Amplifier

Student

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 20.12.2009  14:39
    Avatar (2009)

Avatar je především dokonalý po grafické stránce v této oblasti se mu podle mě žádný jiný fim zatím nevyrovná. Děj mě lehce zklamal připomínalo mě to klasický happyendový film, Jen stím rozdílem že výtězné hurááááá křičeli modří lidé a ne americká vláda. Kontrastní vnímání přírody obou druhů bylo užasné. Obsazení se mě velmi líbilo všichni herci odvedli výbornou praci. Celkové hodnocení je u mě velmi vysoké. Avatar posouvá hranice filmu o kus dále. 95%

• 22.11.2009  00:21

Skvělě natočené, stímto filmem si dal Shyamalan oparvdu práci a ta stála určitě za to. Hypnotizující atmosféra, která vás dokonale vtáhne do děje a nedovolí vám ani při nejhrůzostrašnější scéně přivřít oči. A závěrečné rozuzlení je táké jedinečné. 95%

• 16.11.2009  13:55
    Padlé ženy (2002)

Tak tohle mě opravdu dostalu. Jen těžko jsem veřil když jsem se dozvěděl, že příběh je točen podle opravdového příběhu. Zvrácené jeptišky, které vše vnímají přes okno náboženského fanatizmu ve mě vzbuzovali mnohem větší hrůzu než nějaký týpek s motorovou pilou.

• 29.4.2009  07:59
    Výměna (2008)

Extremně emotivní počin Clintna Eassstwooda hodnotím velmi dobře. Děj se odehrává ve velmi zajímavé době a prostředí působí naprosto dokonale. Děj je výborný a vědomí, že se něco takového opravdu stalo vás potopí do zápletky až po krk, občas vás voda vynese nad povrch a vy si myslíte, že se dozvíte co se děje, ale pak se zase ztratíte pod hladinou a už se zní nevynoříte vyjasnění se nedočkáte a to film dělá ještě více zajimavý. 85%

• 15.2.2009  20:16
    Náš vůdce (2008)

Dokonalý film o tom co dokáže jeden slušný učitel udělat s průměrnou třídou plnou žáků všeho druhu . Dennis Gansel rozjel zajímavý pokus, který nezkončil dobře, ale hodně zajímavě. *****

• 15.1.2009  11:55

Skvělé drama, jestli někdo brečel u Cameronova Titanicu tak u tohodle snímku se v slzách nejspíše opravdu utopí. Nebojím se prohlásit že jsem nikdy neviděl tak dojemný a v každém detailu promyšlený příběh . Seven Pounds si vybojoval pozici v mojích top10

• 15.12.2008  22:41

Opravdová paráda, herci, efekty, děj všecko se mě moc líbilo dávám tomu to co si zaslouží *****

• 13.10.2008  20:43
    Jen počkej, zajíci! (TV seriál) (1969)

Výborný seriál, jeho velkou předností je jednoduchost, prostě jen sednete a v pohodě koukáte. A další velký plus je muzika. krasných 90%

• 1.6.2008  22:04

Tohle se podle mě nedá hodnotit jako film, ale je to krasné, jednoduché a k zamyšlení *****

• 10.4.2008  22:30

Výborná česká pohádka Bořivoj Zeman to opravdu uměl jeho pohádky jsou vtipné a dá se na ně koukat znova a znova

• 14.1.2008  11:48

Tohle je prostě klasika jak má být nazapomenutelný Bolek Polívka jako Bohuš Stejskal je skvělí a když se k tomu přidá výkon jednoho z nejlepších českých herců Miroslav Donutil je z toho film jak má být. A spoustu nezapomenutelných hlášek které se používají po celé naší krasné vlasti dodnes :)) ****

• 14.1.2008  11:44
    Hotel Rwanda (2004)

Na rozdíl od mnoha filmů o holocaustu, který rwandská genocida bohužel v lecčem připomíná, je Hotel Rwanda - jak už bylo naznačeno - vyprávěný z pohledu jednoho hrdiny který skutečně žil, stejně jako ostatní postavy filmu. a to mě tomto dostalo asi nejvíc ale svělí film je skvěle natočený možná až moc skvěle.

• 14.1.2008  11:42
    Forrest Gump (1994)

Forrestova životní pouť od 50. do 80. je opravdu užasná je to skvělí sportovec obchodník bojovník prostě hrdina jak má být

• 14.1.2008  11:39
    Babel (2006)

Alejandra González Iñárritu je zcela jistě jedním z nejpozoruhodnějších filmařů současnosti. Tenhle jeho snímek mě opravdu nadchl i když jeho Amores Peros a 21gramů bylo taky užasný tohle mě opravdu dostalo hltal jsem to minutu po minutě. *****

• 6.1.2008  02:05
    Velký bazar (1973)

Podle mě jedna z nejlepších francozkých komedií 4blaznivý kluci a nový obchodní dům spoustu vtipných scén jasná volba *****(5)

