Amplifier

Student

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 20.12.2009  17:03
    Zombieland (2009)

Filmů o zombíkách bylo natočeno opravdu hodně, ale filmových komediích zase tolik ne. Tak jsem byl zvědav jak se s tím nováček Ruben Fleischer popere. Zápletka je velmi prostá, ale o to je v ní více zábavy. Pravidla přežití Columbuse jsou skvělé, krásně doplňují celkový dojem z filmu. I když mě film nezklamal, ani mě nějak zvlášť nenadchl. 50%

• 20.12.2009  14:39
    Avatar (2009)

Avatar je především dokonalý po grafické stránce v této oblasti se mu podle mě žádný jiný fim zatím nevyrovná. Děj mě lehce zklamal připomínalo mě to klasický happyendový film, Jen stím rozdílem že výtězné hurááááá křičeli modří lidé a ne americká vláda. Kontrastní vnímání přírody obou druhů bylo užasné. Obsazení se mě velmi líbilo všichni herci odvedli výbornou praci. Celkové hodnocení je u mě velmi vysoké. Avatar posouvá hranice filmu o kus dále. 95%

• 19.12.2009  11:53
    Gamer (2009)

Gamer byla nudná akční podívaná. Klasický příběh, který už opravdu nudí. Jediná scéna která se mě zamlouvala byla ta s alkoholem. Jinak nuda nuda nuda... 30%

• 26.11.2009  19:12

Rozjezd filmu mě zaujal, ale jak minuty plynuly, tak jsem se začínál čím dál více nudit a pokračovalo to bohužel až do závěrečných titulků.

• 22.11.2009  00:21

Skvělě natočené, stímto filmem si dal Shyamalan oparvdu práci a ta stála určitě za to. Hypnotizující atmosféra, která vás dokonale vtáhne do děje a nedovolí vám ani při nejhrůzostrašnější scéně přivřít oči. A závěrečné rozuzlení je táké jedinečné. 95%

• 16.11.2009  13:55
    Padlé ženy (2002)

Tak tohle mě opravdu dostalu. Jen těžko jsem veřil když jsem se dozvěděl, že příběh je točen podle opravdového příběhu. Zvrácené jeptišky, které vše vnímají přes okno náboženského fanatizmu ve mě vzbuzovali mnohem větší hrůzu než nějaký týpek s motorovou pilou.

• 10.11.2009  15:57
    Náhradníci (2009)

Velmi zajímavá myšlenka, ale velmi špatně natočená. Měl jsem velkou chuť tento snímek vidět, ale podruhé už se na něj nikdy nepodívám. Herecké výkony byly velmi špatné a i Bruce Willis nebyl vyjímkou. Celý film na mě působil nějak tak nudně. 50%

• 27.9.2009  19:08
    Česko - Slovenská SuperStar (TV pořad) (2009)

Proč? Proč je tady tahle věc? Nekažte to užasný ČSFD když SuperStar tady nemá vůbec co dělat.

• 19.7.2009  09:30

Opravdu dojemný film ze sportovního prostředí. Myslel jsem si, že film bude plný boxerských zápasů a jak jsem film sledoval divil jsem se, že Clint Eastwood tohle docela zanedbává. Ale jak se film dostával dějově dál tak jsem pochopil, že Million Dollar Baby není až tak o boxu jako o krásném vztahu mezi dvěma lidmi. Odhodlanou boxerkou a laskavým trenérem. 80%

• 19.7.2009  09:30
    Ztracené město (TV film) (2008)

Nerealné, neskutečné a hloupé tyhle slova v komentáři uplně stačí a vystihnou vše co vás ve filmu čeká. Jean de Segonzac má zůstat u točení seriálů, protože filmová tvorvba se mu vůbec nedaří. 20%

• 9.7.2009  13:46

Výborný film u kterého se opravdu pobavíte. I když Bena Stilera nemám v oblibě tak mu tato role výborně sedne. Celé herecké obsazení bojové skupiny je dokonalé. A když se k tomu přidá dobře napsaný scénář se skvěle promyšlenými bojovými scénami dostane se nám opravdu kvalitní film, který u mě boduje 70%

• 4.7.2009  13:26

S podobnými filmy se v poslední době roztrhl pytel (Apokalypso, 10 000...). Cesta bojovníka boužel patří někam níže v mém žebříčku. Příliš jednoduchá zápletka, která nemůže překvapit a kalsický konec také nikoho neohromí. 50%

• 4.7.2009  07:53
    Star Trek (2009)

Docela pěkná podívaná, která pobaví i zaujme. Ale zdálo se mi, že příběh plyne hrozně rychle a nezastaví se u žadné zásadní myšlenky. V některých filmech by to určitě nebylo na škodu. protože spád je velmi duležitý. Ale u Strar treku jsem očekával něco nad čím budu přemýšlet i po záverečních titulcích. Nic takového jsem tam nenašel, proto mírné zklamání. 60%

• 27.6.2009  07:55
    Povstání strojů (TV film) (2006)

Viděl jsem horší věci, ale moc jich nebylo. 10%

• 26.6.2009  09:00
    Yes Man (2008)

Yes man? Pro mě jedno velké zklamání. Očekával jsem něco nového něco co mě překvapí. A dostala se mě ta neohranější zápletka, kterou bych očekával v německém romantickém filmu. I Jim Carrey zklamal, už to nebyl ten bavič jakého jsem viděl v jeho předchozích komediích. 30%

• 12.6.2009  08:50

Tak tohle je hrozná blbost. Od začátku až do konce jsem se ptal sám sebe jestli tohle myslí Christian Molina vážně. Kamera se snažila být zajímavá, ale podle mě byla trapná scény zachycené zrcadlově se až příliš čassto opakovali. Deník nymfy si už určitě nepustím 30%

• 4.5.2009  20:16
    Strážce duší (TV seriál) (2005)

Tenhle styl filmů a seriálů mě velmi baví i proto dávám možná vyšší hodnocení než si strážci duší zaslouží, protože se v seriálu najde spousta nesrovnalostí.

