Vyvolávač deště (1997) odpad!

film som pozrel hneď po prečítaní knihy, ktorá bola predlohou pre tento film a preto hodnotím odpadom. Už mnoho filmov som takýmto spôsobom vzhliadol, ale ešte som sa nestretol s takým ako je tento, ktorý úplne vykostil celú knihu...  Síce väčšinou sa z knihy do filmu nedá všetko napchať, ale toto bol až extrém... Bolo to utrpenie dopozerať do konca.

Budiž světlo (2019) odpad!

Vzhľadom na veľmi nevydarené vykreslenie života na vidieku a vsuvka antikresťanskej propagandy (zlý kňaz správajúc sa ako Führer, zlí odmeraní kresťania na sv. omši) sa to nevyšplhalo ani na jednu hviezdičku.

Přiznání - Epizoda 1 (2022) (epizoda) odpad!

Propaganda ako sa patrí..... už sa to ani nesnažia nejako decentne zakryť, jednoducho a bez obalu tlačia ľuďom do hláv progresívno-liberálny hnoj. Joseph Goebbels by len závidel čo stvárajú dnešní mediálni propagátori

Rozhodnutí zemřít (2018) (TV film) odpad!

Choré, viac sa k tomu nedá napísať... Vzhľadom na tému o akú sa jedná v tomto dokumente nič iné ako odpad nemôžem dať

Joker (2019)

Jedna hviezdička za výborný herecký výkon hlavnej postavy. Ale zvyšok je za nula. Za scenár by som dal tvorcov zavrieť. Totálna nuda a príbeh o hovne. Narušený jedinec si realitu vysvetľoval po svojom to je všetko čo sa dá o tomto filme napísať.

Sladký život (2015) (seriál)

Veľmi dobrý seriál, jeden z naj. ktorý som videl. Prekvapivo drsné. A najmä koniec ma prekvapil, presne tak ako by som chcel aby tento seriál skončil, len som nečakal že v dnešnom svete ešte niekto by to aj tak ukončil, keďže hodnoty dneška sú úplne iné....

Temný dům (2009) odpad!

Vedel som, že poľské filmy stoja za prd, ale spravil som výnimku a dal som šancu tomuto ,,dielu" a to bola chyba. Dej bol úplná nuda, len sa chlastalo a chlastalo jak na zabíjačke. Nedalo sa to ani nepretržite pozerať tak hrozne to nudilo, po 30 minútach som šiel spať a na druhý deň ráno som to dopozeral. Postavy boli odporné, dialógy takisto a film ako celok no hnus. Čo mohlo na tomto scenári trvať 12 rokov fakt neviem, možno sa scenárista uchlastával tak ako sme to videli vo filme. Takže Poľsko opäť nesklamalo a dávam ODPAD jak oči.

Foutaises (1989) odpad!

Zbytočne premárnených 8 minút môjho života