• 23.12.2007  10:48
    Transformers (2007)

Tenhle film se opravdu povedl Bay udělal dobrou práci efekty jsou velmi povedené a herecké obsazení je dobře zvoleno hlavně Megan Fox se hodně povedla :)

• 15.6.2007  14:29

Výborná česká pohádka na motivy z knihy Boženy Němcové, která dokáže pobavit zaujmout a libit se. A Karel Heřmánek v roli lucifera je opravdu výborný podle mě nejlepši nekomediální čert kterého jsem kdy viděl. 80%

• 30.4.2007  14:01

Dokonalý příběh s českými esy. Nezapomenutelné hlášky opravdu skvěle pobaví kdo by neznal: Dá si někdo dobrou brazilskou kávu.... a nebo vlak příjíždí na druhou kolej .... Tenhle humor od pana Smoljaka opravdu mohu.

• 12.3.2007  07:47

Česká dokonalost, výborná komedie o mladých lidech, od začátku do konce skvělé. Scéna s mlékem je úžasná :)) 99%

• 10.11.2006  13:48

Skvělé zachycení bitvy u Stalingradu s vybarvením všech hrůz. A v téhle obrovské hrůze se odehrává příběh hrdiny, který se stal pro obrovkou masu lidí idolem, ale není to klasický hrdina, kterého vidíme v jiných amerických filmech je to obyčejný člověk. A ne nějaký neskutečný super voják, který vběhne do řad němců a všechny je s jedním zasobníkem pošle do pekel. Tohle mě na filmu opravdu zaujalo. Dávám 90%

• 10.11.2006  13:05
    Shrek (2001)

výborný animák se skvělým dějem.

• 10.11.2006  07:13
    Jurský park (1993)

Skvělé dobrodružství s krasnými efekty

• 8.11.2006  13:54

Tak jak jsem tohle viděl tak jsem se do toho filmu zamiloval, skvěle jsem se zasmál a i pobrečel. Já bych tomuhle ovladači dal 99.9%

• 19.7.2009  09:30

Opravdu dojemný film ze sportovního prostředí. Myslel jsem si, že film bude plný boxerských zápasů a jak jsem film sledoval divil jsem se, že Clint Eastwood tohle docela zanedbává. Ale jak se film dostával dějově dál tak jsem pochopil, že Million Dollar Baby není až tak o boxu jako o krásném vztahu mezi dvěma lidmi. Odhodlanou boxerkou a laskavým trenérem. 80%

• 9.7.2009  13:46

Výborný film u kterého se opravdu pobavíte. I když Bena Stilera nemám v oblibě tak mu tato role výborně sedne. Celé herecké obsazení bojové skupiny je dokonalé. A když se k tomu přidá dobře napsaný scénář se skvěle promyšlenými bojovými scénami dostane se nám opravdu kvalitní film, který u mě boduje 70%

• 12.2.2009  22:07
    Iron Man (2008)

Hodně dobrý začátek a i celý průběh, ale závěrečná pasáž, kdy se objeví bastard s ještě větším oblekem a zase vyřvává: ,, já jsem mnohem silnější a modernější než jsi ty,, to už tu bylo tolikrát, že se Iron man zase propadl někam do průměrných výšin. To mě hodně zamrzelo 60%

• 12.2.2009  22:07
    96 hodin (2008)

Bryan působí jako nějaký nudný tatínek, ale jeho proměna v Jamese Bonda je dokonalá jeho agentovské zkušenosti se mě moc líbily nebyly nějak příliš přehnané a vše působilo realisticky.

• 5.2.2009  08:29
    Odpor (2008)

Kvalitní snímek podle skutečné události, tohle vždy zaujme. Z každé minuty na vás dýchá hrůza a strašné utrpení, které museli obyvatelé skryté vesnice snášet, když se do děje zcela vžijete určitě vás to dojme. Daniel Craig zahrál výborně mnohem víc se mě líbí jako zarostlý partyzán, než jako upravený James Bond. Dávám 75%

• 1.2.2009  21:04

Kvalitní snímek z indického prostředí, který osloví jak obyčejné diváky tak i opravdové odborníky. Nejvíce se mě líbili scény z chlapcova dětství některé záběry byly opravdu krásné, ale i odporné postupem času mě děj přestával bavit. Scény z milionáře mě do tak kvalitního snímku příliš nezapadaly. Ani se nedivím, že kvůli téhle maličkosti Danny Boylev váhal zda-li tento snímek režírovat, ale rozhodl se správně a jeho práce se mě moc líbila ****

• 1.2.2009  10:46

Velmi průměrné, ale vždy když je příležitost tak tenhle snímek neodmítnu jednoduchá zápletka a slušná akce se zajímavým prostředím vytváří atmosféru ve které si vždy odpočnu. Tak proč tomu nedat 70%

<< předchozí 1 2 3 4 5 6