Amplifier

okres Blansko
Student

• 16.11.2009  13:55
    Padlé ženy (2002)

Tak tohle mě opravdu dostalu. Jen těžko jsem veřil když jsem se dozvěděl, že příběh je točen podle opravdového příběhu. Zvrácené jeptišky, které vše vnímají přes okno náboženského fanatizmu ve mě vzbuzovali mnohem větší hrůzu než nějaký týpek s motorovou pilou.

• 14.1.2008  11:37
    Pan a paní Smithovi (TV seriál) (1996)

Pan a paní Smithovi na mě působí jako skvělá oddechovka zábava se uvolňuje postupně takže se na film velmi dobře kouká

• 14.10.2008  23:19

Moc zajímavý film, dobře se na něj koukalo bylo v něm něco tajemného co vás nutilo sledovat pozorně, aby jste náhodou o něco nepřišli. Pouze závěr mě trošku zklamal, zase tak dokonalý čich, aby čuchal ženskou na 10km to už bylo příliš a sexuaání orgie na náměstí mě tam taky příliš nenadchly, kdyby nebylo tohodle tak jasným 5* takhle pouze ****

• 16.11.2008  10:39

Málo čemu dávám odpad ale německé stereotypní romantice to dát musím

• 18.1.2009  21:22

Když jsem si četl popisek tohoto filmu byl jsem hodně zvědav, co udělá americký scénář s českým nápadem z Pultaneli. A nevěřil jsem vlastním očím, film byl na můj vkus velmi dlouhý, ale byl stále zajímavý a nedokázal jsem od něho odejít ani na chvíli. I když byl konec jasně dán a nebylo jiné možnosti pořád jsem si přál, aby Benjeminův život trval věčně a stal se nějaký pohádkový zázrak, který by ty dva nechal napořád spolu. Podle mě se najde jen málo lidí, které Benjaminův případ nedojme. 80%

• 10.2.2008  13:04

I když jsem westerny neměl nikdy moc v lásce tenhle film jsem v mích 10letech přímo zbožňoval a filmová videopáska stímto filmem byla už velmi ošoupaná ale pořád a pořád jsem se k němu vracel. Skvělá atmosféra a krasná krajiny bývale Jugoslávie.

• 6.8.2008  09:03
    Pokoj 1408 (2007)

Slušný horor, ale nic převratného to určitě není. 50%

• 10.11.2006  07:24

Málo krve a žádné kupky nábojů podle mě školka a spousta dětí k Arnoldovi příliš nesedí.

• 9.11.2008  13:34
    Poltergeist (1982)

I když je to starší efekty nevypadají už nějak krásně, ale ta ATMOSFÉRA to je něco úžasného tímhle jsem byl opravdu ohromen.

• 24.12.2007  15:58

Pro mě to bylo až příliš sladké, někdy jsem od toho musel odejít abych si uvědomil že nežiji někdy mezi umpalumpy, ale animace byla opravdu nádherná. 50%

• 14.5.2008  08:53

No film je komedie asi tak z 30% jinak je to utahaná nuda a zdegenerovaný sumec na velrybu se tam opravdu moc nehodí!

• 27.6.2009  07:55
    Povstání strojů (TV film) (2006)

Viděl jsem horší věci, ale moc jich nebylo. 10%

• 24.1.2008  12:26

Podle mě jeden z nejlepších dílů z celé série prciček v tomhle díle mě ty vtípky opravdu dostaly ****

• 16.5.2008  09:50

Prostě na první tři díly to nemá Jason Biggs, Chris Klein, Thomas Ian Nicholas, Seann William Scott.... se nedají nahradit. Ale ve spolku Beta jsou opravdu nej nej holky pěknější v této filmové sérii ještě nebyly.

• 14.1.2008  11:58
    Pretty Woman (1990)

Bohatý a úspěšný byznysmen se tu setkává s prostitutkou je asi jasný co by mělo být jen šup šup a pak pryč .... :) ale sympatická dívka Vivian (Julia Roberts) dokáže velmi zaujmout a máme z toho skvělý příběh který je ale podlě mě až příliš sladký

• 27.12.2008  23:34
    Probuzení (2007)

Výborně natočené drama. Zaporňáci, kteří vylezli z ulity až ke koncu filmu bych na začátku opravdu netipoval. Ruzné doktorské procedury (jako například nařezávání, rozbrušování a roztahování) mě nedělaly příliš dobře, takže jsem měl v nějakým částech filmu často přivřené oči. Ale i tak to hodnotím velmi dobře skvělá podívaná 80%.

