery: Závěrečný "twist" zařazený jen proto, aby do finále mohl postoupit člověk, kterého tam produkce chtěla mít? Hm, tak jo. Jen tak dál. Australský survivor je momentálně o dost lepší, doporučuji koukat se spíše na něj. Tenhle pořad jde už do kytek. Oblíbenci: Ashley, Desi. Ponderosa - J.P. mluví! :)

• 19.12.2017  19:19

This is the rhythm of the night. Oh yeah. Viděno v Los Angeles ♥ James Franco je fakt dobrej. Vlastně celé herecké obsazení bylo super. Vidět bráchy hrát spolu mě fakt baví. Team Tommy forever!

• 30.11.2017  21:12
    Jako ty (2015)

Booring!

• 23.11.2017  21:00

Světlý moment filmu vždy následoval totální bulšit. Ano, vím, že je to "sci-fi", ale když se postavy chovají nelogicky, tak z toho prostě nemůžu. Nápad dobrý. Hezkej hi tech dům. Vždycky mě fascinuje, jak se tam producírujou polonahý, naboso - já mrznu pomalu i v horký sprše... Konec debilní. #TeamEllen

• 21.11.2017  16:43

Tak nebylo to špatné, ale asi jsem na Jacka neměla náladu. Líbila se mi odlehčená atmosféra, která mi evokovala filmy z 80. let. Tom Cruise dobrej jako vždy. Rosamunda ušla. K dalšímu dílu mě to nenalákalo. 3,5

• 17.11.2017  18:56
    Batman (1989)

Burtonův Gotham vskutku připomíná kulisami Metropolis. Jack Nicholson samozřejmě boží a Michael Keaton jako Birdman, totiž Batman taky super. Jen ty vlasy... :) Skvělá muzika, super komediální atmosféra. Zajímalo by mě, jak by to vypadalo, kdyby tam opravdu hrála Sean Young.

• 15.11.2017  16:54

Super odlehčená epizoda. A to jsem po minulé odbočce čekala něco vážnějšího.

• 16.10.2017  19:33

Víceméně příjemný Allenovský film, bez jakéhokoliv přesahu. Chyběla mi asi větší komediálnost. Nic co bych si zapamatovala do budoucna. Každopádně oproti předvčerejšímu filmu "Aloha" taky s Emmou, je tohle masterpiece.

• 14.10.2017  20:12
    Aloha (2015)

To jsem zas vybrala film... Nepochopila jsem nic. Zamýšlený "humor" šel mimo mě. Rozhovory byly prapodivný. Díky tomuhle filmu asi nikdy nepojedu na Havaj, protože jsou tam očividně všichni magoři. Ale asi se to stalo v posledních letech, protože ještě v roce 2011 (The Descendants) mi přišli relativně normální. Mám pocit, že došlo k totálnímu failu, co se týče obsazení herců. Bradley a Emma - žádná chemie, nic, nula na entou. On byl spíš jako její táta. Bylo docela nechutný se na ně koukat, zlatej Jamie a Cersei.

• 11.9.2017  14:20
    Iron Fist (TV seriál) (2017)

Asi bych i dala za tři. Jenže to, co provedli s postavou Claire se neodpouští. Bylo fajn slyšet Enu z Dreamfall Chapters.

• 31.7.2017  14:00

Nic extra. Divala jsem se na to kvuli Gal. Co jsem chtela, to jsem tedy dostala. Neni to nijak zvlast vtipna komedie. Ale na takove to online pokoukanicko s Kristy to staci.

• 19.7.2017  18:50

Velmi, velmi zajímavý film. Bohužel byl v Malém sále hrozný vzduch, takže jsem první půlku proklimbala. Zdržím se tedy hodnocení.

• 11.4.2017  00:17
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

Po konci šesté série se nám nějak přitemnělo a přiFrankovalo.

• 4.4.2017  00:39
    Crash (2004)

Silné, smutné, k zamyšlení. Motivující.