• 29.4.2009  07:59
    Výměna (2008)

Extremně emotivní počin Clintna Eassstwooda hodnotím velmi dobře. Děj se odehrává ve velmi zajímavé době a prostředí působí naprosto dokonale. Děj je výborný a vědomí, že se něco takového opravdu stalo vás potopí do zápletky až po krk, občas vás voda vynese nad povrch a vy si myslíte, že se dozvíte co se děje, ale pak se zase ztratíte pod hladinou a už se zní nevynoříte vyjasnění se nedočkáte a to film dělá ještě více zajimavý. 85%

• 15.2.2009  20:16
    Náš vůdce (2008)

Dokonalý film o tom co dokáže jeden slušný učitel udělat s průměrnou třídou plnou žáků všeho druhu . Dennis Gansel rozjel zajímavý pokus, který nezkončil dobře, ale hodně zajímavě. *****

• 15.2.2009  20:15

Jsem fotbalista tělem i důší, tak jsem se těšil co tohle bude, očekával jsem něco podobného jako goal. Ale to byla velká chyba. Stupidní komedie s Amandou Bynes, které nam na konci (ukázala) kozy prostě slušná sračka

• 12.2.2009  22:07
    Iron Man (2008)

Hodně dobrý začátek a i celý průběh, ale závěrečná pasáž, kdy se objeví bastard s ještě větším oblekem a zase vyřvává: ,, já jsem mnohem silnější a modernější než jsi ty,, to už tu bylo tolikrát, že se Iron man zase propadl někam do průměrných výšin. To mě hodně zamrzelo 60%

• 12.2.2009  22:07
    96 hodin (2008)

Bryan působí jako nějaký nudný tatínek, ale jeho proměna v Jamese Bonda je dokonalá jeho agentovské zkušenosti se mě moc líbily nebyly nějak příliš přehnané a vše působilo realisticky.

• 9.2.2009  21:41

Cítím, že Mulcahy chce vytvořit něco nového, ale když máte jasně danou cestu po které jste provázeni stupidními zombíky jde težko vymyslet něco nového. Zánik je hodně ohraná písnička....i když se na mnoha místech dočtete, že je to něco úplně jiného. Změna prostředí, jiný typ nemrtvích. Podle mě je to pořád vše na stejný kopyto, ale akční scény byly zdařilé a film se odvýjel ve slušném tempu. Tak za propadák to určitě nepovažuji, dávám 60%

• 8.2.2009  13:01

Pomale planoucí příběh, který zachycuje přátelství mezi dvěma pořádnými drsňáky. Tenhle příběh se opravdu loudal kdyby nebyly skoky po několika letech tak bychom se dostali tak k usednutí Ennise na jeho koníka. I když jsem asi trošku konzervativní a nemoderní dělalo mě problémy sledovat erotické scény mezi oběma hlavními herci, raději bych sledoval sekaní rukou a jiných lidských končetin, než jejich líbaní a sex v jejich stanu. Ale i tak solidní drama 60%

• 5.2.2009  21:39
    Soudný den (2008)

Soudný den je slabší film s chabým dějem s jasně čitelnou a předvídatelnou zápletkou mu předurčuje místo v kategorii filmů s titulkem nuda až za roh.

• 5.2.2009  08:33

Těšil jsem se na válku a dostal jsem život ve vesničce. Očekával jsem mnoho víc nějaké propracované válečné scény a bohužel nic z mého natěšeného očekávání se nekonalo. Měl jsem problémy shlídnout Passchendaele až do konce. 30%

• 5.2.2009  08:29
    Odpor (2008)

Kvalitní snímek podle skutečné události, tohle vždy zaujme. Z každé minuty na vás dýchá hrůza a strašné utrpení, které museli obyvatelé skryté vesnice snášet, když se do děje zcela vžijete určitě vás to dojme. Daniel Craig zahrál výborně mnohem víc se mě líbí jako zarostlý partyzán, než jako upravený James Bond. Dávám 75%

• 4.2.2009  08:40

Na tenhle film jsem byl hodně zvědav, protože pro Megan Fox mám slabost, ale upřímně jsem byl zklamán. Děj mě nic neříkal a Simon Pegg na mě nepůsobil vůbec dobře.

• 1.2.2009  21:04

Kvalitní snímek z indického prostředí, který osloví jak obyčejné diváky tak i opravdové odborníky. Nejvíce se mě líbili scény z chlapcova dětství některé záběry byly opravdu krásné, ale i odporné postupem času mě děj přestával bavit. Scény z milionáře mě do tak kvalitního snímku příliš nezapadaly. Ani se nedivím, že kvůli téhle maličkosti Danny Boylev váhal zda-li tento snímek režírovat, ale rozhodl se správně a jeho práce se mě moc líbila ****

• 1.2.2009  10:46

Velmi průměrné, ale vždy když je příležitost tak tenhle snímek neodmítnu jednoduchá zápletka a slušná akce se zajímavým prostředím vytváří atmosféru ve které si vždy odpočnu. Tak proč tomu nedat 70%

<< předchozí 1 2 3 4 5 6