Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Když jsem si četl popisek tohoto filmu byl jsem hodně zvědav, co udělá americký scénář s českým nápadem z Pultaneli. A nevěřil jsem vlastním očím, film byl na můj vkus velmi dlouhý, ale byl stále zajímavý a nedokázal jsem od něho odejít ani na chvíli. I když byl konec jasně dán a nebylo jiné možnosti pořád jsem si přál, aby Benjeminův život trval věčně a stal se nějaký pohádkový zázrak, který by ty dva nechal napořád spolu. Podle mě se najde jen málo lidí, které Benjaminův případ nedojme. 80%

Sedm životů (2008)

Skvělé drama, jestli někdo brečel u Cameronova Titanicu tak u tohodle snímku se v slzách nejspíše opravdu utopí. Nebojím se prohlásit že jsem nikdy neviděl tak dojemný a v každém detailu promyšlený příběh . Seven Pounds si vybojoval pozici v mojích top10

Kašlu na lásku (2003)

Retro romantika, je mnohem lepší než obyčejná romantika je to něco nového a tím pádem zajímavého a to se cení, Skvělé dialogy o sexu bez sexu působí velmi kvalitně. Renée Zellweger hraje opravdu skvěle tahle role jí opravdu sedla ne jak Bridgeta Jonesová.

Rebelové (2001)

Výborný muzikál zasazený do skvělého příběhu. Hudební scény plné barev dokonale podbarvují celý děj ani v jednom okamžiku celého filmu jsem se nenudil. Skvělý odpočinkový snímek, který má svoji kvalitu. A logo filmu je úžasné ;) Dávám 75%

Horton (2008)

Dobrý animák, který má v sobě i nějaký filosofický názor. Slon Horton je dokonalý nemyslím tím jeho tělo, ale jeho duši je dobrý až za roh a to se mě na tomto filmu líbí, že je to opravdový ,,klaďas,,. Dojem z filmu mě trochu zkazila závěrečná píseň, která byla podle mého názoru zbytečná a trošku to rušilo mé přemýšlení o tom jak jsme ve skutečnosti malincí. Ale aji tak slušných 60%

Bumerang (1992)

Slabota, na filmy s Eddim Murphym jsem se díval a dívám moc rád, ale tohle jsem viděl jednou a úplně mě to stačilo. Snad když uslyším slovo Bumerang nevybaví se mě tahle stupidní blbost s pár nechutnými vtípky které nebyli vůbec vtipné, ale raději zakroucený klacek na který bych se díval mnohem raději.

Jeepers Creepers (2001)

Jeden s těch lepších hororů kde je obluda a nějací studentíci. Těchto snímků tu bylo opravdu mnoho, ale Jeepers Creepers má v sobě kouzlo, které jiné horory těchto typů nemají je vněm spoustu zvratů a neočekávaných situací.

Mrazík (1964)

Je to klasika to uznávám, ale nejsem zrovna fanda tohoto filmu.

Stmívání (2008)

Romantika s hororovými prvky, jak jsem tohle slyšel měl jsem z toho strach, ale bylo to velmi dobré. Dojemné akční fantastické hodně věcí v jednom.

Probuzení (2007)

Výborně natočené drama. Zaporňáci, kteří vylezli z ulity až ke koncu filmu bych na začátku opravdu netipoval. Ruzné doktorské procedury (jako například nařezávání, rozbrušování a roztahování) mě nedělaly příliš dobře, takže jsem měl v nějakým částech filmu často přivřené oči. Ale i tak to hodnotím velmi dobře skvělá podívaná 80%.