Martin819

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 7.2.2014  18:27
    Atlas mraků (2012)

Geniální film, který je sice delší, než je obvyklé, ale o to jsem byl radši, že jsem se na něj mohl déle dívat. Svou délku umí výborně využít a rozhdoně se nejdná o nějaký natahovaný nudný snímek, u kterého budete už v polovině koukat na hodinky. Je to také jeden z mála filmů, který jsem viděl v krátké době dvakrát po sobě a všem bych to také doporučil. Všímáte si pak na začátku detailů, kterých jste si bez souvislostí z konce filmu nemohli při prvním shlédnutí všimnout. Nemůžu hodnotit jinak než 85% - 4*

• 7.2.2014  18:14

Opravdu geniální film. Nádherně zpracovaný i natočený. Obsazení je také perfektní. Jako největší plus bych však považoval schopnost navnadit skutečný pocit z atmosféry, ve které se film odehrává. Napětí v královské rodině, hrozící válka a mnohé další. Nemůžu jinak než 95% - 5*

• 25.1.2014  12:58
    Český sen (2004)

Perfektní dokument, který nabízí pohled do nitra lidí i reklamních kampaní. Je opravdu zajímavé sledovat techniky reklamních agentur a způsoby tvorby kampaní a zároveň pozorovat chování lidí a jejich výroky o EU. :D Tohle se opravdu povedlo. Doporučuji!

• 25.1.2014  12:52

Už titulek v popisu obsahu jasně naznačuje nestranost a zaujatost tohoto dokumentu. Takovéto dokumenty opravdu nemám rád. Dokument má být nestraný.

• 25.1.2014  12:46

Jednou mi jeden známý řekl, že Jiří z Poděbrad je jeden z našich nejvýznamějších panovníků, protože to byl první vládce, který byl zvolen "lidem". Nedalo mi to a musel jsem na tento výrok reagovat "Se podívej na Zemana...taky první zvolenej lidem...a doufám, že nebude nejvýznamější..."

• 5.1.2014  19:34

Opravdu povedený snímek, který je originální, vtipný a dokýže zaujmout všechny věkové kategorie, snad jen kromě malých dětí. Zprvu jsem se trochu bál, aby to nebyl nudný film o čtyřek chlapících, ale to se naštěstí nepotvrdilo a tak dávám 90%

• 26.12.2013  14:08
    Nutné k přežití (TV pořad) (2006)

Opravdu povedený seriál. Dokáže pobavit, zaujmout a zároveň se člověk i něco dozví.(například, že nejleší, jak získat tekutiny v poušti je vyjmout polostrávené jídlo ze žaludku mrtvého velblouda a přes ponožku si přefiltrovat tekutiny a vypít - mňamka :)) Nicméně mě vždycky pobaví věty typu: "Toto je jeden z nejjedovatějších hadů na světě. Pokud ho někdy potkáte, vyhněte se mu velkým obloukem....Já se ho teď pokusím chytit..." :D

• 26.12.2013  13:14

Asi budu proti všem, ale když jsem byl mnladší, tak jsem tuhle "šílenost" měl svým způsobem rád. Je sice ulítlá, ale říjde mi, že takovým srávným zůsobem. Zasmál jsem u toho vždy.

• 26.12.2013  13:09
    Byl jednou jeden... život (TV seriál) (1987)

Stejně jako celá série je svým zpracováním perfektní a nezapomenutelná. Vždycky mě dokázala pobavit, ale dodneška jsem si vědom, že některé věci si opravdu pamatuji díky tomuto seriálu.

• 26.12.2013  13:09
    Byl jednou jeden... vynálezce (TV seriál) (1994)

• 26.12.2013  13:09
    Byl jednou jeden... objevitel (TV seriál) (1997)

• 26.12.2013  13:09
    Byl jednou jeden... člověk (TV seriál) (1978)

• 21.12.2013  12:31
    Mrazík (1964)

Možná za to budu ukamenován, ale tento film opravdu nemám rád. Přijde mi trapný, nehezký, nudný. Nevím proč, ale prostě mě nikdy nenadchnul.

• 21.12.2013  12:28

Úžasný snímek. Najdete tu vše, akci, dojetí i zábavu včetně na tu dobu úžasných vizuálních efektů. Opravdu nadčasový film.

• 21.12.2013  12:24
    Comeback (TV seriál) (2008)

Podle mě povedený seriál, hlavně svojí nekonvenčností a humorem. Je to prostě něco nového, neobvykléhoa a zábavného.

• 21.12.2013  11:20
    Tom a Jerry (TV seriál) (1940)

Seriál mého mládí u kterého jsem dokázal strávit hodiny, když jsem si ho pouštěl z VHS, když jsem byl nemocný :D Viděl jsem snad všechny díly a mnoho z nich několikrát. Tomuto snímku se snad nedá nic vytknout.

• 21.12.2013  11:12
    Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

Nikdy mě tento seriál moc nenadchnul. Asi to bude tím, že tento žánr moc nemusím, ale úplý propadák to také není. Občas se na nějaký díl dá podívat, ale na sledování každého dílu to podle mě není.

• 21.12.2013  11:08

Už jenom z nostalgie mám tento film rád. A ačkoliv mi ho neustálé opakování v televizi kazí zážitek, já se nenechám :)

• 21.12.2013  11:01
    Lví král (1994)

Film mého mládí. Jeden z nejlepších animáků všech dob. Animace je nádherná a příběh dokonalý. Na tomto filmu jsem vyrostl a nostalgie také dělá hodně.

• 20.12.2013  20:25

U tohoto filmu se opravdu dalo zasmát. I když bylo hodně scén "přitažené za vlasy", tak byly podány tak, že se tomu dalo zasmát (například "Mariánový dítě" :D) Tento film vytěžil z tématu opravdu hodně.

• 15.12.2013  11:01

U tohoto filmu jsem se "řáchal" smíchy často. Mr.Beana prostě zbožnuju. :)

• 15.12.2013  10:58
    Mr. Bean (TV seriál) (1990)

Snad nejlepší komediální seriál všech dob. Opravdu nepřekonatelné. :)

• 15.12.2013  10:57
    Pan Bean jde do města (video kompilace) (1990)

• 15.12.2013  10:56
    Bean 4: Šťastné nehody pana Beana (video kompilace) (1992)

• 15.12.2013  10:56
    Bean 7: Poslední žerty pana Beana (video kompilace) (1994)

• 15.12.2013  10:56
    Bean 6: Neviděný Bean (video kompilace) (1993)

<< předchozí 1 2