Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Animovaný

Recenze (1 399)

Trhák (1980)

Další dohánění restů z minulosti. Chtělo se mi u toho umřít.

Minari (2020)

Můj ding dong to nechává zcela v klidu. Ani to v něm necuklo. Tam venku jsou mnohem lepší rodinný vztahovky.

Nikdo (2021)

Plíživá eskalace napětí mi připomněla prvního Johna Wicka, kdy se o minulosti ústřední postavy dozvídáme jen střípky a v hlavě se nám z nich pomalu sestavuje obrázek ultimátního terminátora, aniž bychom jej viděli v akci. To mám rád. Tady je to navíc výborně napsáno a ještě lépe zahráno. Bob Odenkirk tu kraluje každé scéně, ruská mafie dostává na frak a když Christopher Lloyd popadne brokovnici, nechce se vám z toho guilty pleasure kolotoče už vystupovat. Paráda!

Rytíři spravedlnosti (2020)

Mikkelsen tu zase vládne, ale jinak je to vcelku plytkařinka, co se krátce po projekci vypaří.

Godzilla vs. Kong (2021)

Hele, mámo, ten tlustej černoch tam, ten byl vtipnej! A ty děti, jak byly odvážný. No to teda, já bych se schoval někam pod postel a nevylez ani za zlatý prase. Jako jo, svou cílovku si to vždycky najde.

Země nomádů (2020)

Popiš Zemi nomádů jednou větou. Oukej. Suchopárný dokumentární film o lidech bez domova, respektive s domovy na kolech, ve kterém jakousi shodou náhod hraje nejlepší herečka současnosti. Asi tak.

plakát

My z Kačerova (1987) (TV seriál)

Po letech, kdy jsem vždycky umíral nedočkavostí nad každou novou epizodou, jsem to komplet naservíroval potomkovi. Hltá to podobně jako já v devadesátkách, přičemž vzduch nebezpečně houstne nostalgií. Akorát mu teda závidím ten binge-watching bez týdenních přestávek. To bylo tenkrát fakt peklo. Baláž, Čok a Střihavka u nás teď frčí non-stop!

The Father (2020)

Anthony Hopkins je bůh! Pozice ve výroční filmové topce zaručena.

Cherry (2021)

Závěrečná montáž z bankovních vykrádaček je asi to nejlepší, ale jinak je to taková slátaninka všeho možného navršovaná bez ladu a skladu. Tom Holland je ale fajn, takže to ani tolik nebolí.