• 31.3.2017  21:06
    Život (2017)

Cítím to podobně jako kolega: flanker.27

• 28.2.2017  21:32
    Oscar 2017 (TV pořad) (2017)

Letošní ročník mě určitě bavil víc než ten minulý. Smála jsem se i jsem měla slzy dojetí v očích, víc nežádám. Úvodní číslo bezva. Kimmel je pro mě neutrální postava. Džouky na Matta Damona mám ráda. Závěrečné faux paus je mrzuté, ale to je život. Návštěva turistů super! Alička roztomilá jako vždycky. Ano, souhlasím s tím, že si černí herci sošky vybrečeli. La La Land číslo krásné. Bylo mi smutno z M.J. Foxe. A Hurá Emmička má Oscara! Nevím proč, ale přišlo mi, že by se k sobě s Leem hodili :)

• 25.2.2017  21:20

Moc nevím, co bych k tomu řekla. Poslední dobou jsem začala číst romantické knihy, ale zápletka Fifty Shades je snad nejlacinější z laciných! První díl ještě ušel, ale tohle fakt nešlo. Dakota je strašně uvzdychaná a udělala by se snad i z toho, kdybych jí mezi voči vrazila tužku. Jamie Dornan je pro mě bohužel nepritažlivej, takže co by mohlo fungovat jinde, tady nefungovalo. Spousta dramatu, odhalování tajemství, ale je to tak suchý. Sex? Bohužel. Fakt jde mimo mě, jak se to může někomu líbit. "Komplikovaná osobnost", Christian Grey, lol. Je nějaká možnost, že oba na konci umrou? Pak bych totiž asi hodnocení zvýšila.

• 10.1.2017  17:46
    The 74th Golden Globe Awards (TV pořad) (2017)

Úvodní muzikální číslo se mi moc líbilo. Jimmy Fallon ušel. Nejlepší opravdu byli Wiig a Carell, taky Schumer a Hawn. Merylina řeč - palec nahoru. Jsem moc ráda za Sarah Paulson. Na La La Land se těším, musím to Emmičce vyhahradit, přijde mi, že ji všichni ignorovali. Něco by měli udělat s tou "hlučností", to bylo samé pšt sem, pšt tam. Toniho Erdmana škoda.

• 6.1.2017  22:20

Takové plytké, nepřekvapující, aspoň že Mara je skvělá.

• 19.10.2016  00:59
    Inferno (2016)

Těžko se to hodnotí. Příběh je absurdní a debilní, ale natočené je to skvěle.

• 19.9.2016  17:23
    68. Emmy Awards (TV pořad) (2016)

Spoilery: Úvodní scéna na loňského Samberga nemá. Jop, oceňování GOT mi úplně adekvátní nepřijde. Letošní ročník mě moc nepobavil. Diversity joke trochu napravil pachuť po Oscarech, ale stejně je toho tam na mě moc. A transgender je new black. Whatever. Proč pořád oceňují ten Voice? Claire Danes to přehnala s bronzerem, ne? Světlé momenty: Tribe has spoken, Kate McKinnon - moje nová oblíbenkyně, Stranger Things kids :), jsem happy za Sarah Paulson!, Keri Russell skoro jako Angelina s její nožkou, Matt Damon - I like them apples, Kanye West joke, Znovu si poznamenávám, že bych chtěla sledovat "Veep" a "Mr. Robot", Tatiana Maslany byla rozkošná

• 11.9.2016  23:51

Bylo tam pár dobrých momentů. "Can'tmiss." "Vyzrazuje zápletky filmů, aniž by je označil slovem spoiler." "Abby z centra", Zmínili Survivora, to znamená automaticky jedna hvězda navíc. Fakáč byl dobrej, Angry Birds taky. Taylor Swift, automaticky druhá hvězda. Shield, hvězda třetí. Ne, nejsem objektivní.

• 10.9.2016  22:14

Ztráta času.

• 8.9.2016  23:05
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Dungeons & Dragons, oh yeah, tahle snadno si mě koupili. Ústřední děcka sympatický. Krásná atmosféra osmdesátek. Skvělá hudba! Jen 8 dílů! Winona hrála fakt dobře. Sice to na konci připomínalo Vetřelce, ale já stejně vím, že to byl prequel k Shivers :-D Silenthillovský svět mile potěšil. Verbal :-D

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8