Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Animovaný

Recenze (1 434)

Okupace (2021)

Každý rok se snažím jít té tuzemské kinematografii trošku naproti a sem tam zajdu na nějakou tu podivnost s nulovou návštěvností. Tentokrát volba padla na Okupaci a už teď jsem o tom filmu napsal víc, než jsem chtěl.

plakát

Bosch - Série 7 (2021) (série)

Po tomhle sympaťákovi se nám bude setsakra stýskat. Byly to krásné roky.

No Sudden Move (2021)

Soderberghova heist obskurnost s hvězdným ansámblem. Fakt bych tomu rád napálil i ten bod navíc, ale ujetá absurdita je to tentokrát řádná a ta stopáž tomu příliš nenahrává.

Lorelei (2020)

Ne tolik povedené jako nedávný Palmer s Timberlakem, ale stále vysoce koukatelné sociální drámo s podobným námětem o hledání místa ve společnosti poté, co si odkroutíte nějaký ten rok za katrem. Pablo Schreiber výbornej.

How It Ends (2021)

Okrajově vtipná coming-of-age hipsteřina na prahu apokalypsy. Lars von Trier to ale v Melancholii skoulel o poznání lépe.

Krvavě rudé nebe (2021)

Překvapivě slušná záležitost, dýchlo to na mě atmosférou epizody z komiksové série 30 Days of Night. A to je u mě velmi ceněný oddíl krvesajské produkce. Fakt z toho mám radost.

plakát

Bojovník - Série 2 (2020) (série)

Ale jo, já tam tu čtyřku nasolím. Tihle kucí šikovní si ji vyloženě (a zaslouženě) vykopali. Tak snad zase někdy…

plakát

Halston (2021) (TV seriál)

Není to nic extra opulentního ani žánrově kdovíjak osvěžujícího, ale díky McGregorovi se na to po celou dobu kouká setsakra dobře. Ten chlápek zraje jako víno (viz Fargo). Jo a Krysta Rodriguezová je v roli Lizy Minnelliové vyloženě k sežrání.

plakát

Ozark - Série 3 (2020) (série)

Strašně mě začala srát postava manželky v podání Laury Linneyové. Ale strašně. Její motivace k bezohlednému chování postrádají sebemenší smysl. Tak s tím koukejte něco dělat, bo čtvrtou sezónu s tak blbě napsanou píčou na krku to už Marty neutáhne.