• 12.12.2008  09:08
    Pusinky (2007)

Ze začátku jsem myslel, že jde pouze o českou napodobeninu holky to chtěj taky a podobnost Išky s německou herečkou Karolinou Herfurth mě to jen potvrzovalo. Ale s plynoucími minutami jsem pochopil, že Pusinky jsou na lepší úrovni ve filmu je i něco k zamyšlení a není to jen o sexu a o drogách. Prostě příjemné překvapení 75%

• 26.11.2009  19:12

Rozjezd filmu mě zaujal, ale jak minuty plynuly, tak jsem se začínál čím dál více nudit a pokračovalo to bohužel až do závěrečných titulků.

• 6.1.2008  23:17

Tenhle film (i když nejsem zrovna příznivec romantických komedií) byl podle mého názoru velmi zajimávý nebyla to žadná střeštěná americká komedie ,ale inteligentné a vtipné ****

• 22.4.2008  10:57

Náš znamý Johny už trošku zestárl ale na filmu to nic neubralo scény jsou mnohem krvavější, části lidského těla se ve filmu proletávají jako byse nechumelilo

• 11.1.2009  22:20
    Rebelové (2001)

Výborný muzikál zasazený do skvělého příběhu. Hudební scény plné barev dokonale podbarvují celý děj ani v jednom okamžiku celého filmu jsem se nenudil. Skvělý odpočinkový snímek, který má svoji kvalitu. A logo filmu je úžasné ;) Dávám 75%

• 9.2.2009  21:41

Cítím, že Mulcahy chce vytvořit něco nového, ale když máte jasně danou cestu po které jste provázeni stupidními zombíky jde težko vymyslet něco nového. Zánik je hodně ohraná písnička....i když se na mnoha místech dočtete, že je to něco úplně jiného. Změna prostředí, jiný typ nemrtvích. Podle mě je to pořád vše na stejný kopyto, ale akční scény byly zdařilé a film se odvýjel ve slušném tempu. Tak za propadák to určitě nepovažuji, dávám 60%

• 28.11.2006  21:00
    Roboti (2005)

Od tvůrců doby ledové. Roboti už nemají tak propracovaný děj, ale pěkná animace a pořád dobré vtipy drží tenhle film stále nad hladinou filmové stoky.

• 24.10.2007  09:21
    Roming (2007)

Roming je romská komedie s velmi volným slovníkem :) která určitě pobaví. Bolek Polívka se na roly Staně dokonale hodí a jeho vtipné výroky se težko zapomínají 70%

• 13.12.2008  12:21
    Ruiny (2008)

Klasický námět, nic nového se nekonalo. Americká omladina si užívá, pak se něco semele a začnou padat jako hrušky. Jen teď to má na svědomí místo mutantů plazící se pampeliška, která hraje jako nejnovější typ od Nokie. U mě velké zklamání.

• 25.7.2007  09:32

Pěkný holky krasný auta, děj nezajimavý a nudný, ale všichni víme že o děj v tomto filmu nejde.

• 15.6.2007  14:29

Výborná česká pohádka na motivy z knihy Boženy Němcové, která dokáže pobavit zaujmout a libit se. A Karel Heřmánek v roli lucifera je opravdu výborný podle mě nejlepši nekomediální čert kterého jsem kdy viděl. 80%

• 15.1.2009  11:55

Skvělé drama, jestli někdo brečel u Cameronova Titanicu tak u tohodle snímku se v slzách nejspíše opravdu utopí. Nebojím se prohlásit že jsem nikdy neviděl tak dojemný a v každém detailu promyšlený příběh . Seven Pounds si vybojoval pozici v mojích top10

• 10.11.2006  13:05
    Shrek (2001)

výborný animák se skvělým dějem.

• 8.11.2006  13:52
    Shrek 2 (2004)

Bývá to pravidlem že druhé pokračování bývá často už pouze odvar, ale u Shreka tomu tak určitě není zase výborná rodinná komedie se skvělým dějem a výborným kocourem v botách(Antonio Banderas)