Amplifier

okres Blansko
Student

• 22.4.2008  22:54
    Gympl (2007)

Podle mě jedna z tech lepších novodobých českých komedií herecké duo je dobře zvoleno, aspoň že se nemusím dívat na namachrovanýho Kotka:). Velký klad ve filmu je určitě učilelský zbor který je přímo dokonalý. Mondénní ředitelka školy Eva Holubová, strnulý češtinář Jiří Schmitzer, Pedantický fyzikář Milan Šteindler a mnozí další. 65% si film určitě zaslouží

• 22.4.2008  10:57

Náš znamý Johny už trošku zestárl ale na filmu to nic neubralo scény jsou mnohem krvavější, části lidského těla se ve filmu proletávají jako byse nechumelilo

• 19.4.2008  14:12

Skvěle vtipně zamotanej příběh lezu po smrkovnici teda borovici a najednou druhý medvěd :)) prostě nemá chybu

• 10.4.2008  22:30

Výborná česká pohádka Bořivoj Zeman to opravdu uměl jeho pohádky jsou vtipné a dá se na ně koukat znova a znova

• 10.4.2008  22:23

Skvělá česká pohádka která se mě vážně líbí a to moc atmosféru pohádek nemusím ale tohle se mě líbí pořád veselá tak jak to má být Kujme pikle kujme ..... :)

• 8.4.2008  08:57
    Tunel smrti (2005)

Bohužel musím to říct úplná blbost na kterou se opravdu nedalo dívat děj neměl hlavu ani patu film mě opravdu zklamal ani tu jednu hvězdu si nezaslouží =>ODPAD

• 3.4.2008  13:40
    Lemra líná (2006)

průměrná romantická komedie ale její velký plus jsou výborní herci.

• 29.3.2008  11:24

Efekty byly velmi zdařilé a atmosféra byla taky dobře zvolená jen nějaké časové posloupnosti podle mě příliš neodpovídali ale přes tento menší problém se dá snadno přenést a když se vám to podaří tak z filmu máte příjemný zážitek.

• 19.2.2008  15:02
    Moře lásky: Léto na ostrově (TV film) (2005)

I když se někde na celé naší Planetě možná najde někdo komu se to líbí tak ja to určitě nejsem.

• 15.2.2008  20:12
    Godzilla (1998)

I když tenhle film není nějak zvlášt do detajlů promyšlen tak se na něho velmi příjemně dívá prostě jen sednout otevřít oči a sledovat a co máme tam vzadu za očima to moc nepoužívat.

• 11.2.2008  08:42
    Grinch (2000)

Hrozná stupidnost, i když Jim Carrey zahrál toho chlupatýho rákosníčka dost dobře.

• 11.2.2008  08:35

Neuvěřitelná blobost, která mě dokáže pobavit až na scénu u zrcadla která je opravdu nechutná :)) 3hvězdy

• 11.2.2008  08:23

Skvělý souboj řidiče náklaďáku proti mocnému čarodějovi Lo Panovi nabízí skvělý zážitek z bojových scén a přitom výbornou špetku humoru. Tenhle film se Johnu Carpenterovi opravdu povedl.

• 10.2.2008  14:01
    Kdopak to mluví 3 (1993)

Tahle série mluvicích dětí jde opravdu strmě dolů, výborná jednička která byla vrchol velké piramidy ale ten třetí díl už není k dívaní a leží někde hluboko v písku pod piramidou. Je to smutný ale ODPAD

• 10.2.2008  13:04

I když jsem westerny neměl nikdy moc v lásce tenhle film jsem v mích 10letech přímo zbožňoval a filmová videopáska stímto filmem byla už velmi ošoupaná ale pořád a pořád jsem se k němu vracel. Skvělá atmosféra a krasná krajiny bývale Jugoslávie.

• 10.2.2008  12:57

Nestárnoucí fantasy komedie. Film, který snad hned tak neomrzí. Na svoji dobu a technickou vyspělost geniální triky. Skvělý humor a dobře promyšlené zápletky. Zaslouží si 80%

• 10.2.2008  12:51

Výborná česká krimi komedie, která svou atmosférou připomíná komedialního agenta Bonda v nejlepších letech. A dokonalé obsazení hlavních postav kde se mě nejvíc zalíbil český policista kterého stvárnil nezapomenutelný Rudolf Hrušínský a jeho svérázné výroky ,, my se u nás fackujem,, prostě **** není už víc co dodat!

• 9.2.2008  18:24

Film který 3/4 nudí a chvílemi jsem chtěl i odejít říkál jsem si že to bude zklamaní a vypadalo to tak na 2 hvězdy a skažený večer, ale závěr a rozuzlení celé zápletky je opravdu výborný a hned mé hodnocení vyskočilo na krasný 4 hvězdy a příjemný pocit z krasného filmu....

• 8.2.2008  15:14
    Vikingové (1999)

Velmi povedený film s nezapomenutelnou atmosférou.

• 2.2.2008  22:48

**** závěr je opravdu dokonalý jsem na to koukal jen z úžasem a s jazykem na vestě.

• 30.1.2008  15:23
    Já, legenda (2007)

Will Smith hraje dobře .... ale musí hrát ve slušným filmu tenhle film vypadá opravdu jak úvod do nějakého seriálu, prostě zdlouhavý úvod a skoro žadný zavěr ...

• 28.1.2008  08:14

Vince Vaughn mě jako záporák moc nesvědčí a závěr by mohl být trošku vlačnější film se dlouho motá kolem ničeho a pak bum a je konec. Jinak docela slušný thriller u kterého jsem naštěstí neusnul ***

• 27.1.2008  14:06
    Harlequin 11 - Láska s podezřením (TV film) (2001)

Klasická stupidní romantika......... voda,útesy, bohatej obchodníček z města a trapnej děj co tomu asi dát ODPAD!

• 27.1.2008  14:04
    Řád saténových mašlí (TV film) (2000)

trapná a ulitlá pohádka o partě holčiček který mají heslo z mušketýrů a jakejsi malínkej zhnilej skřítek z kusu pařezu

• 26.1.2008  15:18
    Evoluce (2001)

Komedie na úrovni ruzné ty obludy a tak dále jsou vydařené. A 3 vtipné postavy ve filmu Julianne Moore Orlando Jones a Seann William Scott filmu dodavají zajímavý náboj a spád.

• 24.1.2008  12:26

Podle mě jeden z nejlepších dílů z celé série prciček v tomhle díle mě ty vtípky opravdu dostaly ****

• 19.1.2008  11:17
    Maska (1994)

průměrná komedie která mě příliš nenadchla a Jim Carrey není taky zrovna můj oblíbenec

• 14.1.2008  12:02

Tak tohle mě připadalo jako lehčí mexické porno:) ale z filmu dýchá uvolněnost a lehkost takže dávám ****

• 14.1.2008  12:00
    Terminátor (1984)

Do současnosti je vyslán nezničitelný kyborg, aby zabránil zrození budoucího vůdce lidstva ve válce proti strojům. Legendární sci-fi s Arnoldem Schwarzeneggerem který je jako zaporňák opravdu skvělý.

• 14.1.2008  11:58
    Pretty Woman (1990)

Bohatý a úspěšný byznysmen se tu setkává s prostitutkou je asi jasný co by mělo být jen šup šup a pak pryč .... :) ale sympatická dívka Vivian (Julia Roberts) dokáže velmi zaujmout a máme z toho skvělý příběh který je ale podlě mě až příliš sladký